PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aναφορά σε αστυνομικό για αβάσιμη κλήση
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 01:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Aναφορά σε αστυνομικό για αβάσιμη κλήση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σας,

Παρακαλώ να μου πεί όποιος γνωρίζει 100% τι μπορώ να κάνω ωστε να αναφέρω αστυνομικό της τροχαίας που με έγραψε (και μου αφαίρεσε πινακίδες άδεια δίπλωμα) για φιμέ ενώ

α. είχα χαρτί μαζί που αποδεικνύει οτι τη Δευτέρα 25/5/2015 αφαίρεσα τα φιμέ απο όλα τα παράθυρα
β. είχα τη κλήση που πλήρωσα επίσης Δευτέρα 25/5/2015 αφού ήδη είχα μείνει 10 μέρες χωρίς αυτοκίνητο
γ. ενημέρωσα τον αστυνομικό οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΜΕ και του έδειξα τα έγγραφα.
δ. Ενημέρωσα οτι 25/5/2015 το ΙΧ μου0 πέρασε απο έλεγχο απο τον ίδιο το διοικητή της τροχαίας Αγιας Παρασκευής κ. Κ.... Χ... έξω απο το τμήμα Αγίας παρασκευής κτλπ κτλπ και επιβεβαιώθηκε οτι ΔΕΝ έχω φιμε και πως τα πίσω κρύσταλλα αναγράφουν τον κωδικό Ε1v όπως προβλέπεται απο το νόμο όταν το αυτοκίνητο βγαίνει εργοστασιακά έτσι.

Επειδή λοιπόν δεν είμαι άεργος να έχω χρόνο για χάσιμο και να λείπω απο τη δουλειά μου, ούτε περισεύουν για να πληρώνω ταξί, σκοπεύω να κάνω αναφορά στη ΓΑΔΑ για τη Τροχαία που με έγραψε και τον αστυνομικό που με ειρωνία μου είπε " ρε φίλε μας δουλεύεις? έχεις φιμέ και απαγορεύονται απο το νόμο δε θα βγείς και απο πάνω"


Υ.Γ. δεν μου αρκεί απλά να "σβηστεί" η κλήση, θέλω να κάνω ότι περνάει απο το χέρι μου για να "μη μείνει έτσι" (τι να μη μείνει δλδ, στην Ελλάδα ζούμε...αλλα τέσπα...)


Ευχαριστώ προκαταβολικά


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 01:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο νομίζω οτι μόνο αν πάρεις κάποιο έγγραφο από την peugeot οτι το αυτοκίνητο έχει βγει από το εργοστάσιο με φιμέ πίσω κρύσταλλα θα βγάλεις άκρη. Όπως και να'χει τέτοιες καταστάσεις θέλουν υπομονή και γερό στομάχι...........!!!

Ίσως ξέρει και ο Σταύρος κάτι παραπάνω τόσα χρόνια μέσα σε αντιπροσωπίες.


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 01:39:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Τάσο νομίζω οτι μόνο αν πάρεις κάποιο έγγραφο από την peugeot οτι το αυτοκίνητο έχει βγει από το εργοστάσιο με φιμέ πίσω κρύσταλλα θα βγάλεις άκρη. Όπως και να'χει τέτοιες καταστάσεις θέλουν υπομονή και γερό στομάχι...........!!!

Ίσως ξέρει και ο Σταύρος κάτι παραπάνω τόσα χρόνια μέσα σε αντιπροσωπίες.


θα παρω χαρτι απο αντιπροσωπια για να αποδειξω αυτος που ειπα περι ενδειξης Ε1v. ωστοσο επειδη δε με νοιαζει απλα να τη σβησω αλλα να κανω αναφορα στη ΓΑΔΑ για προσβολη προσωπικοτητας μπροστα σε τριτους , αβασιμη κληση κτλπ θελω να μαθω απο οποιον μπορει να ξερει 5 πραγματα παραπανω τη διαδικασια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 05:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίσως ένας δικηγόρος...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 08:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τσατίζομαι μόνο που το λέω αλλα αστυνομία είναι να μην μπλέξεις.... Δεν νομίζω ρε φίλε να βγάλεις άκρη εκτός απο το να σβήσεις την κλήση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 08:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό που είπανε πιο πάνω, ίσως ένας δικηγόρος να μπορεί να σου λύσει όλες τις απορίες.
Αν έχεις την υπομονή και την επιμονή, ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΟΥΣ.
Εκτός από άσχετοι, έχουν και ύφος, και αναφέρονται σε σένα λες και είσαι ένα τίποτα..
(όχι μόνο της τροχαίας, αλλά όλοι οι ΜΠΑΤΣΟΙ)
αν είσαι αποφασισμένος να το τραβήξεις μέχρι τέρμα, μην τους δείξεις έλεος.

Twisted evil Twisted evil Twisted evil



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 09:16:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νέα απο το μέτωπο. Σήμερα πρωί πρωί πήγα στη Γ.Α.Δ.Α. , ο αξιωματικός που μίλησα εκεί μου είπε πως αυτοί στη ΓΑΔΑ είναι αρμόδιοι μόνο για την άμεσο δράση και πως θα πρέπει να κάνω αναφορά στο διοικητή της τροχαίας που υπάγεται ο αστυνομικός αυτός (ΑΝ ήταν και 25 ετών).

Επειδή δουλεύω σε δικηγορικό γραφείο το έψαξα λίγο και αρμόδιοι για αστυνομικά αδικήματα είναι επίσης ο συνήγορος του καταναλωτή ο οποίος προβλέπει καταγγελία για
.καταναγκασμό
.αμεροληψία
.αυθαίρετος έλεγχος
.πλημελή άσκηση αστυνομικού καθήκοντος
και κάποια ακόμα και μάλιστα επειδή κάνει καλό follow up δεν πέφτει στη μαύρη τρύπα η καταγγελία όπως θα γινόταν αν γίνει απευθείας στο διοικητή αφού εδώ ασχολείται ΣτΚ με Υπουργείο απευθείας.

Το καλό της υπόθεσης είναι οτι με τον ΣτΚ δεν ασχολείσαι καθόλου προσωπικά...!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 10:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωμη μου,επειδη αυτα τα πραγματα ποτε δεν μενουν σε προσωπικο επιπεδο,προσεχε απο εκει και περα μην σου κανουν την ζωη δυσκολη,όποτε βγαζεις το RC στον δρομο. Confused

Σε καμια περιπτωση δεν λεω να το αφησεις ετσι αλλά εντοπισε πρωτα τον διοικητη του μαμακα που σε αντιμετωπισε ετσι ωστε να δεις τι θα προκυψει,και μετα κανε οτι ειναι να κανεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 10:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ου μπλέξεις...

Υ.Γ. Γκαντέμη


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 10:50:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ειχα την εντυπωση οτι δεν γραφουν για φιμε πλεον... Ποσο μαλλον οτι σε αναγκαζουν να τα ξηλωνεις και οτι σε επιθεωρει και ολοκληρος διοικητης τμηματος οτι οντως τα ξηλωσες. Και στα καπακια να σε γραφουν παλι για τα πισω. Ποσο γκαντεμης μπορει να εισαι ρε αδερφε??? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 11:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
Εγω ειχα την εντυπωση οτι δεν γραφουν για φιμε πλεον... Ποσο μαλλον οτι σε αναγκαζουν να τα ξηλωνεις και οτι σε επιθεωρει και ολοκληρος διοικητης τμηματος οτι οντως τα ξηλωσες. Και στα καπακια να σε γραφουν παλι για τα πισω. Ποσο γκαντεμης μπορει να εισαι ρε αδερφε??? Confused


Laughing Laughing

Trust me, πολύ!
Αυτό όμως που με τρώει είναι οτι ΔΕΝ έχω φιμέ!!!!!

Άλλα άσχετα με το παραπάνω έχουν γ.... τελευταία και γράφουν συνεχώς ειδικά σε περιοχές γέρακα,βουλιαγμένης,θρακομακεδώνες,παραλιακή...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 12:18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναπτηρας στο τζαμι,δεν καιγεται κατι και τελος,αυτο τους κανω εδω γιατι εχω το ιδιο θεμα κι εδω συνεχεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 13:55:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THOMASMOS έγραψε:
Αναπτηρας στο τζαμι,δεν καιγεται κατι και τελος,αυτο τους κανω εδω γιατι εχω το ιδιο θεμα κι εδω συνεχεια!


του άνοιξα το παράθυρο το έξυσε με το νύχι του και η απάντηση του ήταν οτι έχω βάλει εγώ σκούρα κρύσταλλα. και πως το ε1v που γράφει στο τζάμι δεν λέει τίποτα, ούτε η σφραγίδα γνησιότητας που έχει πάνω απο το εργοστάσιο.!!! σε 5 -10 λεπτά θα έχω τη βεβαίωση απο την αντιπροσωπία


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 14:25:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Γνωμη μου,επειδη αυτα τα πραγματα ποτε δεν μενουν σε προσωπικο επιπεδο,προσεχε απο εκει και περα μην σου κανουν την ζωη δυσκολη,όποτε βγαζεις το RC στον δρομο. Confused

Σε καμια περιπτωση δεν λεω να το αφησεις ετσι αλλά εντοπισε πρωτα τον διοικητη του μαμακα που σε αντιμετωπισε ετσι ωστε να δεις τι θα προκυψει,και μετα κανε οτι ειναι να κανεις.

σαν τι θα του κανουν ρε? θα του κλασουν τα @@

Τασο γ@μησε τον οσο μπορεις Twisted evil



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xtreme (Vassilis)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 30 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 124

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 14:27:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε γράψανε για τα πίσω;;;;;;;;;;;;;;;


Απόσπασμα από το http://www.vweos.gr/.....
http://www.vweos.gr/kunena/86-%CE%9D%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B5%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7/951-nomothesia-gia-antiiliakes-memvranes

--------------
Άρθρο 81. Παρ. 7

“Τα διαφανή μέρη των αυτοκινήτων οχημάτων και των ρυμουλκομένων, τα οποία αποτελούν τμήμα του αμαξώματος αυτών, περιλαμβανομένου και του ανεμοθώρακα ως και οποιουδήποτε εσωτερικού χωρίσματος, επιβάλλεται να είναι κατασκευασμένα κατά τρόπον ώστε αφ’ ενός μεν σε περίπτωση θραύσης τους ο κίνδυνος τραυματισμού προσώπων να μειώνεται στο ελάχιστο, αφ’ ετέρου δε να είναι ορατός τόσο ο οδηγός όσο και οι επιβαίνοντες αυτού. Ειδικότερα τα διαφανή μέρη του ανεμοθώρακα πρέπει να είναι κατασκευασμένα από τέτοια ύλη ώστε
α) Η διαφάνεια του ανεμοθώρακα να μην ελαττώνεται με την πάροδο του χρόνου
β) Να μην παραμορφώνουν τις εικόνες των αντικειμέων που φαίνονται διαμέσου του ανεμοθώρακα
γ) σε περίπτωση θραύσης τους, ο οδηγός να έχει ικανή καθαρή θέα της οδού.


Άρθρο 81. παρ.8.

….. και απαγορεύεται η τοποθέτηση ή ανάρτηση μπροστά ή πίσω από τον ανεμοθώρακα, ως και η επικόλληση σε αυτόν αντικειμένων που περιορίζουν την ικανότητα του οδηγού.


Αρθ. 82 παρ.3

“Το μηχανοκίνητο όχημα πρέπει να είναι κατασκευασμένο κατά τρόπον ώστε το πεδίο ορατότητας του οδηγού, μπροστά, δεξιά και αριστερά αυτού, να είναι αρκετό για να είναι δυνατή η ασφαλής οδήγηση”


Με λίγα λόγια λοιπόν το 81.7 μας λέει ότι ο οδηγός και οι επιβάτες πρέπει να φαίνονται, το 81.8 μας λέει ότι απαγορεύεται γενικά κάθε επέμβαση στον ανεμοθώρακα (άρα και τις μεμβράνες – για αυτό και οι ασφαλιστικές εταιρείες πιάνονται μερικές φορές και δεν αποζημιώνουν σε περίπτωση ατυχήματος – εξού και η μη τοποθέτηση τους ακόμα και αν το ζητήσεις από την 3Μ τουλάχιστον) και το 82.3 μας λέει ότι δεν πρέπει να μειώνουμε την ορατότητα του αυτοκινήτου αρκετά προς τις κατευθύνσεις μπροστά δεξια και αριστερά του οδηγού με οποιαδήποτε κατασκευή (άρα και τις μεμβράνες)

Άρα εκ των πραγμάτων δεν μπορούν στην Ελλαδίτσα να πουληθούν μεμβράνες. Η 3Μ, η Lummar, Foliatec κλπ, φυσικά αντέδρασαν και ζήτησαν εξηγήσεις από τις αρμόδιες αρχές. Διαβάζοντας από το έγγραφο λοιπόν, της Γεν. Διεύθ. Μεταφορών του Υπ. Μεταφορών και Επικοινωνιών, (ΑΠ 33965/1806) που εστάλη προς την EWFA (European Window Film Association) και άλλους ενδιαφερόμενους ως διευκρινιστική οδηγία συγκρατούμε τα εξής.

Όντως βάση του αρθ.81 ο οδηγός πρέπει να είναι ορατός αλλά ο ΚΟΚ δεν ορίζει σαφείς τεχνικές προδιαγραφές όμως κάτι τέτοιο ρυθμίζεται με την οδηγία 92/22/ΕΟΚ η οποία αναφέρει ότι κάθε αμάξι πρέπει να τηρεί τις προδιαγραφές της οδηγίας του κανονισμού αρθ 43. Της ΟΕΕ/ΗΕ. Μεταξύ λοιπόν των προδιαγραφών ορίζονται επ’ ακριβώς οι ελάχιστες προδιαγραφές των υαλοπινάκων σε ότι αφορά τον συντελεστή (ποσοστό) μετάδοσης του φωτός ως εξής: (ελάχιστη διαπερατότητα δηλαδή)
75% οι ανεμοθώρακες
70% για τα παράθυρα εκατέρωθεν της θέσης του οδηγού
70% για τα πίσω παράθυρα, εκτός αν έχει δύο πλευρικούς καθρέπτες, οπότε και δεν ορίζεται.
--------------

ΔΗΛΑΔΗ, αν εχεις καθρέφτη δεξιά και αριστερά, μπορείς να έχεις 0% ορατότητα στα πίσω τζάμια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μη το αφήσεις έτσι.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 15:27:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν σε έγραψε 25/5 που είπες είχες μπροστά φιμέ ή τα είχες βγάλει;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 15:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι αν έχεις την καλοσύνη να μου πεις ακριβώς τι έγραψε ο αστυνομικός στην αιτιολογία.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 22:37:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xaxa

mlk mono se sena.
monooooo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάϊ 2015, 23:20:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι υπάρχουν κ άλλοι γκαντεμηδες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάϊ 2015, 01:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα πισω τζαμια δεν ειναι εργοστασιακα πιο σκουρα?
Ε αυτα οπως ειπε κι ο φιλος παραπανω και κατραμι φιμε να εχουν ειναι εντελως νομιμο, μονο για τα μπροστινα και το παρμπριζ τιθεται θεμα.

Πως γινεται λοιπον να σ'εγραψε για τα πισω παραθυρα?
Κατι δεν παει καθολου καλα με την ολη υποθεση.
Μπορεις πολυ ανετα να βρεις το δικιο σου οπως και να'χει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2616s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on