PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σχόλια από την Ανακοίνωση για την κοπή της πίτας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 14:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Konstantinos έγραψε:
teoman έγραψε:
Κωνσταντίνε,δεν απαντήθηκαν και τα δύο μέλη της ερώτησης του φίλου.


Δεν κατάλαβα Θοδωρή, το moderator είναι αυτό που καίει εδώ μέσα?

εάν κάποιος καίγεται τόοοοοοσο πολύ να γίνει... να του δώσω να φορέσει το δικό μου "καπέλο" που γράφει moderator!!!!

Πάρτε το χαμπάρι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 206 Club δεν είναι το forum.

Οποιος έχει αντιρήσεις - απορίες να τα πούμε με pm να μην κουράζουμε τον κόσμο.

Τα δέοντα


Ασφαλώς και δεν καίει το θέμα των moderator.Άλλα καίνε και τσουρουφλάνε.Απλώς,όπως καλώς απαντήθηκε το πρώτο σκέλος,ήλπιζα και σε μία πιο ολοκληρωμένη απάντηση στο ερώτημα του φίλου Γιάννη.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 14:46:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Konstantinos έγραψε:
teoman έγραψε:
Κωνσταντίνε,δεν απαντήθηκαν και τα δύο μέλη της ερώτησης του φίλου.


Δεν κατάλαβα Θοδωρή, το moderator είναι αυτό που καίει εδώ μέσα?

εάν κάποιος καίγεται τόοοοοοσο πολύ να γίνει... να του δώσω να φορέσει το δικό μου "καπέλο" που γράφει moderator!!!!

Πάρτε το χαμπάρι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 206 Club δεν είναι το forum.

Οποιος έχει αντιρήσεις - απορίες να τα πούμε με pm να μην κουράζουμε τον κόσμο.

Τα δέοντα


Ασφαλώς και δεν καίει το θέμα των moderator.Άλλα καίνε και τσουρουφλάνε.Απλώς,όπως καλώς απαντήθηκε το πρώτο σκέλος,ήλπιζα και σε μία πιο ολοκληρωμένη απάντηση στο ερώτημα του φίλου Γιάννη.


1.κωνσταντίνε αν δεν κανω λάθος δεν είσαι στους moderators που ανακοινωθηκαν.
2. τα μέλη της ΠΔΕ θεωρούνται και mods?
3. κωνσταντίνε εσύ γιατι δεν ήσουν στην επιτροπή? (συγνώμη κιόλας που ρωτάω αλλα θα μου φαινόταν λογικό να είσαι)
4. teoman όπως ειδαμε οι Mods ψηφίστηκαν απο την ΠΔΕ. Δεν επιλέχθηκαν. αυτή είναι η μονη απαντηση.
5. Κωνσταντίνε, το οτι απαντας αρχίζοντας "Πέτρο και οι υπόλοιποι.." θα πρέπει να με τιμά ή να με προσβάλλει? Question Γιατι αν δεν κανω λάθος εγώ στα λεγόμενα μου υποστήριξα αυτό ακριβως που λες κι εσυ. Ξανακοίτα το 1. από το προηγούμενο Post μου και πες μου αν διαφωνεις κάπου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 14:56:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Ασφαλώς και δεν καίει το θέμα των moderator.Άλλα καίνε και τσουρουφλάνε.Απλώς,όπως καλώς απαντήθηκε το πρώτο σκέλος,ήλπιζα και σε μία πιο ολοκληρωμένη απάντηση στο ερώτημα του φίλου Γιάννη.


Θοδωρή την άποψή μου για το forum την ξέρεις (περισσότερα pm).

Ποιος είπε οτι τσουρουφλάει το θέμα των Mods? Το λες εσύ? το λέει κάποιος άλλος?
Η απάντησή σου με PM

Πέτρο
"1.κωνσταντίνε αν δεν κανω λάθος δεν είσαι στους moderators που ανακοινωθηκαν. "

Είμαι VIP φίλε Πέτρο.

"3. κωνσταντίνε εσύ γιατι δεν ήσουν στην επιτροπή? (συγνώμη κιόλας που ρωτάω αλλα θα μου φαινόταν λογικό να είσαι)"

Είμαι οικογενειάρχης φίλε Πέτρο, έχω κάτι παραπάνω να κάνω στην ζωή μου φίλε... δίνοντας την θέση μου σε κάποιον με περισσότερες ελεύθερες ώρες να ασχοληθεί με τον σύλλογο μας βγήκε σε καλό.

"Κωνσταντίνε, το οτι απαντας αρχίζοντας "Πέτρο και οι υπόλοιποι.." θα πρέπει να με τιμά ή να με προσβάλλει?"

και μόνο που ένας VIP αναφέρεται στο όνομά σου... σε τιμά. Ξέρω τουλάχιστον άλλα 100 άτομα εδώ μέσα που θα ήθελαν να τους αναφέρω με το όνομά τους.


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 15:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Konstantinos έγραψε:

και μόνο που ένας VIP αναφέρεται στο όνομά σου... σε τιμά. Ξέρω τουλάχιστον άλλα 100 άτομα εδώ μέσα που θα ήθελαν να τους αναφέρω με το όνομά τους.


Καλά ρε, δεν σ'έχουν δεχτεί ακόμα στο ΟΚΑΝΑ; Mr. Green Mr. Green Multi color Multi color




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 15:01:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Konstantinos έγραψε:

και μόνο που ένας VIP αναφέρεται στο όνομά σου... σε τιμά. Ξέρω τουλάχιστον άλλα 100 άτομα εδώ μέσα που θα ήθελαν να τους αναφέρω με το όνομά τους.


Καλά ρε, δεν σ'έχουν δεχτεί ακόμα στο ΟΚΑΝΑ; Mr. Green Mr. Green Multi color Multi color




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 15:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ως συνήθως, γράφει κάποιος μία παπ***ά και έχουμε να ασχολιόμαστε με τις ώρες... Παλιό καλό Forum του 206 Club.

Moderators: Aπό όσους είχαν δηλώσει στο topic που ανοίχτηκε, ψηφίστηκαν από την Π.Δ.E. ποιοι απ' αυτούς θα είναι. Δεν νομίζω να υπάρχει κανένας εδώ μέσα που να αμφισβητεί, τις αποφάσεις της Π.Δ.E.

Tα μέλη της Π.Δ.E. δεν είναι απαραίτητα και mods. Aπό όσο θυμάμαι μόνο 3 είναι από τους 11. Oι υπόλοιποι προφανώς θέλουμε να βοηθήσουμε Club, από άλλο πόστο.

Πόλεις εκτός Aθήνας: Θα ανοίγονται παραρτήματα κατά τόπους και θα εκλέγεται υπεύθυνος από το Δ.Σ. Eίτε είναι στην Θεσσαλονίκη, είτε είναι στο Hράκλειο Kρήτης. είτε στο Kογκό. Έτσι ορίζεται ρητά από το καταστατικό, έτσι θα γίνει.

Kαι μια διευκρίνηση. Για το πρώτο εκλεγμένο Δ.Σ. του Club διακαίωμα εκλέγεσται έχουν μόνο τα Iδρυτικά Mέλη του Club. Ήτοι 31 άτομα. Aπό το δεύτερο και μετά όλα τα μέλη. Mπορεί σε κάποιους να φανεί άδικο, αλλά έτσι ορίζει ο νόμος.

Kανένα άλλο θέμα που υπάρχει, τώρα που είμαι σε φόρμα... Cool Razz

P.S. : Στέφανε, πήγε, αλλά έφαγε πόρτα... Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 15:55:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για να μην αφήνουμε ερωτηματικά ... εξηγούμαι και εγώ με την σειρά μου ότι δεν μπόρεσα να παρεβρεθώ στην Συνέλευση της ΠΔΕ Crying or Very sad γιατί πολύ απλά είναι λίγο δύσκολο να κατέβω από Μόναχο ... Φυσικά το δήλωσα και γνωστοποίησα την αδυναμία μου να παρεβρεθώ ...

Φυσικά (ως απλό μέλος) επικρίνω τις κινήσεις της ΠΔΕ και τις υπερψηφίζω ...

Και κάτι γενικό...
Προσοχή! Κάποιοι άνθρωποι δουλεύουν για το καλό όλων και κυρίως για κάποιο όραμα εδώ και δύο χρόνια ... Αυτό δεν πρέπει να το αμφισβητεί κανείς ...
Για αυτό και μόνο το λόγο δεν θα πρέπει με διάφορες κουβέντες και με υπονοούμενα να γκρεμίζουμε τους κόπους αυτούς ... Τουλάχιστον όχι σε χώρους διαδικτυακούς ... Υπάρχει ελευθερία δηλώσεων και δημοκρατικών διαδικασιών για να πει ο καθένας τις απόψεις του, στις γενικές συνελεύσεις.
Η παρέμβαση μου να θεωρηθεί σαν άποψη ενός καλού φίλου ... και μέχρι εκεί ... Smile

Πάντα καλοπροαίρετα ... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 16:05:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να κανω εγω μια ερωτηση Question : εχει δημοσιευτει καπου το καινουργιο καταστατικο... Question (πληροφοριακα Study ) Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 18:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:

4. teoman όπως ειδαμε οι Mods ψηφίστηκαν απο την ΠΔΕ. Δεν επιλέχθηκαν. αυτή είναι η μονη απαντηση.


Εδω ακριβως βρισκετε το ζουμι και πολλες απαντησεις Wink

...Με συνεδριακους Χαιρετισμους Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ice gus (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


206 1.6(8v)xs 2000

Ένταξη: 17 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΞΑΡΧΕΙΑ-ΕΛΕΥΣΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 20:57:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαλαρα ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εκλογες ερχονται οποιος δεν συμφωνει με πραγματα που γινονται απο
την ΠΔΕ μαυρο στο <<<μαυρογιαλουρο>>>.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
εγω παντος θελω να τους ευχαριστισω για την προσπαθεια που κανουν.
ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΙ Wink Wink Wink Wink Wink Wink


Image hosted by Photobucket.com ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Φεβ 2004, 22:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή το θέμα έχει πάρει βλακώδεις διαστάσεις...
Κάποιοι πρέπει να κάτσουν και να διαβάσουν όλους τους κανόνες που διέπουν αυτό το κλάμπ. Αυτοί οι κανόνες ισχύουν για ΟΛΟΥΣ ανεξαρτήτως και χωρίς καμία διάκριση. Έχω βαρεθεί να βλέπω υπονοούμενα που πέραν από τους άλλους που προσπαθούν, προσβάλλουν και εμένα σαν μέλος της ΠΔΕ.
Όποιος αμφισβητεί αποφάσεις οποιασδήποτε φύσεως ας το πει ξεκάθαρα με τους λόγους του, αλλιώς ας μην μιλήσει καθόλου. Οι αποφάσεις πάρθηκαν δημοκρατικά, με ψηφοφορία. Μάθετε επιτέλους ότι ο κόσμος δεν γυρνάει γύρω μας/σας. Μάθετε να εκτιμάτε κάποιες προσπάθειες που κάνουν κάποιοι για να ευννοηθείτε εσείς μελλοντικά. Αλλά βέβαια όσοι είναι έξω από τον χορό ξέρουν να χορεύουν. Όταν μπουν μέσα όμως χάνουν τον μπούσουλα...
Η λέξη κλειδί είναι μάλλον "αυτοκριτική" αλλά πονάει...



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2004, 03:22:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lord Cypher έγραψε:
Επειδή το θέμα έχει πάρει βλακώδεις διαστάσεις...
Κάποιοι πρέπει να κάτσουν και να διαβάσουν όλους τους κανόνες που διέπουν αυτό το κλάμπ. Αυτοί οι κανόνες ισχύουν για ΟΛΟΥΣ ανεξαρτήτως και χωρίς καμία διάκριση. Έχω βαρεθεί να βλέπω υπονοούμενα που πέραν από τους άλλους που προσπαθούν, προσβάλλουν και εμένα σαν μέλος της ΠΔΕ.
Όποιος αμφισβητεί αποφάσεις οποιασδήποτε φύσεως ας το πει ξεκάθαρα με τους λόγους του, αλλιώς ας μην μιλήσει καθόλου. Οι αποφάσεις πάρθηκαν δημοκρατικά, με ψηφοφορία. Μάθετε επιτέλους ότι ο κόσμος δεν γυρνάει γύρω μας/σας. Μάθετε να εκτιμάτε κάποιες προσπάθειες που κάνουν κάποιοι για να ευννοηθείτε εσείς μελλοντικά. Αλλά βέβαια όσοι είναι έξω από τον χορό ξέρουν να χορεύουν. Όταν μπουν μέσα όμως χάνουν τον μπούσουλα...
Η λέξη κλειδί είναι μάλλον "αυτοκριτική" αλλά πονάει...


Thumb right Thumb right Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Tony (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος


ibiza FR 1800cc 20v Turbo

Ένταξη: 31 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 00:04:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidia xoris na mou patekasete ntomates Splat Splat Splat Splat nomizo pos to 206 Club pio poly paei se kati emporiko para se mia parea metaksi poromenon 206ovion user pou exoun trela me to aftokinito tous.

Alithia giati to Club gia na kopsi mia ga....... BEEP pita prepei na perasoun mines?????

Re pedes vlepo alla club aftokiniton kai mou fenonte poli paraksena afta ta pragmata!!! Re mpas kai exo methisi kai ta vlepo ola anapoda i kala ta leo ta pragmata ???

ti na pw den ksero... Shocked

Elpizo ola na pane kala pros to kalitero. Rolling eyes


Tony - Seat Ibiza Formula Racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 00:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Paidia xoris na mou patekasete ntomates Splat Splat Splat Splat nomizo pos to 206 Club pio poly paei se kati emporiko para se mia parea metaksi poromenon 206ovion user pou exoun trela me to aftokinito tous.

Alithia giati to Club gia na kopsi mia ga....... BEEP pita prepei na perasoun mines?????

Re pedes vlepo alla club aftokiniton kai mou fenonte poli paraksena afta ta pragmata!!! Re mpas kai exo methisi kai ta vlepo ola anapoda i kala ta leo ta pragmata ???

ti na pw den ksero... Shocked

Elpizo ola na pane kala pros to kalitero. Rolling eyes


Εμπορικό γιατί το βλέπεις?Θα συμφωνούσα αν οι λειτουργίες του club επικεντρώνονταν σε αγοραπωλησίες,διαφημίσεις κτλ παρόμοια.Συνεχίζουμε να τα λέμε όπως τα λέγαμε πάντα.Διαφωνίες και αντικρούσεις πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν όσο υπάρχει διάλογος.Και οι δυό μας-αν θυμάσαι- έχουμε διαφωνήσει στο παρελθόν (στο θέμα του turbo Wink ).Εδώ είμαστε για να συζητάμε.
Όσον αφορά την καθυστέρηση της κοπής της πίτας,έχω να σου πω ότι... παραιτήθηκε ο μάγειρας που είχε φτιάξει την περυσινή,και δεν μπορούμε αυτή την εποχή να βρούμε άλλη στους φούρνους... Laughing
Πέρα τούτου,θυμίζω ότι η κοπή θα γίνει την ίδια σχεδόν περίοδο που είχε γίνει και πέρυσι,με μια μικρή παράταση λόγω διαδικαστικών επισημοποίησης και τριημέρου καθαροδευτέρας...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 08:58:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tony έγραψε:
Alithia giati to Club gia na kopsi mia ga....... BEEP pita prepei na perasoun mines?????

Διότι, Αντώνη, θέλαμε όταν θα κόβαμε την πίτα να είχε τελειώσει 100% η υπόθεση της νομιμοποίησης. Αυτή τη στιγμή που μιλάμε η εκδίκαση της υπόθεσης του συλλόγου έχει τελειώσει. Ο δικαστής είδε αν πληρούμε όλες τις προϋποθέσεις, αν έχουμε όλα τα χαρτιά (αιτήσεις, υπογραφές, ιδρυτικά μέλη, Προσωρινή Διοικούσα Επιτροπή, καταστατικό), αν έχουμε πληρώσει παράβολα, και τελικά ενέκρινε τη νομιμοποίησή μας. Στη συνέχεια η δικηγόρος μας πήρε την απόφαση, την καθαροέγραψε, και την κατέθεσε στη Γραμματεία του Πρωτοδικείου και περιμένουμε τον Πρόεδρο του Πρωτοδικείου να υπογράψει την απόφαση. Εκεί είμαστε. Δυστυχώς έχουμε μπλέξει σε ένα γραφειοκρατικό κυκεώνα που δε μπορούμε να τον αποφύγουμε. Επίσης δεν ξέρω τι γίνεται στο Πρωτοδικείο σχετικά με τις εκλογές που έρχονται. Κατά πάσα πιθανότητα θα έχει κάποια επίπτωση στις υποθέσεις που περιμένουν στο ράφι, όπως η δική μας.
Από τη στιγμή που μαζέψαμε όλα τα απαραίτητα και τα δώσαμε στη δικηγόρο η κατάσταση έχει φύγει από τα χέρια μας και περιμένουμε (δυστυχώς) όλοι να τελειώσουν κάποιες νόμιμες διαδικασίες. Το πότε θα τελειώσουν δεν εξαρτάται (πάλι δυστυχώς) από εμάς.
Αυτά εν ολίγοις.....


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 10:23:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Όσον αφορά την καθυστέρηση της κοπής της πίτας,έχω να σου πω ότι... παραιτήθηκε ο μάγειρας που είχε φτιάξει την περυσινή,και δεν μπορούμε αυτή την εποχή να βρούμε άλλη στους φούρνους... Laughing


Tώρα εάν σου πω ότι έχεις περίπου δίκιο... θα με πιστέψεις Question Rolling eyes Shocked Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 10:32:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
Tony έγραψε:
Alithia giati to Club gia na kopsi mia ga....... BEEP pita prepei na perasoun mines?????

Διότι, Αντώνη, θέλαμε όταν θα κόβαμε την πίτα να είχε τελειώσει 100% η υπόθεση της νομιμοποίησης. Αυτή τη στιγμή που μιλάμε η εκδίκαση της υπόθεσης του συλλόγου έχει τελειώσει. Ο δικαστής είδε αν πληρούμε όλες τις προϋποθέσεις, αν έχουμε όλα τα χαρτιά (αιτήσεις, υπογραφές, ιδρυτικά μέλη, Προσωρινή Διοικούσα Επιτροπή, καταστατικό), αν έχουμε πληρώσει παράβολα, και τελικά ενέκρινε τη νομιμοποίησή μας. Στη συνέχεια η δικηγόρος μας πήρε την απόφαση, την καθαροέγραψε, και την κατέθεσε στη Γραμματεία του Πρωτοδικείου και περιμένουμε τον Πρόεδρο του Πρωτοδικείου να υπογράψει την απόφαση. Εκεί είμαστε. Δυστυχώς έχουμε μπλέξει σε ένα γραφειοκρατικό κυκεώνα που δε μπορούμε να τον αποφύγουμε. Επίσης δεν ξέρω τι γίνεται στο Πρωτοδικείο σχετικά με τις εκλογές που έρχονται. Κατά πάσα πιθανότητα θα έχει κάποια επίπτωση στις υποθέσεις που περιμένουν στο ράφι, όπως η δική μας.
Από τη στιγμή που μαζέψαμε όλα τα απαραίτητα και τα δώσαμε στη δικηγόρο η κατάσταση έχει φύγει από τα χέρια μας και περιμένουμε (δυστυχώς) όλοι να τελειώσουν κάποιες νόμιμες διαδικασίες. Το πότε θα τελειώσουν δεν εξαρτάται (πάλι δυστυχώς) από εμάς.
Αυτά εν ολίγοις.....


Και για να κανονιστεί ένας καφές πάλι πρέπει να περιμένουμε τη νομιμοποίηση?Δηλαδή πόσο πρέπει να περιένουμε εμείς οι νέοι για να γνωρίσουμε εσάς τους παλιούς?Ακόμα και ο καφές παράνομος είναι?


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 10:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

argonaftis έγραψε:

Και για να κανονιστεί ένας καφές πάλι πρέπει να περιμένουμε τη νομιμοποίηση?Δηλαδή πόσο πρέπει να περιένουμε εμείς οι νέοι για να γνωρίσουμε εσάς τους παλιούς?Ακόμα και ο καφές παράνομος είναι?


για καφε δεν νομιζω να σου πουν τα παιδια (ΠΔΕ ) κατι πας με οποιον θες και οποτε θες.... Morning Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 10:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Argonaftis έγραψε:
Και για να κανονιστεί ένας καφές πάλι πρέπει να περιμένουμε τη νομιμοποίηση?Δηλαδή πόσο πρέπει να περιένουμε εμείς οι νέοι για να γνωρίσουμε εσάς τους παλιούς?Ακόμα και ο καφές παράνομος είναι?

Φίλε μου τέτοιες συναντήσεις γίνανε πολλές!! 14 για την ακρίβεια!! Κι όλες αυτές γίνανε για να γνωρίσουμε νέους φίλους αλλα κανένας δεν ερχόταν... Rolling eyes Λογικό και σεβαστό το να μην μπορεί κάποιος να έρθει αλα τουλάχιστον μπορούσε να εκδηλώσει ενδιαφέρον! Wink
Τέλος πάντων πάει αλλού το θέμα και δεν είναι του παρόντος! Πάντως όλο και κάτι θα γίνει! Λίγη υπομονή! Smile


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 12:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Argonaftis έγραψε:
Και για να κανονιστεί ένας καφές πάλι πρέπει να περιμένουμε τη νομιμοποίηση?Δηλαδή πόσο πρέπει να περιένουμε εμείς οι νέοι για να γνωρίσουμε εσάς τους παλιούς?Ακόμα και ο καφές παράνομος είναι?

Φίλε μου τέτοιες συναντήσεις γίνανε πολλές!! 14 για την ακρίβεια!! Κι όλες αυτές γίνανε για να γνωρίσουμε νέους φίλους αλλα κανένας δεν ερχόταν... Rolling eyes Λογικό και σεβαστό το να μην μπορεί κάποιος να έρθει αλα τουλάχιστον μπορούσε να εκδηλώσει ενδιαφέρον! Wink
Τέλος πάντων πάει αλλού το θέμα και δεν είναι του παρόντος! Πάντως όλο και κάτι θα γίνει! Λίγη υπομονή! Smile


Συγνωμη αλλά εγώ από τον οκτώβρη διαβάζω ολα τα θεματα του forum και η μοναδικη off the record συναντηση που επεσε στην αντιληψη μου ήταν τότε που πήγαν τα παιδια στα χιόνια. Βέβαια μεμονωμενα με καποιους ανταλλάξαμε κινητα και βγηκαμε αλλά αυτο δε μπορουσε να περιλαμβανει πολλους. Αυτά τα 14 έγιναν πιο παλιά μάλλον ε? Όχι οτι εχω κανενα πρόβλημα, υπομονή έχω και περιμένω την πίτα να σας γνωρισω όλους Cool !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2051s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on