PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Πατέντα αεραγωγού
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 01:29:28    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Πατέντα αεραγωγού Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάπου είχα διαβάσει/δει την πατέντα που είχε κάνει ο Alex για την εισαγωγή του (εκτός από το site του Very happy Wink ).
Το μειονέκτημα (για μένα) ήταν η πιο χαμηλή από τον προφυλακτήρα θέση του.
Αυτό που βρήκα σήμερα με έκανε να σκέφτομαι πιο θετικά προς την πλευρά αυτή...προς την πατέντα του Alex δηλαδή...



και το βρήκα εδώ http://www.ccfreunde.de/apportal/main.php?module=bastelecke206&c=bastelecke206&artid=61.
Υπήρχαν και άλλες φωτογραφίες, αλλά δεν ξέρω τι έγινε.

Θα πει κανείς...και δεν κάνεις μια τρύπα στον προφυλακτήρα σαν αυτή που έχουν τα προβολάκια? Όχι, γιατί άλλο τρύπα σε προφυλακτήρα (που έχει κόστος αν σκεφτούμε μεταπώληση μεγάλο κόστος για καινούριο και ένα ακόμη κόστος του ότι πρέπει να το κάνει κάποιος μάστορας) και άλλο να κάνεις τρύπα σε αυτό το απλό πλαστικό (που την κάνεις και μόνος σου). Wink

Έτσι λοιπόν έχουμε:

1.Μια καλύτερη (λίγα, αλλά κρίσιμα αυτά τα cm που κερδίζεις στην απόσταση από το έδαφος) προστασία στις λακούβες του όλου συστήματος.
2.Καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα. Δεν προεξέχει δηλαδή, και δεν φαίνεται έντονα.

Περιμένω τις απόψεις σας. Smile


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 08:42:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αστα αυτα κ βαλε μια ..... Κανουλα !!!!!! Wink Wink Laughing



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 09:04:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πιάνουν τα χέρια σου και σου αρέσουν τα μαστορέματα δοκίμασε το.

Αλλιώς ....πολύ φασαρία για μικρή διαφορά στην απόκριση.

Επειδή είχα δοκιμάσει κάτι παρόμοιο σε ένα IBIZA όταν έβρεχε αρκετά, το σωληνάκι πάντα ήταν βρεγμένο (όχι βέβαια μέχρι την εισαγωγή).


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 09:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αχ, κουνελάκι, κουνελάκι, τρύπες γιατί τρυπάς; Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 09:43:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω εκφράσει και παλαιότερα τις αμφιβολίες μου, για την στεγανότητα της πατέντας, σε περίπτωση έντονης βροχόπτωσης και διέλευσης μέσα από "ποτάμια" νερού.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 10:05:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Έχω εκφράσει και παλαιότερα τις αμφιβολίες μου, για την στεγανότητα της πατέντας, σε περίπτωση έντονης βροχόπτωσης και διέλευσης μέσα από "ποτάμια" νερού.....


και εμενα πολυ χλωμο μου φαινεται με τις λιγες γνωσεις που εχω...παρα πολυ νερο στην ΕΛΛΑΔΑ οταν βρεχει οποτε... Question Rolling eyes



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 10:43:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαγγο το νερο δεν γινεται να φτασει μεχρι επανω οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει το παραμικρο προβλημα! Rolling eyes Idea Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 11:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
Βαγγο το νερο δεν γινεται να φτασει μεχρι επανω οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει το παραμικρο προβλημα! Rolling eyes Idea Exclamation


Πίστεψέ με φύλε Άρη, έχω ακούσει για έναν τύπο, με σκούπα, που μπήκε σε ένα λαγούμι και πήρε οπ κινητήρας νερό.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 12:31:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως ο φίλος σου ήθελε να το κάνει υποβρύχιο; Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikapos 
Μέλος
Μέλος


rallye - 307

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 13:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to τουτου του αλεξ το ειχε παρκαρισμενο προχθες στο ΕΜΠ στη διοικηση και ειχε αυτοκολητο στο πισω τζαμι? πολυτεχνιτες ενωθειτε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 13:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex, νομίζω ότι πρέπει να κατωχυρώσεις την πατέντα σου και να αρχίσεις να ζητάς δικαιώματα... Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 15:50:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλό για ηλιόλουστες μέρες Wink
Οταν βρέχει ...κλείστο μέσα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 19:08:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδακια το νερο φτανει ανετα μεχρι επανω!!Εχει τυχει σε 206 με μαμα φιλτροκουτι και τα σηναφι και με κατι βροχες πλυμηρα μεχρι και την πεταλουδα ειχαν φτασει τα νερα ........και μετα ..........!!!!! Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 07:38:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν χαίρομαι για την ποικιλία των απόψεων. Very happy

Πιστεύω πως αν πέσεις σε τρύπα τέτοια ώστε να χωθεί αυτό το μέρος του προφυλακτήρα μέσα, τότε θα είσαι πολύ τυχερός αν δε μείνει το αμάξι κολλημένο μέσα στη λακούβα αυτή. Wink

Τώρα για τον θα παίρνει νερά με τις βροχές...

1. Ομολογώ πως του Alex (αν θυμάμαι καλά) ήταν πιο μέσα από αυτό της φωτογραφίας και κάτω από τον προφυλακτήρα, οπότε του έκοβε ο προφυλακτήρας και γενικά η μούρη τη βροχή (ήταν πιο κάτω και πιο μέσα). Smile
2.Όπως είπε κι ο Alex, το βάρος του νερού ή καλύτερα της σταγόνας δεν της επιτρέπει να διανύσει τόσο μεγάλο ύψος. Wink
3.Ο Alex δεν είχε κανένα πρόβλημα απ' όσο θυμάμαι. Wink

Μία παρέμβαση από τον Alex θα βοηθούσε...
Aleeeeeeeeeeex????


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 09:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) Δεν ειμουν στο πολυτεχνειο Cool
2) Αν μπεις με φορα μεσα σε λιμνη με νερο και συνεχιζεις να πηγαινεις πιθανων το νερο θα ανεβει μεχρι πανω. Οσες φορες εχω μπει σε λιμνη ή κυκλοφορουσα μεσα σε δρομους με πολυ νερο (μια μερα που ειχε ριξει ΠΟΛΥ βροχη), πηγαινα αργα (10-20 χιλιομετρα) και ετσι δεν ανεπτυσε φορα το νερο για να ταξιδεψει καθετα μισο μετρο.
3) Εχω μπει πισω απο νταλικα που να ριχνει ΑΠΕΙΡΟ σπρευ (να μην βλεπεις ουτε με γυαλοκαθαριστηρα στο 3). Αυτο επι περιπου 2-3 χιλιομετρα... Ουδεν προβλημα, αντιθετα ανοιγε καλυτερα !!! Shocked Θα καθαρισαν τα μπεκ Wink
4) Η τελευταια version που φοραω δεν ειναι φωτογραφημενη, παντως ειναι ελαφρως μεγαλυτερη και πιο χαμηλα για να τον παιρνει ΟΛΟ τον αερα..
5) Με τα χιονια δεν κυκλοφορω για να μην γινει το συγκεκριμενο σημειο "εκχιονιστικο" και τα στειλει ολα στη μηχανη.
6) Προβλημα υπαρχει με ορισμενους υπερυψωμενους πεζοδρομους, πεζουλια, σαμαρακια και πολυ αποτομες κατηφορες που βγαινουν σε επιπεδα (πχ δρομους ζωγραφου).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 14:12:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:

2) Αν μπεις με φορα μεσα σε λιμνη με νερο και συνεχιζεις να πηγαινεις πιθανων το νερο θα ανεβει μεχρι πανω. Οσες φορες εχω μπει σε λιμνη ή κυκλοφορουσα μεσα σε δρομους με πολυ νερο (μια μερα που ειχε ριξει ΠΟΛΥ βροχη), πηγαινα αργα (10-20 χιλιομετρα) και ετσι δεν ανεπτυσε φορα το νερο για να ταξιδεψει καθετα μισο μετρο.


Αυτό που οπωσδήποτε πρέπει να προσέξετε είναι ότι σε περίπτωση που ο σωλήνας καλυφθεί από νερό και είναι στεγανός, τότε το μοτέρ θα δουλέψει σαν αντλία και θα τραβήξει όλο το νερό μέσα!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 18:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστη παρατηρηση αλλα για καποιο λογο αυτο δεν συνεβη. Ισως να μην καλυφτηκε 100% σε υψος.. Δεν ξερω.. Παντως σημερα που εκανα γενικως πειραματισμους, ειχα ανοικτο το καπω και τραβαγα γκαζιες "πατωντας" την πεταλουδα.. Και εβαζα το χερι μου μπροστα στο στομιο της εισαγωγης να "νιωσω" ποσο αερα ρουφαει.. Ε.. δεν τραβαει και παρα πολυ στις λιγες στροφες.. ισα που το νοιωθει το χερι. Δηλαδη μια ηλεκτρικη σκουπα τη νιωθεις πολυ περισσοτερο.

Ηταν ενδιαφερον παντως σαν εμπειρια.. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 20:24:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Alex έγραψε:

2) Αν μπεις με φορα μεσα σε λιμνη με νερο και συνεχιζεις να πηγαινεις πιθανων το νερο θα ανεβει μεχρι πανω. Οσες φορες εχω μπει σε λιμνη ή κυκλοφορουσα μεσα σε δρομους με πολυ νερο (μια μερα που ειχε ριξει ΠΟΛΥ βροχη), πηγαινα αργα (10-20 χιλιομετρα) και ετσι δεν ανεπτυσε φορα το νερο για να ταξιδεψει καθετα μισο μετρο.


Αυτό που οπωσδήποτε πρέπει να προσέξετε είναι ότι σε περίπτωση που ο σωλήνας καλυφθεί από νερό και είναι στεγανός, τότε το μοτέρ θα δουλέψει σαν αντλία και θα τραβήξει όλο το νερό μέσα!


Ενταξει ρε παιδια μην τα παραλεμε, δεν προκειτε να τραβηξει το νερο μεχρι τον κινητηρα σε καμια περιπτοση. Προτων γιατι για να τραβιξει το νερο μεχρι μεσα σημαινει πως ΟΛΟ το σηστημα της εισαγωγης εχει γεμισει νερο. Αυτο δεν γινεται γιατι μια τετοια ποσοτητα νερου ειναι πολυ βαρια για να την τραβηξει μεσα. Ακομη και αν μπορουσε να την τραβιξει οι διατομες των σωληνων της εισαγωγης ειναι τοσο φαρδιες που δεν γεμιζουν και μονο ως σπρεϊ θα ανεβαινε το νερο. Επειτα ειναι και το φιλτρο, πως θα περασει απο εκει και μαλιστα προς τα πανω ??? Και δευτερον γιατι θα εσβεινε η μηχανη πριν προλαβει να φτασει το νερο μεχρι μεσα (λεμε υποθετικα ΑΝ μπορουσε να μπει μεχρι μεσα).
Σε περιπτωση που εμπαινε σε αρκετα μεγαλη λακουβα το αμαξι (δηλαδη το στομιο καληπτοταν απο νερο) το πολυ πολυ να εσβεινε ο κινητηρας αφου δεν θα μπορουσε να τραβηξει αερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 23:21:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστο και αυτο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Φεβ 2004, 07:09:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex, επειδή εσύ το έχεις ήδη κάνει, αν τοποθετήσουμε σε αυτό το σημείο το σωλήνα, τότε έχουμε:

kovac έγραψε:
1.Μια καλύτερη (λίγα, αλλά κρίσιμα αυτά τα cm που κερδίζεις στην απόσταση από το έδαφος) προστασία στις λακούβες του όλου συστήματος.
2.Καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα. Δεν προεξέχει δηλαδή, και δεν φαίνεται έντονα.


Αυτά ισχύουν?

Ακόμη:

3.Όπως το βλέπεις, πιστεύεις πως θα χάσει (αντί να κερδίσει) αν τοποθετηθεί εκεί ο σωλήνας (αντί εκεί που τον έχεις εσύ) από αυτή την αλλαγή θέσης ή θα έχει τα ίδια αποτελέσματα (εισαγωγή αέρα)?
4.Αντί να καλυτερέψει η κατάσταση θα γίνει χειρότερη, π.χ. θα μπαίνει πιο εύκολα η βροχή?

Sorry αν σε ζάλισα, αλλά δε λύθηκαν οι απορίες μου. Smile Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1487s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on