PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ερωτηση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 12:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

21 quadra έγραψε:
Όταν το πατάμε στο ρελαντί γρήγορα απανωτές φορές αδειάζει το καζανάκι του servo γιατί δεν υπάρχει αρκετή υποπίεση ώστε να γεμίσει ο θάλαμος του servo.
αυτο δεν το κανουν ολα τα αμαξια παντως
προφανως λειτουργουν καπως διαφορετικα (εσυ τα ξερεις αυτα, που ασχολεισαι με φρενα )
παντως στο 207 οντως αδειαζει
κι οπως λεει κι ο android:
android έγραψε:
Το κανει κ με στροφες στον κοφτη αυτο το πετρωμα σε ολα τα 207 απο καινουργια
το κανει και με πολλες στροφες, και εν κινησει με ταχυτητα μεσα



Tzive έγραψε:
Όταν λες πεντάλ εννοείς τον ποδομοχλό του φρένου?

τι άλλο μπορει να εννοουσε?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 12:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
οτι στις 3 πεταλιες πετρωνει το πενταλ με αναμενη τη μηχανη και ειναι φυσιολογικο

3 μου φαινονται πολυ λιγες Rolling eyes
στο δικο μου θελει αρκετα παραπανω

μαπα αμαξι σου εδωσαν , αν θες τα ανταλλάζουμε Laughing Laughing



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 13:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Tzive έγραψε:
Τώρα αν αναμμένο αν κάνεις πετάλια γρήγορα το σεβρό δεν προλαβαίνει να κάνει την δουλεία και πάλι το πετάλι σκλήρενει. Αυτο δεν είναι ανησυχητικό. Τώρα αν μέτα απο 2-3-5-10 πεταλίες το πετάλι πηγαίνει στον πάτο, αυτό είναι πρόβλημα και πρέπει να το κοιτάξετε...


δε μπορω να καταλαβω που διαφωνουμε νομιζω οτι το ιδιο ειπα

οτι στις 3 πεταλιες πετρωνει το πενταλ με αναμενη τη μηχανη και ειναι φυσιολογικο


Mono AEK έγραψε:
Εμενα πετρωνει το πεταλι απτο δευτερο πατημα και στο τριτο χανει ολη του τη διαδρομη.
Ετσι ειναι απτη πρωτη μερα ειναι απολυτα φυσιολογικο

Στο οτι χάνει όλη του την διαδρομή διαφωνούμε...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 13:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το οτι χανει την διαδρομη, εννοει πως δεν πατιεται καθολου (απο το πετρωμα). Οχι πως βυθιζεται εντελως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 13:32:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexandros 207 Rallye έγραψε:
Tzive έγραψε:
Όταν λες πεντάλ εννοείς τον ποδομοχλό του φρένου?

τι άλλο μπορει να εννοουσε?


Ε όταν υπάρχει διαφορά μετάξυ σεβρό που είναι το αδιάβροχο κατσικίσιο δέρμα, και servo που ειναι ο μηχανισμός υποβοήθησης φρεναρίσματος, έπρεπε να και εγώ να διευκρινίσω αν το πετάλ που εννοεί είναι ο ποδομοχλός του φρένου και όχι το πεταλ του ποδηλάτου Laughing

Γιατι το να googleάρεις την λέξη σεβρό και να δίνεις αυτή την απάντηση σε ένα topic που προσπαθούμε να μιλήσουμε σοβάρα, εγώ προσωπικά το θεωρώ κόμπλεξ.

Πόσο μάλλον την στιγμή που το google στην αναζήτηση εικόνων για την λέξε σεβρό τα αποτελέσματα ειναι αυτά


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 14:06:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
alexandros 207 Rallye έγραψε:
Tzive έγραψε:
Όταν λες πεντάλ εννοείς τον ποδομοχλό του φρένου?

τι άλλο μπορει να εννοουσε?


Ε όταν υπάρχει διαφορά μετάξυ σεβρό που είναι το αδιάβροχο κατσικίσιο δέρμα, και servo που ειναι ο μηχανισμός υποβοήθησης φρεναρίσματος, έπρεπε να και εγώ να διευκρινίσω αν το πετάλ που εννοεί είναι ο ποδομοχλός του φρένου και όχι το πεταλ του ποδηλάτου Laughing

Γιατι το να googleάρεις την λέξη σεβρό και να δίνεις αυτή την απάντηση σε ένα topic που προσπαθούμε να μιλήσουμε σοβάρα, εγώ προσωπικά το θεωρώ κόμπλεξ.

Πόσο μάλλον την στιγμή που το google στην αναζήτηση εικόνων για την λέξε σεβρό τα αποτελέσματα ειναι αυτά

σοβαρεψου κι εσυ Razz
παντως καλο ειναι να το λεμε σωστα Big wink
πολλοι το μπερδευουν και το το λενε σεβρό
οι εικονες που δειχνουν ολες μηχανισμους servo, στη λεξη σερβό, ειναι ολες απο ελληνικα sites Laughing
τυχαιο ? δε νομιζω Laughing
το σωστο ειναι σεΡΒό



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 15:03:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
alexandros 207 Rallye έγραψε:
Tzive έγραψε:
Όταν λες πεντάλ εννοείς τον ποδομοχλό του φρένου?

τι άλλο μπορει να εννοουσε?


Ε όταν υπάρχει διαφορά μετάξυ σεβρό που είναι το αδιάβροχο κατσικίσιο δέρμα, και servo που ειναι ο μηχανισμός υποβοήθησης φρεναρίσματος, έπρεπε να και εγώ να διευκρινίσω αν το πετάλ που εννοεί είναι ο ποδομοχλός του φρένου και όχι το πεταλ του ποδηλάτου Laughing

Γιατι το να googleάρεις την λέξη σεβρό και να δίνεις αυτή την απάντηση σε ένα topic που προσπαθούμε να μιλήσουμε σοβάρα, εγώ προσωπικά το θεωρώ κόμπλεξ.

Πόσο μάλλον την στιγμή που το google στην αναζήτηση εικόνων για την λέξε σεβρό τα αποτελέσματα ειναι αυτά


Ο δικος του καλδος μας το χει μαθει ετσι και μαλλον εχει τυψεις και προσπαθει να το αλλαξει,καλα κανει,ο καθενας με τον τροπο του κ γω μαζι του,αλλα ειλικρινα δεν υπαρχη λογος συνεχειας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 15:35:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
Mono AEK έγραψε:
Tzive έγραψε:
Τώρα αν αναμμένο αν κάνεις πετάλια γρήγορα το σεβρό δεν προλαβαίνει να κάνει την δουλεία και πάλι το πετάλι σκλήρενει. Αυτο δεν είναι ανησυχητικό. Τώρα αν μέτα απο 2-3-5-10 πεταλίες το πετάλι πηγαίνει στον πάτο, αυτό είναι πρόβλημα και πρέπει να το κοιτάξετε...


δε μπορω να καταλαβω που διαφωνουμε νομιζω οτι το ιδιο ειπα

οτι στις 3 πεταλιες πετρωνει το πενταλ με αναμενη τη μηχανη και ειναι φυσιολογικο


Mono AEK έγραψε:
Εμενα πετρωνει το πεταλι απτο δευτερο πατημα και στο τριτο χανει ολη του τη διαδρομη.
Ετσι ειναι απτη πρωτη μερα ειναι απολυτα φυσιολογικο

Στο οτι χάνει όλη του την διαδρομή διαφωνούμε...


Gotcha έγραψε:
Το οτι χανει την διαδρομη, εννοει πως δεν πατιεται καθολου (απο το πετρωμα). Οχι πως βυθιζεται εντελως.


αυτο ακριβως


alexandros 207 Rallye έγραψε:
Mono AEK έγραψε:
οτι στις 3 πεταλιες πετρωνει το πενταλ με αναμενη τη μηχανη και ειναι φυσιολογικο

3 μου φαινονται πολυ λιγες Rolling eyes
στο δικο μου θελει αρκετα παραπανω

μαπα αμαξι σου εδωσαν , αν θες τα ανταλλάζουμε Laughing Laughing


μηπως παιζουν ρολο και τα EBD Hill assist και λοιπα βοηθηματα??
να σου πω την αληθεια δε ψηνομαι... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cpkdemian (Stratos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 28 Φεβ 2015
Δημοσιεύσεις: 63

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 15:56:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως το πενταλ φρενου στο 207 το ραλυ ειναι παραξενο κατα τη γνωμη μου.
δεν ξερω ισως εχω συνηθησει σοτ πατερα μου το αμαξι και στης αδερφης μου ,εχει πιο μεγαλη νεκρη διαδρομη και ειναι γενικα πιο μαλακο κατεβαινει περισσοτερο απο τα αλλα.
ο μηχανικος μου ειπε δεν εχει κανενα προβλημα ειναι κομπλε.
επισης μου ειπε κατι το οποιο μου φανηκε παραξενο οτι στα αυτοκινητα που βγαζουνε αλογα τα φρενα πιανουνε καλυτερα στις μεγαλες ταχυτητες παρα στις μικρες (30 κμ)
Γι αυτο σκεφτομουνα να κανω μια εξαερωση μπροστα στο abs μηπως η νεκρη διαδρομη μειωθει αλλα μου ειπε οτι ειχε κανει και οτι τα συγκεκριμενα αυτοκινητα ετσι ειναι και να μην τα συγκρινω με τα αλλα (συγκεκριμενα με τα αλλα 2 τησ οικογενειας).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 16:04:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cpkdemian έγραψε:
παντως το πενταλ φρενου στο 207 το ραλυ ειναι παραξενο κατα τη γνωμη μου.
δεν ξερω ισως εχω συνηθησει σοτ πατερα μου το αμαξι και στης αδερφης μου ,εχει πιο μεγαλη νεκρη διαδρομη και ειναι γενικα πιο μαλακο κατεβαινει περισσοτερο απο τα αλλα.
ο μηχανικος μου ειπε δεν εχει κανενα προβλημα ειναι κομπλε.
επισης μου ειπε κατι το οποιο μου φανηκε παραξενο οτι στα αυτοκινητα που βγαζουνε αλογα τα φρενα πιανουνε καλυτερα στις μεγαλες ταχυτητες παρα στις μικρες (30 κμ)
Γι αυτο σκεφτομουνα να κανω μια εξαερωση μπροστα στο abs μηπως η νεκρη διαδρομη μειωθει αλλα μου ειπε οτι ειχε κανει και οτι τα συγκεκριμενα αυτοκινητα ετσι ειναι και να μην τα συγκρινω με τα αλλα (συγκεκριμενα με τα αλλα 2 τησ οικογενειας).


Τι αμαξια ειναι τα αλλα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cpkdemian (Stratos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 28 Φεβ 2015
Δημοσιεύσεις: 63

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 16:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Cpkdemian έγραψε:
παντως το πενταλ φρενου στο 207 το ραλυ ειναι παραξενο κατα τη γνωμη μου.
δεν ξερω ισως εχω συνηθησει σοτ πατερα μου το αμαξι και στης αδερφης μου ,εχει πιο μεγαλη νεκρη διαδρομη και ειναι γενικα πιο μαλακο κατεβαινει περισσοτερο απο τα αλλα.
ο μηχανικος μου ειπε δεν εχει κανενα προβλημα ειναι κομπλε.
επισης μου ειπε κατι το οποιο μου φανηκε παραξενο οτι στα αυτοκινητα που βγαζουνε αλογα τα φρενα πιανουνε καλυτερα στις μεγαλες ταχυτητες παρα στις μικρες (30 κμ)
Γι αυτο σκεφτομουνα να κανω μια εξαερωση μπροστα στο abs μηπως η νεκρη διαδρομη μειωθει αλλα μου ειπε οτι ειχε κανει και οτι τα συγκεκριμενα αυτοκινητα ετσι ειναι και να μην τα συγκρινω με τα αλλα (συγκεκριμενα με τα αλλα 2 τησ οικογενειας).


Τι αμαξια ειναι τα αλλα?

citroen c5 -hundai attos prime Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 16:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry αλλα αν εχεις φτασει σε σημειο να κανεις συγκριση τα φρενα σου με τα φρενα του atos prime κατι δεν παει καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cpkdemian (Stratos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 28 Φεβ 2015
Δημοσιεύσεις: 63

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 16:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
sorry αλλα αν εχεις φτασει σε σημειο να κανεις συγκριση τα φρενα σου με τα φρενα του atos prime κατι δεν παει καλα

οχι δεν καταλαβες, καθολου νεκρο σημειο σε αυτα τα 2. μη νομιζεις το αμαξι δεν το εχω πολυ καιρο απο τοτε που το αγορασα(μεταχειρισμενο)
δεν το εχω συνηθησει ακομα.απλα κατα τη γνωμη μου επειδη βγαζει και αλογα οχι οτι ειναι παρα πολλα αλλα εστω αυτα τα 150 θα επρεπε να εχει αμεσοτατο πεταλι (χτυπα ξυλο σε περιπτωση αναγκης).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 17:18:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:

μηπως παιζουν ρολο και τα EBD Hill assist και λοιπα βοηθηματα??

δεν ξερω (αν και δε νομιζω)
EBD εχουν και τα δικα μας Nod
το Hill assist ειναι για τους κουλους Razz

Mono AEK έγραψε:
να σου πω την αληθεια δε ψηνομαι... Razz

εσυ θα χασεις Laughing Laughing




Cpkdemian έγραψε:
παντως το πενταλ φρενου στο 207 το ραλυ ειναι παραξενο κατα τη γνωμη μου.
δεν ξερω ισως εχω συνηθησει σοτ πατερα μου το αμαξι και στης αδερφης μου ,εχει πιο μεγαλη νεκρη διαδρομη και ειναι γενικα πιο μαλακο κατεβαινει περισσοτερο απο τα αλλα.
ο μηχανικος μου ειπε δεν εχει κανενα προβλημα ειναι κομπλε.
επισης μου ειπε κατι το οποιο μου φανηκε παραξενο οτι στα αυτοκινητα που βγαζουνε αλογα τα φρενα πιανουνε καλυτερα στις μεγαλες ταχυτητες παρα στις μικρες (30 κμ)
Γι αυτο σκεφτομουνα να κανω μια εξαερωση μπροστα στο abs μηπως η νεκρη διαδρομη μειωθει αλλα μου ειπε οτι ειχε κανει και οτι τα συγκεκριμενα αυτοκινητα ετσι ειναι και να μην τα συγκρινω με τα αλλα (συγκεκριμενα με τα αλλα 2 τησ οικογενειας).
την εξαερωση να την κανεις και στα 4 ακρα, κατα προτιμηση με διαγνωστικο, δλδ μαλλον σε επισημο συνεργειο peugeot θα πας.
χωρις διαγνωστικο μπορει να μη γινει σωστη εξαερωση (επι τη ευκαιρία thanks makis106 Wink )
ριξτε και μια ματια στα τακακια

Cpkdemian έγραψε:
....θα επρεπε να εχει αμεσοτατο πεταλι (χτυπα ξυλο σε περιπτωση αναγκης).
για εκει εχει και το EBA (Emergency brake assist)
παντως μια σωστη εξαερωση πρεπει να την κανεις (καλου κακου αλλαξε και τα υγρα φρενων)



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 18:25:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον δεν εχετε οδηγησει 106 rallye χρονολογιας <2000! Νεκρη διαδρομη,χααααος Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2275s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on