PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

51ο Ράλλυ Ακρόπολις...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούν 2004, 00:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να ετοιμαζόμαστε για το μπουγέλωμα Evil Evil Evil


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούν 2004, 07:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για οσους πηραν "Τα Νεα",και φυσικα ειδαν το dvd με παλαιοτερα ραλλυ ακροπολις.....
Παρατησησατε οτι την ιδια μερα που κυκλοφορησε η εφημεριδα,το βραδυ το καναλι magic εδειξε το dvd????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούν 2004, 01:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
shark_zak έγραψε:
thodoras έγραψε:
shark_zak έγραψε:
απο Αθηνα ποιοι θα πανε σαββατο η κυριακη.... Question


Εγω θα παω απο αθηνα shark_zak...
Σαββατο,ελατεια...


ωραια περιμενουμε μεχρι την παρασκευη και το κανονιζουμε....


Αν εννοεις για να παμε μαζι,λιγο δυσκολο...
Εγω νομιζα οτι απλως θελεις να μαθεις ποιοι θα πανε.... Smile


το ειπα για να εχω παρεα στον δρομο και καποιον που ηξερε να παει.... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούν 2004, 12:39:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρασκευή:

1η Ελάτεια -> μπροστά από το ατύχημα !!!
1η Ελευθεροχώρι -> άπαιχτη ειδική, ίσως η ομορφότερη - με τα 4 ο Solberg!
2η Λιλαία -> 307 + μεταλλαγμένο Ignis + Fiesta = όλα τα λεφτά

ΥΓ1: 100% βελτίωση στην οργάνωση της σουπερειδικής σε σχέση με πέρυσι, μας τα χάλασε όμως ο καιρός - τους οργανωτές μπορεί να τους βοήθησε.

ΥΓ2: Πολύ καλός ο CARLSSON με 206 Shocked

ΥΓ3: Και ο Βωβός τα πήγαινε πολύ καλά.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιούν 2004, 16:49:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paraskevi...
den se petixa stin lilea...
alla se petixa sto eleftheroxori i opia itan telia...
piga kai pavliani i opoia episis itan apaixti...(alla den mas afinane na parkaroume opos persi konta stin eidiki kai - trexate kala mou podarakia)
kai istera lilea kathara poli kalitera apo persi.... (den eixa paei alla itan apogoitefsi ta tripla eisitiria...)

savvato arxisan ta anapoda...
proton pigename gia reggini oloi oi dromoi kleistoi gia na pas perpatages poli... to afino kai pao elatia pou itan dipla.. ma kala tosa xronia giati den exoun asfaltostrosei ekeino to kolodromaki pou paei stin arxi tis elateias???

pame meta tin elatia stin paleoxori kai nasou ta sovraka (=aspra peripolika me dio beep mesa) na mas dioxnoun kai na mas lene parkarete stin gravia kai aneveite me ta podia... filaraki pou eixe ftasei ligo noritera ksekinise kai afou tou eixane pei gia 3xm ekeinos eftase sta 6xm (Xomatodromos anifora tou kerata) kai tou eipe aftokinito tis diorganoshs pou katevene oti exei toulaxiston akoma 10xm.... fisika anevike stin karotsa tou episimou amaksiou kai katevike....


Simperasmata : Poli orea kai i fetini organosi alla re pedia kathe xrono kai pio diskoli i prosvasi.... ama einai oi eidikes na einai adeies na to x*so..... prepei diladi na exoun parking san tis Lileas gia na mporoume na ftanoume konta stin eidiki??? persi parkarame mesa stin limni sto eleftheroxori kai den mas eipe kai kanenas tipota kai den enoxlousame kai kanenan...
Episis parapona apo tous ksenodoxous pou koitane pos kai pos na vgaloun xrimata akoma kai tin teleftea stigmi logo tis etisias apraksias tous , kamia sxesi to persino ksenodoxeio, (an ekseresete ton avgousto...) kai episis tin elpa pou ta domatia ton ksenodoxeion ta xreonoun tripla.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikapos 
Μέλος
Μέλος


rallye - 307

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 08:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cmarin βρεθήκαμε στην παύλιανη 1 και μας σύστησε ο degman αλλα δεν μου είπες ότι είσαι και στο 206club...

παίδες, όποιος δεν έχει ανέβει ακρόπολις, να το προγραμματίσει να το κάνει , είναι άλλη φάση... μέχρι και η γυναίκα μου γούσταρε...


pour que l' automobile soit toujours un plaisir
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 09:36:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω με τη γυναικα πηγα,η οποια τρελογουσταρε κι αυτη!!!
Δεν προλαβα τελικα την Ελατεια που σας ελεγα,αλλα πηγα το απογευμα στη υπερειδικη της Λιλαιας!!!
Τρελα!!!! Very happy Very happy Very happy
Πηγε κανενας αλλος Λιλαια το σαββατο???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
cmarin (Costas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούν 2004, 13:09:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikapos έγραψε:
cmarin βρεθήκαμε στην παύλιανη 1 και μας σύστησε ο degman αλλα δεν μου είπες ότι είσαι και στο 206club...


Rolling eyes
Ήμουν Παυλιανη ΙΙ το απόγευμα, τον deggman δεν τον είδα καθόλου το 4ήμερο, μόνο τηλεφωνικά. Πότε μας σύστησε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikapos 
Μέλος
Μέλος


rallye - 307

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 07:46:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είχα κλειστεί στην παύλιανη στις καταβόθρες και στις 2. ο deggman ήταν εκεί στην 1 κι είχαν κατέβει κουκ καμιλ και λοιποί και μας σύστησε και νόμισα ότι ήσουν κι εσύ, αλλά μάλλον απλά αναφέρθηκε το όνομά σου και μπερδεύτηκα.

Ρε παιδιά, τα wrc είναι όλο και λιγότερο θεαματικά με τις βελτιώσεις που έχουν κάνει στα αυτοκίνητα.. ακόμα κι ο θόρυβος είναι μικρότερος.. που τα σκασίματα και τα valve relief που άκουγα μέχρι το 2000.... βέβαια στο βουνό θα ανεβασίνουμε κάθε χρόνο!


pour que l' automobile soit toujours un plaisir
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 13:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παυλιανη 1(καταβόθρες)
Στρώμη 2(2χλμ από τον τερματισμό)
Αμφισσα 1(στα 500 μέτρα από την εκκίνηση)
Δροσοχώρι 2(στην πρόσβαση 2 του acropolisrally.gr)
Στριφάκα 1 + 2 (στα αλματάκια)

Πολύ θέαμα, καθώς τα κομμάτια ήταν επιλεγμένα από προηγούμενη εμπειρία, πολύ θετικό το superrally γιατί αλλιώς στην ουσία θα βλέπαμε 4 αυτοκίνητα, αρκετοί ελληνες πήγαν αξιόλογα εκτός από την κυριακή. Αν δεν μας έβρεχε στην αμφισσα στις σκηνές και δεν κόβαμε και βάση μηχανής σε ένα passat όλα θα ήταν ιδανικά Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 13:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωστός μου που συμμετείχε στο service των Peugeot μου είπε πως τα πίσω λάστιχα φαγωνόντουσαν πολύ εύκολα! Rolling eyes
Που οφείλεται αυτό;


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 14:01:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Γνωστός μου που συμμετείχε στο service των Peugeot μου είπε πως τα πίσω λάστιχα φαγωνόντουσαν πολύ εύκολα! Rolling eyes
Που οφείλεται αυτό;


Περίεργο...
Μήπως είχε να κάνει με την κατανομή της κίνησης??
Αλλά αν ήταν στο service της Peugeot,θα ήξερε αν π.χ. τα αυτοκίνητα δούλευαν 40/60...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 14:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
mick206 έγραψε:
Γνωστός μου που συμμετείχε στο service των Peugeot μου είπε πως τα πίσω λάστιχα φαγωνόντουσαν πολύ εύκολα! Rolling eyes
Που οφείλεται αυτό;


Περίεργο...
Μήπως είχε να κάνει με την κατανομή της κίνησης??
Αλλά αν ήταν στο service της Peugeot,θα ήξερε αν π.χ. τα αυτοκίνητα δούλευαν 40/60...


Δεν ξέρω αν είδατε το WRC Show, όπου την δεύτερη ημέρα όταν έφτασε σε ένα service ο Rovanpera, είχαν φύγει κομμάτια από τα λάστιχα.....!!!!! Shocked Shocked Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
cmarin (Costas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 14:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Γνωστός μου που συμμετείχε στο service των Peugeot μου είπε πως τα πίσω λάστιχα φαγωνόντουσαν πολύ εύκολα! Rolling eyes
Που οφείλεται αυτό;

Η michelin χρησιμοποίησε μια νέα γόμα που για την περίπτωση της 1ης μέρας (λάσπη) δεν της βγήκε καθόλου. Αυτός είναι ένας λόγος και της υπεροχής της Pirelli και του Pepe...

Aν ο φίλο σου ήταν στην pug δεν θα ήξερε και γιατί έλιωναν εύκολα? Rolling eyes
Judger έγραψε:


Περίεργο...
Μήπως είχε να κάνει με την κατανομή της κίνησης??
Αλλά αν ήταν στο service της Peugeot,θα ήξερε αν π.χ. τα αυτοκίνητα δούλευαν 40/60...

Τι θα πει 40/60? Εδώ μιλάμε για ηλεκτρονικά ελεγχόμενα ενεργά διαφορικά. Η ροπή κατανέμεται συνέχεια 0-100-0 και στους δύο άξονες ανάλογα με την πρόσφυση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
wolf865 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206RC (2006)

Ένταξη: 29 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Αθήνα - Αιτ/νία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 14:30:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρασκευή

1. Ρεγγίνι
2. Ελάτεια – Ζέλι (στην γνωστή και μη εξαιρεταία κοπάνα που ενώνει τις δυο ειδικές, πολύ κακοτράχαλος δρόμος, 4Χ4 η νοικιασμένο αμάξι, παρκάρισμα με λίγο θράσσος σχεδόν μέσα στην ειδική!)
3. Ελευθεροχώρι – Δρυμαία (στις Λίμνες, ανηφορικός δρόμος 7 χιλίομετρα από το Παλαιοχώρι. Δρόμος βατός ακόμα και για χαμηλωμένα οχήματα με τη δέουσα οδηγική προσοχή. Φοβερό κομμάτι. Ήμουν διπλα στις καντίνες, πάνω στην πρώτη –αριστερή- στροφή. Πολύ θέαμα και πολύς ο κόσμος. Περπάτημα ελάχιστο με το ανάλογο θράσσος!)
4. Παύλιανη (Σε σημείο των περιοδικών – αριστερά στο χωματόδρομο μετα το εκκλησάκι- Ωραίο σημείο, φοβερό τοπίο – η ‘άλλη’Ελλάδα – Λίγο το περπάτημα πάλι, σε σημεία κακός ο χωματόδρομος, βατός παρολαυτά. Πολύ κρυο για όσους δεν πρόβλεψαν από το σπίτι το κρύο που θα έκανε εκει ψηλα!)

Σάββατο

1. Άμφισσα (Πρώτη στροφή από την εκκίνηση, όχι τόσο καλό σημείο αλλά εύκολη η φυγή λόγω βιασύνης για την επόμενη ειδική. Πρόσβαση άνετη, παρκάρισμα στο parking-χωράφι απέναντι απο την εκκίνηση της SS!)
2. Ελάτεια – Ζέλι (σε σημείο εκτος περιοδικών. Φανταστικό κατηφορικό εσάκι με λιγο κόσμο, θέαμα και κοντα στα αγωνιστικά. Στα αρνητικά συγκαταλέγω ότι πρέπει να ξέρεις πως θα πας – τα περιοδικά δεν θα το γραψουν μάλλον ποτέ το σημείο διοτι δεν μπορεί να φιλοξενήσει τον όγκο κόσμου που θα προκαλέσει μια δημοσιέυση του ειδικού τύπου- και το πολύ κακό του χωματόδρομου. Μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού τα 4Χ2! Παρκάρισμα δίπλα στην ειδική!)
3. Δροσοχώρι (Φανταστικό τοπίο καταρχάς. Το σημείο είναι αυτό που πηγε ο και ο gavanas. Μέτριο σημείο. Προσβαση από πολύ καλό χωματόδρομο. Πάλι ήθελε θράσσος να πας κοντα. Λυπαμαι πραγματικά αυτούς που παρκάρανε στα 5 χιλίομετρα από το σημείο!)


Την Κυριακή δυστυχώς δεν μπόρεσαμε να παραβρεθούμε για σημαντικούς λόγους. Όμως και τόσο καλό ήταν! Το Ακρόπολις παραμένει σπουδαίο χάρις εμάς, τον κόσμο του, τους υποστηρικτές του. Και φέτος ο κόσμος ήταν παρα πολύς. Γέμισαν τα βουνά.
Προσοχή σε εμάς τους λογικότερους να συνετίσουμε και όσους ανεγκέφαλους δεν καταλαβαίνουν το πόσο ευθραυστος είναι ο έθνικός μας αγώνας και περπατάνε, αγνοώντας το κράξιμο και τις υποδείξεις των κριτών, μέσα στην ειδική και ενώ το ΄κακό΄ ελικόπτερο υπερίπταται ακριβώς απο πάνω μας!
Και του χρόνου παιδιά με υγεία σε όλους μας, να είμαστε όλοι εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1475s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on