PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λαστιχα για 307 1.6

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 18:27:48    Θέμα δημοσίευσης: Λαστιχα για 307 1.6 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xαιρετω τον κοσμο...

Xαιρετω, αν και δε βλεπω πολλη κινηση... Smile
Peugeot 307 1.6 3θ
Παω για αλλαγη ελαστικων. Μεχρι τωρα ειχα Continental premiumcontact 2 (195/65 r15), τα μπροστινα τα αλλαξα, γιατι ηταν σε αθλια κατασταση και τα πιως τα αφησα για το Σεπτεμβρη, να περασει το καλοκαιρι και να σκεφτω τι μαρκα θα βαλω.
Κλεινω στα εξης κατα σειρα (σε διασταση 195/60 r15):
Nokian line
Uniroyal MS plus 77
Continental premiumcontact 5
Yokohama C drive2.

Στις σκεψεις ηταν και τα Goodyear efficient grip performence και Dunlop sport blueresponse. Τα πρωτα τα απερριψα γιατι διαβαζω οτι ειναι μαλ**α με πολυ μαλακο πλαϊνο, που παθαινει στρεβλωσεις στις στροφες και δινει πολυ μεγαλη ασαφεια στο δρομο, τα δευτερα τα απερριψα γιατι διαβαζω οτι φθειρονται πολυ γρηγορα, ακουω κατι τρελα χιλιομετρα του μεγθους λιγων χιλιαδων km..

Τα μπροστινα που αλλαξα βιαστικα, μου συστισε ο λαστιχας τα Hankook Kinergy eco. Φτηνα και με πρωτιες σε κατι τεστ που μου εδειξε. Τα εβαλα τελικα, ειδα οτι ειναι πολυ μαλ**α, πραγματικα πιο μαλακο λαστιχο δεν εχω πιασει στο χερι, σα βουτυρο ειναι. Στην αρχη που τα εβαλα ενιωθα οτι περπαταω πανω σε νερο ή πανω σε παπλωμα. Δεν παιρνεις χαμπαρι απο τις ανωμαλιες του εδαφους, πραγμα που θεωρω πλεον πολυ κακο, θελω να εχω την αισθηση. Ακομα ειμαι στο στρωσιμο, αλλα δε φαινεται να αλλαζει αυτο.
Θελω λοιπον ενα λαστιχο που να μην εχει μαλακο πλαϊνο. Απο τις αξιολογησεις που ειδα, τα Nokian πραγματικα συγκεντρωνουν αριστες εντυπωσεις, τα Uniroyal καλα στο βρεγμενο, τα Continental καλα γενικα και τα Yokohama, που εχω ξαναβαλει στο παρελθον, τα μονα που εχουν σιλικονη μεσα, αν και δεν ειδα κατι ιδιαιτερο στο βρεγμενο, ειναι ενα λαστιχο που ειναι γενικα μετριο, δεν υστερει σε καποιο τομεα, αλλα ουτε εντυπωσιαζει.

Οποιος θελει ριχνει μια γνωμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 20:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Λαστιχα για 307 1.6 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοράω τα Continental premiumcontact 5 στην συγκεκριμένη διάσταση, είναι αρκετά μαλακά και ζεστένονται άμεσως και έχουν πολύ καλό κράτημα και σε βρέγμενο αλλά σε 20.000χλμ θα έχουν λιώσει.

Επειδή σε 1~2 βδομάδες σκέφτομαι να αλλάξω θα πάω σε Bridgeston Potenza που είναι αρκετά σκληρά σαν λάστιχα. Έιχα Turanza και μπορώ να πω τα ξαναέβαζα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 21:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

20.000 ειναι πολυ λιγα, αλλα συγκεντρωνουν καλα χαρακτηριστικά και μαλακο και σταθερό... Εχω ενα φιλο που εχει βαλει αρκετές φορες Potenza και τα κραταει για 50.000 km, αλλα δεν ειναι το κυριο που με ενδιαφέρει τωρα. Θελω πρωτα απολα να εχει καλο κράτημα σε στεγνο/βρεγμενο και να μου δινει σαφη αισθηση στο τιμονι. Οικονομια, οικολογια κλπ δε με ενδιαφερουν.
Δεν εχουμε παρα πολλες επιλογές σ'αυτη τη διάσταση. Ειναι και το προφιλ που τεινει στο απειρο και οτι και να βαλεις.. Απορώ γιατι εβαλαν 65αρι προφιλ, να εκτελει χρεη αναρτησης;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 21:50:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
20.000 ειναι πολυ λιγα, αλλα συγκεντρωνουν καλα χαρακτηριστικά και μαλακο και σταθερό... Εχω ενα φιλο που εχει βαλει αρκετές φορες Potenza και τα κραταει για 50.000 km, αλλα δεν ειναι το κυριο που με ενδιαφέρει τωρα. Θελω πρωτα απολα να εχει καλο κράτημα σε στεγνο/βρεγμενο και να μου δινει σαφη αισθηση στο τιμονι. Οικονομια, οικολογια κλπ δε με ενδιαφερουν.
Δεν εχουμε παρα πολλες επιλογές σ'αυτη τη διάσταση. Ειναι και το προφιλ που τεινει στο απειρο και οτι και να βαλεις.. Απορώ γιατι εβαλαν 65αρι προφιλ, να εκτελει χρεη αναρτησης;


Τώρα είμαι στα ~24.000χλμ αλλά ακόμα και τώρα μπορώ να πω ότι κρατάει αρκετά καλά και σίγουρα θα σε ικανοποιήσει. Μπορεί να βγάλει και 30.000χλμ αν το ρισκάρεις, αλλά προτιμώ να είμαι ασφαλής. Τιμούλα που πήρα την τετράδα ήταν 320€ απλά ενημερωτικά. Με 60 προφίλ πάντως θα κατέβεις ένα πόντο σε ύψος περίπου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:04:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, η αλλαγη απο 65 σε 60 ειναι ακριβώς στο αποδεκτό οριο του 3%.. Θα βαλω 2 λαστιχα και ευτυχώς δε θα μου φανουν πολλα. Αν και εχει μεγαλες διαφορές στην τιμη απο τη μαμα 195/65/15 σε οποιαδήποτε αλλη, καμια 30αρια ευρω στο λαστιχο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:12:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
Ναι, η αλλαγη απο 65 σε 60 ειναι ακριβώς στο αποδεκτό οριο του 3%.. Θα βαλω 2 λαστιχα και ευτυχώς δε θα μου φανουν πολλα. Αν και εχει μεγαλες διαφορές στην τιμη απο τη μαμα 195/65/15 σε οποιαδήποτε αλλη, καμια 30αρια ευρω στο λαστιχο


Γενικά είμαι λίγο εναντίων των μισών αλλαγών γιατί μετά θα έχεις άλλη συμπεριφορά μπρος και άλλη πίσω, άσε που θα τρώγονται συνέχεια ανομοιόμορφα.

Πάντως εγώ εκεί που τα έβαλα είδα στο site του τα Continental σε 60αρι στα 75€ και το 65αρι στα 65€ όποτε είναι στα 40€ όλα η διαφορά, τπτ τραγικό. Δηλ. 300€ όλα με ζυγοστάθμιση και περαστικά.

Στα 205/60/15 πονάει πάντως Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:27:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα μπροστά ειναι καινούρια τώρα, οπότε δε μου παει να τα σκοτωσω. Θα τα βαλω πισω και τα καινουρια μπροστα και θα ισοφαριστει η φθορα..
Αν μπορείς βαλε το λινκ απο το site... αλλιως στείλτο μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
Τα μπροστά ειναι καινούρια τώρα, οπότε δε μου παει να τα σκοτωσω. Θα τα βαλω πισω και τα καινουρια μπροστα και θα ισοφαριστει η φθορα..
Αν μπορείς βαλε το λινκ απο το site... αλλιως στείλτο μου


Θα στο στείλω με PM να μην λένε ότι κάνω διαφήμιση. Είναι 60αρια αυτά που έχεις τώρα? Αν ναι τότε κομπλέ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

65 είναι... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:34:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
65 είναι... Rolling eyes


Μπορεί να έχεις θεματάκια τότε, θα σου πει με σιγουριά ενας λαστιχάς. Μπορείς πάντα να βάλεις και 65αρι Continental βέβαια Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, υπάρχει αυτη η επιλογή, αν και θέλω να την αποφυγω. Λεω επειδη τα "μικρα" θα ειναι μπροστά, δεν θα παιζει πρόβλημα. Και γενικα, θελω το μπροστα να κρατάει και ας κανει μισο τσαλιμακι το πισω.
Εδω ο πατέρας μου εβαλε μεταχειρισμένα λαστιχα και το ενα του το εβαλε ο λαστιχας λίγο διαφορετικη διάσταση γιατί δεν ειχε αλλο, το 60αρι θα πειραξει; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:40:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ισχύει και αυτό. Απλά δεν μπορώ να στο απαντήσω με σιγουριά δυστυχώς. Ξέρω όντως να μπαίνει και πιο μεγάλο πίσω, απλά με σιγουριά θα στο πει ο μάστορας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Απρ 2015, 22:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για τη βοήθεια, φαίνεται πολυ καλη περίπτωση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Απρ 2015, 00:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
Ευχαριστώ για τη βοήθεια, φαίνεται πολυ καλη περίπτωση


Τπτ και ο,τι και να βάλεις καλοταξιδα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Απρ 2015, 02:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
Ναι, υπάρχει αυτη η επιλογή, αν και θέλω να την αποφυγω. Λεω επειδη τα "μικρα" θα ειναι μπροστά, δεν θα παιζει πρόβλημα. Και γενικα, θελω το μπροστα να κρατάει και ας κανει μισο τσαλιμακι το πισω.
Εδω ο πατέρας μου εβαλε μεταχειρισμένα λαστιχα και το ενα του το εβαλε ο λαστιχας λίγο διαφορετικη διάσταση γιατί δεν ειχε αλλο, το 60αρι θα πειραξει; Laughing

Δηλαδη ενα απ'τα 4 ελαστικα εχει διαφορετικη διασταση? Και ρωτας αν πειραζει? Προφανως και πειραζει, ακομα και για μικρες διαφορες. Στον ιδιο αξονα τα ελαστικα οφειλουν να ειναι πανομοιοτυπα.

Εγω παντως δεν θα πειραματιζομουν ουτε να βαλω αλλη διασταση μπροστα και αλλη πισω για αμαξι που φορουσε ιδια ελαστικα παντου, αλλα πιθανον να μην ειναι και τιποτα σοβαρο.
1 απ'τα 4 διαφορετικο ομως ειναι τουλαχιστον τραγικο.
Καλος απατεωνας ο λαστιχας που εβαλε ο,τι να'ναι για να τα ξεφορτωθει.

Τελος, τα καλα λαστιχα καλυτερα να μπαινουν πισω γιατι ο μπροστινος αξονας ελεγχεται πολυ καλυτερα απ'τον πισω.
Αν σου φυγει το πισω μερος ατσαλα τοτε ειναι πολυ πιο δυσκολο να το επαναφερεις απ'το μπροστα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Απρ 2015, 08:57:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To 1 στα 4 φυσικα ειναι τραγικο, αλλα περναει ανευ ιδιαιτερης σημασιας, γιατι δεν προκειται να φτασει ποτε σε οριακο σημειο για να φανει και το εννοω αυτο, δεν θα χρειαστει.
Αυτο που απεκλεισα ειναι να ειναι διαφορετικο φαρδος μπροστα με πισω γιατι παιζει πολυ ο κινδυνος υδρολισθησης. Η διαφορετικη διασταση παιζει προβλημα βασικα σε 4κινητα. Δε λεω οτι ειναι το ενδεδειγμενο, αλλα μιλαμε για πολυ μικρη διαφορα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2015, 16:42:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά έβαλα Continental premium contact 5, μαμισια διασταση 165/65/15. Αυτα μπήκαν μπροστά και τα Hankook πίσω. Υπολογιζα οτι τα πισω θα αντεχαν μεχρι Σεπτέμβρη,αλλα μετά την αλλαγή των μπροστινων, σε στροφές που ηξερα οτι γλιστράει και έμπαινα αφρεναριστος, εστριβε κανονικα το μπροστα και ξεκολλαγε το πισω (!) σαν πισωκουνα, πραγμα που ηταν μεν διασκεδαστικό, αλλα ειχε μεγαλη διαφορά συμπεριφοράς.
Τα hankook τα εβαλα πισω γιατι ειναι ιδιαιτερως μαλακά και δεν ηθελα ασαφεια στο τιμονι.
Θα δούμε ποσο θα αντέξουν, μιας και ακουσα οτι Conti, Goodyear και Dunlop εχουν υψηλη φθορά, αλλα ολαστιχας μου ειπε οτι ειναι ιδια, για νορμαλ χρήση δε θα δω διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2015, 18:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
165/65/15.


Ορθογραφικό;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
flowin_through 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Απρ 2015
Δημοσιεύσεις: 29

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2015, 18:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, από κινητό. 195
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2015, 19:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

flowin_through έγραψε:
Θα δούμε ποσο θα αντέξουν, μιας και ακουσα οτι Conti, Goodyear και Dunlop εχουν υψηλη φθορά, αλλα ολαστιχας μου ειπε οτι ειναι ιδια, για νορμαλ χρήση δε θα δω διαφορά.


Κι εγώ αυτό άκουγα, αλλά αφενός μου είπε και μένα τα ίδια περίπου ο λαστιχάς, αφετέρου είδα μεν μια σχετικά γρήγορη φθορά στις αρχές (8+ μήνες) και λέω κατάλαβα, θα διαλυθούν αμέσως, ωστόσο 2,5 χρόνια μετά, είναι οκ. Δεν τρώγονται τόσο γρήγορα όπως στην αρχή.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1344s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on