PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

208 GTi
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 16:07:07    Θέμα δημοσίευσης: 208 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα,

εγώ για το 208 GTi που αναμένω έβαλα σε παραγγελία τα ακόλουθα:

K&N air filter 33-2936 (ebay)

Milltek non-resonated 2.5'' cat-back (demon-tweeks.com)

GFB DV+ T9352 (mrt_performance)

μετά από αρκετή μελέτη στα διάφορα forum, blogs, κτλ ...

ελπίζω να είναι καλές οι επιλογές ...


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 16:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λίγο πολύ όλα γνωστά και κοβλέ μετά είναι για Intercooler remap κτλ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 16:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικά δεν θα κάνω remap (εγγύηση 5 χρόνια είναι αυτή!)

100-αρα ΕΚΟ και τίποτε άλλο


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 17:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι με αυτα νομιζεις οτι δεν διακυβευεται η εγγυηση? Αν δεν εχεις σκοπο να βαλεις προγραμμα μην ασχοληθεις ουτε με περιφερειακα.Κρατα τα λεφτα για βενζινες Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 17:34:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
Γιατι με αυτα νομιζεις οτι δεν διακυβευεται η εγγυηση? Αν δεν εχεις σκοπο να βαλεις προγραμμα μην ασχοληθεις ουτε με περιφερειακα.Κρατα τα λεφτα για βενζινες Cool

+1

Αν δεν μπεί πρόγραμμα δεν υπάρχει λόγος για όλα αυτά!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 18:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως γράφουν τα παιδιά παραπάνω, μην ελπίζεις σε εγγύηση εκτός κι αν τα αφαιρείς όλα αυτά κάθε φορά πριν πας service.
Αν δεις 5-8 ίππους αύξηση ισχύος με αυτά τα περιφερειακά, θα είσαι τυχερός γιατί ο εγκέφαλος διαθέτει αισθητήρα μάζας αέρα και γνωρίζει ακριβώς πόσα άλογα πάει να βγάλει ο κινητήρας σου. Αν τυχόν πάει να σηκώσει παροχή αέρα επειδή εσύ το βελτίωσες, ρίχνει τη χρήση της τουρμπίνας και επανορθώνει το κακό. Οπότε κυνηγάς την ουρά σου.

Επίσης θα είσαι τυχερός αν δεν σου λιώσει ο aftermarket καταλύτης όσο το αυτοκίνητο λειτουργεί θεόστεγνο με τις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Άλλο ο εργοστασιακός κεραμικός καταλύτης και άλλο οι aftermarket.

Να με συγχωρήσετε που κάνω τη Κασσάνδρα, αλλά τα 5 χρόνια εγγύησης της Peugeot δεν είναι εργοστασιακά. Είναι βασική εγγύηση + επέκταση τοπικού εισαγωγέα, με ό,τι αυτό μπορεί να σημαίνει. Ευχηθείτε να μην τη χρειαστείτε μόνο.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 21:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: 208 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stevedek έγραψε:
καλησπέρα,

εγώ για το 208 GTi που αναμένω έβαλα σε παραγγελία τα ακόλουθα:

K&N air filter 33-2936 (ebay)

Milltek non-resonated 2.5'' cat-back (demon-tweeks.com)

GFB DV+ T9352 (mrt_performance)

μετά από αρκετή μελέτη στα διάφορα forum, blogs, κτλ ...

ελπίζω να είναι καλές οι επιλογές ...


εχω ειδη το φιλτρο μεσα στο κουτι.. παω για σκαστρα forge συντομα και εχω ειδη στα χερια μου ελατηρεια 2.5ποντα eibach... για της εξατμιση συμφωνω αλλα ρε μαν ειναι πανακριβη..κανεις τη δουλεια σου ελλαδα με πολυ καλο ολοκληρομενο συστημα με τα μισα λεφτα περιπου...

τσεκαρες λιγακι και το κουλερ της airtec..?τοχω στα σχεδια συντομα..
με τα περιφεριακα θα παρει ταμαξι αρκετα πιο πανω απο τα 8 αλογα που λεει ενα παλικαρι.... εδω αλλα μοντελα με πιο εξυπνους και πιο πολυπλοκους εγκεφαλους και δουλευουν τα περιφεριακα ευκολα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 22:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είδη και με την gfb σίγουρα δεν θα καταλάβει κανείς ότι δεν πείραξες τιποτα. ...καλύτερα να πέρναγες ΜΟΝΌ πρόγραμμα και τίποτα από αυτά που ανέφερες μιας και δουλειά θα έκανες άμεσα και δεν θα φαινόταν τίποτα. ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 23:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
είδη και με την gfb σίγουρα δεν θα καταλάβει κανείς ότι δεν πείραξες τιποτα. ...καλύτερα να πέρναγες ΜΟΝΌ πρόγραμμα και τίποτα από αυτά που ανέφερες μιας και δουλειά θα έκανες άμεσα και δεν θα φαινόταν τίποτα. ..
+1



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 11:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Re: 208 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lefteraki έγραψε:
stevedek έγραψε:
καλησπέρα,

εγώ για το 208 GTi που αναμένω έβαλα σε παραγγελία τα ακόλουθα:

K&N air filter 33-2936 (ebay)

Milltek non-resonated 2.5'' cat-back (demon-tweeks.com)

GFB DV+ T9352 (mrt_performance)

μετά από αρκετή μελέτη στα διάφορα forum, blogs, κτλ ...

ελπίζω να είναι καλές οι επιλογές ...


εχω ειδη το φιλτρο μεσα στο κουτι.. παω για σκαστρα forge συντομα και εχω ειδη στα χερια μου ελατηρεια 2.5ποντα eibach... για της εξατμιση συμφωνω αλλα ρε μαν ειναι πανακριβη..κανεις τη δουλεια σου ελλαδα με πολυ καλο ολοκληρομενο συστημα με τα μισα λεφτα περιπου...

τσεκαρες λιγακι και το κουλερ της airtec..?τοχω στα σχεδια συντομα..
με τα περιφεριακα θα παρει ταμαξι αρκετα πιο πανω απο τα 8 αλογα που λεει ενα παλικαρι.... εδω αλλα μοντελα με πιο εξυπνους και πιο πολυπλοκους εγκεφαλους και δουλευουν τα περιφεριακα ευκολα..


Το "παλικαρι" που αναφερεις, εχει βελτιωσει εκατονταδες λιονταρακια και μαλλον αυτο που λεει ειναι σωστο. τα μοτερ αυτα εχουν στοχο ροπης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 13:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και όσο συζητούσαμε έβαλα παραγγελία και για το P-Shifter Quick Shift από το 208gtiblog.nl Smile ...

σχετικά με τις παρατηρήσεις, θα φέρω ένα παράδειγμα (εκτός των 206GT, 207RC, Cupra R και διάφορα Impreza STi που πέρασαν από τα χέρια)

τώρα κυκλοφορώ ένα Leon FR 1.4TSI 140hp (το τελευταίο μοντέλο του '13)

τοποθέτησα BMC φίλτρο και χειροποίητη εξάτμιση από καταλύτη και πίσω χωρίς μεσαίο καζανάκι

εκτός από τον πολύ ωραίο ήχο (γούστα είναι αυτά), είναι τόσο καλή η ECU του συγκεκριμένου κινητήρα που το αυτοκίνητο έχει καλύτερη ροπή (τόση που το αισθάνεσαι και καλύτερη απόκριση), χωρίς παράλληλα Check Engine Light κτλ

ειδικά όταν βάζω ΕΚΟ-100 μετά από 20-30km ΄τρελαίνεται'

έχω οδηγήσει ακριβώς το ίδιο αυτοκίνητο (συναδέλφου) και έχουν διαφορά

εκτιμώ ότι ο THP200 της Peugeot θα έχει μια ανάλογα καλή ECU και εξελιγμένους χάρτες και θα 'καταλάβει' την καλύτερη εισαγωγή - εξαγωγή

θα δούμε ... ότι δω θα το κοινοποιήσω για να το συζητήσουμε


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 13:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είχα γνώμη για THP...αλλά γενικά μπορεί να σου είναι όλα κομπλέ και κάποια στιγμή...να γίνει η μαλ***α εύκολα... με ζημίες όχι και τόσο φθηνές... (τετραψήφιο νούμερο). Δεν θέλω να απογοητεύσω κανέναν ούτε τον εαυτό μου. Ότι πρόσθετο βάζεις πότε δεν είσαι σίγουρος...εδώ με τα THP δεν είσαι σίγουρός μαμά τι γίνεται...Όσο για το τι καταλαβαίνει το THP.. υπάρχουν περιπτώσεις που μόνο με Kn φίλτρο βγαζεί σφάλμα για περισσότερη ροή αέρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΣΠΥΡΟΣ.Κ (ΣΠΥΡΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 407 COUPE 2.2 & 208 GTI

Ένταξη: 23 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: XΑΙΔΑΡΙ-ΑΤΤΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:22:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: 208 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lefteraki έγραψε:
stevedek έγραψε:
καλησπέρα,

εγώ για το 208 GTi που αναμένω έβαλα σε παραγγελία τα ακόλουθα:

K&N air filter 33-2936 (ebay)

Milltek non-resonated 2.5'' cat-back (demon-tweeks.com)

GFB DV+ T9352 (mrt_performance)

μετά από αρκετή μελέτη στα διάφορα forum, blogs, κτλ ...

ελπίζω να είναι καλές οι επιλογές ...


εχω ειδη το φιλτρο μεσα στο κουτι.. παω για σκαστρα forge συντομα και εχω ειδη στα χερια μου ελατηρεια 2.5ποντα eibach... για της εξατμιση συμφωνω αλλα ρε μαν ειναι πανακριβη..κανεις τη δουλεια σου ελλαδα με πολυ καλο ολοκληρομενο συστημα με τα μισα λεφτα περιπου...

τσεκαρες λιγακι και το κουλερ της airtec..?τοχω στα σχεδια συντομα..
με τα περιφεριακα θα παρει ταμαξι αρκετα πιο πανω απο τα 8 αλογα που λεει ενα παλικαρι.... εδω αλλα μοντελα με πιο εξυπνους και πιο πολυπλοκους εγκεφαλους και δουλευουν τα περιφεριακα ευκολα..
Καλησπέρα έχουν βγάλει σκαστρα forget για 208 gti και ελλατηρια eibach.Αν μπορείς δώσε κάποιο link να τα δω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PeugeotakiasGT έγραψε:
Όσο για το τι καταλαβαίνει το THP.. υπάρχουν περιπτώσεις που μόνο με Kn φίλτρο βγαζεί σφάλμα για περισσότερη ροή αέρα.
Stunned Stunned
σε ποιο thp μεγαλε?



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:31:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THP 200 του 208
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Re: 208 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΠΥΡΟΣ.Κ έγραψε:
Καλησπέρα έχουν βγάλει σκαστρα forget για 208 gti και ελλατηρια eibach.

forget it καλυτερα Laughing Laughing Laughing



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:36:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PeugeotakiasGT έγραψε:
THP 200 του 208

πολυ χλωμο το κοβω
που το διαβασες?
τα 150αρια και 175αρια δεν ειχαν τετοιο θεμα οτι και να τους εκανες



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:39:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μπορώ να καταλάβω πως απο την στιγμή που δεν έχουμε οδηγήσει ενα αμάξι και δεν γνωρίζουμε στην τελική αν μας ικανοποιεί ή όχι το γκάζι του, το σασμαν του, η ανάρτηση του κτλ, πως προχωράμε σε βήματα "βελτίωσης" και μάλιστα στην συγκεκριμένη περίπτωση μη τόσο αποδοτικά στη σχέση τιμής - βελτίωσης.

Δείτε τι σας αρέσει και τι όχι στο κατ εμέ τερατακι 208 gti και μετά βλέπετε και κάνετε σε θέμα βελτιώσεων.

Τα περιφεριακά για να δείξουν τις ικανότητες τους ως γνωστόν θέλουν και την ανάλογη παραμετροποίηση στ ecu.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 14:49:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

steve με μακροχρονια μισθωση τα παιρνεις τα αυτοκινητα, δουλευεις καπου και στα παραχωρουν ή απλα τα αγοραζεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2015, 16:40:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: 208 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
lefteraki έγραψε:
stevedek έγραψε:
καλησπέρα,

εγώ για το 208 GTi που αναμένω έβαλα σε παραγγελία τα ακόλουθα:

K&N air filter 33-2936 (ebay)

Milltek non-resonated 2.5'' cat-back (demon-tweeks.com)

GFB DV+ T9352 (mrt_performance)

μετά από αρκετή μελέτη στα διάφορα forum, blogs, κτλ ...

ελπίζω να είναι καλές οι επιλογές ...


εχω ειδη το φιλτρο μεσα στο κουτι.. παω για σκαστρα forge συντομα και εχω ειδη στα χερια μου ελατηρεια 2.5ποντα eibach... για της εξατμιση συμφωνω αλλα ρε μαν ειναι πανακριβη..κανεις τη δουλεια σου ελλαδα με πολυ καλο ολοκληρομενο συστημα με τα μισα λεφτα περιπου...

τσεκαρες λιγακι και το κουλερ της airtec..?τοχω στα σχεδια συντομα..
με τα περιφεριακα θα παρει ταμαξι αρκετα πιο πανω απο τα 8 αλογα που λεει ενα παλικαρι.... εδω αλλα μοντελα με πιο εξυπνους και πιο πολυπλοκους εγκεφαλους και δουλευουν τα περιφεριακα ευκολα..


Το "παλικαρι" που αναφερεις, εχει βελτιωσει εκατονταδες λιονταρακια και μαλλον αυτο που λεει ειναι σωστο. τα μοτερ αυτα εχουν στοχο ροπης



εσυ δηλαδη τοκανες στο δικο σου 208 και δε σου βγηκε ε...?
δε τοθηξα το παιδι αρχηγε.. και εγω κατι ψιλοξερω μωρε δε βοσκω προβατινες.... ειχα και πριν αυτοκινητο δεν ειναι το πρωτο μου...
ασε να πουμε τη γνωμημας εμεις πουχουμε 208.... μα δεν ειναι ιδιο με το 207 αλαζει...ισως λιγακι αλλα αλαζει σε πολλα..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1559s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on