PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τοποθετηση φιμε σε 106 ραλυ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Μανος106 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 18 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2015, 11:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Τοποθετηση φιμε σε 106 ραλυ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα στην ομαδαρα!εχω ενα 106 ραλυ και εχω στα χέρια μου κάποιες φιμε μεμβράνες και θελω να τις βάλω μιας και υπαρχουν μονος μου!εχει τόποθετησει καποιος άλλος μεμβράνες ώστε να μπορει να μου πει δυο πραγματα τι και πως;;;επισης αν εχετε να προτείνετε καποια μεμβράνη αλλη δεχτείς οι προτάσεις!θελω το νούμερο 2!αν μπορει καποιος ας μου δώσει τα φώτα του!ευχαριστω!


Μανος106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2015, 19:29:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πας να μπλέξεις!! Cool

Υπάρχουν πολλά βιντεακια στο YouTube που μπορείς να δεις τον τρόπο. Η αλήθεια είναι πως στην πραγματικότητα είναι λίγο πιο δύσκολα απ οτι στα βιντεακια.. Razz

Έχω βάλει φιμε σε κάποια αμάξια αλλα εχω δει και σε επαγγελματια να τοποθετεί οποτε έχω μια Α εμπειρία-αποψη.
Σε αυτά που έχω επιχειρήσει να τοποθετησω το αποτέλεσμα είναι ικανοποιητικό ως και πολύ καλο σε κάποιες περιπτώσεις.
Το σημαντικότερο είναι να έχεις υπομονή, μεράκι, να πιάνει λίγο το χέρι σου αλλά ακόμα πιο σημαντικό είναι να έχεις καλής ποιότητας μεμβράνη πχ llumar, 3m αυτές δλδ που δουλεύουν οι επαγγελματίες (και εννοείται να έχεις ιδέα το πως θα το κάνεις) . Εγώ αυτές που είχα τοποθετήσει ηταν κινεζικές και δεν δουλευονταν με τιποτα! Δεν ηταν εύκαμπτες για να μπορούν να αγκαλιάσουν την καμπυλότητα των τζαμιών όση ώρα θερμομπιστολο και αν χρησιμοποίησα. Επίσης κάνουν εύκολα γρατσουνιές λόγω χαμηλης ποιοτητας. Ωστόσο κάτι κατάφερα να κάνω.. Το σίγουρο είναι οτι δεν έχουν φουσκάλες και ρογμες,τουλαχιστον όχι έντονες. Και εξω να πας υπάρχει μεγάλη περίπτωση να σου κανουν και αυτοί πατάτα.

Αν θες να το επιχειρησεις, καντο! Αφου τις εχεις δεν χανεις τπτ. Χρησιμοποίησε πολύ νερό, καθάρισε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τα τζάμια, κοψε ακριβως στα σημεία που πρέπει τις μεμβράνες.. μην χρησιμοποιείς σκέτη την σπάτουλα που έχουν μέσα οι μεμβράνες (αυτό ισχύει αν είναι κινεζικές ή κατώτερης ποιότητας) γτ προκαλεί επιπλέον γρατσουνιές και εφοδιασου με υπομονή!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2015, 22:40:37    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τοποθετηση φιμε σε 106 ραλυ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανος106 έγραψε:
Καλημερα στην ομαδαρα!εχω ενα 106 ραλυ και εχω στα χέρια μου κάποιες φιμε μεμβράνες και θελω να τις βάλω μιας και υπαρχουν μονος μου!εχει τόποθετησει καποιος άλλος μεμβράνες ώστε να μπορει να μου πει δυο πραγματα τι και πως;;;επισης αν εχετε να προτείνετε καποια μεμβράνη αλλη δεχτείς οι προτάσεις!θελω το νούμερο 2!αν μπορει καποιος ας μου δώσει τα φώτα του!ευχαριστω!


πηγαινε αδερφε στου κοτσοδωντη στο πασακακι να στα βαλει..ο νικος ειναι φοβερο τυπακι θα σε εξηπηρετησει! αν εχεις υπομονη και πιανουν τα χερια σου οπως λεει το παιδι πιο πανω βαλτα εσυ! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 00:41:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης φιλε μανο πολυ σημαντικο ειναι αρχικα πριν ξεκινησεις να τσεκαρεις τις εσωτερικες τσιμουχες των παραθυρων να δεις αν ειναι λαστιχενιες ή βελουδινες.

Σε ενα σαξο που εχω, το καλοκαιρακι ειχα κατσει και ειχα βαλει παρεα με το φιλο αντρεα απο πανω, στα πισω παραθυρα φυμε κινεζικης ή ταϊβανεζικης προελευσης και το αποτελεσμα μετα απο αρκετες ωρες κουρασης και υπομονης ΠΑΡΑ πολυ καλο.

Ομως δεν ειχα τσεκαρει τις τσιμουχες που στο σαξο ειναι λαστιχενιες και οχι βελουδινες με αποτελεσμα μετα απο μερικα ανοιγματα των παραθυρων να ειναι αρκετα εμφανεις γρατζουνιες στα φυμε απο τις τσιμουχες.

Τωρα ψαχνομαι να επενδυσω ή να αντικαταστισω τις τσιμουχες με βελουδινες ωστε να περασω ξανα φυμε.

Γι αυτο επειδη εχεις το αδερφακι 106 μηπως ειναι και σε κεινο λαστιχενιες.

Κατα τα αλλα συμφωνω με τον αντρεα σε οτι ειπε.

Τελος καλο θα ηταν να το επιχειρησεις σε κλειστο χωρο. Να ξερεις οτι μεγαλος εχθρος κατα την τοποθετηση φυμε ειναι η σκονη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μανος106 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 18 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 04:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρη που στο πασακακι ειναι;τιμή ξέρουμε;;η διαδικασία απο την αρχη ως το τελος ποια ειναι για να τα βάλω;


Μανος106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Μανος106 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 18 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 04:36:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης μια ερώτηση!θελω καποια αυτοκόλλητα.ενα αυτοκόλλητο σημαία της γαλλιας,2 λιοντάρια για κατω απο τους καθρέπτες,και κατι σαν αυτο που εχει η σελίδα μας με το λιοντάρι και το psclub.γνωριζετε που μπορω να τα βρω;


Μανος106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 15:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανος106 έγραψε:
Επισης μια ερώτηση!θελω καποια αυτοκόλλητα.ενα αυτοκόλλητο σημαία της γαλλιας,2 λιοντάρια για κατω απο τους καθρέπτες,και κατι σαν αυτο που εχει η σελίδα μας με το λιοντάρι και το psclub.γνωριζετε που μπορω να τα βρω;


πιστεύω ότι το e-bay είναι η κατάλληλη επιλογή.
Βέβαια αν δε θες να μπλέξεις με παραγγελίες από εξωτερικό κτλ, σίγουρα στην περιοχή σου θα υπάρχουν μαγαζιά με αυτοκολλητα για αυτοκίνητα.
αν του πας το σχέδιο λογικά θα μπορεί να στο φτιάξει (αν δεν τα έχει ήδη)



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 15:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανος106 έγραψε:
Λευτέρη που στο πασακακι ειναι;τιμή ξέρουμε;;η διαδικασία απο την αρχη ως το τελος ποια ειναι για να τα βάλω;


οπως πας για περβολια απο πασακακι ο δρομος ειναι στα δεξια πριν τη γεφυρα που ξεκινανε οι κοντρες.. κεντρο περιποιησης αυτοκινητου.. εγω ειχα βαλει σε ενα 107 πουχα απο εκει αψογα ολα! εβαλα τωρα στο 208 παλυ αψογα τωρα ετοιμαζομαι να βαλω στο 106..κοστος μαζι με τις μεβρανες και μια αντιηλιακη που θελω εμπρος εγω κανα 200αρι νομιζω παει..χωρις σιγουρια ισως και πιο κατω..καντου μια ερωτηση. foliatec βαζει και ειναι γαματες με χαρτι για κετο κτλπ..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 15:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις foliatec πάντως και πολύ καλής ποιότητας δεν τις λες..
Σε ενα Isuzu dmax που έχω foliatec έχουν ξεθωριασει σε σημείο που σχεδόν δεν έχει φιμε και ψάχνω να το ξανά περάσω..

Αν βρω καλής ποιότητας σίγουρα θα καθησω με τον 309lover να του περάσουμε! Laughing


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 15:53:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανος106 έγραψε:
η διαδικασία απο την αρχη ως το τελος ποια ειναι για να τα βάλω;

Ενα καλο βιντεο για το πως γίνεται η τοποθέτηση: http://youtu.be/M7UOQq3h2s8


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 18:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Τις foliatec πάντως και πολύ καλής ποιότητας δεν τις λες..
Σε ενα Isuzu dmax που έχω foliatec έχουν ξεθωριασει σε σημείο που σχεδόν δεν έχει φιμε και ψάχνω να το ξανά περάσω..

Αν βρω καλής ποιότητας σίγουρα θα καθησω με τον 309lover να του περάσουμε! Laughing



θα διαφωνησω μαζι σου αδερφε καθως εδω στα χανια το ενλογω καταστημα που αναφερω βαζει της φολιατεκ και επεισεις αλλο ενα πολουσε φολιατεκ αλλα δεν ειχαν ουδεμια σχεση... τις ειχα βαλει το 2008 που ειχα αγορασει ενα 107 και ακομα η κοπελα που το εχει στο οποιο δε γινετε και η χρηση και η φροντηδα οταν τοχα εγω και ειναι ακομα οπς τοτε.. ισως να παιζει διαφορα η και να υπαρχει ιμιτασιον μεμβρανη χωρις να θελω να μειωσω τη γνωμη σου η εσενα ετσι..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μανος106 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 18 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 19:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιο μαστορακι!!!θα επιχείρησω με ενα φιλαρακι που εχει ξαναβάλει και θα δουμε!στο 106 εχω ακουσει οτι πρεπει να αλλαξει κάποιες Τσιμουχες στις πόρτες γιατι απο το ανοιξε κλείσε γρατζουναει τις μεμβράνες!ισχυει ;


Μανος106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 20:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανος106 έγραψε:
Ωραιο μαστορακι!!!θα επιχείρησω με ενα φιλαρακι που εχει ξαναβάλει και θα δουμε!στο 106 εχω ακουσει οτι πρεπει να αλλαξει κάποιες Τσιμουχες στις πόρτες γιατι απο το ανοιξε κλείσε γρατζουναει τις μεμβράνες!ισχυει ;


Μανο προφανως θα σου διεφυγε.
Καποιες απαντησεις παραπανω εξηγω ακριβως αυτο.
Πρωτα βρες λυση με τις τσιμουχες και μετα ξεκινα να βαλεις τα φυμε για να μην παει χαμενος ο κοπος σου.
Καλη επιτυχια αν το επιχειρησεις μονος σου τελικα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2015, 23:11:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισχυει, οτι σου ειπε ο Ευθυμης. Θα παρεις ταινια βελουδινη και θα την κολλησεις στο πλαστικο (με βγαλμενες ταπετσαριες, το τραβας κ βγαινει).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilis123 (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 XS 1.4 8v (2001)

Ένταξη: 09 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 53

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2015, 00:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε αυτόν που βάζει της llumar στα Χανιά έδωσα 170 για 206 2πορτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μανος106 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 18 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2015, 15:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος βάζει τις llumar στα χανια;μια ερώτηση ρε παίδες ακομα!εχουμε ενα μοτερακι 106 1.4 8v με σκουπα και τελικό.απο οτι ξέρουμε μπαίνει η κεφαλή και ολο το σύστημα ψεκασμού απο το 1.3 ραλυ.το ερώτημα μας ειναι τι αλλο πρεπει να αλλαχτει μαζι με αυτα;θελει προγραμμα;εμπειρία σκεφτόμαστε και για σασμαν απο 1.3 13/59 αλλα ισως αφήσουμε και αυτο στο αμαξι!οποιος ξερεις ας μας δώσει τα φώτα του!επισης μια πρόταση για εναν μηχανικό που θα μας κανει καλη δουλεια στα χανια;ευχαριστω εκ των πρωτερων


Μανος106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Μανος106 (ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 18 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: ΧΑΝΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2015, 15:21:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης αν εχει καποιος να προτείνει καποια αλλη βελτιωση για αυτο το μοτέρ δεκτη!δεν θελουμε να αλλάξουμε μοτέρ απλα θελουμε να τσιτωσουμε λιγο αυτο!ευχαριστω!


Μανος106
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vasilis123 (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 XS 1.4 8v (2001)

Ένταξη: 09 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 53

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2015, 15:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο το site της llumar

Καραμπινάκης Δημήτριος
Γογονή Αναγνώστου (Τέρμα)
73 135 - Χανιά
(+30) 28210 74412
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2015, 22:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανος106 έγραψε:
Επισης μια ερώτηση!θελω καποια αυτοκόλλητα.ενα αυτοκόλλητο σημαία της γαλλιας,2 λιοντάρια για κατω απο τους καθρέπτες,και κατι σαν αυτο που εχει η σελίδα μας με το λιοντάρι και το psclub.γνωριζετε που μπορω να τα βρω;


Προσωπικά σε 106 μου αρέσουν πολύ τα αυτοκόλλητα που είχαν τα πρώτα rallye:
https://ranwhenparkeddotnet.files.wordpress.com/2013/03/peugeot-106-rallye-1.jpg

Αλλά και αυτά των επόμενων ήταν υπέροχα
https://ranwhenparkeddotnet.files.wordpress.com/2013/03/peugeot-106-rallye-5.jpg

Πάντως αν θες αυτοκόλλητα λιοντάρια για κάτω από τους καθρέπτες, κάτι διακριτικό και άριστης ποιότητας είναι τα γνήσια της peugeot αγορασμένα από peugeot περίπου 20 ευρώ και περιλαμβάνει 4 τμχ. Δύο μικρά και δύο μεγάλα. Τα χρώματα που βγαίνουν είναι μαύρο και ασημένια.
Βέβαια αν πάλι θες κάτι άλλο μπορείς να βρεις άπειρα στο internet.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1706s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on