PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Koπη πιτα 2015
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 21:33:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περασαμε τελεια!!!!
Χαρικα που σας Γνωρισα ολους.
Τωρα για φωτο δεν ξερω αν θα δουμε γιατι ο φωτογραψος ηπιε μερικα κατροουτσα!! Very happy Very happy Very happy Very happy

Ανεβαζω μια εγω για αρχη!!!!

http://i.imgur.com/IMrpwjp.jpg

Περιμενω σε π.μ λινκ για να σας κανω φιλους στο facebook!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 22:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταπληκτικά για ακόμη μια φορα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PeugeotakiasGT (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 208 1.6 Gti (2015)

Ένταξη: 20 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 93

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2015, 22:23:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα έχασα... δεν έιχα και αμάξι... Είχα και υποχρεώσεις... Ελπίζω να περάσατε αρκετά καλά! και να έρθω και εγώ σε επόμενες συναντήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 07:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο θελω να μαθω γτ σε ειχε τοσο αχτι ο κωστακης κ σου κολουσε χθες...μηπως καταλαβε οτι εκανε λαθος κ επρεπε να παρει 206 αντι για yaris? Laughing


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 10:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
Σας αγαπώ όλους...... Laughing Laughing Laughing


Ποσο ηπιες εσυ?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 10:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagos έγραψε:
Μανθο θελω να μαθω γτ σε ειχε τοσο αχτι ο κωστακης κ σου κολουσε χθες...μηπως καταλαβε οτι εκανε λαθος κ επρεπε να παρει 206 αντι για yaris? Laughing


ελα ντε?
βασικα..μια χαρα ειναι για τον Κωστάκη το γιαρις...με τα αλλα κανει καγκουριες...χαχαχαχαχαχαχα



υγ1...πολυ ομορφα και χθες...οπως καθε φορα...οπως πρεπει..
υγ2...ας παρει καποιος ενα gps της προκοπης στον Ανδυ...λιγο ακομα και θα μπαιναμε και σε πλοιο για νησι του Αιγαίου... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 15:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
καταπληκτικά για ακόμη μια φορα

Ολα καλα ρε παιδια αυτο το fabia τινος ειναι Question τι τα θελεται τα group vag σε τετοιες φωτο? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 18:52:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

υγ2...ας παρει καποιος ενα gps της προκοπης στον Ανδυ...λιγο ακομα και θα μπαιναμε και σε πλοιο για νησι του Αιγαίου... Laughing Laughing Laughing Laughing


Ελα που εχεις και παραπονο ειδαμε και νεα μερη...

Δεν μας πηγε και στην Σκυρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 19:01:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:
Περασαμε τελεια!!!!
Χαρικα που σας Γνωρισα ολους.
Τωρα για φωτο δεν ξερω αν θα δουμε γιατι ο φωτογραψος ηπιε μερικα κατροουτσα!! Very happy Very happy Very happy Very happy

Ανεβαζω μια εγω για αρχη!!!!

http://i.imgur.com/IMrpwjp.jpg

Περιμενω σε π.μ λινκ για να σας κανω φιλους στο facebook!!


Μπράβο μάγκες και μάγκισες και του χρόνου!! Cool

Με χαλάει το 3ο ραλλύ της φώτο που έχει βάψει μαύρα τα πλαστικά στα ομίχλης.. Confused Και το τελευταίο 106 που έχει βγάλει το σήμα από το καπό?? Mad

το 208 Shoot Shoot Shoot έρωτας!!!



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2015, 20:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307__:)(dimitris) έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
καταπληκτικά για ακόμη μια φορα

Ολα καλα ρε παιδια αυτο το fabia τινος ειναι Question τι τα θελεται τα group vag σε τετοιες φωτο? Laughing


το νου σου υφυπουργός. .. Surprised Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 00:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου οτι το καταευχαριστηθήκαμε όλοι απ'οτι φάνηκε... Πολύ κέφι, χαβαλές γέλιο και φαγητό.... (ως συνήθως δηλαδή) Wink
Να είμαστε καλά να ξανακανονίσουμε και να βρεθούμε ακόμα πιο πολλοί.....!!

@ ΜΕΜsound: Είσαι κακεντρεχής και θα έπρεπε να ντρέπεσαι...!! Είχα βασιστεί στον συνοδηγό...!! Αυτός διάβαζε....!!! Silly Silly Silly Βρε δεν φτάνει που σας πήγα και ρομαντζάδα μετά με τη δύση του ηλίου στα βουνά....!!

@ taskom: Τάσο χάρηκα πολύ για την γνωριμία και όπως φαίνεται είσαι ο μόνος που εκτίμησε την όμορφη βόλτα.... χαχαχαχα Πολύ όμορφο το 208...!! Άντε και με τα πρώτα updates...!!

@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΟΟΟΟΟΛΟΙ....!! ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΤΕ ΚΑΙ μαλ***α ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ.... (όσοι μπορούσατε) Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 09:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:

@ taskom: Τάσο χάρηκα πολύ για την γνωριμία και όπως φαίνεται είσαι ο μόνος που εκτίμησε την όμορφη βόλτα.... χαχαχαχα Πολύ όμορφο το 208...!! Άντε και με τα πρώτα updates...!!


Να ξερεις τι μου εταξαν για να πω καλα λογια καποιοι φιλοι σου !!! εδώ μεσα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 09:14:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρομαι που περασατε σουπερ!!!! Cool Cool Cool

Από τις απειροελαχστες φορες που δεν εχω μπορεσει να ακολουθησω εκδηλωση του κλαμπ και ξενερωσα, αλλα δυστυχως προεκυψε κατεπειγουσα δουλεια και δε μπορουσα να την αφήσω για άλλη μερα......
Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 10:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το ότι τον σουβλίζουν είναι σίγουρο. Ας μην ήμουν -100 ps λιγότερα από εσένα και 1200kg κομπλέ (ξέρεις με τι βάρος μετακινείτε το όχημα όταν βγαίνει) και ήσουν έτοιμος για πρώτων βοηθειών (για ράμματα).

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η Β Α Σ Ι Λ Ο Π Ι Τ Α . Ευχαριστούμε την εταιρία PAVLIDIS COMPETITION.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 11:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το ότι τον σουβλίζουν είναι σίγουρο. Ας μην ήμουν -100 ps λιγότερα από εσένα και 1200kg κομπλέ (ξέρεις με τι βάρος μετακινείτε το όχημα όταν βγαίνει) και ήσουν έτοιμος για πρώτων βοηθειών (για ράμματα).

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η Β Α Σ Ι Λ Ο Π Ι Τ Α . Ευχαριστούμε την εταιρία PAVLIDIS COMPETITION.


αρχισαν οι δικαιολογιες!!!!!! Laughing Laughing Laughing

ο συνοδηγος καθεται διπλα για ερμα!!! να φαινεται το αμαξι ισιο!!!! Razz Razz Razz

ολα ηταν απιστευτα η διαδρομη ο καφες το φαγητο η βασιλοπιπα

ΥΓ ααααααα να μην ξεχναμε στις 25 κερναει ο "βαγγελης" ψενυχτη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 11:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
iceage έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το ότι τον σουβλίζουν είναι σίγουρο. Ας μην ήμουν -100 ps λιγότερα από εσένα και 1200kg κομπλέ (ξέρεις με τι βάρος μετακινείτε το όχημα όταν βγαίνει) και ήσουν έτοιμος για πρώτων βοηθειών (για ράμματα).

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η Β Α Σ Ι Λ Ο Π Ι Τ Α . Ευχαριστούμε την εταιρία PAVLIDIS COMPETITION.


αρχισαν οι δικαιολογιες!!!!!! Laughing Laughing Laughing

ο συνοδηγος καθεται διπλα για ερμα!!! να φαινεται το αμαξι ισιο!!!! Razz Razz Razz

ολα ηταν απιστευτα η διαδρομη ο καφες το φαγητο η βασιλοπιπα

ΥΓ ααααααα να μην ξεχναμε στις 25 κερναει ο "βαγγελης" ψενυχτη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Δικαιολογίες έχει ο ποντικαραίος που πάλευε από πίσω να φτάσει στο πρώτο κομμάτι.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 16:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε λες και εμεις δεν είμασταν 1,5 τόνο... Άσε που πήγαινα με 3/4 το γκαζιού... Ρε έχε χάρη που δεν ήθελα να χαλάσω τον προφυλακτήρα... Αλλιώς θα σε έστελνα για τσιπούρες.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 21:24:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...την επομενη φορα...η διαδρομη θα γινει αντρικά...
αι γυναικαι / συντροφισσαι / φιλαι κλπ αμαχος πληθυσμος...θα πανε ολες μαζι με ενα εν των διαθεσιμων "βολτα-mode-pugs"...
και οι ορεξατοι μονοκαβαλοι...

no more excuses κυριες μου...αχαχαχαχαχαχα

υγ...εγω θα εχω πισω μου δεμενο-πακτωμενο των Κωστακη με του Βάγγου...θα με σπρωχνει στις ευθείες Laughing Laughing Laughing θα τραβαω την μουρη του στις στροφες να μην παρεκτρεπεται...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

25?? λες.... να "ψ"(γ)ινει???

edit... χμ ισως χλωμο για μενα για τις 25 λογω ονομαστικής εορτης μπαμπά... Confused Sad


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 23:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...την επομενη φορα...η διαδρομη θα γινει αντρικά...
αι γυναικαι / συντροφισσαι / φιλαι κλπ αμαχος πληθυσμος...θα πανε ολες μαζι με ενα εν των διαθεσιμων "βολτα-mode-pugs"...
και οι ορεξατοι μονοκαβαλοι...

no more excuses κυριες μου...αχαχαχαχαχαχα

υγ...εγω θα εχω πισω μου δεμενο-πακτωμενο των Κωστακη με του Βάγγου...θα με σπρωχνει στις ευθείες Laughing Laughing Laughing θα τραβαω την μουρη του στις στροφες να μην παρεκτρεπεται...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

25?? λες.... να "ψ"(γ)ινει???

edit... χμ ισως χλωμο για μενα για τις 25 λογω ονομαστικής εορτης μπαμπά... Confused Sad


Ο Κωστάκης έλεγε ο ήθελε να σε περάσει από πάνω!!! Ασε 2 πατήματα ειχε ακόμα και μετά ο βαγγος θα έψαχνε βενζινάδικο!! Στην επιστροφή ο καγκουρας γυρισε με 60 χλμ και 5η!!!!! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2015, 23:04:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθενας με τα απωθειμενα του.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3115s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on