PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Koπη πιτα 2015
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2015, 19:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Koπη πιτα 2015 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


Καλωσορίζοντας την άνοιξη, την Κυριακή 1η Μαρτίου θα εκδράμουμε στην Εύβοια με χαλαρούς ρυθμούς και ευχάριστη διάθεση.

Το πρόγραμμα έχει ως εξης:

10.30 ραντεβού στα διόδια των Αφιδνών

11:00 αναχωρηση προς Ερετρια (μέσω Χαλκίδας) για πρωινό καφεδάκι, κουβεντούλα και "άραγμα"

14:00 αναχωρηση για συντομη μεσημεριανή στροφοδιαδρομή προς Σετα για φαγητο και ... επιδόρπιο την Πίτα του 2015!!!

Σας περιμένουμε όλους εκεί.

(edited 24/02/2014) Mod Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2015, 22:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όπως περσι?!!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2015, 23:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ στο είπα και από κοντά οτι είμαι υπέρ...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 06:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ εγώ μέσα.


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 06:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
όπως περσι?!!

Γιατί πέρσι που την κόψαμε???? Laughing
Μεσα και εγώ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 08:45:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1

Πάμε πουθενά να ντερλικώσουμε μπριζόλες και στο τέλος στο γλυκό που θα φέρει το μαγαζί, βάζουμε κ ένα φλουρί Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 10:15:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ιδέα του Ζήση ακούγεται ωραία.. Very happy


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 10:37:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
+1

Πάμε πουθενά να ντερλικώσουμε μπριζόλες και στο τέλος στο γλυκό που θα φέρει το μαγαζί, βάζουμε κ ένα φλουρί Razz


Αν ειναι για μπριΤζολες ειμαι μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 10:46:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε αφήστε τις μπριτζόλες κι ας δώσουμε τα λεφτά κάπου που τα έχουνε ανάγκη. Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 14:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Ρε αφήστε τις μπριτζόλες κι ας δώσουμε τα λεφτά κάπου που τα έχουνε ανάγκη. Wink




+απειρο


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 16:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες φέτος θα πρότεινα να πάμε στην Κιβωτό της Αγάπης του Πάτερ Αντωνίου.

Στο χωριό SOS έχουμε πάει και άλλες φορές.

Ας βοηθήσουμε και κάποιον που παλεύει μόνος του και έχει καταφέρει πολλά.

Έχουν πάει και κάτι Γερμανοί φίλοι μου που έρχονται συχνά στην Ελλάδα και μου είπαν ότι πραγματικά αξίζει:

http://www.megatv.com/megagegonota/article.asp?catid=27369&subid=2&pubid=31956579


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 20:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν θα μπορεσω να ειμαι κοντα σας αλλα θελω αριθμο λογαριασμου αλλιως θα τα στειλω στον πετρο και θα τα δωσει εκ μερους μου (αν φυσικα συμφωνει..) ...

Ουτε κομματι θελω... θα μουχλιασει μεχρι να ερθω πισω..
Και αν το φλουρι ειναι ευρω, θα δωσω τραπεζικο λογαριασμο για καταθεση! Laughing


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 21:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Παίδες φέτος θα πρότεινα να πάμε στην Κιβωτό της Αγάπης του Πάτερ Αντωνίου.

Στο χωριό SOS έχουμε πάει και άλλες φορές.

Ας βοηθήσουμε και κάποιον που παλεύει μόνος του και έχει καταφέρει πολλά.

Έχουν πάει και κάτι Γερμανοί φίλοι μου που έρχονται συχνά στην Ελλάδα και μου είπαν ότι πραγματικά αξίζει:

http://www.megatv.com/megagegonota/article.asp?catid=27369&subid=2&pubid=31956579


Θα συμφωνήσω με 1000.... Άσχετα με την πίτα λεω να πάμε οπωσδήποτε!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2015, 10:50:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Ρε αφήστε τις μπριτζόλες κι ας δώσουμε τα λεφτά κάπου που τα έχουνε ανάγκη. Wink


Ναι αλλα μετα να παμε και για μπριΤζολες Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2015, 20:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια αφου υπαρχει ενδιαφερων πεμτη ας μαζευτουμε για να αποφασισουμε τι πως που και ποτε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 13:44:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πάμε στον " Ψενύχτη"


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 13:52:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα είναι Κ στα λημέρια μ!


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2015, 17:16:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνοψιζοντας καπως τα παραπάνω καθως και οτι ειπαμε χθες στην Θεα οσοι βρεθήκαμε ή και τηλεφωνικά με 2-3 αλλους, λαβανοντας υπόψιν και το γεγονός οτι η "Κιβωτός" είναι στην Αθήνα, λεμε τα εξής:

Περι "Κιβωτού" (βρίσκεται στο Περιστέρι συνοραμε Κολωνό) ανοίγουμε ενα τοπικ συγκέντρωσης χρημάτων και προημθειών με ημερομηνία λήξης πχ 15 Μάρτη και μετα οργανώνουμε μια Κυρικάτικη βολτούλα προς τα εκεί και καφεδάκι στα πέριξ της Αθήνας..."οπουδήποτε"...μετά.

Περι κοπής πίτας και "συνοδευτικής" "αυτοκινητο-περιήγησης" προκειμένου να οργανωθούμε σχετικώς λεμε για Κυριακή 1η Μάρτη (οι προυγουμενες Κυριακές δεν βολευουν μιας και μεθαυριο 8/2 και η επόμενη 15/2 είναι καπως "της τελευταίας στιγμής" ενώ η παρακάτω 22/2 είναι το "Σ-Κ-Δ" της Καθαράς Δευτέρας και όλο και κάτι ο καθένας κανονιζει δικο του με αφορμή το τριήμερο κλπ κλπ...

Επικρατέστερο σενάριο (λαμβάνοντας υποψιν και την εποχη και το χιλιομετρικο κόστος για να μην ξεφυγουμε) είναι η πρωινο-μεσημεριανη καφεδοποσία προς Χαλκίδα ή Ερέτρια...και μάσα προς Σετα με προβλεπόμενη ταβέρνα που έχουμε ξαναπάει (οι παλαιότεροι έχετε υποψιν σας).

Περισσότερα μέσα στις επόμενες μέρες καθώς και σχετική "ανακοίνωση" ...κρατήστε πάντως το Κυριακή 1η Μαρτίου.

Αυτά. Cool Rolling eyes Smile Very happy


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2015, 21:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περι κυβωτου ...τοπικ?


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2015, 13:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=28195


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2276s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on