PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ζητείται 106 RALLYE 1.3 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αγορές - Ζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2014, 14:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Ζητείται 106 RALLYE 1.3 ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι γραφει ο τιτλος,εντελως εργοστασιακο και απειραχτο χωρις καμια προσθηκη ή βελτιωση.

Επιθυμω σε απολυτως εργοστασιακη κατασταση και μηχανικα και στο θεμα βαφης και φανοποιιας,θα προτιμηθουνε με εργοστασακη βαφη εστω και αν θελει γυαλισμα ή φρεσκαρισμα τα αυτοκολλητα κτλ.Ψαχνω κυριως απο πρωτο χερι αγορασμενο καινουργιο να το ξεκαθαρισω.

Εχω δει εδω και αρκετο καιρο τα περισσοτερα στο car.gr και δεν με καλυπτουνε εντελως,αυτη την στιγμη εχω ηδη ενα 13αρι και ενα xsi αν και το τελευταιο μαλλον θα το παρει φιλος που με εχει κυρολεκτικα πρηξει.

Οποιο εχει βιβλια service,manual,τιμολογιο απο καινουργιο κτλ θα ειναi εκτιμητεο.

Παρακαλω οχι ''εχει μονο αυτο αλλα βγαινει''....''εχει βαψει μονο 2-3 κομματια κτλ''....ψαχνω κατι εξαιρετικο το οποιο θα πληρωθει αναλογα.

Θερμη παρακληση μην σχολιασουμε οτι ψαχνω ψυλλο στα αχυρα,το ξερω-ουμε ολοι μας πολυ καλα αυτο.

Τηλεφωνο 6946-128008

Γιαννης


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2014, 16:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν γινεται να μην σχολιασει καποιος διαβαζοντας αυτο..Πιο ευκολα βρισκεις ζωντανο δεινοσαυρο παρα rallye 1.3 οπως το ζητας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2014, 16:35:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οτι υπαρχουνε-υπαρχουνε 4-5 ξερω εγω,δεν τα πουλανε ομως αυτο ειναι το ασχημο στην συγκεκριμενη περιπτωση.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2014, 15:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Οτι υπαρχουνε-υπαρχουνε 4-5 ξερω εγω,δεν τα πουλανε ομως αυτο ειναι το ασχημο στην συγκεκριμενη περιπτωση.


Για τους δεινοσαβρους μιλας ετσι? αυτοι και "πινουν" πολυ και τρωνε πολυ... μην παρεις.
Αν μιλας για 13αρια , με τις προδιαγραφες που θες , δεν θα βρεις, και αυτοι που τα εχουν αν εχουν λιγο μυαλο , θα τα βρεις σε λιγα χρονια να στο σαλονι τους μεσα!
κοιταω συνεχεια, και οχι 13αρι η XSi δεν βρισκεις, εδω τα S2 8ν και GTi προ facelift εχουν αρχισει να εκλειπτουν ! (παντα στις προδιαγραφες που ζητας ....)
Οσο αφορα το XSi , αν δεν το θελει ο φιλος σου το θελω εγω! συνομωσια ειναι για να περασει στα χερια μου... Twisted evil
Παντα εχω τα ματια μου ανοιχτα για κατι να κλειδωσω στο μελοντικο γκαραζ μου! Razz

σορρυ Γιαννη.... δεν αντεξα!
Τωρα αν βρεις κατι τετοια σε XSi που λογω φορτου εργασιας μου διαφυγει , σε παρακαλω , ριξε ενα μνμα ! με ενδιαφερει πολυ και ακομα πιο πολυ να ειναι αυθεντικο 16αρι με full extra! οπως ειπες, θα εκτιμηθει και θα πληρωθει αναλογως! Wink


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 01:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανανεωση, οποιος ακουσει κατι με ενημερωνει με μηνυμα ή δινει το κινητο μου.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 15:17:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σου ειπα,εχει εδω ενα τετοιο...
Απλά θελει βαψιμο και πιθανον και μια επισκευη μοτερ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 15:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερουμε νουμερο πωλησης???

Το κοκκινο που λες??Με ενδιαφερουνε και τα χαρτια του,βιβλια,manual,τιμολογια κτλ.Ξερω οτι οι περισσοτεροι κοροιδευουνε οταν ακουνε τετοια που ζηταω αλλα επειδη εχω δει παρα πολλα και εχουνε πουληθει ακομα πιο πολλα ψαχνω κατι ξεχωριστο και μοναδικο.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 20:04:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι λιγοτερο απο 1μιση ζηταει κατα προσεγγιση...

Δεν ειναι 1ο χερι,δεν εχει τιμολογια-αποδειξεις-κλπ και δεν ξερω καν αν εχει manual και τετοια...

Αυτο που ξερω ειναι οτι ανεκαθεν ειχε μαμα αναρτηση,δεν εχει ακουμπησει καπου περα απο ραγισμενο μπροστινο προφυλακτηρα,θελει βαψιμο και το μοτερ του ειναι κουρασμενο(αλλά πληρως λειτουργικο).

Αν ψαχνεις κατι που να ειναι σε κατασταση βιτρινας,οχι,δεν ειναι αυτο που ζητας.
Αν θες μια καλη βαση για να φτιαξεις κατι που να το φερεις σε κατασταση βιτρινας,ναι,τοτε ειναι μια πολυ τιμια επιλογη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Φεβ 2015, 09:50:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανανεωση αγγελίας.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάρ 2015, 08:50:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανανεωση


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Μάρ 2015, 13:54:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει ενα γνησιο ραλυ 16αρι σε εργοστασιακη κατασταση (μονο ζαντες φοραει) και ατρακαριστο και πρωτο χερι.

δε το ξερω προσωπικα αλλα αν σε ενδιαφερει θα τη βρουμε την ακρη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάρ 2015, 10:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχνω για 13αρι φιλε μου,εχω ήδη δυο (ενα δρομισιο και ενα αγωνιστικο) και μαλλον εχω κλεισει να δωσω το δρομισιο για να παρω το καλυτερο που μπορω να βρω αλλα ΜΟΝΟ με τις προυποθεσεις που αναφερω πιο πανω στην αγγελια μου.Ψάχνω κατι εξαιρετικο,αυτό που είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί.Έχω πολύ υπομονή αλλά επειδή μου αρέσουνε πολυ τα 13αρια δεν τα παρατάω ποτέ μέχρι να βρώ αυτό πού θέλω.

Παρόλαυτα αν μαθεις τιμη για το 16v (ή 8v είναι??) στειλε μου ενα μηνυμα με χρωμα,χλμ και τιμη.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάρ 2015, 20:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεχασα να πω οτι αν εχετε δει ή ξερετε καποιο εξαιρετικο 13αρι σε καποιο σημειο συην Αθηνα μπορειτε με μηνυμα να μου το πειτε και θα βρω εγω τον ιδιοκτητη.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Μάρ 2015, 17:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανανέωση αγγελίας,αν έχετε δεί κάπου ένα εξαιρετικό 13άρι μου στέλνετε PM ή τηλέφωνο στο κινητό μου.

Never give up που λένε και τα αμέρικαν-μπόις.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Απρ 2015, 18:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανανέωση αγγελίας,ζητείται 13αρι με τις προδιαγραφες που αναφερω στην αρχη.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Απρ 2015, 20:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίρνεις ληγμένα ? Laughing
Δυο δεν έχεις ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Απρ 2015, 11:08:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Παίρνεις ληγμένα ? Laughing
Δυο δεν έχεις ?


Σωστη η παρατηρηση σου και καλα λες.....θυμισε μου να σε ευχαριστησω απο κοντα οταν βρεθουμε γιατι καποιος πρεπει να με συνεφερει.....


Roll eyes


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 17:15:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδειάζει θέση από εβδομάδα στο γκαράζ να βάλουμε κάτι στην θεση του.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάϊ 2015, 17:13:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα στην Ηλιουπολη άνευ πινακίδων σημερα το μεσημέρι το δικό σου ηταν ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Μάϊ 2015, 18:22:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το πούλησα σήμερα το πρωί,το είδε την Παρασκευή και το πήρε σήμερα.

Θα πάω να δω ενα αλλο αύριο αλλα το Σάββατο ειδα ενα GTI 106 εξολοκλήρου Μαμα και σε θυμήθηκα που είχες γράψει οτι ητανε το καλύτερο καθημερινό πουτ είχες.Αυτο που ειδα ειχε δερμάτινα και οροφή,σε ενα δίλημμα μπήκα παντως.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αγορές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1086s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on