PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 xenon ebay

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
karpoyzaki (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Αύγ 2014, 05:12:34    Θέμα δημοσίευσης: 206 xenon ebay Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας αλανια ειμαι νεο μελος γιατι μολις απεκτησα ενα 206 διοτι μου αρεσει παρα πολυ το συγκεκριμενο αυτοκινητο...!!!

Οπως γραφω και στον τιτλο θελω να βρω xenon φωτα απο το ebay μεγαλης και μικρης σκαλας και led μπλε για τις ψυρες...!!!
Οποιος μπορει να με βοηθησει ας απαντησει...!!!

Ευχαριστω πολυ...!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karpoyzaki (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2014, 03:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανεις ρε παιδια...???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2014, 10:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυσκολευόμαστε στο να κατανοήσουμε την ερώτηση σου, γι αυτό δεν απαντάει κανείς



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2014, 18:30:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ποια ειναι η απορια σου>?πως χρησιμοποιεις το e-bay? τι xenon πρεπει να παρεις? τι ακριβως θες....?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2014, 19:19:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 xenon ebay Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

karpoyzaki έγραψε:
Γεια σας αλανια ειμαι νεο μελος γιατι μολις απεκτησα ενα 206 διοτι μου αρεσει παρα πολυ το συγκεκριμενο αυτοκινητο...!!!

Οπως γραφω και στον τιτλο θελω να βρω xenon φωτα απο το ebay μεγαλης και μικρης σκαλας και led μπλε για τις ψυρες...!!!
Οποιος μπορει να με βοηθησει ας απαντησει...!!!

Ευχαριστω πολυ...!!!


φίλε Γιώργο καλησπέρα,
μπες στο e-bay, βρες τι θα σε ενδιέφερε σε xenon και ψύρες, βάλε τα λινκ εδώ και ζήτα την άποψη από παιδιά που έχουν 206 και έχουν βάλει από το e bay αυτά τα πράγματα.

επίσης ίσως σου φανέι χρήσιμο και αυτο: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4945&postdays=0&postorder=asc&start=0



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karpoyzaki (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 03:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να βαλω xenon φωτα στο αμαξι μου...Ελεγα να τα παρω απο το ebay για να μου βγουν πιο φθηνα...Θελω να με βοηθησετε στην επιλογη των φωτων διοτι δεν γνωριζω πολλα πραγματα...Ταιριαζουν ολες οι λαμπες σε ολα τα αυτοκινητα ή πρεπει να βρω για 206???Και επισης οι λαμπες στην μεγαλη σκαλα και στην μικρη ειναι ιδιες οι διαφορετικες..???

αυτα τα λιγα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karpoyzaki (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 03:14:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έλεγα για αυτο το kit εχει ολες τις σκαλες μεσα...???

http://www.ebay.com/itm/Peugeot-206-1-4-100w-Super-White-Xenon-HID-Main-Dip-Fog-Side-Light-Bulbs-Set-Kit-/350999715791?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item51b9369fcf
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 12:10:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωμη μου επειδη δεν σε βλεπω να το εχεις πηγαινε σε ενα ηλεκρολογειο η αξεσουαραδικο με ενα 50αρικο και βαλε ενα κιτακι για να εχει και το μαγαζι την ευθηνη και να εχεις και εγγυηση και ασε το ebay για τους ψαγμενους....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2014, 08:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο το κιτ δεν ειναι ξενον
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2014, 12:55:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

karpoyzaki έγραψε:
έλεγα για αυτο το kit εχει ολες τις σκαλες μεσα...???

http://www.ebay.com/itm/Peugeot-206-1-4-100w-Super-White-Xenon-HID-Main-Dip-Fog-Side-Light-Bulbs-Set-Kit-/350999715791?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item51b9369fcf



Απλες λαμπες ειναι αυτες.Δεν ειναι xenon Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
karpoyzaki (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2014, 17:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μιλησω με εναν ειδικο...Ευχαριστω αλανια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2014, 18:39:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή είδα ότι ψάχνεσαι και για angel eyes οι λάμπες του μαμά φαναριού δεν είναι ίδιες μ' αυτές του angel. Μην πάρεις κιτάκι και μετά πρέπει να αλλάζεις λάμπες...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,111s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on