PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Restoration σε 106 Rallye 1.3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2014, 19:40:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

W00t W00t W00t W00t


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2014, 22:24:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στριψιμο του μαχαιριου στην καρδια το κασετοφωνο και τα καινουργια τασια.
Πρεπει να ειναι το μοναδικο με εργοστασιακο κασετοφωνο και του παει πολυ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 09:46:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς τον φίλο μου τον Λεφ... ξεκούραστο και ανανεωμένο... Very happy

Όσον αφορά το ραδιοκασετόφωνο, πράγματι και εμένα μου αρέσει πολύ, αλλά δυστυχώς από απόδοση......μόνο τα βασικά. Δεν πειράζει, ας όψεται το εργοστασιακό της υπόθεσης... Είχε δε υποδοχή πίσω, να συνδέεται με τον διακόπτη των φώτων και όταν ανοίγεις τα φώτα και ανάβει όλο το ταμπλό και τα κουμπακια στην κονσόλα, ανάβει και αυτό στο ίδιο χρώμα ακριβώς με του καντράν. Θα προσπαθήσω να βγάλω φωτό....
Τα καπάκια στους τροχούς, μπορεί να φαίνονταικαινούργια αλλά δυστυχώς δεν....Όταν ο Βαγγέλης έβαψε το αυτοκίνητο, έβαψε και τα καπάκια με το χρώμα του αυτοκινήτου και στην συνέχεια έβαψε το λιονταράκι με την ρίγα.....άσπρο. Εάν παρατηρήσεις στις φωτό, γυαλίζουν υπερβολικά. Βέβαια αυτή την στιγμή που μιλάμε, ήδη έχουν μπεί καινούργια καπάκια μαζί και με καινούργια μπουλόνια Very happy Very happy

Συνέχεια εργασιών: Το μοτέρ με το σανζμαν περιμένουν όπως είπαμε...έπρεπε λοιπόν να τελειώσουμε με όλα τα υπόλοιπα για να μπουν και αυτά...
Κύκλωμα ψύξης; Καινούργιο ψυγείο μαζί με τάπα γνήσια και με το προστατευτικό που έδινε η PS, καινούργια βαλβίδα θερμοκρασίας ψυγείου PS, καινούργια κολάρα γνήσια νερού, καινούργια τα 2 από τα 3 κολάρα του καλοριφέρ (δεν υπήρχε καινούργιο το κολάρο με τον εξαερωτήρα το τριπλό -διπλό ή κάπως έτσι ...)Επίσης σφικτήρες παντού και καινούργια στηρίγματα ψυγείου επάνω στην μετώπη.
Διάφορες λεπτομέρειες στον χώρο του κινητήρα, όπως : σωληνάκια υποπίεσης καινούργια Peugeot, βάψιμο διάφορες βίδες, καθαρίσματα γυαλίσματα στο πλαστικό κάλυμμα του εγκεφάλου και στο κάλυμμα της μπαταρίας, καινούργια τάπα στο δοχείο των φρένων, καινούργιο ''λαιμό'' στο δοχείο του υγρού των υαλοκαθαριστήρων, μαζί με την μπλέ τάπα καινούργια και τέλος μετά από παρότρυνση των γνωστών - αγνώστων τοποθετήθηκε και καινούργια μπάρα θόλων Sparco (αφού δεν μπορούσα να βρώ αυτήν την στιγμή την μπάρα που έδινε η PS... αλλά που θα μου πάει, θα την βρώ...)
Αφού ξεμπερδέψαμε με τα παραπάνω, ήρθε η ώρα για μοτέρ-σανζμάν..Very happy
Αφού μπήκε και βάση του σανζμάν στην μπαταρία και στην κόντρα στο κάτω μέρος, βάλαμε το μοτέρ μαζί με το σανζμάν, μπήκαν καινούργια ημιαξόνια (το μακρύ γνήσιο, το κοντό Lobro) και ρουλεμάν τροχών εμπρός . Επίσης τοποθετήθηκαν και εργοστασιακά ''ντιζάκια'' στο σανζμάν.
Αφού λοιπόν μπήκαν όλα, ρυθμίστηκαν βαλβίδες, βάλαμε παραφλού - λάδια - φίλτρα κλπ. ,ρυθμίστηκε και η ανάρτηση στα ύψη που ήθελα, βγήκε από το συνεργείο, προκειμένου να πάει στο γκαράζ για να έρθει ο φίλος - φανοποιός και να κάνουμε ένα σωστό γυάλισμα εξωτερικά. Με αφορμή το γυάλισμα, όπου βγήκαν φανάρια κλπ όπως θα δείτε στις φωτό, μπήκαν τα καινούργια, έτσι ώστε και να ''δείξει'' το τουτού, αλλά και να αντικατασταθεί το φανάρι του οδηγού το οποίο είχε σπάσει η μία κάτω βάση και ο Βαγγέλης του είχε βάλει ένα ελατήριο για να το κρατά στην θέση του. Μαζί με τα καινούργια φανάρια-φλάς, μπήκαν και καθρεπτες γνήσιοι καινούργιοι, βάση κεραίας και κεραία, πίσω υαλοκαθαριστήρας και μπράτσο υαλοκαθαριστήρα, τάπες στα πίσω παράθυρα, τσιμούχες καινούργιες γνήσιες και στις 3 πόρτες, αλλά και καπάκια - μπολόνια στους τροχούς.

Φωτό λοιπόν με λεπτομέρειες ...προκαταβολικά συγνώμη για τις φωτό με το κινητό που είναι κουνημένες Confused (μάλλον κάτι έχω κάνει στις ρυθμίσεις και εάν δεν είναι απόλυτα ακίνητο το τηλέφωνο μου τις βγάζει κουνημένες, τι να πώ...)
















o υπεύθυνος ''τεχνικός γυαλίσματος'' εν ώρα εργασίας









καπάκια - μπουλόνια




φωτό από κάτω



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 16:28:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stunned Stunned Stunned είμαστε και σε κρίσιμη ηλικία....
Εξαιρετική δουλειά, μπράβο!!!


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 17:47:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπαρμπα Νικο,τις ενισχυσεις στις βασεις των ψαλιδιων βαλε,αυτες που μπαινουν εσωτερικα των "πιατων" που στηριζει την πισω βαση του ψαλιδιου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 18:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πωωωωωωωωω τώρα έχεις ξύσει πολύ βαθιά τις πληγές.....

άψογος σε όλες τις λεπτομέρειες...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 18:33:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks ή πιο σωστά για να είμαστε και πιο ακριβείς...Merci , για τα σχόλια!!!

Bρε Στέλιο, κάνε μου την χάρη και στείλε μια φωτό με αυτές τισ γ.....νες ενισχύσεις για τις βάσεις, Μου το είχες ξαναπεί, αλλά το ξέχασα τελείως (το μυαλό αλλού...ξέρεις εσύ Very happy ). Τώρα που το ξαναείπες το θυμήθηκα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που μπαίνουν.....
Μια φωτό στον φίλο σου, please.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 18:48:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.106parts.com/exterior-chassis/pug-7212x9-106parts-sku-peugeot-106-rh-floor-reinforcement-106-gti-rallye-s16-new-genuine-peugeot.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 19:21:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμ μάλιστα, σάφεστατος κύριε Στέλιο...
Απορίες : α)Αυτά τα πλαίσια τοποθετούνται από κάτω ή πάνω ;
β) Πρέπει να ραφτούν επάνω στα δικά μου ή βιδώνονται σε κάποια από τις τρύπες;
και γ) τα ψαλίδια πρέπει να βγούν ή όχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 19:39:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To diy μου για τις ενισχυσεις που λεει ο Στελιος Wink
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=17149
Ελπιζω να βοηθησει Very happy


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 19:58:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιο καλό DIY αποκλείεται να γινόταν.
Ευχαριστώ πολύ Γιώργο, άρα προχωράμε για παραγγελία...
Στελάκη μ'αρέσουν πολύ οι ιδέες σου Thumbs Up Thumbs Up
Έχουμε κιάλλες τέτοιες ; (πάντα με εργοστασιακά ανταλλακτικά Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 20:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρομαι Very happy
Αναμενω τη συνεχεια!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SpyrosA (Σπύρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 22 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 21:52:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοβερή δουλειά λες και βγήκε από το εργοστάσιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 17:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα νικολα...

http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/3857438/


σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 19:28:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συναγερμό με τηλεειδοποιηση.. Χθες!!
Το μόνο aftermarket αναγκαίο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vil (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Citroen AX GTI, 308 GT

Ένταξη: 09 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 20:51:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
http://www.106parts.com/exterior-chassis/pug-7212x9-106parts-sku-peugeot-106-rh-floor-reinforcement-106-gti-rallye-s16-new-genuine-peugeot.html


καλησπερα Στελιο αυτα μπενουν και στο ΑΧ , ή κανω λαθος???


AX GTI, 308 GT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vil (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Citroen AX GTI, 308 GT

Ένταξη: 09 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 20:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SpyrosA έγραψε:
φοβερή δουλειά λες και βγήκε από το εργοστάσιο


+100


AX GTI, 308 GT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 20:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vil έγραψε:
Pughell έγραψε:
http://www.106parts.com/exterior-chassis/pug-7212x9-106parts-sku-peugeot-106-rh-floor-reinforcement-106-gti-rallye-s16-new-genuine-peugeot.html


καλησπερα Στελιο αυτα μπενουν και στο ΑΧ , ή κανω λαθος???

Μπαινουν κανονικα! Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vil (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Citroen AX GTI, 308 GT

Ένταξη: 09 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 21:04:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
vil έγραψε:
Pughell έγραψε:
http://www.106parts.com/exterior-chassis/pug-7212x9-106parts-sku-peugeot-106-rh-floor-reinforcement-106-gti-rallye-s16-new-genuine-peugeot.html


καλησπερα Στελιο αυτα μπενουν και στο ΑΧ , ή κανω λαθος???

Μπαινουν κανονικα! Wink

ευχαριστω !!!


AX GTI, 308 GT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2014, 23:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα στον ιδιο δρομο βρισκομαι και εγω, σε λιγο καιρο οπως προγραμματιζω, ενα δρομισιο και ενα αγωνιστικο.

Καταχαρηκα με αυτα που διαβασα, να σου πω και τι του λειπει και εγω τουλαχιστον το εχω σκεφτει για το ενα απο τα δικα μου?Πινακιδα με νουμερο ενα απο τα παρακατω.......

-1060
-1300
-1294

Την πρωτη την ειχε βαλει η λαιον ελλας το 94 στο πρωτο τεστ ντραιβ το λευκο που εφερε και ητανε και πλοηγος σε ενα χωματινο ακροπολις και επειδη του φορεσανε oz racing ζαντες χωματινες με μεγαλο προφιλ του ειχανε βγαλει και τα πισω φρυδακια επειδηεβρισκε.Ητανε το αμαξι που αργοτερα ειχε θεργιακης και τωρα ο Μπατρης.

Αυτα απο εναν αρρωστο 13αρακια λεοντοκαρδο.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3879s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on