PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Kέρδος αντιπροσωπείας 2.500%

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
costaslio 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 107 1.0 (2007)

Ένταξη: 11 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 14:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Kέρδος αντιπροσωπείας 2.500% Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωρίζετε ότι αντιπροσωπεία μπορεί να βγάλει κέρδος πάνω από 2.500 % ; Κι όμως είναι δυνατόν........ Γιαυτό και γω δε παω στην αντιπροσωπεία ούτε βίδα να μου σφίξουνε!!!
Νομίζω ότι πρέπει να σας το γνωστοποιήσω για να το εχετε απλά υποψην !!!!
Μου είχε σπάσει το κέλυφος στο κλειδί του 107 που ανοιγοκλείνει τις πόρτες ! Παρήγγειλα απο ebay με 1 ευρω και 1,85 τα μεταφορικά : Σύνολο 2,85 ευρώ !! Και έκανα την σκάντζα και όλα ΟΚ !!!!!
Λεω σήμερα δε παίρνω την αντιπροσωπεία να δω πόσο θα μου πούν ;;; Πήρα και μου είπανε 70 ευρώ ! Χώρια τις Υπευθυνες δηλώσεις και τα σχετικά έγγραφα που έπρεπε να υπογράψω.......... ΚΕΡΔΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ;
2.500% ΝΑΙ !!!!!! Καλό μεσημέρι και καλό καλοκαίρι !!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την costaslio στις Δευ 23 Ιούν 2014, 15:38:14, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 15:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κλεφτες ειναι οπως λες αλλα κατα (περιπου) 2500% οχι και 2.800.000
Very happy Very happy Very happy


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
costaslio 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 107 1.0 (2007)

Ένταξη: 11 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 15:37:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
κλεφτες ειναι οπως λες αλλα κατα (περιπου) 2500% οχι και 2.800.000
Very happy Very happy Very happy


Ναι εχεις δικιο , το διόρθωσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 15:38:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 16:00:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τη διαφορά οτι η αντιπροσωπ. αλλάζει και τη πλακέτα και το κλειδί και το κέλυφος


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 16:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 έγραψε:
Με τη διαφορά οτι η αντιπροσωπ. αλλάζει και τη πλακέτα και το κλειδί και το κέλυφος


+1


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 16:53:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:



olo το κλειδι οπως ειπαν οι απο πανω φιλε.....γιαυτο θελουν και την αναλογη χαρτουρα μιας και δεν κρατανε μητρα το παλιο σου αλλα ερεται απο γαλλια νεο βαση του vin

οποτε πριν πουμε την παπατζα μας ο καθενας να κοιταμε καλυτερα καποια πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 18:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προφανέστατα και είναι λογική τιμή. Άλλη τιμή έχει ένα ολόκληρο αυτοκίνητο (έστω Χ) και άλλη τιμή αν το παραγγείλεις κομμάτι κομμάτι σαν ανταλλακτικά (3 επί Χ). Αυτό δε σημαίνει ότι αν το πάρεις σε κομμάτια σε εκμεταλλεύονται, αλλά είναι άλλο το κόστος ξεχωριστής παραγωγής των ανταλλακτικών για αυτοκίνητα που πχ δεν πωλούνται πλέον. και φυσικά υπάρχουν και τα μεταφορικά. και το κόστος της 'εγγύησης' που σου δίνει το γνήσιο ανταλλακτικό.
Και αν η peugeot ζητάει 70, σκέψου πόσο θέλει η bmw ή η mercedes ή τα vag ή ή ή....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 20:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα vag ενδεικτικα σου λεω οτι το κλειδι με το χειρηστηριο εχει 250 ευρω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
costaslio 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 107 1.0 (2007)

Ένταξη: 11 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 22:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
...........
olo το κλειδι οπως ειπαν οι απο πανω φιλε.....γιαυτο θελουν και την αναλογη χαρτουρα μιας και δεν κρατανε μητρα το παλιο σου αλλα ερεται απο γαλλια νεο βαση του vin

οποτε πριν πουμε την παπατζα μας ο καθενας να κοιταμε καλυτερα καποια πραγματα


Nai ολο το κλειδί , βεβαια θα έψαχνε και εαν έβρισκε μόνο κέλυφος θα μου παίρνανε μόνο 60 ευρώ !! Ρε παιδιά σ0βαρολογείτε ρίχνετε δικιο στην αντιπροσωπεία που για να πάρω ένα κλειδί για το κουβαδάκι μου πρέπει να δουλεύω 1 εβδομάδα ;; Λέω και παπάτζες ;;;; Ελεος όσοι ηθελημένα κοιμάστε κοιμηθείτε , ίσως μα εχετε τους λόγους σας .......
Γιατι να αλλαξουν και πλακέτα και κλειδι; Η πλακετα και το κλειδί ήταν ενταξει!! Παιδιά δε χρειάζεται να συμφωνήσετε όλοι αλλά ....2500% ;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 22:07:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν σε υποχρεωσε κανεις να το παρεις απο εκει αφ ενος αλλα η ολη κουβεντα γινετε για το αν ειναι δικαιολογημενη η οχι η τιμη και σου λεω και γω και οι αλλοι οτι ΝΑΙ ειναι δικαιολογημενη απο κει και περα το ebay εχει οτι θες μεχρι ν κανεις και το δικο σου flip με 10 15 ευρω δεν συζηταμε ομως αυτο.....και αν σου ειπε για το κελυφως μονο 60 ευρω τοτε μαλλον ο υπαληλος πηγαινε να κανει τα δικα του γιατι δεν πωλειται επισημα χωριστα το κελυφως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
costaslio 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 107 1.0 (2007)

Ένταξη: 11 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιούν 2014, 22:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
................ η ολη κουβεντα γινετε για το αν ειναι δικαιολογημενη η οχι η τιμη και σου λεω και γω και οι αλλοι οτι ΝΑΙ ειναι δικαιολογημενη............


Τελικά έχεις δίκιο !!! Σε ευχαριστώ !!! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1129s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on