PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Φωτογραφίες απο κατασκευές για 206
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 16:26:24    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Φωτογραφίες απο κατασκευές για 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψχνοντας γενικα για κατασκευες βρηκα μερικες φωτοφραφιες απο κατασκευες για 206 και επειδη δεν βλεπουμε συχνα κατασκευες για 206,και ενδοιαφερομε,δειτε μερικες και συμπληρωστε! Very happy
(Ειπα να αρχισω με τα μικροτερα...)

Κατι για το κατω μερος του πορτ παγκαζ:



Κατι αλλο που δεν φαινετε...



Και τα doors panels(που πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο σε 206):



και...



και κατι για τους πισω:



(...ερχετε και συνεχεια) Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2004, 01:28:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Ετσι γιατι με ρωτησατε.....
μου ειπε ανθρωπος που δουλευει σε μαγαζι με εγκαταστασεις αυτοκινητου οτι η εργοστασιακη θεση των ηχειων στις μπροστινες πορτες ειναι η καλυτερη!Αρα δεν ξερω αν θα ειναι η καταλληλη θεση αυτη.Απλα και μονο για φιγουρα θα το εκανε Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2004, 09:56:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:


Ετσι γιατι με ρωτησατε.....
μου ειπε ανθρωπος που δουλευει σε μαγαζι με εγκαταστασεις αυτοκινητου οτι η εργοστασιακη θεση των ηχειων στις μπροστινες πορτες ειναι η καλυτερη!Αρα δεν ξερω αν θα ειναι η καταλληλη θεση αυτη.Απλα και μονο για φιγουρα θα το εκανε Exclamation


ετσι σου ειπε ε;ελα που δε στα ειπε καλα ομως,
γιατι απλα οι θεσεις ειναι πολυ χαμηλα!!!
ετσι τα ηχεια "βλεπουν" τα ποδια σου ή αν το καθισμα τραβηχτει αρκετα μπροστα βλεπουν και τη βαση του.
αν καποιος τοποθετησει τα ηχεια με μια κλιση προς τα πανω , σχετικα διορθωνει το "προβλημα".
θα μου πεις αυτα ειναι ψιλα γραμματα, θα συμφωνησω.
οπως επισης θα συμφωνησω πως οι θεσεις στο 206 ειναι καλυτερες απο αλλα αυτοκ/τα της σειρας. επισης το γεγονος της κατασκευης της πορτας με αυτο τον τροπο δινει μεγαλα περιθωρια για κατασκευες βαρβατες και στιβαρες.
ενω αλλου για να στηριξεις door panel θελει να "ριξεις πλακα" απο κατω.
και μιλαω για τη μακροστενη θηκη για αντικειμενα κατα μηκος της πορτας.
εχεις ετοιμη βαση να στηριξεις σχεδον οτι θελεις πανω της αρκει να μην την χρειαζεσαι εννοειται. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2004, 14:31:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
kanelj έγραψε:


Ετσι γιατι με ρωτησατε.....
μου ειπε ανθρωπος που δουλευει σε μαγαζι με εγκαταστασεις αυτοκινητου οτι η εργοστασιακη θεση των ηχειων στις μπροστινες πορτες ειναι η καλυτερη!Αρα δεν ξερω αν θα ειναι η καταλληλη θεση αυτη.Απλα και μονο για φιγουρα θα το εκανε Exclamation


ετσι σου ειπε ε;ελα που δε στα ειπε καλα ομως,
γιατι απλα οι θεσεις ειναι πολυ χαμηλα!!!
ετσι τα ηχεια "βλεπουν" τα ποδια σου ή αν το καθισμα τραβηχτει αρκετα μπροστα βλεπουν και τη βαση του.
αν καποιος τοποθετησει τα ηχεια με μια κλιση προς τα πανω , σχετικα διορθωνει το "προβλημα".
θα μου πεις αυτα ειναι ψιλα γραμματα, θα συμφωνησω.
οπως επισης θα συμφωνησω πως οι θεσεις στο 206 ειναι καλυτερες απο αλλα αυτοκ/τα της σειρας. επισης το γεγονος της κατασκευης της πορτας με αυτο τον τροπο δινει μεγαλα περιθωρια για κατασκευες βαρβατες και στιβαρες.
ενω αλλου για να στηριξεις door panel θελει να "ριξεις πλακα" απο κατω.
και μιλαω για τη μακροστενη θηκη για αντικειμενα κατα μηκος της πορτας.
εχεις ετοιμη βαση να στηριξεις σχεδον οτι θελεις πανω της αρκει να μην την χρειαζεσαι εννοειται. Wink

και ομως φιλε dimi τα ηχεια στις πορτες εχουν μια κλιση προς τα πανω.δεν ειναι καθετα με την πορτα.μου εδειξε και σχετικο αρθρο για το αυτοκινητο!
οσο για το αν βλεπουν τα ποδια σου δεν νομιζω οτι εμποδιζουν και πολυ!
δεν ξερω μπορει να εχεις δικιο Smile


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Γιωργος77 (Γιώργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16V XS

Ένταξη: 21 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΨΥΧΙΚΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2004, 20:23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω πάντως ξέρω οτι αν καθήσει άνθρωπος με το καθισμα τραβηγμένο μπροστα , εγω ακούω μόνο απο το ηχείο του οδηγού και απο τα tweeter. Αν τους ένοιαζε πραγματικά τι ακούμε και πόσο καλά, θα έβαζαν τα ηχεία σε κάποια θέση πιο κοντα στα αυτιά μας και πιο μακρια από τα πόδια μας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2004, 12:23:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα να κανεις ολοκληρω doorpanel για ενα ηχειο δεν λεει... Laughing
Εμενα προσωπικα το αλλο doorpanel μου αρεσε που εχει δυο μοναδες διαιρουμενων μπροστα!Αληθεια σε τι εξυπηρετει αυτο? 8-OΘα μπορουσε να ειχε βαλει κατα αλλο! Crying or Very sad
Οπως βλεπουμε εχει και δυο tweeter στο μπρατσο! Very happy

Να και μια καλητερη φοτο! Very happy




Παντως η πρωτη κατασκευη εμενα μου αρεσε πιο πολυ αυτη που εχει τους ενισχυτες κατω στο πατωμα!Δεν θα υπαρχει ομως προβλημα με τον ζεστο αερα!Να μην καει και κανενας ενισχυτης!Οχι τιποτα αλλο το κλεινει μετα και δεν φαινετε τιποτα!Αυτος εχει ανοιξει τρυπες στα πλαινα μαλλον για να μπαινει αερας...



----------------------------
Skull - personal blog


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Skull στις Τετ 04 Φεβ 2004, 12:37:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2004, 12:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και συνεχιζω... Very happy

Να κατι σαν αυτην την κατασκευη του dimip,νομιζω του Δημητρη ειναι καλητερη ομως Razz :



Και κατι αλλο παρομοιο:





----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2004, 01:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σκεφτομαι να αλλαξω την κατασκευη και να τα βαλω στο πατωμα γιατι δυσκολα θα τα στριμωξω στα 2 πλαινα τωρα με το 2ο ενισχυτη, αλλα κολαω στο θεμα της ζεστης που θα μαζευεται εκει μεσα.
το σκεφτομαι ακομα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2004, 18:03:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
σκεφτομαι να αλλαξω την κατασκευη και να τα βαλω στο πατωμα γιατι δυσκολα θα τα στριμωξω στα 2 πλαινα τωρα με το 2ο ενισχυτη, αλλα κολαω στο θεμα της ζεστης που θα μαζευεται εκει μεσα.
το σκεφτομαι ακομα...


Και εγω αυτο σκεφτομαι για αυτο και δεν προχωραω!Δεν χωραει και το γουφερ στο υψος...Αλλα δεν μπορεις να κανεις και τιποτα αλλο εσυ...χωραει και στο υψος το γουφερακι σου(εκτως αν το αλλαξες και αυτο)μπορεις να τα βαλεις πισω στην πλατυ των καθησματων!
Αν θες σου αγοραζω την κατασκευη σου... Laughing Αληθεια ποσο σου ειχε στοιχισει? Confused Laughing Laughing
Κατσε να δεις ολες τις κατασκευες που θα βγαλω... Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 02:20:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
σκεφτομαι να αλλαξω την κατασκευη και να τα βαλω στο πατωμα γιατι δυσκολα θα τα στριμωξω στα 2 πλαινα τωρα με το 2ο ενισχυτη, αλλα κολαω στο θεμα της ζεστης που θα μαζευεται εκει μεσα.
το σκεφτομαι ακομα...


Και εγω αυτο σκεφτομαι για αυτο και δεν προχωραω!Δεν χωραει και το γουφερ στο υψος...Αλλα δεν μπορεις να κανεις και τιποτα αλλο εσυ...χωραει και στο υψος το γουφερακι σου(εκτως αν το αλλαξες και αυτο)μπορεις να τα βαλεις πισω στην πλατυ των καθησματων!
Αν θες σου αγοραζω την κατασκευη σου... Laughing Αληθεια ποσο σου ειχε στοιχισει? Confused Laughing Laughing
Κατσε να δεις ολες τις κατασκευες που θα βγαλω... Very happy


σιγα ρε που θα αγορασεις την κατασκευη,
θα στη δωσω να την ξεκοιλιασεις για να μαθεις... Twisted evil Twisted evil
κατι σαν προσφορα στην επιστημη ενα πραγμα... Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 14:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
σκεφτομαι να αλλαξω την κατασκευη και να τα βαλω στο πατωμα γιατι δυσκολα θα τα στριμωξω στα 2 πλαινα τωρα με το 2ο ενισχυτη, αλλα κολαω στο θεμα της ζεστης που θα μαζευεται εκει μεσα.
το σκεφτομαι ακομα...


Και εγω αυτο σκεφτομαι για αυτο και δεν προχωραω!Δεν χωραει και το γουφερ στο υψος...Αλλα δεν μπορεις να κανεις και τιποτα αλλο εσυ...χωραει και στο υψος το γουφερακι σου(εκτως αν το αλλαξες και αυτο)μπορεις να τα βαλεις πισω στην πλατυ των καθησματων!
Αν θες σου αγοραζω την κατασκευη σου... Laughing Αληθεια ποσο σου ειχε στοιχισει? Confused Laughing Laughing
Κατσε να δεις ολες τις κατασκευες που θα βγαλω... Very happy


σιγα ρε που θα αγορασεις την κατασκευη,
θα στη δωσω να την ξεκοιλιασεις για να μαθεις... Twisted evil Twisted evil
κατι σαν προσφορα στην επιστημη ενα πραγμα... Laughing Laughing Laughing Laughing


Very happy
Ευχαρηστω ρε Δημητρη αλλα και δυο-τρεις φωτογραφιες μου φτανουν... Embarassed



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Φεβ 2004, 01:38:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
σκεφτομαι να αλλαξω την κατασκευη και να τα βαλω στο πατωμα γιατι δυσκολα θα τα στριμωξω στα 2 πλαινα τωρα με το 2ο ενισχυτη, αλλα κολαω στο θεμα της ζεστης που θα μαζευεται εκει μεσα.
το σκεφτομαι ακομα...


Και εγω αυτο σκεφτομαι για αυτο και δεν προχωραω!Δεν χωραει και το γουφερ στο υψος...Αλλα δεν μπορεις να κανεις και τιποτα αλλο εσυ...χωραει και στο υψος το γουφερακι σου(εκτως αν το αλλαξες και αυτο)μπορεις να τα βαλεις πισω στην πλατυ των καθησματων!
Αν θες σου αγοραζω την κατασκευη σου... Laughing Αληθεια ποσο σου ειχε στοιχισει? Confused Laughing Laughing
Κατσε να δεις ολες τις κατασκευες που θα βγαλω... Very happy


σιγα ρε που θα αγορασεις την κατασκευη,
θα στη δωσω να την ξεκοιλιασεις για να μαθεις... Twisted evil Twisted evil
κατι σαν προσφορα στην επιστημη ενα πραγμα... Laughing Laughing Laughing Laughing


Very happy
Ευχαρηστω ρε Δημητρη αλλα και δυο-τρεις φωτογραφιες μου φτανουν... Embarassed


ουπς!!! σε ξεχασα ρε φιλε αλλα δεν προλαβαινω αυτο τον καιρο , με 1η ευκαιρια θα στις στειλω.!!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Φεβ 2004, 16:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ουπς!!! σε ξεχασα ρε φιλε αλλα δεν προλαβαινω αυτο τον καιρο , με 1η ευκαιρια θα στις στειλω.!!! Wink


OK!Το καταλαβα οτι με ξεχασες γι αυτο και το ειπα... Very happy
Περιμενω...



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2004, 23:10:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειδα το thread και μιας και εχω ψιλοψαχτει να ποσταρω να δειτε μερικες κατασκευες...

αυτο το σιδερο ειναι φταγμενο, δεν ειναι αγοραστο δηλαδη...

και εδω ενα εχτρα tweeter στην κολονα... (μαλον εχει την παλια ενδοση Razz )

εδω εχουμε μια απλη κατασκευη με MDF μαλον...

αυτο ειναι ωραια ιδεα αλλα δεν ξερω κατα ποσο βολευει εκει... με πολυεστερα φτιαγμενο !! (το αυτοκινητο αυτο εχει κερδισει σε διαγονισμο)

ωραιο και αυτο ε ?

αυτο ειναι κορυφη κατι τετιο σχεδιαζω να κανω...

NO COMENTS... αυτη ειναι η καταληξη της προηγουμενης φωτογραφιας...

αυτος στανταρ χησιμοποιει δευτερη μπαταρια με τοσες νεον Razz Razz Wink

ΔΕΝ θα ηθελα να το βαλω στο τερμα αυτο...

και τα ηχεια να μην ειχα το μεσαιο με ενδιαφερει Razz Razz Wink

αλλη μια Smile αχχχχ τι ωραια πραγματα που κανει ο πολυεστερας.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2004, 23:14:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε παλι σας εφτιαξα ε ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2004, 13:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσφατα εγινε αναβαθμιση στο setup του ηχοσυστήματος και τελειωσε η νεα κατασκευη.

















Wink loud and clear Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2004, 14:59:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αψογος ο Δημητρης οπως παντα!!!! Very happy
και τοσο καιρο μας ειχε φαει η αγωνια.... Razz

Πολυ καλη η κατασκευη σου!
Τελικα την εταζιερα την εντυσες απο κατω με τσοχα,γιατι?


(πολυ βαριες οι φοτογραφιες σου,προσπαθησε να τις "ελαφρυνεις" γιατι εκανε κανα 20λεπτο να μου τις ανοιξεις!!!)



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2004, 15:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να παραθέσω κι εγώ μια φωτογραφία που μου έκανε εντύπωση:



και απ' ό,τι έχω καταλάβει από ήχο και ένταση πρέπει να Γ@@@ΕΙ!!!!!
Είναι και προς πώληση (χωρίς τους ενισχυτές). Wink Περισσότερα http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=3902&start=0

(ούτε διαφήμιση να έκανα Razz )
------------------------------------
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ
------------------------------------
Δημήτρη ξέχασα να σου πω κ@λοφόρετο που λέει κι ο VIP. Wink Πολύ καλό! Άντε να το ακούσουμε κι από κοντά...γιατί από μακρυά σίγουρα θα ακούγεται! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Ωραίο και το pug ανάμεσα στα ηχεία της εταζέρας! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2004, 15:59:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ ωραιο το ηχοσυστηματακι σου jim !!
τα οβαλ ποσα watt(RMS) ειναι ? φαινονται αρκετα δυνατα !
στις πορτες? ειχες βαλει απο πιο παλια ηχεια? η απλα δεν τα αναφερεις ?ποσα watt ανευαινει το ολο θεριο-συστημα ? Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Οκτ 2004, 21:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
πολυ ωραιο το ηχοσυστηματακι σου jim !!
τα οβαλ ποσα watt(RMS) ειναι ? φαινονται αρκετα δυνατα !
στις πορτες? ειχες βαλει απο πιο παλια ηχεια? η απλα δεν τα αναφερεις ?ποσα watt ανευαινει το ολο θεριο-συστημα ? Very happy


τα οβαλ δεν ειναι παρα 120 max
στις πορτες exv 180 max

επειδη το topic ανοιχτηκε για κατασκευες καλο θα ειναι να μην αναφερθω στο ηχοσυστημα μου εδω,
απλα ανεβασα φωτο για να δειξω την κατασκευη και παρασυρθηκα ειναι η αληθεια και εβαλα κανα 2 παραπανω. θα ανοιξω topic με παρουσιαση αλλου αργοτερα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0976s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on