PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ερώτηση για μάρκα λαδιών σε 207 110 hp

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
barakos_st (Stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.6 110hp

Ένταξη: 01 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2014, 17:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Ερώτηση για μάρκα λαδιών σε 207 110 hp Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Δεν είμαι καινούριος στο forum αλλά πρώτη φορά ζητώ τη βοήθεια σας.Εχω το 207 με τα 110 άλογα βενζίνη.Μέχρι στιγμής του έχω βάλει μόνο shell και total 10-40.Θα ήθελα να ρωτήσω τι άλλη μάρκα μου προτείνετε και έχετε δοκιμάσει στον συγκεκρίμενο κινητήρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2014, 17:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο κινητηρας σου ειναι ιδιος με του 206 1.6. Ψαξε στο αναλογο τοπικ που εχει αναλυθει παρα πολυ το θεμα και θα δεις. Καλη ανασταση!


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
barakos_st (Stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.6 110hp

Ένταξη: 01 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2014, 19:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή ανάσταση.Εδώ και 2 ώρες ψάχνω χωρίς να βγάλω άκρη.Εαν μπορείς κάποια στιγμή θα ήθελα να μου στείλεις το topic ή έστω πως λεγεται στο περίπου.Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση πάντως Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2014, 19:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=242


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2014, 09:39:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ερώτηση για μάρκα λαδιών σε 207 110 hp Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

barakos_st έγραψε:
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Δεν είμαι καινούριος στο forum αλλά πρώτη φορά ζητώ τη βοήθεια σας.Εχω το 207 με τα 110 άλογα βενζίνη.Μέχρι στιγμής του έχω βάλει μόνο shell και total 10-40.Θα ήθελα να ρωτήσω τι άλλη μάρκα μου προτείνετε και έχετε δοκιμάσει στον συγκεκρίμενο κινητήρα.

Total 9000 5w40 .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1405s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on