PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τέλος και τα περίπτερα στην Ελλάδα!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2014, 22:39:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στη γειτονιά σου εχεις πολλά βενζινάδικα??


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2014, 01:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεχρι και στην βουλγαρια στο τελευταιο τους χωριο στα συνορα, που ειναι κοντα στο χωριο μου εχουν 24/7 βενζιναδικα και μινι μαρκετ επισης


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2014, 02:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακόμα και στην πιο σάπια κωμόπολη της Αγγλίας, όπου δε κυκλοφορεί άνθρωπος μετά τις 6 το απόγευμα, θα έχει στο κέντρο ένα 24ωρο μίνι μάρκετ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2014, 11:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Sto eksoteriko yparxoun mini market eidika se benzinadika 24-7....mono ellada k zimpampoue eblepes akoma periptera

έλα ρε αφού έχουμε και εδώ.....
έχει κανα 2 χρόνια που άρχισαν δηλαδή τέτοια minimarket. Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2014, 16:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2014, 19:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...

σε παρακαλω μη γραφεις τετοια γινεσαι γραφικος, εδω το ζητημα ειναι να γινουμε "κανονικη" Χωρα . Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2014, 23:54:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αφού είσαι προμηθευτής, θα έπρεπε να ξέρεις την διαφορά του "πιστωτικού τιμολογίου" με το "τιμολόγιο επί πιστώσει"...


Αλλά καταλάβαμε τί προμηθευτής είσαι και εσύ Rotfl Rotfl Rotfl Ha Ha Ha Ha Ha Ha


αυτό έχεις να απαντήσεις; έχεις να πείς κάτι να αποκρούσεις την γνώμη μου ή θα απαντάς χλεύαζοντας;

κατάλαβα κι εγώ τι σόι moderator είσαι Rolling eyes


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2014, 23:57:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fotigos έγραψε:
Steve έγραψε:
Αφού είσαι προμηθευτής, θα έπρεπε να ξέρεις την διαφορά του "πιστωτικού τιμολογίου" με το "τιμολόγιο επί πιστώσει"...


Αλλά καταλάβαμε τί προμηθευτής είσαι και εσύ Rotfl Rotfl Rotfl Ha Ha Ha Ha Ha Ha


αυτό έχεις να απαντήσεις; έχεις να πείς κάτι να αποκρούσεις την γνώμη μου ή θα απαντάς χλεύαζοντας;

κατάλαβα κι εγώ τι σόι moderator είσαι Rolling eyes

Δεν ειναι moderator Laughing Razz


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2014, 23:59:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Fotigos έγραψε:
Steve έγραψε:
Αφού είσαι προμηθευτής, θα έπρεπε να ξέρεις την διαφορά του "πιστωτικού τιμολογίου" με το "τιμολόγιο επί πιστώσει"...


Αλλά καταλάβαμε τί προμηθευτής είσαι και εσύ Rotfl Rotfl Rotfl Ha Ha Ha Ha Ha Ha


αυτό έχεις να απαντήσεις; έχεις να πείς κάτι να αποκρούσεις την γνώμη μου ή θα απαντάς χλεύαζοντας;

κατάλαβα κι εγώ τι σόι moderator είσαι Rolling eyes

Δεν ειναι moderator Laughing Razz


άρα ούτε και 30cm ! Laughing


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 08:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο Παρισι παντως υπαρχουν ακομα τα ...kiosk δηλαδη περιπτερα.
Επομενως δε θεωρω οτι η καταργηση τους ειναι και εκσυγχρονισμος της χωρας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 08:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...


όσα 24/7 έχω στήσει δουλεύουν βάρδιες από όσο ξέρω. Τώρα αρχίζω να στήνω τα for all, το ίδιο και αυτοί από ότι φαίνεται....
Όσο για εμένα έχει καιρό που δεν ξέρω απο σάββατα και κυριακές, πάντα διαθέσιμος....αφεντικουπάλληλος βλέπεις.... η νέα μορφή υπαλλήλου.

Παίδες τα περίπτερα κλείνουν δεν αλλάζει για μια φορά ακόμα το εργασιακό... τουλάχιστον μαζί με τα περίπτερα δεν γίνεται.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 21:44:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Στο Παρισι παντως υπαρχουν ακομα τα ...kiosk δηλαδη περιπτερα.
Επομενως δε θεωρω οτι η καταργηση τους ειναι και εκσυγχρονισμος της χωρας.



φυσικα και οχι.

ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑΝ 30 χρονια ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ Ο,ΤΙ "ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ" ΕΙΧΑΝ στο ονομα της εξυγειανσης και της αναπτυξης (φουρνοι,φαρμακεια,περιπτερα,μεταφορεις,ταξι (αυτο αργοτερα) περιπτερα, εμπορικα (βλεπε ωραριο) και τα λοιπα....)
και για οσα δεν τους καθονται φταιει η τροικα που τα απαιτει !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 22:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
nickterc έγραψε:
Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...

σε παρακαλω μη γραφεις τετοια γινεσαι γραφικος, εδω το ζητημα ειναι να γινουμε "κανονικη" Χωρα . Laughing

Ναι όντως, με 27% ανεργία, με 0 εργασιακά δικαιώματα και με τα καρτέλ να θερίζουν, κλείνοντας τα περίπτερα θα γίνουμε πρότυπο "κανονικής" χώρας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 09:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έπειτα λοιπόν με τον εκσυχρονισμό, θα λέμε και εμείς όπως και οι Αμερικάνοι:

Πάω μια βόλτα στα τουέντι φορ σέβεν! σε ελεύθερη μετάφραση μπακάλικο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 09:39:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...


άρα σε όλη την Ευρώπη που τράπεζες/ταχυδρομεία/δημόσιες υπηρεσίες παίζουν και το απόγευμα και γενικά όλα τα καταστήματα δουλεύουν και το σ/κ έχουν εργασιακό μεσαίωνα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 13:40:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
nickterc έγραψε:
Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...


άρα σε όλη την Ευρώπη που τράπεζες/ταχυδρομεία/δημόσιες υπηρεσίες παίζουν και το απόγευμα και γενικά όλα τα καταστήματα δουλεύουν και το σ/κ έχουν εργασιακό μεσαίωνα;
Στις οποιες αυτές χωρες ο υπάλληλος πληρωνεται παραπανω για την αργια,την υπερωρια κ εχει κ ΕΝΣΗΜΑ!!Ουαου!!Εδώ αμα δεν θες να δουλεψεις οποτε κ όπως θελω ΕΓΩ θα σου πεις ο Ελληναρας φυγε...Κ δεν είμαι ουτε γραφικος κομμουνιστης ουτε μοιρολάτρης ουτε διαμαρτύρομαι για τα παντα.Απλα μου τη δινει ρε γμτ που εχει περασει ότι ντε και καλα φταιμε και καλα να παθει ο ταδε η ο δεινα και δε βλέπουμε το τρενο που ερχεται να πατησει και εμας.


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 13:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναφέρθηκα σε άλλο θέμα βασικά, δημόσιες υπηρεσίες/τράπεζες. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πληρωθούν κανονικά και με ένσημα σε αυτές τις εργασίες.

Τώρα για Λευκές νύχτες κλπ, προσωπικά δε με ενδιαφέρει, αλλά σίγουρα δε δείχνει επιχειρηματικότητα και ανοιχτό μυαλό. Το γεγονός ότι τα μαγαζιά στο εξωτερικό, το σ/κ γίνεται το απροχώρητο δείχνει σε άλλο ένα σημείο πόσο προπολεμικοί είμαστε. Φταίει ο μηχανισμός που δεν ελέγχει, φταίει ο εργοδότης που το εκμεταλλεύεται, φταίει λίγο και ο υπάλληλος που το δέχεται, αλλά τι να κάνει και αυτός. Οπότε ότι κ να λέμε τώρα, τζάμπα είναι η συζήτηση. Η μόνη λύση είναι η μετανάστευση. Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 14:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ακομα δε καταλαβαινω γιατι δεν κλεινουν τα μαγαζια ολη τη βδομαδα και να τα εχουν ανοιχτα μονο τα σκ (αντε και κανα δυο μερες στη μεση της βδομαδας)

ποιος αργοσχολος παει να ψωνισει καθημερινες????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 14:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


ποιος αργοσχολος παει να ψωνισει καθημερινες????

τωρα θες απαντηση?Λες και δεν ξερεις.
Οι δημοσιοι υπαλληλοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 20:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
nickterc έγραψε:
Το κακο ειναι οτι ολοι βλεπετε το τυρι κ δε βλεπετε την φακα.Οταν αυριο μεθαυριο σου πει κ το δικο σου αφεντκο ελα κ την Κυριακη ελα κ το βραδυ ελα κ στις 3 τα ξημερωματα να δουμε αν θα ειναι ελκυστικη η ιδεα των 24/7,η οι ''Λευκες Νυχτες'',η οπως αλλιως ονομασουν την λαιλαπα των εργασιακων αλλαγων σαφως σε βαρος του εργαζομενου.Χανονται κεκτημενα δεκαετιων κ εμεις διυλιζουμε τον κωνωπα...


άρα σε όλη την Ευρώπη που τράπεζες/ταχυδρομεία/δημόσιες υπηρεσίες παίζουν και το απόγευμα και γενικά όλα τα καταστήματα δουλεύουν και το σ/κ έχουν εργασιακό μεσαίωνα;


οχι , ζουν σε παραδεισο !
παμε ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2777s (PHP: 51% - SQL: 49%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on