PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επισκευές σε 205 Rallye
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάρ 2014, 22:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Επισκευές σε 205 Rallye Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοιγω αυτο το τοπικ με αφορμη το νεο μου αποκτημα, ενα γνησιο 205 Rallye για να δουμε και την άλλη μορφη που παιρνουν τα αγαπημενα μας πεζω, αυτη του κλασσικου αυτοκινητου.

Το αυτοκίνητο ειναι γνησιο 205 rallye ενα απο τα ελαχιστα που πατησαν στη Χωρα,δεν εχει το μοτερ του, εχει απο 106 1,6 8ν και δεν εχει και τις ζαντες του, εχει 14αρες απο 106 ραλλυ.
Ειναι σε καλη κατασταση για τα χρονια του και ο αρχικος στοχος ειναι να συμμαζευτει ωστε να ειναι αξιοπρεπες και οσο πιο κοντα γινεται στην αυθεντικη του κατασταση και αργοτερα να αγοραστει και το σωστο μοτερ για να υπαρχει στην ακρη.

Aυριο ξεκιναμε με αλλαγη δισκο πλατω και συμμαζεμα οπου χρειαζεται σε εμπρος και πισω συστημα.
Μετα εχει σειρα το σαλονι που ειναι μεν αυθεντικο αλλα ειναι σε αθλια κατασταση .
Προς το παρον εχω μονο την παρακατω φωτο αλλα θα ανεβασω κι αλλες μολις μπορεσω . Very happy



Μαζι με το 106 του "παπιου" ελαχιστα λεπτα μετα την αγορα και λιγο πριν παει στον Kp61 για να πεταξουμε ολη τη σαβουρα που ειχε στο εσωτερικο και να βαλουμε απευθειας μαμα τιμονι και λεβιε



Special thanks (το λεμε συχνα στο χωριο μου αυτο
Laughing )

Στον Kp61 που κινηθηκε σε "ρυθμους αγωνα" για να προλαβουμε το αυτοκινητο και ξερω οτι θα βοηθησει και στη συνεχεια, στον Δημητρη Ρ. που εκανε τα τηλεφωνα που επρεπε για να επιβεβαιωσουμε τη γνησιοτητα κλπ και τελος στον Νικο απο το Αιγιο (ο οποιος μας διαβαζει αλλα δεν γραφει Laughing ) που φροντισε να με ενημερωσει για την υπαρξη του αυτοκινητου .

ΥΓ το παπι με ρωτησε ποσα πεζω εχω αλλαξει, εχω χασει το μετρημα αλλά πλεον πρεπει να εχω περασει τα 10 Laughing




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lef205 στις Δευ 10 Μάρ 2014, 23:00:31, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάρ 2014, 22:54:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με απλά λόγια...

Καλορίζικο Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάρ 2014, 23:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικοoo!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimakos205 (jim)
Μέλος
Μέλος


peugeot 205 1.9 cti

Ένταξη: 03 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 114

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 01:26:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοριζικο κ απο μενα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 01:30:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικο Λεφ!!! Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 09:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικο και καλο-ρεστόρντ!!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 18:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cheers Cheers Cheers
Καλορίζικο! Καλή δύναμη με την επαναφορά! Αναμένουμε φωτό από όλα τα στάδια!

Υ.Γ. Θα ψάξεις και το 1.9 μοτέρ??



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 20:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:


Υ.Γ. Θα ψάξεις και το 1.9 μοτέρ??


Τζωρτζ,αυτο ειναι ιεροσυλια! Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 20:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1,9 ειχε μια εκδοση ραλλυ που δεν ηρθε ποτε στην Ελλαδα, νομιζω μονο Αγγλια ή μονο Γερμανια.
1,3 καρμπυρατερ θα το κανω οπως ηταν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 21:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'οσο γνωριζω,το 1.9 ηταν αποκλειστικα στη γερμανια και αυτο λογω ρυπων(απο τοτε ξενερωτοι)
Αγγλια ηταν 1.4 8v monopoint χωρις φουσκωματα στα φτερα.

Λευτερη δωσε φωτο στο λαο Very happy


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 22:40:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και άλλο;;; Φοβερό!! Καλορίζικο Λευτέρη! Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2014, 22:51:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοτάξιδο Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 09:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοριζικο και καλα χλμ και καλη ανακατασκευη,οι γνησιες ζαντες του με τις στρογγυλες τρυπες ολοκαινουργιες τις ειχε μεχρι προσφατα ενα συνεργειο πεζω στην μεταμορφωση απο οτι θυμαμαι.

Κοιταω και εγω για 205 (ραλυ) γνησιο παντα και εχω δει μερικα με τελευταιο αυτο της Κρητης το οποιο δεν κανει οπως ειπανε τα παιδια μιας και το εχει φαει το αλατι της Κρητης στο Ηρακλειο και εχει σκουριες.Ανεβηκε βεβαια και η τιμη του απο 1300 στα 2000 ευρω μιας και αλλαξε και χερια προσφατα.

Με ενδιαφερει αν θες να πεις ποσο το αγορασες ειτε δημοσια ειτε με PM.

Σε ενα συνεργειο μεταξυ Ηλιουπολης-Αργυρουπολης παρκαρει ενα λευκο 205 ραλλυ-κοντα στην εφορια.

Απο τα καλυτερα που εχω δει απο κοντα ειναι του Θεργιακη.

Παλι να ευχηθω καλα χλμ!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 10:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Κοιταω και εγω για 205 (ραλυ) γνησιο παντα και εχω δει μερικα με τελευταιο αυτο της Κρητης το οποιο δεν κανει οπως ειπανε τα παιδια μιας και το εχει φαει το αλατι της Κρητης στο Ηρακλειο και εχει σκουριες.Ανεβηκε βεβαια και η τιμη του απο 1300 στα 2000 ευρω μιας και αλλαξε και χερια προσφατα.

το κρητικο ειναι εντελως κουρελι, αν και δεν ειμαι βεβαιος οτι ειναι γνησιο.



m_power_lunatic έγραψε:
Απο τα καλυτερα που εχω δει απο κοντα ειναι του Θεργιακη.

του θεργιακη δεν ειναι ενα απο τα 17 που εφερε η αντιπροσωπεια τοτε, μαζι με ολα τα υπολοιπα (50 νομιζω?)που εβγαλαν πινακιδες ΕΘΕΑ, για να γινουν αγωνιστικα! εχει ερθει προ 3-4 ετων απο ιταλια, επισημα εκτελωνισμενο, και οταν ηρθε ηταν πολυ καλο!



m_power_lunatic έγραψε:
Σε ενα συνεργειο μεταξυ Ηλιουπολης-Αργυρουπολης παρκαρει ενα λευκο 205 ραλλυ-κοντα στην εφορια.

Embarassed ??? Embarassed


σαλουτ μουα λε πλαταν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kp61 στις Τετ 12 Μάρ 2014, 10:26:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 10:25:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πούλησα τις γνήσιες ζάντες εγώ πριν λίγο καιρό σχεδόν αγρατζούνιστες Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 10:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
1,9 ειχε μια εκδοση ραλλυ που δεν ηρθε ποτε στην Ελλαδα, νομιζω μονο Αγγλια ή μονο Γερμανια.
1,3 καρμπυρατερ θα το κανω οπως ηταν.


Μόνο Γερμανία και παρόλο ότι βγήκαν μόνο 1000 κομμάτια δεν είναι τόσο περιζήτητη γιατί ήταν 150 κιλά πιο βαριά. Η Αγγλία πάλι είχε και 1,4 με 75 άλογα... Thumb Down


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 10:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Lef205 έγραψε:
1,9 ειχε μια εκδοση ραλλυ που δεν ηρθε ποτε στην Ελλαδα, νομιζω μονο Αγγλια ή μονο Γερμανια.
1,3 καρμπυρατερ θα το κανω οπως ηταν.


Μόνο Γερμανία και παρόλο ότι βγήκαν μόνο 1000 κομμάτια δεν είναι τόσο περιζήτητη γιατί ήταν 150 κιλά πιο βαριά. Η Αγγλία πάλι είχε και 1,4 με 75 άλογα... Thumb Down

ολα σωστα, και προσθετω οτι στην αγγλια ειχαν και καποιες χαρακτηριστικες ριγες στα πλαινα, αμφιβολου αισθητικης...


σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 11:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Toυ Θεργιακη οπως σωστα λες δεν ειναι ελληνικο,ηρθε προσφατα απο Ιταλια αν δεν κανω λαθος (του το φερανε αν παλι θυμαμαι καλα).

Αυτο στην Κρητη ΔΕΝ ειναι γνησιο,ειναι μετατροπη απο 1.0αρι εχει μοτερ 1.3ρι απο 106 αλλα αρκετη σκουρια.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 11:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Toυ Θεργιακη οπως σωστα λες δεν ειναι ελληνικο,ηρθε προσφατα απο Ιταλια αν δεν κανω λαθος (του το φερανε αν παλι θυμαμαι καλα).


πολυ σωστα θυμασαι, ακριβως στην πορτα του!


σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2014, 11:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Καλοριζικο και καλα χλμ και καλη ανακατασκευη,οι γνησιες ζαντες του με τις στρογγυλες τρυπες ολοκαινουργιες τις ειχε μεχρι προσφατα ενα συνεργειο πεζω στην μεταμορφωση απο οτι θυμαμαι.

Κοιταω και εγω για 205 (ραλυ) γνησιο παντα και εχω δει μερικα με τελευταιο αυτο της Κρητης το οποιο δεν κανει οπως ειπανε τα παιδια μιας και το εχει φαει το αλατι της Κρητης στο Ηρακλειο και εχει σκουριες.Ανεβηκε βεβαια και η τιμη του απο 1300 στα 2000 ευρω μιας και αλλαξε και χερια προσφατα.

Με ενδιαφερει αν θες να πεις ποσο το αγορασες ειτε δημοσια ειτε με PM.

Σε ενα συνεργειο μεταξυ Ηλιουπολης-Αργυρουπολης παρκαρει ενα λευκο 205 ραλλυ-κοντα στην εφορια.

Απο τα καλυτερα που εχω δει απο κοντα ειναι του Θεργιακη.

Παλι να ευχηθω καλα χλμ!

Ο Ροδιτης εχει τετοιες ζαντες
Της Κρητης το ειχαν δει δυο φιλοι απο εδω αλλα το ειχε φαει το αλατι, η τιμη ειχε παει στις 2000 ευρω γιατι ειχαν γινει πολλες δουλειες στο αυτοκινητο σε σχεση με οταν πωλουνταν για 1300.
Το αγορασα πολυ φθηνα για αυτο που ειναι ομως για να σε προσγειωσω να σου πω οτι υπολογιζω να φτασει τις 3000 ευρω μαζι με την αγορα ωστε να ειναι αξιοπρεπες (οχι τελειο) και ακομη δεν θα εχει το μοτερ του .
Τα 205 rallye και gti εχουν αρχησει να ακριβαινουν εξω, πραγμα που προβλεπω οτι θα συμβει και με τα 106 1.3 σε 2-3 χρονια απο τωρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 1 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1909s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on