PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επισκευές σε 205 Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2014, 23:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην δημοπρασια του Coys σε λιγες ημερες στον αστερα Βουλιαγμενης βγαινει προς πωληση το 1 απο τα 4 205 RALLYE που ειχε φτιαξει η PEUGEOT SPORT (το ειχε αναθεσει σε αλλη εταιρεια για λογαριασμο της βασικα).

Συγκεκριμενα βγαινει το μπλε,το κοκκινο ητανε του Κοκκινη οπως θυμαστε οι περισσοτεροι.Τα αλλα 2 ητανε στο εξωτερικο.Δηλαδη απο τα συνολικα 4 (ενα για καθε χρωμα τησ PTS) τα 2 ητανε Ελλαδα.

Εδω ο Λιονταρης....

http://www.rws-flexiweb.co.uk/flexiweb/sites/coys/auction.php?itemID=4748&auctionID=45


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 00:33:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Στην δημοπρασια του Coys σε λιγες ημερες στον αστερα Βουλιαγμενης βγαινει προς πωληση το 1 απο τα 4 205 RALLYE που ειχε φτιαξει η PEUGEOT SPORT (το ειχε αναθεσει σε αλλη εταιρεια για λογαριασμο της βασικα).

Συγκεκριμενα βγαινει το μπλε,το κοκκινο ητανε του Κοκκινη οπως θυμαστε οι περισσοτεροι.Τα αλλα 2 ητανε στο εξωτερικο.Δηλαδη απο τα συνολικα 4 (ενα για καθε χρωμα τησ PTS) τα 2 ητανε Ελλαδα.

Εδω ο Λιονταρης....

http://www.rws-flexiweb.co.uk/flexiweb/sites/coys/auction.php?itemID=4748&auctionID=45


Απ'οτι λεει μονο 2 διασωζονται εκ των τεσσαρων! Απιστευτο αυτοκινητο!
Το ερωτευτηκα Stunned


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 06:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαζευόμαστε???


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 10:49:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρέπει να ειναι ιδιοκτησίας Κ.Αποστολου με την απιστευτη συλλογή αυτοκινήτων.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 14:55:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παπαρια μαντολες που υπαρχουν δυο.
το θαλασσι υπαρχει σιγουρα, το κοκκινο σιγουρα,99% υπαρχει και το κιτρινο .
Δεν ειναι ιδιοκτησιας Αποστολου το αυτοκινητο,μαλιστα πριν 2-3 χρονια ειχε τρεξει Μπραλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 15:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stis photo leei service xrysafis... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 16:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αμαξι ειναι απο Θεσσαλονικη.
Πουληθηκε απο φιλο μου πριν καποια χρονια,μετα απο μια "ατυχη" στιγμη σε βρεγμενο Χολωμοντα.
Ειναι οντως το γνησιο μπλε απο τα τεσσερα που βγηκαν αλλά λειπουν πολλα και διαφορα πραγματα απο επανω,κυριως απο το μοτερ,καθως ηταν πραγματα που δεν υπηρχαν...

Αυτος που ειχε παρει το αμαξι απο εμας νομιζω οτι τον ελεγαν Σιμοπουλο ή κατι τετοιο και οντως ο Χρυσαφης το ειχε αναλαβει σαν service στους αγωνες.
Μετα το τρακαρισμα που ειχε,απο οτι εμαθα,φτιαχτηκε εντος Lion απο λαμαρινες.

Γενικα,ηταν ενα πολυ καλο αυτοκινητο αλλά σχετικα δυσκολο και ετσι οπως εγινε η ολη κατασταση,με πολυ δυσευρετα ανταλλακτικα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 17:24:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το αμαξι ειναι απο Θεσσαλονικη.
Πουληθηκε απο φιλο μου πριν καποια χρονια,μετα απο μια "ατυχη" στιγμη σε βρεγμενο Χολωμοντα.
Ειναι οντως το γνησιο μπλε απο τα τεσσερα που βγηκαν αλλά λειπουν πολλα και διαφορα πραγματα απο επανω,κυριως απο το μοτερ,καθως ηταν πραγματα που δεν υπηρχαν...

Αυτος που ειχε παρει το αμαξι απο εμας νομιζω οτι τον ελεγαν Σιμοπουλο ή κατι τετοιο και οντως ο Χρυσαφης το ειχε αναλαβει σαν service στους αγωνες.
Μετα το τρακαρισμα που ειχε,απο οτι εμαθα,φτιαχτηκε εντος Lion απο λαμαρινες.

Γενικα,ηταν ενα πολυ καλο αυτοκινητο αλλά σχετικα δυσκολο και ετσι οπως εγινε η ολη κατασταση,με πολυ δυσευρετα ανταλλακτικα...


σωστα ολα γιατρε μου...... απλα σταμοπουλος και δεν εχει εμβολα και πιανολα. σωστα?

φιλια, γιατι εχουμε καιρο να τα πουμε. μονο οποτε σε χρειαζομαι σε ενοχλω!!!!! Embarassed


σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 17:47:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι,σε ειπα εγω να μην παρεις ακομα και αν δεν θες κατι ρε; Laughing Laughing Laughing

Το αμαξι οταν το πηραν απο Θεσσαλονικη,φορουσε Accralite και ειχε μια κεφαλη απο βολτισιο TU24 μιας και η γαλλικη κεφαλη ειχε κοψει βαλβιδα και εγινε μ...νι καπελο...
Την κεφαλη την ειχα βγαλει φωτο καποτε στο DIY της βελτιωσης κεφαλης για 8v.

Τωρα τι του εκαναν στην Αθηνα,ειλικρινα δεν ξερω... Sad
Σε τοπικο δυναμομετρο ειχε δειξει τοτε 135 αλογα περιπου και δουλευε 6000-8500.
Το μοτερ το ειχε δεσει ο Προφητης μαζι με τον Σταυριδη(ο τελευταιος θεσσαλονικιος ιδιοκτητης).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 21:16:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νατο κιολας σε εναν απο τους λιγους αγωνες που εκανε στα χερια του Σταυριδη.

http://www.r40.gr/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=47&
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 21:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
παπαρια μαντολες που υπαρχουν δυο.
το θαλασσι υπαρχει σιγουρα, το κοκκινο σιγουρα,99% υπαρχει και το κιτρινο .
Δεν ειναι ιδιοκτησιας Αποστολου το αυτοκινητο,μαλιστα πριν 2-3 χρονια ειχε τρεξει Μπραλο.


Αυτο δεν ειναι το θαλασσι;;;Συνολικά ειναι 4 σίγουρα,πρέπει να έχουνε επιβιώσει όλα αλλα δεν ξέρω και δεν εχω δει το λευκό.

Καταπληκτικό αμαξι ητανε και του Σπαρταλη,δεν ξέρω ποιος το εχει τωρα.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2014, 21:45:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σου ρε Στελάρα!!! Wink

Ζωντανή εγκυκλοπαίδεια ειν' ο άτιμος Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2014, 00:09:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευκο δεν υπηρξε ποτε, απο αυτα τα 4! Λευκο ηταν αυτο που εκανε "καριερα" ο fabien doenlen στην γαλλια, κι εκλεισε πολυ δυνατοτερα σπιτια, και φτιαχτηκε αρκετα αργοτερα απο τα 4 που συζηταμε, μεχρι να το φερει στην ελλαδα ο σπαρταλης! Τωρα ειναι στην κατοχη καποιου εδω στην αθηνα.... Που το πιο πιθανο ειναι να διαβαζει αυτα που γραφουμε.....


σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2014, 14:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kp61 έγραψε:
Λευκο δεν υπηρξε ποτε, απο αυτα τα 4! Λευκο ηταν αυτο που εκανε "καριερα" ο fabien doenlen στην γαλλια, κι εκλεισε πολυ δυνατοτερα σπιτια, και φτιαχτηκε αρκετα αργοτερα απο τα 4 που συζηταμε, μεχρι να το φερει στην ελλαδα ο σπαρταλης! Τωρα ειναι στην κατοχη καποιου εδω στην αθηνα.... Που το πιο πιθανο ειναι να διαβαζει αυτα που γραφουμε.....

Βασικα του Σπαρταλη δεν ηταν γνησιο ουτε απο μοτερ απο οσο γνωριζω...
Ο Αλεπης δεν το ειχε φτιαξει αυτο; Scratch

Ή μαλλον για να το πω πιο σωστα,μπορει να ειχε γνησιο μοτερ οταν ηρθε στην αρχη αλλά μετα παρεμεινε γνησιο ή εγινε "χειροποιητο; Question

Επισης καπου εχουμε μπλεξει τον χαρακτηρισμο "γνησιο" με "χειροποιητο" μιας και ναι μεν υπηρξαν διαφορα γνησια απο καροτσες αλλά αναφορικα με τα μηχανικα,υπαρχουν τα "γνησια" των πελατων με οτι εδινε ο καταλογος της PS και τα "γνησια" της ιδιας της PS που ηταν φτιαγμενα απο τον εκαστοτε βελτιωτη με αρκετες/πολλες διαφορες σε αρκετα μερη τους... Confused
Και τα δυο χαρακτηριζονται γνησια βεβαια αλλά καμια επαφη το ενα με το αλλο...

Πχ το μπλε για το οποιο συζηταμε με το αλλο γνησιο που ειχε φτιαξει ο Enjolras...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2014, 14:01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Γειά σου ρε Στελάρα!!! Wink

Ζωντανή εγκυκλοπαίδεια ειν' ο άτιμος Laughing

Μπα,εγω απλά κακες παρεες θα ελεγα Γιανναρε... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2014, 17:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:
Γειά σου ρε Στελάρα!!! Wink

Ζωντανή εγκυκλοπαίδεια ειν' ο άτιμος Laughing

Μπα,εγω απλά κακες παρεες θα ελεγα Γιανναρε... Laughing Laughing Laughing


σωστά τα λέει ο Γιάννης Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2014, 19:47:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 Wink




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2014, 21:36:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου το΄χετε μαμησει το τοπικ αλλα μου αρεσει πολυ! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 08:12:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαζοχιστή! Laughing Laughing Laughing

Περα απο την πλακα,χαζευα χθες βιντεο απο 205 F2000 και εχει καααααατι παληκαρια... Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 13:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kp61 έγραψε:
Λευκο δεν υπηρξε ποτε, απο αυτα τα 4! Λευκο ηταν αυτο που εκανε "καριερα" ο fabien doenlen στην γαλλια, κι εκλεισε πολυ δυνατοτερα σπιτια, και φτιαχτηκε αρκετα αργοτερα απο τα 4 που συζηταμε, μεχρι να το φερει στην ελλαδα ο σπαρταλης! Τωρα ειναι στην κατοχη καποιου εδω στην αθηνα.... Που το πιο πιθανο ειναι να διαβαζει αυτα που γραφουμε.....


Ψαχνω αρθρα της εποχης και φωτογραφιες για να επιβεβαιωσω αυτο που λες οτι δεν υπηρξε ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ λευκο.Ειναι πιθανο να ειναι οπως ακριβως το λες,εχει καποιος φωτογραφιες τουλαχιστον με τα 3 μαζι???Κατι ειχε παρει το ματι μου.

Το καναμε το thread οπως να ειναι.....βαλε καμια φωτο με καμια ανανεωση στο 205 R σου για να υπαρχει συνεχεια!!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 5 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2605s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on