PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επισκευές σε 205 Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Απρ 2014, 23:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το εχω δει και εγω απο κοντα αυτο για λογαριασμο φιλου, αλλα να σου πω την αληθεια δεν μου γεμισε το ματι για τα λεφτα που ζηταει.
Εχει θεματακια το αυτοκινητο που γιανα γινει αψογο θα ανεβασουν καμποσο το κοστος του γιαυτο δεν φευγει και τοσο καιρο που ειναι αγγελια παρολο που υπαρχει κοσμος που ψαχνει για καλο 13αρι.
Τα καλα αυτοκινητα παντως, η φευγουν στο μιλητο ή καθονται αγγελια για ελαχιστες ωρες, το πολυ μια μερα .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Απρ 2014, 22:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα πολυ συντομο update γιατι τωρα τρεχουμε για να προλαβουμε να τρεξουμε το Σαββατο.
Στο αυτοκινητο μπηκαν τα μαμισια φαναρια (πορτοκαλι) μπρος και πισω μετα απο απιστευτη ταλαιπωρια αφου οποιος ειχε κανει τη μετατροπη σε μκ2 ειχε πετσοκοψει τα καλωδια των πισω φαναριων .
Εχουν ερθει τα αυτοκολλητα ομως δεν εχω προλαβει να τα βαλω .
Ηρθαν απο Γαλλια τα δειγματα των υφασματων που εχουν τα καθισματα, εκει πραγματικα γελασα.
Ηρθε το δειγμα απο το μαμισιο υφασμα το οποιο ηταν οπως το περιμενα, ο φακελος ομως εκρυβε και αλλο ενα υφασματακι που ηταν κατα 95% ιδιο με το αυθεντικο.
Ε λοιπον δεν ηταν ουτε 5% ιδιο, αν τα βαλεις διπλα διπλα τα υφασματα ειναι τελειως διαφορετικα μεταξυ τους, σαν να προοριζονται για διαφορετικα αυτοκινητα, κι ομως πολλοι ειναι αυτοι που βαζουν υφασμα κοντα στο αυθεντικο.
Ειναι τρελλοι αυτοι οι Γαλατες Laughing

Φωτος (με τα αυτοκολλητα φορεμενα ελπιζω) μετα τον Μερκουρη, τωρα εχουμε πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθουμε . Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Απρ 2014, 10:41:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
το εχω δει και εγω απο κοντα αυτο για λογαριασμο φιλου, αλλα να σου πω την αληθεια δεν μου γεμισε το ματι για τα λεφτα που ζηταει.
Εχει θεματακια το αυτοκινητο που γιανα γινει αψογο θα ανεβασουν καμποσο το κοστος του γιαυτο δεν φευγει και τοσο καιρο που ειναι αγγελια παρολο που υπαρχει κοσμος που ψαχνει για καλο 13αρι.
Τα καλα αυτοκινητα παντως, η φευγουν στο μιλητο ή καθονται αγγελια για ελαχιστες ωρες, το πολυ μια μερα .


Kαλη τυχη και επιτυχια ευχομαι για τον αγωνα,αγρατζουνιστοι και με χαμογελο στον τερματισμο.

Ανυπομονω να δω φωτος απο το 205 σου,θα γινει πολυ ωραιο!

Σχετικα με τα 1.300αρια 106R εχω να πω οτι τα καλα αυτοκινητα δεν τα πουλανε παιδια,εγω οσα ξερω και εχω δει ή τα κυκλοφορουνε ή τα εχουνε στο γκαραζ.Εχω δει αρκετα αυτοκινητα θεονορμαλ απο πρωτο χερι και τελειως αβαφτα αλλα δεν εχουνε πωλητηριο ουτε ειναι στο car.gr

Μονο αν αφησει καποιος χαρτακι στο παρμπριζ αν δειτε καπου ενα καλο αμαξι αλλα μετα εισαι στο ελεος του για τιμη και παζαρι.

Eπειδη δεν εχουνε φορολογια-σηματα-τεκμηρια-χαμηλη ασφαλεια κτλ,δεν ενοχλουνε κανεναν και οι περισσοτεροι τα κρατανε.Στο ιντερνετ πωλουνται τα ταλαιπωρημενα-ανακατασκευασμενα κτλ-κτλ μεχρι στιγμης τουλαχιστον.

Αυτο το αμαξι που λετε πιο πανω το εχω δει και εγω,η τιμη πρεπει να πεσει και θελει και επισκευη το σασμαν μιας και γρατζουναει 1-2 ταχυτητες αν το πιεσεις στην αλλαγη.Παρολ αυτα ειναι το καλυτερο απο καροτσα αυτη την στιγμη στο ιντερνετ.Εχει ολα τα μαμα αυτοκολλητα μικρα και μεγαλα μεσα-εξω που ειχε απο το εργοστασιο και ειναι οντως αβαφτο.Μου ειχε πει οτι εχει και τιμολογιο απο καινουργιο,βιβλια σερβις κτλ.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2014, 23:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθυστερημενο update λογω χρονου και μερκουρη.

Σημερα μπηκαν τα αυτοκολλητα (βασικα τα εβαλε ο kp61 Laughing )





το πισω σημα Peugeot εχει τη δικη του ιστορια Laughing
για καποιο λογο ειχα κρατησει την πισω "μασκα" απο το πορμπαγκαζ του CJ που πουλησα πριν 10 χρονια, την ειχα βγαλει για να το βαψω εξωτερικα και να το κανω Look CTi αλλα δεν μπηκε ποτε παλι πισω .
Καποια χρονια την εβγαλε στην αποθηκη ομως μετα απο ξεκαθαρισμα πηρε ποδι για τον κηπο οπου κυριολεκτικα θαφτηκε στο χωμα, θυμομουν ομως οτι δεν την ειχα πεταξει στα σκουπιδια
Σημερα "εσκαψα" διπλα στην αποθηκη, την βρηκα, εβγαλα το σημα και το κολλησα στο ραλλυ . Very happy
οτι εμεινε απο αυτη το κρεμασα στον τοιχο του γκαραζ .



εχουμε δρομο ακομη, επομενα βηματα ειναι να μπουν 13αρια ζαντολαστιχα (οταν αποφασισει καποιος που τα εχει να μου πει τιμη και οχι να μου τα χαρησει) να βαφτουνοι φασες των προφυλακτηρων γιατι ειναι μπλαστρωμενες και να βγουν οι κοκκινες ριγες και να βρω λυση για τα καθισματα διοτι αυτο το θεμα εχει καταντησει σιριαλ . Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 00:36:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε Λευτέρη άντε να το δούμε κι από κοντά με το σωστό μοτέρ Wink


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάϊ 2014, 09:17:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαποιος απο την Ελλαδα αποφασισε να πουλησει το 205 του στην Γερμανια.

Ισως ειναι του Θεργιακη,δεν γνωριζω σιγουρα ομως.

Η κατασταση φανταστικη παντως.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/peugeot-205-1-3-rallye-sammlerzustand-oberursel-bei-fra/191529446.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=7&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2014, 19:41:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Kαποιος απο την Ελλαδα αποφασισε να πουλησει το 205 του στην Γερμανια.

Ισως ειναι του Θεργιακη,δεν γνωριζω σιγουρα ομως.

Η κατασταση φανταστικη παντως.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/peugeot-205-1-3-rallye-sammlerzustand-oberursel-bei-fra/191529446.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=7&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT

Μα αυτο εχει ξενα νουμερα .
Επισης εχει μπολικες ατελειες για τα λεφτα που ζηταει .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάϊ 2014, 23:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεταφραζοντας απο τα Γερμανικά αναφέρει οτι το αμαξι προέρχεται απο την Ελλάδα,οι πινακίδες ειναι προσωρινές αυτοκινήτου απο εισαγωγή.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 16:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την Παρασκευη ο stevon μου εφερε μια τετραδα ολοκαινουργιες 13αρες ραλλοζαντες



γνησιες με το ταμπελακι τους Laughing



Το σαββατο πηγα ζανταρα λαστιχα (Matador μοντελο Stella Laughing )

και το αποτελεσμα Very happy



πλεον εξωτερικα μενει να φυγουν οι ριγες απο τους προφυλακτηρες για να γινει αυτο που ειναι Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 17:49:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ηξερα οτι τα 205 φοράγαν 13ρες, όπως και να χει νομίζω ήδη ήταν κούκλα, όσο πάει απλά γίνεται καλύτερο! Very happy Very happy



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 18:26:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο Λευτέρη, γίνεται όπως του αρμόζει, σιγά σιγά.

Thumb Left


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 19:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:
Δεν ηξερα οτι τα 205 φοράγαν 13ρες, όπως και να χει νομίζω ήδη ήταν κούκλα, όσο πάει απλά γίνεται καλύτερο! Very happy Very happy

5,5X13 και λαστιχακι 165/70/13 που κανει το αυτοκινητο πολυ ανετο και το τιμονακι του ακομη πιο κοφτερο.
Σας ευχαριστω πολυ, εχουμε ακομη δρομο .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 20:52:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μοτέρ θα το αφήσεις εντελώς ΟΕΜ? Εγω θα έμπαινα στον πειρασμό να φτιάξω ( σιγά σιγά και.. απολαυστικά), ένα ΚΑΛΟ μοτεράκι. Είχα δει ( στον Σεβνταλή πριν χρόνια) ένα 205 με εκκεντροφόρο τέρας, jenvey και ήχο... θεικό Very happy Very happy ).



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 21:28:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oπως εχω γραψει και στην αρχη του τοπικ, το αυτοκινητο δεν εχει το μοτερ του, εχει 106 1,6 8ν με εκκεντροφορο χταποδι και προγραμμα.
Να σου πω την αληθεια επειδη σε καθε ευκαιρια το οδηγω, και να βρω το μοτερ του δεν θα το βαλω πανω προς το παρον, θα το αφησω στην ακρη γιατι το 1,6 8ν ειναι σιγουρα πιο οικονομικο και ευχρηστο απο το καρμπυρατερατο 1,3 .
Το 205 που ειχες δει στου Σεβνταλη ηταν αγωνιστικο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 21:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτερη,μου το πουλας; Very happy


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 22:12:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Το 205 που ειχες δει στου Σεβνταλη ηταν αγωνιστικο?


Σωστά, ένα κόκκινο αν θυμάμαι σωστά ( με επιφύλαξη, αλλά σα να μου έχει καρφωθεί οτι ήταν αυτό το χρώμα...).

1600 8V, μεγάλος έρωτας! Και στη καρότσα του 205 πρέπει να δίνει φτερά! Μπορείς να βρεις έναν Peugeot Sport εκκεντροφόρο + το πρόγραμμά του?



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚRS (X)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 26 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Μάϊ 2014, 12:59:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπράβο φίλε, σιγά σιγά θα την κάνεις κούκλα τη "γρια"!
205 1.3, 106R 1.3 είναι "θρύλοι" Thumb Left

Αναμένω τη συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2014, 10:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eίπα να μην τις έβλεπα τις φωτό μετά από τα καθαρίσματα, τις ζαντούλες και τα αυτοκόλλητα, αλλά ...δεν άντεξα Very happy Very happy
Ευτυχώς που δεν δίνουν αυτά τα ... "καταναλωτικά"... δάνεια πλέον οι τράπεζες, γιατί αλλιώς...σίγουρα φυλακή (και σίγουρα και διαζύγιο!!!!)
Περιμένουμε φωτό από σαλόνι και εσωτερικό ολοκληρωμένο.
Ά...και βόλτα, βεβαίως βεβαίως!

Λεφ, οπωσδήποτε και χάντρα, σκόρδο ή/ και ολόκληρη πλεξούδα με σκόρδα,
σταυρουδάκια και τα σχετικά, γιανα μην το πιάνει το "μάτι", ξέρεις εσύ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάϊ 2014, 20:08:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε καλως τον ηθικο αυτουργο! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2014, 13:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυλισε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 4 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1475s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on