PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επισκευές σε 205 Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 19:31:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι τριααααα

http://locationvoiturederallye.unblog.fr/files/2009/11/205rallye43copie.jpg

ΥΓ τι φωτος να βαλω απο το δικο μου?
Το εσωτερικο ειναι ολο ξιλωμενο και τα καθισματα στον ταπετσερη! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 21:44:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα πια νομιζω οτι ειναι μονον δυο...
Το κιτρινο εγινε τροπετο και το κοκκινο προσαναμα για το τζακι.
Το λεω με μεγαλη επιφυλαξη βεβαια αλλά ετσι θυμαμαι... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 22:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Τωρα πια νομιζω οτι ειναι μονον δυο...
Το κιτρινο εγινε τροπετο και το κοκκινο προσαναμα για το τζακι.
Το λεω με μεγαλη επιφυλαξη βεβαια αλλά ετσι θυμαμαι... Sad

Το κοκκινο ειναι αυτο που ειχαμε εδω, το ετρεχε ο Κοκκινης και υπαρχει ακομη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2014, 23:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηταν τεσσερα, το ενα πολυ σωστα τα λετε, ελιωσε( φημες το θελουν να ξαναφτιαχνεται; Φτιαχνοταν; Περσυ προπερσυ στην γαλλοπουλια.

Το κοκκινο που εφερε η λαιον ειναι στα χερια του χατζηκωσταντινου, προ δυο ετων υποβληθηκε σε μποτοξακια μικρης εκτασης!

Το μπλε ειπαμε..... Τωρα του σταμοπουλου

Λευκο δεν υπηρξε παρα μονο αυτο που εφτιαξε ο ενλορα (...καλα το εγραψα;) και εφερε στην ελλαδα ο σπαρταλης και τωρα βρισκεται εδω στην αθηνα σε γκαραζ, αφου εχει τραβηξει τα παθη του ιησου απο προηγουμενο ιδιοκτητη του

Εχω χαρτια και φωτογραφικο υλικο απο ολα, αλλα αφ ενος δεν εχω σκανερ και αφ εταιρου ειναι ατιμια στο προσωπο του ανθρωπου που μου τα εμπιστευτηκε....

Ζητω συγνωμη, μονο μια μικρη τζουρα, για του λογου το αληθες

τα τρια απο τα τεσσερα (το κοκκινο ειναι στην διπλανη σελιδα)




και το λευκο που λεγαμε




σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιούν 2014, 00:56:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρα το ενα ελιωσε-το κίτρινο ή το γαλάζιο και παραμένει το άλλο.Το σκούρο μπλε και το κόκκινο ειναι Ελλάδα όπως είπαμε πιο πάνω.

Μας μαστουρωσες χεχεχεχεχε!!!!!

Παντως απο οτι καταλαβαίνουμε,έχουνε φάει το σκισιμο της αρκούδα εβγα/τουμπες και αν δεν εχει γίνει restoration αξιώσεων δεν έχουνε και καμία άπιαστη τιμη-αξία σε σχέση πόσο κοστιζανε αρχικά.Ειναι και το πρόβλημα των ανταλλακτικών βεβαια,άντε βρες τα και πλήρωσε τα και χαιρέτα μου τον πλατανο.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιούν 2014, 12:54:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πουληθηκε τελικα το 205 στην δημοπρασια,εφθασε μεχρι 16.000 ευρω αλλα δεν επιασε το reserve price.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2014, 22:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα απο σχεδον δυο μηνες αναμονης σημερα πηρα τα δυο μπροστινα καθισματα απο τον ταπετσερη, η διαφορα σε σχεση με πριν ειναι η μερα με τη νυχτα .
Οσο ηταν στον Ταπετσερη ξυλωσα τη μοκετα την οποια επλυνα 5-6-10 φορες να φυγει η μπιχλα οπως επισης πεταξα τον βρωμοκετσε και περασα νεο μονωτικο το πατωμα.
Μολις πεταξα τον κετσε εφυγε και η χαρακτηριστικη μυρωδια που εχουν τα 205 .
Επισης εβαψα καποια πλαστικα στο εσωτερικο οπως την κονσολα του λεβιε και χειροφρενου, τα λεβιεδακια των παραθυρων και κατι αλλες μικρολεπτομερειες γιατι ειχαν ξεθωριασει.
Φωτογραφιες απο Τεταρτη που θα παρω και τα πισω οποτε θα ειναι ολοκληρωμενο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
petran_x13 (Πέτρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 RC 2.0 16V

Ένταξη: 30 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 157
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 17:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από την τεταρτη μπαίνω τρεις φόρες την ημέρα στο topic να δω αν ανέβηκαν η φωτογραφίες. Silly Silly Κάψιμοοο!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την petran_x13 στις Κυρ 13 Ιούλ 2014, 23:00:50, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 20:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petran_x13 έγραψε:
Από την τέταρτη μπαίνω τρεις φόρες την ημέρα στο topic να δω αν ανέβηκαν η φωτογραφίες. Silly Silly Κάψιμοοο!!!

αστα κλαφτα, εχω μπλεξει με τη δουλεια και δεν εχω προλαβει να παω να παρω τα πισω καθισματα Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούλ 2014, 12:34:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
petran_x13 έγραψε:
Από την τέταρτη μπαίνω τρεις φόρες την ημέρα στο topic να δω αν ανέβηκαν η φωτογραφίες. Silly Silly Κάψιμοοο!!!

αστα κλαφτα, εχω μπλεξει με τη δουλεια και δεν εχω προλαβει να παω να παρω τα πισω καθισματα Confused


Aυτο ειναι ευχαριστο,δουλεια να υπαρχει και ολα τα αλλα γινονται!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2014, 06:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου φαίνεται πως έχουν συνομοτήσει κάποιοι από την χώρα του ανατέλλοντος ηλίου........ για να μην βάλει τα καθίσματα και έρθει στο Αίγιο βόλτα Smile Smile Ξέρω εγώ που σας λέω Exclamation Exclamation Exclamation
Πάντως Γιάννη, εάν συνεχίσει έτσι ο Λεφ, θα πάμε να τα πάρουμε εμείς τα καθίσματα (άραγε και το αυτοκίνητο???) και να του το ετοιμάσουμε.
Απότι γνωρίζω είναι πανέτοιμο και περιμένει μόνο τα καθίσματα.
Ε, πόση ώρα θα μας φάει, 10 βίδες είναι......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2014, 08:05:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο Αίγιο θα έρθουμε σε κανα μήνα απο τώρα. ...... (ελπιζω με το 205!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2014, 14:23:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mακαρι να ετοιμαστει Νίκο συντομα,θα κανει πολυ ωραια δουλεια!

Μιας και μιλαμε για 205 σε αυτο το thread ας βαλουμε κατι αναλογο

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5315742/

Νικο χθες ''εφαγα'' πορτα απο τον ξαδερφο για να μου δωσει πισω το 13αρι...θα του σπασω το κεφαλι του αχαιρευτου!

Επισης,πηγα να δω ενα 13αρι χθες και μολις ξεπροβαλλει απο την γωνια ητανε το παλιο μου πρωτο μου 13αρι σε ηλικια 18-19 χρονων....παλι πεφτω πανω του τυχαια με αλλο ιδιοκτητη...μαλλον ειναι καρμα-κισμετ δεν ξερω και γω τί....μαλλον θα το παρω απο οτι βλεπω αν και θελει αρκετη δουλεια.

Τελος το off topic!


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kp61 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


205, 206, 207...

Ένταξη: 06 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2014, 18:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos liros έγραψε:
Μου φαίνεται πως έχουν συνομοτήσει κάποιοι από την χώρα του ανατέλλοντος ηλίου........ για να μην βάλει τα καθίσματα και έρθει στο Αίγιο βόλτα Smile Smile Ξέρω εγώ που σας λέω Exclamation Exclamation Exclamation
Πάντως Γιάννη, εάν συνεχίσει έτσι ο Λεφ, θα πάμε να τα πάρουμε εμείς τα καθίσματα (άραγε και το αυτοκίνητο???) και να του το ετοιμάσουμε.
Απότι γνωρίζω είναι πανέτοιμο και περιμένει μόνο τα καθίσματα.
Ε, πόση ώρα θα μας φάει, 10 βίδες είναι......


δεν εχεις δικιο. ουτε εγω, ουτε ο γεωργουσακης εχουμε βαλει δακτυλο.... μονος του καθυστερει!


σαλουτ μουα λε πλαταν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos liros 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 rallye 1.3 (x3)

Ένταξη: 27 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Aίγιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2014, 18:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν λέω για εσάς βρε....με παρεξηγήσατε Laughing Για δικούς μου γνωστούς λέω που τους έχω πει πως επίκειται συνάντηση ''κορυφής'' με λιονταράκια και κάπως νιώθουν Embarassed Embarassed
Άλλωστε δεν γίνεται άνθρωπος που έχει 205 rallye, 206 gti και σίγουρα θέλει να πάρει κι άλλο λιονταράκι, να κατάγεται από την μακρινή χώρα που προανέφερα. Άντε το πολύ πολύ να έχει κάποιον συγγενή εκεί .... Laughing
Για τον άλλον τον φίλο μας δεν σχολιάζω.....ακόμη....μέχρι να δώ τι θα πάρει αυτή την φορά..
Πέρα από την πλάκα, σας περιμένω όλους μαζί.....

Το κάναμε το θέμα ....... Λεφ μας συγχωρείς....... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούλ 2014, 14:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τζά!





Επιτέλους εν κινήσει μετα απο δυο μηνες!
Στα καθισματακια εγινε εξαιρετικη δουλειά, μοναδικη παραφωνια οτι το ύφασμα επειδη εινα πιο ποιοτικο απο το μαμα και πιο παχυ, δεν διακρίνονται τοσο ευκολα οι κοκκινες ραφες.
Τα σηματακια PTS φτιαχτηκαν απο το μηδεν, απο φωτος που ειχα μαζεψει απο το νετ και έχοντας ως πατρον τα παλια.
Με το καινουργο μονωτικο κατω απο τη μοκετα αντι του κετσε,το αυτοκινητο ησυχασε παρα πολυ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούλ 2014, 18:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικα ωραια δουλεια στα καθισματα μπραβο!!!

(Πως βαζεις φωτο στο πσοτ;)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2014, 03:21:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ευχαριστω πολυ

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=22470


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2014, 03:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:


Μιας και μιλαμε για 205 σε αυτο το thread ας βαλουμε κατι αναλογο

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5315742/



αυτο το ερημο πρεπει καποτε να ηταν gti και μαλιστα απο τα πρωτα με το τετραγωνο ταμπλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Ιούλ 2014, 09:32:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ όμορφο Λευτέρη keep up the good work...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 6 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1878s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on