PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Απαραδεκτη η λεσχη dragster

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 01:25:28    Θέμα δημοσίευσης: Απαραδεκτη η λεσχη dragster Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το λιγοτερο που μπορω να χαρακτηρισω την λεσχη dragster ειναι απαραδεκτοι και τελειως αντιεπαγγελματιες για να συμβαινουν τετοια τραγικα λαθη εν ετη 2014 και να πεθαινουν ετσι αθωα παιδακια. Πλεον θα αρχισει ο κοσμος να φοβαται και να παρει μερος σε καποιο αγωνα με τετοιους ανευθυνους που αναλαμβανουν τετοιες δουλειες που αν μη τι αλλο εχουν ενα καρο ευθυνες!! Κριμα για το ενα παιδι που χαθηκε κ ελπιζω να γινει καποιο θαυμα με το αλλο. Και πανω απ ολα ευχομαι οι γονεις να το κυνηγησουν ωστε οι υπαιτιοι οχι μονο να πληρωσουν για τα λαθη τους αλλα και να γινουν παραδειγμα προς αποφυγη για το μελλον..
Απλα κριμα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 05:28:46    Θέμα δημοσίευσης: Re: Απαραδεκτη η λεσχη dragster Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kostaswannabe έγραψε:
Το λιγοτερο που μπορω να χαρακτηρισω την λεσχη dragster ειναι απαραδεκτοι και τελειως αντιεπαγγελματιες για να συμβαινουν τετοια τραγικα λαθη εν ετη 2014 και να πεθαινουν ετσι αθωα παιδακια. Πλεον θα αρχισει ο κοσμος να φοβαται και να παρει μερος σε καποιο αγωνα με τετοιους ανευθυνους που αναλαμβανουν τετοιες δουλειες που αν μη τι αλλο εχουν ενα καρο ευθυνες!! Κριμα για το ενα παιδι που χαθηκε κ ελπιζω να γινει καποιο θαυμα με το αλλο. Και πανω απ ολα ευχομαι οι γονεις να το κυνηγησουν ωστε οι υπαιτιοι οχι μονο να πληρωσουν για τα λαθη τους αλλα και να γινουν παραδειγμα προς αποφυγη για το μελλον..
Απλα κριμα...

Ποια λεσχη dragster τι λες ανθρωπε μου?
Τι παει να πει λεσχη dragster?
Ανοιξε κανενα κανονισμο να καταλαβεις τι σου γινεται, εχετε παρει φορα ολοι και βριζετε, κριτες και σωτηρες του αθληματος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 09:00:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχως το ατυχημα εγινε απο λαθος της διοργανωσης...τα πραγματα ειχαν ως εξης....το παπι αφου τερματισε,ξεκινησαν οι επομενοι αγωνιζομενοι μιας κ δεν υπηρχε κανενας να ενημερωσει,απτον τερματισμο στην αφετηρια,οτι δεν εχει απομακρυνθει απτη πιστα ο προηγουμενος.αφου τελειωσε τον αγωνα του στη δεξια λωριδα,κινειθηκε αριστερα για να φυγει απτη πιστα.ειχαν ξεκινισει τον αγωνα ενα μπουσα με ενα κ4.
οι προβολεις ηταν τοποθετημενοι κ μετα τα 400μ,μεχρι τα 600μ που ηταν κ η εξοδος απο τη πιστα...το μονο που δηλωνε το τελος των 400μ ηταν οι κορινες.
επομενως ο οδηγος του κ4 δε καταλαβε οτι ειχαν τελειωσει τα μετρα(οπως κ πολλοι αλλοι αγωνιζομενοι) κ συνεχισε να παταει με αποτελεσμα να χτυπησει πλαγια το παπι.τα 1000 εχουν εξοδο στα 400μ,235-240κμ οποτε στα 600μ φανταζεστε ποσα κμ ειχε...
οταν εγινε το ατυχημα κανενας στην αφετηρια δεν ειχε παρει χαμπαρι,κ ηταν ετοιμοι να ξεκινησουν κ οι επομενοι που καθυστερησαν για τεχνικους λογους...μεχρι που ειδαν τον οδηγο του μπουσα να κατεβαινει αναποδα στη πιστα για να ενημερωσει πανικοβλητος...


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 09:02:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περίμενε φίλε και συν-Ελληνάρα μου.
Είναι νωρίς για να κάνουμε τους δικαστές και να απονέμουμε δικαιοσύνη.

Κανείς δεν ξέρει ακριβώς τί έγινε και καλό είναι να περιμένουμε μια πλήρη έρευνα για να καταλάβουμε πως συνέβη το ατύχημα στο Ελληνικό.
Δυστυχώς αν ο ένας εκ των δύο αναβατών έφυγε μόνος του, ήταν αρκετό για να προκληθεί το ατύχημα. Αυτό όμως δε μπορούμε να το ξέρουμε αν δεν γίνει έρευνα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 09:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτα που εγραψα τα εγραψε ενας απο αυτους που εδιναν την εκκινηση...εδω τη πιστα των μεγαρων την εκλεισαν κ το παιδι που ειχε σκοτωθει ειχε κανει ο ιδιος λαθος.τελος παντων,οπως ειπες ας περιμενουμε να δουμε τι αποφαση θα βγει.
εγω προσωπικα δεν πηγα,οπως κ σταματησα να πηγαινω στην κωπαιδα,γιατι δεν εχουν σχεση με το πρωταθλημα κ η διοργανωση ειναι λιγο προχειρη για εμενα που εχω γερασει πλεον..


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 10:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε ξερω αν ειναι αληθεια, καπου διαβασα οτι και οι δυο εμπλεκομενοι εχουν "φυγει".. Sad


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 10:52:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες ελεγαν κλινικα νεκρος το παιδι με το κ4...


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 12:02:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και που ανοίχθηκε ένα topic που θα γίνουμε δικαστές πάλι, έχει κάποια ουσία...; Rolling eyes

Κακώς δεν γίνεται delete από την πρώτη στιγμή Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 13:48:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.newsauto.gr/2014/02/09/dragster-accident-elliniko/
Crying or Very sad


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0811s (PHP: 50% - SQL: 50%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on