PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Koπή πίτας 2014 @ Παιδικό χωριό S.O.S Βάρης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2014, 22:34:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Ghost Dog + 3
BTS
BTSitsa + 3
Road Runner
Manos 206
Giannis307 + 1
king207cc +1
Athanas
Stevon
Λευτέρης 13αρι + 1
Lef205 +1 (?)
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Pavlidis
kp61
iceage
xrisa-xs


+1 Very happy B.M-SPORT
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 19:13:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηταν πολυ ομορφα σημερα και μου εμειναν πολλες εικονες απο τα παιδια με τα γελια και την χαρα τους για μια βολτα και τα αυτοκινητα. Πραγματα το απλα για εμας αλλα τοσο σημαντικα γι αυτα. Ενα μεγαλο μπαβο για ολους αυτους τους ανθρωπους που ειναι διπλα 24 ωρες σε αυτα τα παιδια.

Μπραβο παιδια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 21:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταπληκτικα ηταν σημερα.....και νομιζω ολοι το ευχαριστηθηκαμε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 22:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απίστευτα ηταν (και) σημερα!! Cool
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου σε οσους ηρθαν, εστω και για "λιγο" ........... Very happy
Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τον Μανθο και τον Γιαννη για τα δωρα που προσεφεραν στο μεταξυ μας "νταραντουρι" (η κινηση και μονο λεει πολλα) Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2014, 22:53:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Απίστευτα ηταν (και) σημερα!! Cool
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου σε οσους ηρθαν, εστω και για "λιγο" ........... Very happy
Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τον Μανθο και τον Γιαννη για τα δωρα που προσεφεραν στο μεταξυ μας "νταραντουρι" (η κινηση και μονο λεει πολλα) Wink


Ποιος ήταν ο "τυχερός" της πίτας?
Laughing Laughing Laughing

φωτογραφικό υλικό να φανταστώ πλούσιο?
Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους! !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 09:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Σοφία. Very happy


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 10:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Η Σοφία. Very happy
Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 10:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα μπραβο και απο μενα για οσους συμμετειχαν στην εκδηλωση χθες με τον οποιονδηποτε τροπο...!

Θεωρώ ότι προσφέραμε λίγες στιγμές χαράς σ' όλα αυτά τα παιδιά που τις χρειάζονται πολύ περισσότερο από αλλα...!

Η πίτα ενώ αρχικά λέγαμε να την κοψουμε μεταξύ μας...τελικά την κοψαμε εκει με τα παιδακια και τους την μοιρασαμε... τυχερη ήταν η Σοφία!

Δωράκι δεν είχαμε προβλέψει για τα παιδακια αλλα νομίζω καλήτερα μιας και ετσι δεν θα "ζήλεψε" κανένα αλλο παιδακι... Wink

Το ευχαριστο ήταν οτι με την συνεισφορά σας μπορεσαμε και τπους πηγαμε προμηθειες αξιας 600ε (ακριβως δεν μπορω να το ξερω μιας και δεν καναμε εκ μερους σας ολα τα ψωνια μονο εμείς Κουλαλεξης/Θωμαις/Χρυσα κι εγω... πάντως τα χρηματα που περασαν απ τα δικα μας χερια μας ηταν 350ε - αν καποιος εχει οποιαδηποτα απορία εχω αναλυτικές αποδείξεις)

Στην μεταξυ μας κλήρωση, στον καφε μετά, τα δυο δωρακια κέρδισαν...

ο Βαγγέλης (king207cc) το δωράκι από τον giannhs307 και την "Pavlidis Competition"



και ο Σταύρος (Stevon) το δωρακι απο εμένα και τα "Οπτικά Μάγγελ"


Και του χρόνου με υγεία!

υγ. φωτογραφίες υπαρχουν πολλές αλλα επειδη δεν πρεπει να φαινονται τα προσωπα των παιδιων, θα χρειαστουν μια σχετικη επεξεργασία οπότε...οταν τις ετοιμασουμε θα ανεβουν εδω μερικές.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 15:02:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Απίστευτα ηταν (και) σημερα!! Cool
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου σε οσους ηρθαν, εστω και για "λιγο" ........... Very happy
Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τον Μανθο και τον Γιαννη για τα δωρα που προσεφεραν στο μεταξυ μας "νταραντουρι" (η κινηση και μονο λεει πολλα) Wink


Μακαρι να ημασταν σε αλλες εποχες να καναμε πολλα περισσοτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Φεβ 2014, 15:49:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολα τελεια χθες..! Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν..! Να ειμαστε καλα να το επαναλαβουμε.. Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 23:35:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τραμπάλα κάναμε...


και τσουλήθρα κάναμε...


και πίτα κόψαμε...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(επεται συνεχεια οταν ξαναβρω λιγο χρονο)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1595s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on