PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Koπή πίτας 2014 @ Παιδικό χωριό S.O.S Βάρης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 20:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Koπή πίτας 2014 @ Παιδικό χωριό S.O.S Βάρης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




Βρηκα λιγο χρονο και κανονισα να κοψουμε την πιτα μας για το (Σωτήριο!) ετος 2014 στο παιδικό χωριό ΣΟΣ της Βάρης, την Κυριακη 9/2/14 (καιρού επιτρέποντος!)

1) Αρχικά θα ξεναγηθούμε στους χώρους και θα ενημερωθούμε από τους κοινωνικούς λειτουργούς και τις μητέρες-ΣΟΣ για τη λειτουργία των χωριών.

2) Το κοπη τη πιτα!!! Cool Cool

3) Στη συνέχεια έχουμε οργανώσει ένα μικρό εβέντ για τα παιδιά, τα οποια θα μπουν στα αυτοκινητα οσων μελων του club το επιθυμουν! (αγωνιστικα & βολτισια) Παράλληλα, όπως μας ζητήθηκε από τους υπευθύνους, όσοι θέλουν μπορούν να κάνουν βόλτες τα παιδάκια στο δρομάκι του χωριού, εννοείται με πολύ χαμηλές ταχύτητες.
Να είστε σίγουροι ότι κάτι τέτοιο που για πολλά παιδιά είναι δεδομένο, για εκείνα θα ειναι κατι ξεχωριστο και θα τα κάνει πολύ χαρούμενα....


Και για το τελος, το βασικοτερο ολων!
Σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε οπως μπορουμε το χωριο, για αυτό το λόγο, μπορούμε να διαθεσουμε ενα ποσό (10 - 15 ευρω ο καθενας μας) και να παρουμε ειδη καθημερινης "αναγκης", ΔΗΛΑΔΗ:

Δημητριακά, μπισκότα, νές κουίκ.
- Μέλι, μαρμελάδα, μερέντα.
- Αλάτι , ξύδι, μπαχαρικά φρυγανιές.
- Χυμοί διάφοροι.
- Καθαριστικά ( χλωρίνη, σκόνες πλυντηρίου-πλυσίματος στο χέρι).
- Οδοντόκρεμες , οδοντόβουρτσες
- Σφουγγαρίστρες , σφουγγάρια
- Σαμπουάν, αφρόλουτρα
- Γάλατα

Λινκ

http://www.sos-villages.gr/

Για την καλύτερη οργάνωση (κυριως για την παραγγελια της πιτας καθως και ποιος θα "διαθεσει" αυτοκινητο, καλό είναι να δηλώσουν από τώρα συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι

Καλα να περασουμε!! Cool


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Κυρ 02 Φεβ 2014, 20:42:49, 5 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 20:32:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) Ghost Dog (+ 3)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 20:45:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο Άρη!

BTS+1...

.....+Barchetta


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 21:32:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στη διάθεση σας κ το αγροτικό μου... Cool


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 22:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=25O5dr479pc

In.. Cool


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 10:27:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω μεσα εννοειται!
Για αμαξι δεν ξερω αν θα μπορω, θα φερω ομως δευτερο κρανος Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 11:38:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι μαζί σας μιας και δεν βρίσκομαι Ελλάδα, όμως θα μπορούσα να διαθέσω ένα μικρό ποσό αν μου δώσει κάποιος έναν λογαριασμό τράπεζας...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς και εγω δεν θα μπορέσω να έρθω λόγο οτι την συγκεκριμένη Κυριακή εχω το μνημόσυνο της γιαγιάς μου! Και εγω διαθέτω ενα μικρό ποσό! Άρη μέχρι τότε να βρεθούμε να στο δώσω. .. Κρίμα και ήθελα πολύ να έρθω!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 21:59:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kai γω μεσα και με πολιτικ και με αγωνιστικο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Alexandros GT (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 GT(2007)

Ένταξη: 28 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΜΟΣΧΑΤΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιαν 2014, 22:01:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη η ημερομηνία γίνεται να αλλάξει ή το έκλεισες και δεν μπορούν στο χωριό κάποια άλλη μέρα?? Το λέω αυτό γτ και εγώ θέλω πάρα πολύ να έρθω άλλα είμαι φοιτητής στην Κρήτη και γυρνάω 12/2/2014 στην Αθήνα όμως και κάποια παιδιά που έχουν γράψει μέχρι στιγμής δεν μπορούν εκείνη την ημέρα. Εγώ έχω ένα 207gt και ευχαρίστως το διαθέτω για βόλτα με τα παιδιά και κάποιο ποσό για να βοηθήσουμε τα χωρία sos
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 10:20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..σα να το βλέπω λιγο χλωμό για 9 Φεβρουάριου τελικα μιας και αρκετοί δεν μπορούν ....ή μάλλον βλέπω λίγους να μπορούν...

είπαμε με Άρη να μιλησει με ΣΟΣ μπας και το κανουμε την 16/2 ή 23/2...


υ.γ. καλό θα ηταν να μαζευτουμε καμμια 10αρια αυτοκίνητα τουλάχιστον Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Alexandros GT (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.6 GT(2007)

Ένταξη: 28 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΜΟΣΧΑΤΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 10:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ όπως έγραψα και παραπάνω μπορώ αν αλλάξει η ημερομηνία + αμάξι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 11:49:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα πρότεινα να παραμείνουμε σταθεροί σε αυτά που συμφωνήσαμε, διότι και το χωριό έχει το πρόγραμμα του.

Θα υπάρξουν και άλλες εκδηλώσεις. Στην Κιβωτό της αγάπης για παράδειγμα.

Υγ. Μάνθο, με 10 αυτοκίνητα, στο στενό δρομάκι 100 μέτρων του χωριού, δεν θα τα κάνουμε βόλτα, αλλά θα τους δείξουμε πως είναι η Ομόνοια σε ώρα αιχμής. Θυμάσαι πέρσι. Wink

Επίσης, κάθε παιδάκι θα θέλει να μπει να σε όλα τα αυτοκίνητα (θυμάσαι πέρσι), οπότε 10 αυτοκίνητα επί 40 παιδάκια = 400 test drive, ούτε η διεθνής έκθεση αυτοκινήτου να ήταν. Razz

Εκεί βέβαια που θα χρειαστούν αυτοκίνητα, θα είναι για να μεταφέρουν τα πράγματα. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 12:05:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειμαι μεσα και εγω παιδια .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 12:15:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οτι θελετε...εγω ειδα οτι παραπάνω καμποσοι δεν μπορουν...επίσης κι εγω αργησα να δω το ποστ αυτο με την ημερομηνια και εχω ηδη κανονησει κατι αλλο για εκεινη την μερα...
...αν ειμαστε αρκετοι κανενα προβλημα...αλλα ειναι να ειμαστε "10 ατομα" δεν εχει νοημα ουτε για εμας ουτε για τα παιδακια... Wink

φτιαξτε μια λιστα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 16:28:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παδια εστω και καθυστερημενα μιας και δεν ηθελα να αλλαξει το προγραμμα για μενα, λογω εξεταστικης μεχρι 14 Φλεβαρη ειμαι πηγμενος για οποιαδηποτε αλλη παρομοια εκδηλωση ή ακομα κι την ιδια αλλα σε αλλη ημερομηνια ειμαι μεσα με αμαξι κλπ κλπ


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 16:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog + 3
Lef205 +1
Road Runner
BTS
BTSitsa + 3
Manos 206
Λευτέρης + 1
Athanas (φέρε το π της βάσης) Smile
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Giannis307 + 1
Pavlidis
king207cc +1
kp61 (θα έχω και τα ελατήρια μαζί) Smile


23 για πλάκα και ακόμη είναι η αρχή.

Συμπληρώστε...

Χρύσα, ξύπνα τους που θα κοιμούνται αγκαλιά με τα κράνη και τα ομολογκέ σωβρακάκια Κυριακή πρωΐ και ελάτε.

Τάκηηηηη... Πατώωωωωνειειειειειειειες?

Κυρίιιεεεεες μουυυυυυυ!


www.euphemus.eu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BTS στις Παρ 31 Ιαν 2014, 20:54:51, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 17:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Embarassed Embarassed Embarassed

τώρα το είδα αυτό....

σωστός ο Πέτρος

το αμάξι μου είναι πάντα διαθέσιμο ακόμα και για την μεταφορά των πραγμάτων... Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2014, 17:56:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρο εγραψα και πιο πάνω οτι εγω πολυ πιθανον να μην μπορεσω Wink (οχι οτι εξαρταται ολο αυτο απο μένα - απλα ενημερωνω - για την ακριβεια ειχαν κανονησει ηδη απο οι μηχανοβια παρεα την κοπη της δικιας τους πιτας στο Ξυλοκαστρο σαν ημερησια εκδρομή εχουμε μαζευτει καμμια 40αρια μηχανακια...και οπως καταλαβαίνεται θα ειναι ακρως ενδιαφερον...οπως ηταν και περσι...η αληθεια ειναι οτι θεωρω απειρως σωστότερο και σημαντικοτερο την επισκεψη στα παιδια SOS αλλα αν μπορουσα να πάω και στα δυο θα μου καθοταν ιδανικα...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2014, 18:55:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ημερομηνια δεν αλλαζει μιας και τα παιδια του χωριου εχουν το "προγραμμα" τους και αν αλλαζαμε την ημερομηνια αυτη, θα επρεπε να παει πολυ πισω μετα η εκδηλωση...... Exclamation

Εκτος αυτου, όποια ημερομηνια και να το φιξαραμε ΠΑΝΤΑ δε θα μπορει να ερθει καποιος μιας και κατι θα εχει κανονισει.......και ειναι λογικο μεσα στα τοσα ατομα του φορουμ!

Οσοι δεν μπορεσουν να παρευρεθουν (ελπιζω για καποιον σοβαρο λογο), θα ερθουν στην επομενη...... Wink
(ευκαιρια ειναι, να το κανουμε και συχνοτερα.... Cool )

Την παρουσα φαση δεν εχουν τοσο αναγκη απο ρουχα ή παιχνιδια, οσο απο πραγματα καθημερινης "αναγκης", ΔΗΛΑΔΗ:

Δημητριακά, μπισκότα, νές κουίκ.
- Μέλι, μαρμελάδα, μερέντα.
- Αλάτι , ξύδι, μπαχαρικά φρυγανιές.
- Χυμοί διάφοροι.
- Καθαριστικά ( χλωρίνη, σκόνες πλυντηρίου-πλυσίματος στο χέρι).
- Οδοντόκρεμες , οδοντόβουρτσες
- Σφουγγαρίστρες , σφουγγάρια
- Σαμπουάν, αφρόλουτρα
- Γάλατα


Οποτε, οοοποιος θελει παει σε ενα σουπερ μαρκετ και παιρνει παργματα 10 - 15 ευρω και τα μαζευουμε σε 1-2 αυτοκινητα ΠΡΙΝ παμε στο χωριο! Very happy Very happy

Οποιος ειναι μακρια και θελει να βοηθησει, μπορει να στειλει τα χρηματα στον λογαριασμο μου, αλλα προς αποφυγη παρεξηγησεων, θα ηθελα να γραψει και δημοσια το ποσο που θα καταθεσει....!

Αυριο θα παω να ρωτησω τιμη για πιτα, οποτε θα ηθελα να ξερω ΑΚΡΙΒΩΣ τα ατομα που θα ερθουν!!




Παράθεση:
Ghost Dog + 3
BTS
BTSitsa + 3
Road Runner
Manos 206
Giannis307 + 1
king207cc +1
Athanas
Stevon
Λευτέρης 13αρι + 1
Lef205 +1 (?)
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Pavlidis
kp61


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Κυρ 02 Φεβ 2014, 20:43:37, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2422s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on