PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόγραμμα Αγώνων 2014
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιαν 2014, 19:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαλαρώστε λίγο όλοι, δεν υπαρχει λόγος για εντάσεις


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 01:31:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
Δυστυχως Στιβ, ισως χρειαστεί να βαλετε το χερι λιιιιγο πιο βαθια στην τσεπη.....
Confused Sad Wink Wink
Για πες ρε έμπειρε!

Αν μη τι αλλο την καταναλλωση του RC σε συνθηκες πιεσης ο Αρης την ξερει λιγο καλυτερα απο σενα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2014, 04:38:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tο κλειδωνω γιατι απλα καποιος μας κανει μαθηματα πως γινονται αγωνες με 200 ευρω χωρις να εχει κανει ουτε εναν.
Εντασεις δεν βλεπω πουθενα, βλεπω 2-3 μαλ**ες? που εχουν κανει καμποσους αγωνες να προσπαθουν να απαντησουν ευγενικα σε αυτα που διαβαζουν .
Εντασεις στους "Ελληνικους Αγωνες" δεν εχουν υπαρξει και δεν προκειται να υπαρξουν, αυτο βαλτε το καλα στα μυαλα σας.
Οποιος δεν μπορει να συζητησει και απλα θελει να επιβαλλει τη γνωμη του, καλυτερα να μην γραφει.
τελεία και παύλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Φεβ 2014, 01:13:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως στον αγώνα που κάναμε με το μάστορα, στα Γιάννενα, (με φειδωλά πραγματικά, έξοδα, τα απολύτως απαραίτητα) πρέπει να φάγαμε κάμποσα...(δηλ ο μάστορας, εγώ με το ζόρι πλήρωσα ενα γεμισμα και μικροέξοδα).

Σίγουρα 2 τεπόζιτα βενζίνη πάνε έλα μουλάρι-αγωνιστικο. (ισως και παραπάνω)
Κάνα 2 ακόμη, δοκιμαστικά, γύρες, πάνε έλα κι έρχομαι.
Οκ, ιδιαίτερο αυτ/το για δοκιμαστικά μεν, αλλά...
+μια ημέρα στο ξενοδοχείο+τα τσιλιμιλι εξοδα εκεί.

Και δε βάζω λάστιχα, γιατί τα ειχε ο μαστορας δανεικά (ένα πιρελάκι 17ρι κοστίζει οσο μια 4αδα πολιτικά).
Κι ούτε τα έξοδα λισανς μισανς κτλ. Κι ούτε τα παράβολα συμμετοχής σου μου του.
Γενικά το σπορ έχει ένα κόστος...Και δίπλα στο σπίτι σου να γίνεται, χρήμα θα ξοδέψεις.
Πάντως και στα κοντινά στη Θεσ/νικη σπριντ/ραλλυ, οσο παρακολουθώ εγώ η πλειοψηφια των πληρωμάτων νοικιάζει δωμάτιο και δεν πηγαινοέρχεται...Απ'οσο θυμάμαι.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2014, 07:09:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μονον ΔΕΘ...Στο sprint Θερμαικου συνηθως δεν δινουν καν δωματιο στους ντοπιους,πραγμα λογικο...

Ετσι και αλλιως,αν το καλοσκεφτεις,απο Πολυγυρο-Αρναια που ειναι και συνηθως τα ξενοδοχεια,μεχρι να πας Παλαιοχωρα,ειναι μια σχετικη αποσταση.
Στο Θερμαικου που συνηθως δεν εχει και park ferme(μεγαλη μλκια κατα την γνωμη μου),τουλαχιστον ολοι οι ντοπιοι(μαιμουδιαρηδες και μη),δεν εχουν λογο να το αφησουν το αγωνιστικο εκει εκτος και αν η εκκινηση ειναι στον Πολυγυρο...

Γενικα παντως το κοστολογιο δεν ειναι τοσο χαμηλο,δυστυχως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2014, 18:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι αγωνες (τουλαχιστον για τους Αθηναιους ) εχουν γινει πολυ φθηνοι σε σχεση με πιο παλια.
Σκεφτειτε πως πλεον ενας που μενει Αθηνα μπορει να κανει το 2014 Ριτσωνα Αμαρυνθο Σπριντ Αττικης Παλαδιο Δερβενοχωρια διανυοντας αποστασεις που για τα δεδομενα της Αθηνας ειναι αστειες.
Σκεφτειτε οτι δερβενοχωρια πηγα ηρθα ετρεξα με ενα τεποζιτο βενζινη στο αγωνιστικο.
Δεν συζητω οτι θα ειχαμε αλλους 2-3 αγωνες αν λειτουργουσε η πιστα των Μεγαρων .
Ουτε Ακροπολις των 120 ασφαλτινων χλμ με 390 ευρω παραβολο ειχαμε.
Το θεμα ειναι οτι τωρα που οι αγωνες χρειαζονται λιγοτερα λεφτα, η τσεπη εχει αδειασει τελειως . Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2014, 06:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το οτι λεφτα δεν υπαρχουν ειναι δεδομενο αλλά το να πεις οτι θα κανεις 2-3 αγωνες σε ετησια βαση,ειναι κατι πιο εφικτο για ανθρωπους που εκαναν μισο πρωταθλημα ασφαλτου ή κυνηγουσαν τοπικα κυπελλα...

Αυτοι που δυστυχως τρωνε ακυρο για αρκετα πραγματα ειναι οι κρητικοι και ακομα χειροτερα,αυτοι της κεντρικης Ελλαδας καθως ενα Οθρυς εμεινε και μια αναβαση Πορταριας...

Και ναι,φτασαμε στην εποχη οπου η "παραγκα" καταφερε και εφαγε το Κενταυρος(για αρχη)... Puke right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2014, 08:49:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Και ναι,φτασαμε στην εποχη οπου η "παραγκα" καταφερε και εφαγε το Κενταυρος(για αρχη)... Puke right

και το αχαιος....(αν και ευθυνεται και η λεσχη γι αυτο κατα τη γνωμη μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2014, 12:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως και για το κενταυρος επισης η λεσχη ευθυνεται.... (κατα την γνωμη μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
cmich 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2014, 21:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Oι αγωνες (τουλαχιστον για τους Αθηναιους ) εχουν γινει πολυ φθηνοι σε σχεση με πιο παλια.
Σκεφτειτε πως πλεον ενας που μενει Αθηνα μπορει να κανει το 2014 Ριτσωνα Αμαρυνθο Σπριντ Αττικης Παλαδιο Δερβενοχωρια διανυοντας αποστασεις που για τα δεδομενα της Αθηνας ειναι αστειες.
Σκεφτειτε οτι δερβενοχωρια πηγα ηρθα ετρεξα με ενα τεποζιτο βενζινη στο αγωνιστικο.
Δεν συζητω οτι θα ειχαμε αλλους 2-3 αγωνες αν λειτουργουσε η πιστα των Μεγαρων .
Ουτε Ακροπολις των 120 ασφαλτινων χλμ με 390 ευρω παραβολο ειχαμε.
Το θεμα ειναι οτι τωρα που οι αγωνες χρειαζονται λιγοτερα λεφτα, η τσεπη εχει αδειασει τελειως . Confused


Οι αγώνες δεν έγιναν φθηνοί για τους Αθηναίους, απλά η Αθήνα έχει περισσότερους αγώνες κοντά.
Σπριντ Αττικής-Αμάρυνθος-Δερβενοχώρια δεν υπήρχαν πριν 3 χρόνια. Ένα Παλάδιο και αυτό μόνο. Το οποίο είναι ακριβότερο από το Παλάδιο του Λαυρίου.
Δεν πειράζει, έπρεπε να γίνει κι αυτό. Δε βρέχει και δεν έβρεχε ποτέ λεφτά στην Αθήνα, ώστε οι εδώ αγωνιζόμενοι να στηρίζουν όλες τις λέσχες των επαρχιακών πόλεων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2014, 22:38:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Οπως και για το κενταυρος επισης η λεσχη ευθυνεται.... (κατα την γνωμη μου)

+1

Και δεν ειναι γνωμη,γεγονος ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Μάϊ 2014, 21:19:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

By the way, τα έξοδα τελικά ήταν 200 ευρώ το πλήρωμα και κανα 100άρικο που έχει δώσει ο Γιώργος σε βενζίνες για δοκιμαστικά και πήγαινε-έλα Smile

Φαγητό το κάλυψε ο χορηγός και με το παραπάνω Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 14:00:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δεν είχες τον προφήτη να το μεταφέρει, βάλε και κάνα 200ρι ακόμη πάνε έλα με μια φορτωτική...
Δυστυχώς ή ευτυχώς, κάποιοι πληρώνουν και αυτό.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 14:14:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοείται ότι πληρώθηκε ο προφήτης, αλλά ξέχασε η συνοδηγαρα μου να το γραψει


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 14:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια και από εμένα παίδες!!! Πάντα κάλους τερματισμούς και πάντα αλώβητοι!
Ε άρα τι 200 ε εδώ μιλάμε για ένα 500ρικο? λάστιχα;



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Μάϊ 2014, 18:37:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην προσπαθειτε να βγαλετε ασφαλες συμπερασμα καθως η Βεροια ειναι μικρος αγωνας και ειτε κατεβαινεις αναποδα,ειτε κυκλωνεις ευκολα...
Αν ηταν κανονικο ραλλυ και οχι sprint,τοτε το κοστολογιο ανεβαινει κατακορυφα καθως ο κυκλος που κανει ειναι πολυ πιο μεγαλος και απο οτι του ΔΕΘ... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2014, 14:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασα να γράψω πως επειδή είμαστε κάτω των 35 και πρωτοεμφανιζόμενοι, πληρώσαμε 120 ευρώ αντί για 200 σαν πλήρωμα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2014, 15:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ξέχασα να γράψω πως επειδή είμαστε κάτω των 35 και πρωτοεμφανιζόμενοι, πληρώσαμε 120 ευρώ αντί για 200 σαν πλήρωμα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

35cm?
Στο οριο ησασταν δηλαδη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2014, 17:36:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ξέχασα να γράψω πως επειδή είμαστε κάτω των 35 και πρωτοεμφανιζόμενοι, πληρώσαμε 120 ευρώ αντί για 200 σαν πλήρωμα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ξεφτιλισμενε κοπριτη...
Το οτι εισαι ετοιμος για "κρεμασμα" δεν το ειπες αλλά το οτι εισαι sub35 σιγα μην το ξεχνουσες,παλιοεβραιε... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάϊ 2014, 22:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ξεφτιλισμενε κοπριτη...
Το οτι εισαι ετοιμος για "κρεμασμα" δεν το ειπες αλλά το οτι εισαι sub35 σιγα μην το ξεχνουσες,παλιοεβραιε... Laughing Laughing Laughing
Απορώ για ακόμα μία φορά πού τα βρίσκεις...

Τί σχέση έχει το "κρέμασμα" με το sub35; Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,143s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on