PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το κουμπί που ρυθμίζει τους καθρέφτες

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιαν 2014, 18:14:43    Θέμα δημοσίευσης: Το κουμπί που ρυθμίζει τους καθρέφτες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου έφυγε το κουμπί που ρυθμίζεις τους καθρέφτες και μάλλον το έχασα,εκτος αν έχει πέσει κάπου και δεν το έχω βρει ακόμα.Γνωρίζει κανεις αν μπορώ να το αγοράσω από κάπου ,αν το παίρνεις ξεχωριστά η πρέπει να πάρω όλο το πληκτρολόγιο?


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιαν 2014, 19:52:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιζει να πρεπει να παρεις ολο τον διακοπτη αν ειναι για καινουργιο. Εδω το διακοσμητικό που εχει τη λαβη, που φαγώνεται και δεν το εχουν ξεχωριστά, για ενα κουμπι το ξεχνας...
Ρωτα και για μεταχειρο.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Ιαν 2014, 19:57:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Παιζει να πρεπει να παρεις ολο τον διακοπτη αν ειναι για καινουργιο. Εδω το διακοσμητικό που εχει τη λαβη, που φαγώνεται και δεν το εχουν ξεχωριστά, για ενα κουμπι το ξεχνας...
Ρωτα και για μεταχειρο.


ebay που κοιταξα εχει μια 70 αρα ευρώ + 10 ευρώ αποστολή και το δίνουν ολόκληρο,τσαμπα θα πάει μόνο το πλαστικό έχω χάσει που ρυθμίζει τους καθρέφτες,θα ανγκαστώ να ξηλώσω την πόρτα μόλις γυρίσω από το ταξίδι μπας και έπεσε εκεί μέσα.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
outlaw (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 '02

Ένταξη: 04 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2015, 21:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχνω για τους διακόπτες στην πόρτα του οδηγού,συγκεκριμένα έχει χαλάσει το κουμπί που χειρίζεται το παράθυρο του συνοδηγού,αλλά αναγκαστικά θα αντικατασταθεί ολόκληρο το πληκτρολόγιο. Γνωρίζει κανένας που μπορώ να ψάξω για μεταχειρισμένο; Σε κάποιο κατάστημα να πάω ο ίδιος, για online παραγγελία το αφήνω σαν τελευταία λύση.Ευχαριστω πολύ.

edit:ξέχασα να αναφέρω,για 207 ψάχνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0938s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on