PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σκασμένο κολάρο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 08:23:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που να δεις και το δικο μου πως ειναι εκει στην αγελαδα. Μιλαμε τρελη μουργα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 14:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα νεα ειναι ακόμα χειρότερα και το γνησιο δεν υπάρχει στη Lion που τηλεφωνησα και πρεπει να γινει παραγγελεια απο Γαλλια και θελει 10 εργασιμες για να ερθει.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 14:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρε σβαρνα τις αντιπροσωπειες και ρωτα μηπως εχουν στοκαρει κανενα κομματι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 14:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
παρε σβαρνα τις αντιπροσωπειες και ρωτα μηπως εχουν στοκαρει κανενα κομματι.


τηλεφωνα θα ξεκινησω γιατι με την αγελαδα σκισμενη δεν το κυκλοφορω το αμαξι


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 15:57:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τυλιξα με μονωτικη την αγελαδα, το μονο σιγουρο ειναι οτι οσο και να την τραβουσα κλπ δεν εφευγε, φοβαμαι ομως οτι με τις θερμοκρασιες θα ξεκολλησει, υπαρχει περιπτωση να αντεξει εστω και προσωρινα μεχρι να ερθει η καινουρια απο Γαλλια? σκεφτομαι κατι σε θερμοσυστελομενο, λετε να κανει κατι?




Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:11:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαριε εχω την εντυπωση οτι η απλη μονοτικη δε θα αντεξει.. Εγω εχω μονωσει τα κενα αναμεσα στη σκουπα και το ψυγειο με αυτη την ταινια

http://youtools.gr/index.php?route=product/product&path=130_131&product_id=2851

και δεν εχει ξεκολησει μετα απο πολλους μηνες χρησης και καλοκαιρι.. Πιστευω οτι θα κανει δουλεια και στο δικο σου..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:15:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Μαριε εχω την εντυπωση οτι η απλη μονοτικη δε θα αντεξει.. Εγω εχω μονωσει τα κενα αναμεσα στη σκουπα και το ψυγειο με αυτη την ταινια

http://youtools.gr/index.php?route=product/product&path=130_131&product_id=2851

και δεν εχει ξεκολησει μετα απο πολλους μηνες χρησης και καλοκαιρι.. Πιστευω οτι θα κανει δουλεια και στο δικο σου..



Φανταζομαι πως στο σημειο που κολλησες εσυ θα εχει και εκει μεγαλες θερμοκρασιες, αν θες πες μου που θα βρω αυτη τη ταινια γιατι τα καμιανια ειναι λιγο μακρια


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι και φαντασου οτι απλα εχω κοψει κομματια και τα εχω κολησει.. Λογικα θα τη βρεις παντου (πρακτικερ, καρφουρ κτλπα). Δε θυμαμαι απο που την εχω παρει γιατι την ειχα χρονια..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:25:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Ναι και φαντασου οτι απλα εχω κοψει κομματια και τα εχω κολησει.. Λογικα θα τη βρεις παντου (πρακτικερ, καρφουρ κτλπα). Δε θυμαμαι απο που την εχω παρει γιατι την ειχα χρονια..



φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ γιατι μου εδωσες τρελη ιδεα, εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα ταινιες με αντοχη μεχρι και 300 βαθμους και κοστος κατω απο 5 ευρω, απ οτι φαινεται θα κανω τη δουλεια μου ετσι. Και παλι σε ευχαριστω


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:29:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν κανει τιποτα.. Wink Αν σου το μονωσει καλα δε χρειαζεται να δωσεις για καινουριο Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:38:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Δεν κανει τιποτα.. Wink Αν σου το μονωσει καλα δε χρειαζεται να δωσεις για καινουριο Wink


ο χρονος θα το δειξει, αμα παει καλα θα παρω μια και καλη αργοτερα μια αγελαδα σιλικονης να τελειωνω. ειμαι τυχερος παντως που εσωτερικα ειναι σε τελεια καταταση και δεν εχω το φοβο να ξεκολλησει κατι.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2013, 16:42:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσεξε μονο να το καθαρισεις παρα πολυ καλα για να κατσει σωστα η ταινια.. Τριψε το και με λιγο οινοπνευμα.. Wink


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2013, 21:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγινε δουλεια;; Smile


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Δεκ 2013, 23:42:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιταζοντας διαφορα πραγματα στο ιντερνετ για κολλησεις κλπ επεσα πανω σε αυτο http://www.youtube.com/watch?v=ZxE4eK0Xxo0 και σκεφτομαι μηπως κολλαει, παω λοιπον στο φανοποιο και μου λεει με τετοιο τροπο δεν κολλαει γιατι εναι απο λαστιχο και οχι πλαστικο οπως οι προφυλακτηρες αλλα μου εξηγησε πως εχει ειδικες κολλες για τετοια πραγματα, του το αφησα σημερα το απογευμα και αυριο θα παω να το παρω, εν τελη θα λυσω μονιμα το προβλημα χωρις κοστος κιολας Very happy παντως οσον αφορα τις ταινιες, βρηκα καποιες που ονομαζονται πυριμαχες και πιθανον να εκαναν δουλεια.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 00:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάριε οτι και να κανεις εκει προσωρινό θα είναι, οι θερμοκρασίες ειναι μεγάλες, συστολές/διαστολές, συν πίεση απο σφυκτηρα κλπ. Μακαρι αλλα δυσκολο το κοβω να κρατησει κόλλα.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 14:16:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα δω τι ειδους κολληση θα έχει γίνει και ανάλογα θα πραξω, γιατι και το μαμα δεν ειναι αξιο αναφορας σε κατασκευη αλλα 65.000 χιλιομετρα τα εβγαλε


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 14:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα δω τι ειδους κολληση θα έχει γίνει και ανάλογα θα πραξω, γιατι και το μαμα δεν ειναι αξιο αναφορας σε κατασκευη αλλα 65.000 χιλιομετρα τα εβγαλε


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 16:07:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγουρα προσωρινο θα ναι εγω δεν θα του ειχα εμπιστοσυνη!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 16:36:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τετοια ημιμετρα ρισκαρεις απο το να δωσεις 70 ευρο τωρα, να χρειαστει να δωσεις για τουρμπινα 300+, οταν θα φυγει καποιο κοματι κολλας ή και κανα θραυσμα απο την αγελαδα και στα κουρεψει ολα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2013, 17:04:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Με τετοια ημιμετρα ρισκαρεις απο το να δωσεις 70 ευρο τωρα, να χρειαστει να δωσεις για τουρμπινα 300+, οταν θα φυγει καποιο κοματι κολλας ή και κανα θραυσμα απο την αγελαδα και στα κουρεψει ολα


+1 σε αυτο.. Ειναι επικινδυνο..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1386s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on