PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σκασμένο κολάρο
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 14:13:12    Θέμα δημοσίευσης: Σκασμένο κολάρο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξαφνικα όπως έμπαινα στο παρκινγκ εκανε ενα τριγμο το αμαξι και ακουσα ενα ελαφρυ σκάσιμο (σαν λάστιχο) αφου ειδα οτι τα λαστιχα ειναι κομπλε ανοιξα το καπό και είδα αυτο



γνωρίζει κάποιος αν ειναι επικίνδυνο να κάνω 3-4 χιλιόμετρα μέχρι το μηχανικό μου, φοβαμαι για την τουρμπίνα. Επίσης ξέρει κανεις πόσο πάει το μαλλί για ένα καινούριο?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 14:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ οτι ειδα στο service box για gt εχει 85 και 104 ευρω αναλογα το πλαισιο σου.
Τωρα ειναι ρισκο να το περπατησεις ετσι.Ειναι θεμα τυχης αν τραβηξει τιποτα στραβωσες φτερωτη κατευθειαν.

Διορθωση...
Τρια διαφορετικα δινει εχει κι ενα με 99 ευρω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 14:36:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικα βασει της φωτογραφιας σου φορας κωδ.1440Α9 που εχει 85,21 ευρω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 14:57:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ, έβαλα στραβα το σφυκτηρα και εδεσε καλα ωστε να καταφερω να παω μεχρι το μηχανικο με ασφαλεια, αλλα με τις τιμες που μου λες παω για 100αρικο και εισαγωγη με καταργηση στο φιλτροκουτι.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:05:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
Φιλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ, έβαλα στραβα το σφυκτηρα και εδεσε καλα ωστε να καταφερω να παω μεχρι το μηχανικο με ασφαλεια, αλλα με τις τιμες που μου λες παω για 100αρικο και εισαγωγη με καταργηση στο φιλτροκουτι.


Συμβουλη μου απο την εμπειρια που εχω.
Εχω βαλει σχεδον ολες τις φιλτροχοανες απο bmc,green,simota,pipercross,k&n και φιλτρακια k&n & green.
Για το χειμωνα βαλε οτι θες,η σκονη πεφτει λογω βροχης και οι θερμοκρασιες ειναι καλες,αλλα για καλοκαιρι η φιλτροχοανη δεν ειναι οτι καλυτερο λερωνεται αμεσως και αισθανεσαι αμεσα με την αλλαγη της θερμοκρασιας οτι πεφτει η αποδοση και αισθανεσαι γενικοτερα μια απροθυμια στα χαμηλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:11:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Φιλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ, έβαλα στραβα το σφυκτηρα και εδεσε καλα ωστε να καταφερω να παω μεχρι το μηχανικο με ασφαλεια, αλλα με τις τιμες που μου λες παω για 100αρικο και εισαγωγη με καταργηση στο φιλτροκουτι.


Συμβουλη μου απο την εμπειρια που εχω.
Εχω βαλει σχεδον ολες τις φιλτροχοανες απο bmc,green,simota,pipercross,k&n και φιλτρακια k&n & green.
Για το χειμωνα βαλε οτι θες,η σκονη πεφτει λογω βροχης και οι θερμοκρασιες ειναι καλες,αλλα για καλοκαιρι η φιλτροχοανη δεν ειναι οτι καλυτερο λερωνεται αμεσως και αισθανεσαι αμεσα με την αλλαγη της θερμοκρασιας οτι πεφτει η αποδοση και αισθανεσαι γενικοτερα μια απροθυμια στα χαμηλα.


να ξανα βάλω αγελάδα δηλαδή? η γα@@μενη εκοψε και σε περιεργο σημειο, που να κοληθει και αντε να κανεις πατεντα, δεν θελω να δωσω τοσα φραγκα για το μαμα, και η μαλ***α ειναι οτι εχω και green φιλτρο μεσα στο φιλτροκουτι.

after market σωληνας υπάρχει?


Μάριος


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marios_207_GT στις Τρι 10 Δεκ 2013, 15:12:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:11:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα κοβονται εκει ρε πο**τη*, καίγονται απο τις θερμοκρασίες και σκάνε. Και το δικό μου εκανε σκασιματακι και παω για αλλαγή. Καλο θα ηταν ενα σιλικονης, αλλα θελεις και ενα 180άρι, και δεν τα δίνω. μαλλον θα σκασω το 85άρι.
ξερει κανεις αν οι αλλοι δυο (πιο ακριβοι) τυποι ειναι βελτιωμένοι? αν και το servicebox για το πλαισιο μου δεν μου δινει επιλογη για τα αλλα δυο παρα μονο για το παλιό (το πιο φτηνό), παιζει να μην κανουν τα αλλα δύο Question



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

*edit*
2 ειναι οι τυποι, ενας ο παλιος με τα 85€, και ενας ο πιο καινουργιος με τα 105€ ο οποιος ομως εχει και υποδοχη για τις αναθυμιασεις βενζινης που προστεθηκαν αργότερα, οποτε μια επιλογη υπαρχει μονο για εργοστασιακό.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:21:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη κι εμενα με σκασιματακι πρέπει να ξεκίνησε, υπάρχουν μεταχειρισμένα στο car.gr αλλα δεν θελω να δωσω 30-40 ευρω και μετα πάλι τα ιδια εγω σκεφτομαι για ενα σιλικονουχο παπα( βασικα δεν ξερω πως λεγεται) τεσπα, ενα σιλικονουχο κολαρο που να αυξανει τη διαμετρο και μετα ανοξειδωτη σωληνα μεχρι το φιλτροκουτι που θα χρειαστει παλι κατι σε σιλικονη, οι 2 "παπαδες" μαζι με το ανοξειδωτο δεν νομιζω να γβγαινουν πανω απο 100αρικο, εγω παντως πρεπει να βρω λυση επειγοντως γιατι κατα καποιο τροπο "δεν εχω αμαξι"

Υ.Γ σημερα αλλαξα τη μπαταρια ρε φουστη μου και μολις γυρισα σπιτι εγινε αυτο, μολις το φτιαξω θα περασω απο τη πρωτη εκκλησια , θα βουτηξω ενα παπα και θα τον βαλω να το μπανιαρει με αγιασμο, δεν εξηγειται αλλιως, μουτζα του εχουν ρηξει του αμαξιου.

Υ.Γ 2 Μακη να φανταστω οτι το σκασιματακι το ειδες βγαζοντας τουρμπινα? Τι εκανες εκει?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:28:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.merlinmotorsport.co.uk/p/samco-hose-kit-207-gti-1-6-induction-2-tcs-412-ind

Μετα απο ενα προχειρο search
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:34:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε συ μεταχειρισμενο δεν κοιταω, μπορει να κοπει την αλλη μερα.
Για σιλικονη παντως οσο εψαξα βρήκα μονο ολη την αγελαδα σιλικονη σαν αυτο που λεει ο Γιώργος, αλλα εδω Ελλαδα το βρισκεις κανα 180. τωρα για συνδυασμο σιλικονη-σωλήνα θες μια γωνια σιλικονη, ενα ανοξειδωτο, και αλλο ενα συνδεσμο σιλικονη για πανω. και καποιο απ τα δυο πρωτα να εχει και υποδοχη για τις αναθυμιασεις, οποτε μαλλον θα πρεπει να ειναι custom και πιστευω θα βγει ακριβουτσικο.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μισο λεπτο ρε παιδια επειδη το εχω δεσει τωρα και δεν θελω να το λυσω για να παω στο μηχανικο μπας και βρουμε καμια ακρη μεχρι να το αλλαξω ωστε να κυκλοφορω, πειτε μου σας παρακαλω, απο τη τουρμπινα τι διαμετρο φευγει και στο κουτι τι διαμετρο θελουμε? η ανοξειδωτη μια ευθεια ειναι θα ρωτησω σε 2-3 μερη που εχω στο μυαλο μου να δουμε γιατι αν ειναι να δωσουμε τα ιδια λεφτα προτιμω το custom, της Samco σε καποια site διαβασα οτι κανει μεχρι 180 βαθμους και ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα τα φτησει και αυτο.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:53:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείς να πάρεις ένα κολάρο σιλικόνης 51mm και να ενώσεις τα δυο κομμάτια που κόπηκαν, αν δεις στο κομμάτι που έμεινε πάνω στην τουρμπίνα έχει ένα λαστιχάκι που μπαίνει εσωτερικά.
Ετσι το έχω κάνει και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 15:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexis22 έγραψε:
Μπορείς να πάρεις ένα κολάρο σιλικόνης 51mm και να ενώσεις τα δυο κομμάτια που κόπηκαν, αν δεις στο κομμάτι που έμεινε πάνω στην τουρμπίνα έχει ένα λαστιχάκι που μπαίνει εσωτερικά.
Ετσι το έχω κάνει και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

όπως φαίνεται και στην τριτη γωτο του Μάριου η ρωγμή βγαινει πολυ εξω (ετσι ειναι και στο δικο μου), οποτε που θα σφιξεις το αλλο κολαρο, πανω στο σκασμενο? δεν νομιζω οτι θα ειναι οκ.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 16:01:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως δεν πιστευω πως αξιζει να ασχολιθεις με ισιο σωληνα- Τ - κολαρο. Απο οτι καταλαβαινω αυτο που θες να κανεις θα κανει μια ξερη 90αρα γωνια. Δεν ξερω αν παιζει τοσο ρολο εκει που ρουφαει η τουρμπινα, αλλα ισως να εχεις θεμα με ροικοτητα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 17:58:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kοιταξε εγω εχω σιλικονης παντου μεχρι και στο ψυγειο αλλα 180 ευρω δεν εδωσα για αγελαδα σιλικονης τα θεωρησα κοροιδια.
Και μια pipercross να παρεις μαζι με το κολλαρο θελεις 120 ευρω και πρεπει να καταργησεις και τις αναθυμιασεις.
Εγω παντως μετα απο 170.000 χλμ.με απειρες δοκιμες και με σωληνα,και μονο κολλαρο και συστολη διαστολη με σωληνα φτιαχτο και οτι αλλη μ******α μπορεις να φανταστεις κατεληξα παλι στην εργοστασιακη λυση.
Ουσιαστικα και μενα κοπηκε στην πενταεταια αλλα οχι τοσο,το προλαβα στο ξεκινημα μονο και μονο επειδη μετα τα τοσα μπασε-βγαλε ειχα το νου μου συνεχως.
Θεωρω οτι οι καλες λυσεις ειναι ριζικες και θελουνε αρκετα χρηματα.
Επισης ας λαβεις υποψιν σου οτι και η peugeot sport στα αγωνιστικα 207 χρησιμοποιει το ιδιο φιλτροκουτι με green.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 18:02:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1
Νομιζω το εργοστασιακο ειναι η καλυτερη λύση, με λιγο προσοχη στο να μην σφιγκουμε υπερβολικά.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 18:07:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παλικαρια την εργοστασιακη θα βαλω παλι πανω, εντωπιστηκε κιολας ενα πιθανο προβλημα για το "σκισημο", επειδη εχω φιλτρο green και καθε τοσο το βγαζω για καθαρισμα ειχα σφυξει υπερβολικα το σφυχτηρα, ναι μεν πρεπει να δενει καλα αλλα οχι και τερμα, αυτο φανηκε και απο το οτι ειχε μειωσει τρελα το παχος του πλαστικου της αγελαδας σε σχεση με το κανονικο. Να πω οτι η πατεντα που ειπε ο φιλος δεν γινετε, οπως ειπε και ο Μακης παει πολυ πανω το κοψιμο της αγελαδας, το μονο που εκανα για να παω μεχρι το μηχανικο και να γυρισω ειναι να στραβοπιασω το σφυκτηρα αλλα ειναι ΠΟΛΥ προσωρινο, βασικα δεν θα μετακινησω καν το αμαξι, απο εκει και περα με ενα μηχανικο-βελτιωτη που μιλησα στο τηλεφωνο μου ειπε τα εξης σαν λυσεις:
1)pipecros στα 130 ευρω, το καλοκαιρι θα εχω προβλημα και τρελο μαλστα εφοσον δεν εχω και δεν σκοπευω να βαλω i/c αμεσα
2)σιλικονατη αγελαδα στα 150-200 ευρω απο Ελλαδα που δεν εχει και τρελη σημασια μιας και ειναι "σωληνας" μη πιεζομενος αφου ειμαστε πριν το τουρμπο.
3)το μαμα ξανα που με το κοστος του ειναι σαν 2 σιλικονης, συμφερει αν σκεφουμε το ποσα χιλιομετρα εβγαλε.
4) Το ανοξειδωτο που ανεφερα με κινδυνο να χαλασει η ροικη και κοστος περιπου ισο με το σιλικονης.

Θα πα στη λυση 3 προσωπικα αν και δστενοχωριεμαι που θα δωσω λεφτα στη Peugeot, φαινεται πως ειναι μονοδρομος.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 18:12:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να κανω μια ερωτηση μονο αν και εκτος θεματος, οπως βλεπετε στις φωτο διακρινεται λαδιλα στην αγελαδα, αυτο ειναι νορμαλ? ειναι απο τις αναθυμιασεις? ή να ανησυχώ?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2013, 18:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
Θελω να κανω μια ερωτηση μονο αν και εκτος θεματος, οπως βλεπετε στις φωτο διακρινεται λαδιλα στην αγελαδα, αυτο ειναι νορμαλ? ειναι απο τις αναθυμιασεις? ή να ανησυχώ?
Απόλυτα νορμαλ για μαμα συστημα αναθυμιάσεων! Confused



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1589s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on