PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΑLFA ROMEO 4C
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alex309 (Αλεξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 13:42:09    Θέμα δημοσίευσης: ΑLFA ROMEO 4C Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.topgear.com/uk/car-news/alfa-romeo-4c-first-drive-2013-8-17

Απο τα τελευταια αυτοκινητα με επικεντρο την οδηγικη απολαυση καθως και η επιστροφη της Αλφα στην πισωκινηση. Δυστυχως μου λειπουν 80 χιλιαρικα που θα κοστιζει στην ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 15:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑLFA ROMEO 4C Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alex309 έγραψε:
http://www.topgear.com/uk/car-news/alfa-romeo-4c-first-drive-2013-8-17

Απο τα τελευταια αυτοκινητα με επικεντρο την οδηγικη απολαυση καθως και η επιστροφη της Αλφα στην πισωκινηση. Δυστυχως μου λειπουν 80 χιλιαρικα που θα κοστιζει στην ελλαδα


Η μαλ***α δεν είναι ότι στην Ελλάδα θα κοστίζει 83.000€ όπως ανακοινώθηκε, αλλα ότι στη Γερμανία θα κοστίζει περίπου 30.000 λιγότερο........!!!!!!!!!!!!!!!!
γα** το κερατο γα**....!! Evil Evil Evil


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 15:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ ποιο είναι το πρόβλημα να τη πάρεις απο κει??!! Cool


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 19:01:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η επιστροφη της Alfa στην πισω κινηση εγινε με την 8C Wink

Γιατι , πότε η Γερμανια ηταν ακριβοτερη απο την Ελλαδα για να ειναι τωρα?!? Laughing

Πανεμορφο το αμαξακι , ψαγμενο και ακριβο πλαισιο , αλλα κατα τη γνωμη μου περιττο το εξοδο του carbon... .

Ας ειχαν δωσει μεγαλυτερη προσοχη στα υπολοιπα και ας το εκαναν αλουμινενιο , 50-80 κιλα βαρυτερο... .
Καλυτερο θα ειχε βγει.

Cayman δεν θα γινει ποτέ , ουτε Exige , προσπαθει να συνδυασει και τους 2 κοσμους ως ενα ακριβο ημιμετρο , σε μια κατηγορια που μαλλον η κυριαρχια εχει ηδη μοιραστει... .

50k κανει στη Γερμανια η βασικη εκδοση , υπολογιστε με 3-4 extra (που θα τα βαλεις εννοειται... Laughing ) 63-65k... .

Το θετικο ειναι πως 3 ετων με 40.000χλμ θα κοστιζει οσο ενα gt86 κούτα , αλλα αν αρχισουμε να συγκρινουμε μεταχειρα με καινουρια... τη χασαμε τη μπαλα.

Περισσοτερα οταν το οδηγησω , αλλα θα περιμενω να το δω με καλοκαιρινα ελαστικα. Στο χιονι ξερουμε ηδη πως θα εχει πλακα Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alex309 (Αλεξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 19:36:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
Η επιστροφη της Alfa στην πισω κινηση εγινε με την 8C Wink

Γιατι , πότε η Γερμανια ηταν ακριβοτερη απο την Ελλαδα για να ειναι τωρα?!? Laughing

Πανεμορφο το αμαξακι , ψαγμενο και ακριβο πλαισιο , αλλα κατα τη γνωμη μου περιττο το εξοδο του carbon... .

Ας ειχαν δωσει μεγαλυτερη προσοχη στα υπολοιπα και ας το εκαναν αλουμινενιο , 50-80 κιλα βαρυτερο... .
Καλυτερο θα ειχε βγει.

Cayman δεν θα γινει ποτέ , ουτε Exige , προσπαθει να συνδυασει και τους 2 κοσμους ως ενα ακριβο ημιμετρο , σε μια κατηγορια που μαλλον η κυριαρχια εχει ηδη μοιραστει... .

50k κανει στη Γερμανια η βασικη εκδοση , υπολογιστε με 3-4 extra (που θα τα βαλεις εννοειται... Laughing ) 63-65k... .

Το θετικο ειναι πως 3 ετων με 40.000χλμ θα κοστιζει οσο ενα gt86 κούτα , αλλα αν αρχισουμε να συγκρινουμε μεταχειρα με καινουρια... τη χασαμε τη μπαλα.

Περισσοτερα οταν το οδηγησω , αλλα θα περιμενω να το δω με καλοκαιρινα ελαστικα. Στο χιονι ξερουμε ηδη πως θα εχει πλακα Laughing


Ναι φιλε το ξερω μιλουσα για πιο γηινα μοντελα. το θεωρω καλυτερο οδηγικα απο μια exige ή μια cayman κρινοντας απο τα χαρακτηριστικα με πολυ μικροτερη συντηρηση λογω κυβικων και με παρα πολυ καλυτερο design.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 21:20:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Νοέ 2013, 23:13:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
Η επιστροφη της Alfa στην πισω κινηση εγινε με την 8C

Kαμια επιστροφη της Αλφα δεν εγινε ουτε με την 8 ουτε με την 4c .
Αυτα τα αυτοκινητα ειναι τα πρωτα βηματα της φιατ στην πισω κινηση για τον 21ο αιωνα .
Η αλφα πεθανε το 1985 που εγινε η εξαγορα της απο την φιατ.
Οτιδηποτε αλλο απο τοτε και μετα ειναι φιατ .
Αλλωστε και οι αδειες των αυτοκινητων αυτων γραφουν φιατ ( Shocked ) και οχι αλφα ρομεο.
Αλφα ρομεο ειναι πχ η αλφετα μου που εχει ρυθμιζομενο καθισμα οδηγου ρυθμιζομενο τιμονι διζωνικο κλιματισμο, αυτο που πας χωρις να πατας γκαζι (παντα ξεχναω πως λεγεται Laughing ) και ειναι το πρωτο αυτοκινητο μαζικης παραγωγης με κατανομη 50/50, το μοτερ μπροστα και το πεντάρι σασμαν πισω με τα δισκοφρενα στο κετρο.
Ολα αυτα το 1978
Τετοιες κοπελες που γεννηθηκαν πριν το 1985 ειναι Αλφα ρομεο, οτιδηποτε αλλο πιο μετα απο τοτε ειναι θυμα κακου μαρκετινγκ .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 00:49:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Ο λόγος είναι το να έχεις κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό...!!
Για πολλούς μετράει αυτο...!!
Επίσης με την ίδια λογική δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης της cayman σε σχέση με την 911... Κι όμως υπάρχουν και οι δυο.


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 01:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Ο λόγος είναι το να έχεις κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό...!!
Για πολλούς μετράει αυτο...!!
Επίσης με την ίδια λογική δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης της cayman σε σχέση με την 911... Κι όμως υπάρχουν και οι δυο.

Και γιατι να παρεις R35 και να μην παρεις ενα RS6 station wagon... Rolling eyes
'Η τη νεα M5 αν ειναι και λιγο καφτης Laughing

Ωραιος οπως παντα ο Λευτερης Very happy

Υ.Γ. Αυτο που πας στο ανετο εμεις εδω το λεμε tempomat , στα ιταλικα δυστυχως δεν ξερω να στο πω Laughing , μαλλον κατι σε ...velosita statici το κοβω... Rotfl Rotfl Rotfl Tease , γιατι ολο και καποιο bmwδακι 50/50 θα βρεθει να σας ραψει γερμανικο κοστουμακι Razz


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Octane στις Κυρ 17 Νοέ 2013, 02:39:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 02:08:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alex309 έγραψε:

Ναι φιλε το ξερω μιλουσα για πιο γηινα μοντελα. το θεωρω καλυτερο οδηγικα απο μια exige ή μια cayman κρινοντας απο τα χαρακτηριστικα με πολυ μικροτερη συντηρηση λογω κυβικων και με παρα πολυ καλυτερο design.

Μα στην ιδια τιμη ειναι και αυτα.
Καλα , καλυτερο οδηγικα απλα δεν παιζει... , και αν ψαχτεις λιγακι online θα το δεις.
Περι συντηρησης... τι να σου πω. Πιστευω πως τετοια αυτοκινητα ειναι για 15.000χλμ το χρονο , μονο ετσι κρατανε μερος της μαγειας τους.
Αν κατι το οδηγεις καθε μερα , συντομα παυει να ειναι κατι ...ξεχωριστο.

Αν παμε με το χερι στην τσιποτσεπη και μεταχειρο , το καλυτερο στην κατηγορια ειναι speedster turbo.
Και με μεγαλυτερη τουρμπινα και τσιτα πιεση , πιθανοτατα δεν το βαριεσαι ποτέ και ας το οδηγεις 24 ωρες το 24ωρο Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 02:55:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Ο λόγος είναι το να έχεις κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό...!!
Για πολλούς μετράει αυτο...!!
Επίσης με την ίδια λογική δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης της cayman σε σχέση με την 911... Κι όμως υπάρχουν και οι δυο.

Και γιατι να παρεις R35 και να μην παρεις ενα RS6 station wagon... Rolling eyes
'Η τη νεα M5 αν ειναι και λιγο καφτης Laughing

Ωραιος οπως παντα ο Λευτερης Very happy

Υ.Γ. Αυτο που πας στο ανετο εμεις εδω το λεμε tempomat , στα ιταλικα δυστυχως δεν ξερω να στο πω Laughing , μαλλον κατι σε ...velosita statici το κοβω... Rotfl Rotfl Rotfl Tease , γιατι ολο και καποιο bmwδακι 50/50 θα βρεθει να σας ραψει γερμανικο κοστουμακι Razz

Βρε παπαρα λεω αυτο που εχουν τα 206 που παντας γκαζι σταθεροποιεις ταχυτητα και μετα πατας ενα κουμπι και το αυτοκινητο παει με σταθερη ταχυτητα χωρις να πατας το πενταλ του γκαζιου.
Γμτ εχω κολλησει :p
Τα bmwδακια του τοτε απλα δεν υπαρχουν στον χαρτη, η BMW του σημερα ειναι ξεκαθαρα οπως θα επρεπε να ειναι η αλφα ρομεο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 10:04:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ιδιο λεμε καρδια μου!! Απλα σε διαφορετικες γλωσσες Laughing Razz . Αφου το θες και στα αγγλικα, cruise control λεγεται. Ρολλάρω ελεγχόμενα. Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 15:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Ο λόγος είναι το να έχεις κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό...!!
Για πολλούς μετράει αυτο...!!
Επίσης με την ίδια λογική δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης της cayman σε σχέση με την 911... Κι όμως υπάρχουν και οι δυο.



Ο λόγος υπαρξης των Cayman και 911 δεν ξερω ποιος ειναι, αλλωστε δεν μιλησα για λογο υπαρξης αλλα για λογο αγορας. Παντος σοβαρα τωρα αν ειχες την οικονομικη δυνατοτητα να παρεις ενα τετοιο αμαξι θα εσκαγες 80 χιλιαδες για να παρεις το κατι διαφορετικο?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 17:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Ο λόγος είναι το να έχεις κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό...!!
Για πολλούς μετράει αυτο...!!
Επίσης με την ίδια λογική δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης της cayman σε σχέση με την 911... Κι όμως υπάρχουν και οι δυο.



Ο λόγος υπαρξης των Cayman και 911 δεν ξερω ποιος ειναι, αλλωστε δεν μιλησα για λογο υπαρξης αλλα για λογο αγορας. Παντος σοβαρα τωρα αν ειχες την οικονομικη δυνατοτητα να παρεις ενα τετοιο αμαξι θα εσκαγες 80 χιλιαδες για να παρεις το κατι διαφορετικο?


Εγώ προσωπικά αν μιλούσαμε για τέτοια οικονομικά δεδομένα, ναι γιατι όχι...;


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 20:07:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry alla i cayman s και η καινουργια μποξτερ ειναι ενα απο τα καλυτερα αμαξια που εχουν κατασκευαστει τα τελευταια χρονια.
η αλφα ουτε το δαχτυλακι τους δε φτανει απο θεμα οδηγικης απολαυσης/

αν θες απλα ενα ομορφο κουπε τραβα παρε καμια μασερατι που ειναι και σπανια.

λευτερη δηλαδη σε 40χρονια δηλαδη θα αναπολουμε τα νταεβου λανος?/ λολ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Νοέ 2013, 22:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Αμα ειναι να εχεις ακομα και στη Γερμανια 60-65 χιλιαδες για αμαξι πιθανον να εχεις και 100, ποιος ο λογος λοιπον να παρεις αυτο και οχι το GT-R που κακα τα ψεματα στα λεφτα του (ακομα και στα 170.000 της Ελλαδας) παιζει χωρις αντιπαλο.


Ο λόγος είναι το να έχεις κάτι διαφορετικό και ξεχωριστό...!!
Για πολλούς μετράει αυτο...!!
Επίσης με την ίδια λογική δεν θα υπήρχε λόγος ύπαρξης της cayman σε σχέση με την 911... Κι όμως υπάρχουν και οι δυο.



Ο λόγος υπαρξης των Cayman και 911 δεν ξερω ποιος ειναι, αλλωστε δεν μιλησα για λογο υπαρξης αλλα για λογο αγορας. Παντος σοβαρα τωρα αν ειχες την οικονομικη δυνατοτητα να παρεις ενα τετοιο αμαξι θα εσκαγες 80 χιλιαδες για να παρεις το κατι διαφορετικο?


Εγώ προσωπικά αν μιλούσαμε για τέτοια οικονομικά δεδομένα, ναι γιατι όχι...;


Γουστα ειναι αυτα και το δεχομαι απολυτα, μιας και σπανιζει τετοια απαντηση, η πλειοψηφια θα κοιταζε να παρει το πιο μοστρατζιδικο κλπ αμαξι, παντως με δεδομενο οτι αυτο κοστιζει στο 60αρι στο εξωτερικο δεν νομιζω να εχει καμια τυχη εμπορικα αφου ειναι πολλες οι επιλογες σε αυτα τα λεφτα +-20.000


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo206GT (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 GT (2000) peugeot 207 rallye

Ένταξη: 01 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καισαριανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 08:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω αμα ειχα 80κ θα εδινα και αλλα 20κ και θα επαιρνα 206wrc. Ολη μερα πανω κατω τη μαραθωνος. Θα βαριοταν ο λευτερης να με ακουγε ολη μερα. :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 12:11:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teo206GT έγραψε:
Εγω αμα ειχα 80κ θα εδινα και αλλα 20κ και θα επαιρνα 206wrc. Ολη μερα πανω κατω τη μαραθωνος. Θα βαριοταν ο λευτερης να με ακουγε ολη μερα. :D


Απλα θα χρειαζόταν να βάλεις πολυυυυύ παραπάνω απο +20..... Twisted evil


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo206GT (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 GT (2000) peugeot 207 rallye

Ένταξη: 01 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καισαριανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 13:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκει παιζουν τα wrc δεκαετιας +.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 15:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και η συγκριση με την γκεϋμαν Laughing να πουμε οτι το ενα ζυγιζει 890 κιλα και το αλλο 1300.
Το ενα ειναι παιχνιδι, το αλλο παιχνιδι(αν εξαιρεσεις το βαρος) και κυριλε σπορ μαζι.
Θα πηγαινεις να δωσεις προσφορα θεσσαλονικη και πισω ατσαλακωτος με τα καυμαν, ενω με το 4C πας μεχρι τα μεγαρα στην πιστα και μετα για φαγητο στην παχη Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3253s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on