PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κρίση και τιμές για πρόγραμμα σε THP
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 14:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Κρίση και τιμές για πρόγραμμα σε THP Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ λόγο της κατάστασης που περνάμε αλλά μια και βρήκα το χρόνο έχω μια απορία,που κυμαίνοντε πλέον οι τιμές για πρόγραμμα στα THP,
θυμάμαι ήταν 500++ ,έχει αλλάξει τίποτα;
Δε θέλω προς θεού να μάθω συγκεκριμένα συνεργεία πόσο πουλάνε κτλ,
απλά μια έρευνα κάνω αν αποφασίσω να βάλω κι εγώ μετα απο 4+ χρόνια 175 αλογάκια είναι βαρετά Very happy


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 22:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε κανένας δε θέλει να απαντήση;

δύο τινά υπάρχουν

α. δε ξέρει κανείς απο τιμές (δε το πιστεύω)

β. δε λέει κανείς για να μην εκθέση πιθανό συνεργείο;

τέλος πάντων ευχαριστώ που μπήκατε στο κόπο έστω να διαβάσετε το topic


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 22:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπομονή, θα σου απαντήσουν Very happy Είναι Σαββατόβραδο, μπορεί να είναι καμιά βόλτα Cool



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 22:24:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι απάντηση περιμένεις??
Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις 2 τηλ κ να σου λυθεί η απορία..
Πάντος παίζουν γύρο στα 300 έως 500€.


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 22:34:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 300 μου ακούγετε λογικό αλλά και πάλι σεβαστό ποσό
το 500 μου ακούγετε ΠΑΡΑΛΟΓΟ,

δεν θα πάρω τηλέφωνο αν ξέρω ότι θα ακούσω 500ευρα

δεν θέλω να στοχοποιήσω κανέναν,αλλά μέσα απο αυτή τη συζήτηση μπορεί να βγεί κάτι χρήσιμο

τώρα πάλι κάποιοι θα πουν τα γνωστά (τα γκάζια πληρώνοντε)

ας μην κοροιδευόμαστε 300 εώς 500 για να κάνουν απλά ένα upload (γιατί μετά απο τόσα χρόνια προγραμματισμού θα έχουν όλοι τυποποιήσει το 1ο στάδιο και είναι πράγματι ένα upload) ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΛΑ!!!!!

ευχαριστώ που μου απαντήσατε παιδιά


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 23:01:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fotigos έγραψε:

ας μην κοροιδευόμαστε 300 εώς 500 για να κάνουν απλά ένα upload (γιατί μετά απο τόσα χρόνια προγραμματισμού θα έχουν όλοι τυποποιήσει το 1ο στάδιο και είναι πράγματι ένα upload) ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΛΛΑ!!!!!

ευχαριστώ που μου απαντήσατε παιδιά


Ακομη κι ετσι να ειναι,καποιος που κανει προγραμματα μπορει να σου πει το εξης: "καν'το μονος σου!"
Εγω παντως εκανα μια αποπειρα και σταματησα πολυ πριν ξοδευτω,ειτε αφορα σε εξοδα εξοπλισμου ειτε ζημιων στο μοτερ μου!
Δεν ειναι τοσο απλο,σα να γεμιζεις ενα φλασακι usb,μεχρι να φτασεις στο να το εχεις "τυποποιημενο",ετοιμο για χρηση,ξοδευεις πολλες ωρες,συν το οτι χρειαζεται να εχεις γνωσεις...
Γι'αυτο και ζητανε αυτα τα ποσα Wink
Φιλικα Smile


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 23:18:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και για να κάνω το συνήγορο του διαβόλου
πλέον το remap ή upload ή όπως λέγετε τεσπά σίγουρα πήρε κάποιο χρόνο να γίνει 1η 2η αντε κ 3η φορά η έρευνα δλδ ας πούμε ολοκληρώθηκε.
Τώρα μένει να βγάζουν 500 αρικο στο κάθε upload μέσα σε πόση ώρα;


Δεν μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε φυσικά αλλά δε το κάνουν πλέον λίγοι, ίσως η προσφορά πλέον είναι μεγαλύτερη απο τη ζήτηση.
Οσο για το ρίσκο που λές ούτε τα 500 νομίζω σου εγγυούντε ότι δεν θα σπάσει το μοτέρ σου,σου εγγυούντε ότι το πρόγραμμα δεν χαλάει ή κατι τέτοιο


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 23:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο που θελει να πει το παλικαρι ειναι πως με τον THP εχουν πουληθει πολλα προγραμματα απο ολους τους μεγαλους βελτιωτες, πλεον μπορουν να δωσουν και πιο φθηνα τα προγραμματα εν καιρω κρισης, παντως μην περιμενεις 300 ευρω, ειναι λιγα λεφτα εκτος και αν πας με αλλα 3-4 αμαξια μαζι καποτε καποιοι εκαναν και τετοιες προσφορες. Παντος οσον αφορα το 1ο σταδιο απ οτι φαινεται ειδικα σε 150αρια το αμαξι γινετε πιο αξιοπιστο απ οτι μαμα μιας και δουλευει πιο πλουσιο εκει που πρεπει. Αν οντως εδιαφερεσαι σοβαρα και δεν θελεις πληροφοριες του στυλ "κουβεντα να γινετε" καλο ειναι να πας ο ιδιος απο κοντα να μιλησεις και να μαθεις-παζαρεψεις τιμες. Τηλεφωνικα εναν αριθμο θα μαθεις απλα.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Οκτ 2013, 23:42:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ενα σωστο προγραμματιστη,η ερευνα δε σταματαει ποτε(πιστευω).
Η προσφορα μπορει να ειναι μεγαλη και η ζητηση μικρη,μεγαλη προσφορα ομως δε σημαινει και αντιστοιχα πως η ποιοτητα ειναι παντου ιδια Wink
Με τα 500γιουρος,δε σου εγγυωνται,οτι δε θα χαλασει το προγραμμα,αλλα οτι θα παρεις οτι σου υποσχεθηκαν,σε νουμερα ιπποδυναμης και ροπης,τωρα εαν σπασει το μοτερ...ε,δεν ειναι και μεσα για να ξερουν τι γινεται...εκτος αν εχουν κανει "πατατα"...γι'αυτο,πρωτα ρωτας και μετα αγοραζεις Cool


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 08:03:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανονικά βέβαια, θα έπρεπε το ατμοσφαιρικό πρόγραμμα να είναι ακριβότερο. Στο τούρμπο ο προγραμματιστής αυξάνει την πίεση της τουρμπίνας, ο ιδιοκτήτης βλέπει αμέσως την έξτρα δύναμη και ολοι είναι ευχαριστημένο. Τώρα πόσο έχει κάτσει να ασχοληθεί, ώστε να μην... κυνηγάς να βρεις τα πιστόνια, άλλη υπόθεση.
. Very happy



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 08:54:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρίν από λίγο καιρό γνωστός αγωνιζόμενος σε γνωστό δυναμόμετρο έδωσε 150€ για μια ώρα για fine tuning του προγράμματος....


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 09:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα.λοιπον εχουμε κ λεμε,μιας κ τοσα χρονια στο αθλημα,κ αμετρητα προγραμματα σε φιλους κ γνωστους...πρωτα απολα το να ρυθμισεις ενα τουρμπο ειναι πιο περιπλοκο αποτι ενα ατμοσφαιρικο,δε σηκωνεις μοβο πιεση,αλλα ανα 100 στροφες πρεπει να ρυθμιζεις αβανς,μειγμα διωρθωσεις κ χιλια δυο.
Μετα,οι συγχρονοι κινητηρες,ειναι τοσο ιδιοτροποι,που σε 5 αυτοκινητα με το ιδιο σετ απ,ανπεταξεις πανω μια κονσερβα που δουλευει στο πρωτο,το πθο πιθανο ειναι να λειτουργησουν κ στα αλλα,αλλα ΑΝ ειναι τυχεροι κ δουλεψουν χωρις λαμπακια,σιγουρα δε θα εχουν τη μεγιστη αποδοση που εχει το προτοτυπο.
Μετα ο κινδυνος του ρυθμισματος,δεν ειναι να μη πετυχει το προγραμμα,αλλα να παθει μια βλαβη ο εγκεφαλος,η να κλειδωσει η κ να καει!
Τον σωστο προγραμματιστη δε τον κανει μονο το να βγει σωστο το αμαξι,αλλα να μπορεσει ναειναι παρων κ βα ανταπεξελθει στις μελλοντικες αλλαγες του σετ απ σου αμμεσα κ χωρις να ξαναπληρωσεις απο την αρχη προγραμμα.
Οι τιμες παιζουν απο 400-500 ευρω ΤΥΠΙΚΑ,αλλα ισχυουν καποιες εκπτωσεις ΑΤΥΠΕΣ του στυλ,2 αυτοκινητα μειον 100 ευρω,αν εισαι γνωστος καποιου μειον καποιο ποσο,κτλ κτλ.
Αποφασιε εσυ οταν ερθει η ωρα ποιος θελεις να σου ρυθμισει το αμαξι,κ μη λυπγθεις 50 ευρω,στο τελος θα το βρεις μπροστα σου.κ οι προγραμματιστες στον κοσμο μας ζουνε κ καταλαβαινουν οτι υπαρχει κριση,μην αγχωνεσαι Wink


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 12:19:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oti ειπε ο baggos

Η κονσερβα ειναι πολυ φθηνοτερη και ευκολοτερη να περαστει....το σωστο προγραμα ειναι δεμενο με το καθε αυτοκινητο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 13:07:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνηθως,ο καθενας πληρωνεται για τον κοπο κ το χρονο του...αναδρομικα. Δηλαδη,δεν πληρωνεις τον προγραμματιστη για τα 10 λεπτα που θα σε φλασαρει,οπως δεν πληρωνεις τον ιατρο για την εκαστοτε εξεταση ή επεμβαση. Πληρωνεις τον χρονο που διεθεσε για να μαθει,το χρημα που του στοιχισε ο χρονος αυτος,τα μηχανηματα που χρησιμοποιει και το γεγονος οτι δεν θελεις να ρισκαρεις να το κανεις μονος σου. Ο καθενας ειναι ελευθερος να βαλει δικες του τιμες, οπως και ο πελατης ειναι ελευθερος να επιλεξει.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotigos (Φώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 1.6 GT 175HP

Ένταξη: 30 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 224
Τόπος: Σπάρτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 13:08:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
πρίν από λίγο καιρό γνωστός αγωνιζόμενος σε γνωστό δυναμόμετρο έδωσε 150€ για μια ώρα για fine tuning του προγράμματος....


δλδ έδωσε άλλα 150 ευρώ σε αυτόν που του πέρασε το πρόγραμμα εξαρχής
δε το καταλαβαίνω... πόσα τελικά του έχουν φύγει σε πρόγραμμα;;

Εδώ που είμαι (επαρχία) είναι κάποιος τεσπα που κάνει επαναπρογραμματισμο κτλ λειτουργεί σαν αντιπρόσωπος ενός brand,θα πάω να ρωτήσω και θέλω να έχω μια εικόνα μην πάω σαν τουρίστας

φαντάζομαι ότι όλοι θα ξεκινάνε με κάποιο στανταρ πρόγραμμα-setup το λεγόμενο κονσέρβα και μετά αν υπάρχει δυναμόμετρο afr κτλ θα κάνουν fine tunning σωστά; Όταν λοιπόν δεν υπάρχουν τα υπόλοιπα και απλά με ένα laptop σου το αναβαθμίζει γιατί να σκάσεις 300-500 ...


Ήμουν κάποτε σε 2 ρόδες,,,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 13:14:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα δυναμομετρο ειναι αλλη ιστορια κ μπορει να σου δειξει ο,τι θελει ο χειριστης του ή ο,τι του ζητησει ο προγραμματιστης σου. Οποτε τα κανεις ανεξαρτητα, αν ο προγραμματιστης δεν ειναι ο κολλητος σου ή εσυ καραπεριεργος. Αλλιως ερχονται παρεξηγησεις.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 14:02:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω οτι το ερώτημα είναι το τι ακριβώς θα κάνει με 500 ευρώ (π.χ.) που θα πάρει ο προγραμματιστής.
1. θα περάσει απλά ένα κονσέρβα προγραμμα
2. θα ασχοληθεί με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο/σεταπ , ρυθμιση σε όλη την μπάντα στροφών κλπ κλπ



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 16:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα πω μερικά πράγματα έτσι γενικά για τον κάθε οδηγό που θέλει να βελτιώσει το αμάξι του.

1ον μην τσιγκουνεύεσαι λεφτά στα πράγματα που βάζεις στο αμάξι, του στυλ π.χ αυτό είναι 50ευρώ φθηνότερο, το άλλο 100 ευρώ κτλπ.
2ον μην μιλάς ποτέ για βελτίωση σε σχέση με το κόστος είναι άκυρο. Απλά αποφάσισε τι θέλεις απο το αμάξι σου, που θέλεις να φτάσεις και κάντο σωστά και ολοκληρωμένα.
3ον βρες έναν άνθρωπο που εμπιστεύεσαι να σου κάνει την δουλεια με το remap και ας σου ζητήσει και 500 ευρώ. Αλλα να γίνει σωστά αυτό έχει σημασία.

Αν δεν συμφωνείς με τα παραπάνω, πάντα τότε θα έχεις ένα μισοβελτιωμένο αμάξι, πάντα θα έχεις παράπονα και δεν θα είσαι ευχαριστημένος απο το αμάξι σου.

Αν δεν συμφωνείς με τα παραπάνω , τότε άστο όπως είναι..... μην μπλέκεις. Δεν υπάρχουν λύσεις οικονομικές στην βελτίωση. Το πιο οικονομικό είναι να το αφήσεις εργοστασιακό και να το συντηρείς σωστά.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 17:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν ξεκινας απο τα περιφερειακα πρωτα και μετα το προγραμμα; αυτη ειναι η σωστη σειρα κι ας το κανουμε λανθασμενα οι περισσοτεροι...
και ψαχνεις περισσοτερο για προγραμμα και αποφασιζεις πιο ηρεμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Οκτ 2013, 17:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστος ο νέεεος! Ετσι ακριβως.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0988s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on