PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ενδειξη θερμοκρασίας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 10:27:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
To 70 είναι χαμηλό, μάλλον δεν κλείνει καλά πλέον ο θερμοστάτης σου.


Επιβεβαιώνω. Και μένα εντός πόλης ήταν 80 ή λίγο λιγότερο, σε ταξίδια έπαιζε και 70. Μια μέρα είδα είχε πάει μόνο του στους 120. Απλά την άκουσε για τα καλά ο θερμοστάτης και παρέδωσε πνεύμα.

Αλλαγή, μαζί με παραφλού κανά 35-40 ευρώ.

Ο καινούριος δουλεύει 85-88 πάνω κάτω.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 17:46:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχοντας κάνει καμιά 500ριά χλμ απ' όταν το είχα τιγκάρει με Castrol EDGE (5W40) για να τα δοκιμάσω (αντί των MOTUL 8100 που βάζω εδώ και χρόνια) κι έχοντας κάψει κάποια ml ώστε να πέσει λίγο η στάθμη από το max (καίει αρκετούτσικο ο J4S στο RC μου, κάποια στιγμή θα τω δω για τσιμουχάκια βαλβίδων κλπ) παρατηρώ ότι το όργανο θερμ. λαδιού άρχισε σιγά σιγά να ξαναπλησιάζει τους 90, στους οποίους άραζε πάντα (μετά από 10-15 λεπτά οδήγησης στην πόλη τέτοια εποχή) αλλά δεν τους φτάνει ακόμα και μετά από 1 ώρα σε θερμοκρασίες περιβάλλοντος 20-25C.

Στην καλύτερη περίπτωση δεν έχει κάτι το όργανο κι απλά δουλεύει πιο "cool" με τα EDGE, τέτοια διαφορά όμως δεν έχω δει ούτε με 300V ούτε με κάποιο άλλο....


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 20:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια το σκαμπανεβασμα αυτο του δεικτη θερμοκρασιας νερου σας το εκανε απο καινουριο ή καποια στιγμη αργοτερα ξεκινησε;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 20:40:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 21:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από 1η μέρα...από τη δεύτερη μέρα έφερα βόλτα 3 εξουσιοδοτημένα γιατί όλοι έλεγαν έτσι δουλεύει, αλλά εμένα μου φαινόταν περίεργο...6+ χρόνια τώρα δουλεύει ακριβώς το ίδιο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2016, 22:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι δουλευει παιδια, δεν ειναι προβλημα
Εκτος αν πεφτει παρα πολυ η θερμοκρασια (πχ κατω απο 70)



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Απρ 2016, 10:44:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα δε το εκανε ποτε απο καινουργιο. Μετα τα 6 χρονια αρχισε τα κολπα και μετα την αλλαγη του θερμοστατη σταματησε παλι.


Προφανως σε οσους το κανει εχει θεμα ο θερμοστατης και απο καινουργιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Απρ 2016, 11:12:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπότε δε χαλάει μια κι έξω αυτός ο θερμοστάτης αλλά είναι σαν να μην κάνει καλή επαφή ώρες-ώρες το βυσματάκι του?
Rolling eyes


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kostas10 (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 8v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ 2016, 16:22:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδια,ειπα να γραψω και εγω την ταπεινη μου γνωμη.Και στο δικο μου αυτοκινητο(106 Rallye) εχει σκαμπανευασματα ο δεικτης,οπως και στα αυτοκινητα των περισσοτερων που εχω μπει(Γαλλικα και μη).Αυτο ειναι το λογικο αλλωστε.Δεν μπορει ο δεικτης να μενει κολλημενος,οι συνθηκες οδηγησης αλλαζουν συνεχως.Ετσι αλλαζει και η ενδειξη.Θυμαμαι καποιοι που μου λεγανε:"Αν πηγαινεις σε κατηφορα χωρις γκαζι και βλεπεις τον δεικτη θερμοκρασιας να πεφτει,εχεις φλαντζα κεφαλης".Οτι να 'ναι,λογικο ειναι να πεφτει.Λοιπον να πω καταρχην οτι μιας και δουλευω σε μαγαζι με ανταλακτικα αυτοκινητων,καποια πραγματα τα μπερδευεται.Πρωτον η Peugeot οπως και ολοι οι κατακσευαστες,δεν φτιαχνουν τιποτε.Υπαρχουν οι OEMs οι οποιοι κατασκευαζουν τα ανταλακτικα και οι κατασκευαστες αυτοκινητων απλα τα χρησημοποιουν.

Στην περιπτωση των θερμοστατων υπαρχουν κατασκευαστες οπως BEHR-HELLA,Calorstat(οχι colo start),Mahle(η γνωστη Mahle που φτιαχνει εμβολα για την KTM) οι οποιοι εχουν ποιοτητα κατασκευης ισως και καλυτερη απο τους μανατους θερμοστατες,αν οχι καλυτερη εφαμιλη τουλαχιστον.Επισης δεν υπαρχει θερμοστατης που τον ελεγχει ο εγκεφαλος ή ανοιγοκλεινει με ρευμα.Ολοι οι θερμοστατες ανοιγουν και κλεινουν μηχανικα,εχουν ενα ηλεκτροδιο(αν μπορω να το πω ετσι)το οποιο οσο ανεβαινει η θερμοκρασια,διαστελεται και σπρωχνει τον θερμοστατη να ανοιξει και να αρχισει η κυκλοφορια του ψυκτικου.Απο βαλβιδες τα αυτοκινητα εχουν μια πανω στην κεφαλη η οποια λεγεται "βαλβιδα θερμοκρασιας εγκεφαλου" και η οποια ειναι υπευθυνη να λεει στο εγκεφαλο σε τι θερμοκρασια βρισκεται ο κινητηρας ωστε ο εγκεφαλος να δωσει το καταλληλο μειγμα(ασχετη με την ενδειξη στον καντραν).Η δευτερη βρισκεται συνηθως πανω στο καβουκι του θερμοστατη και ειναι αυτη που οδηγει την ενδειξη στο κοντερ.Αυτη δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,μια βαλβιδα που μεταβαλλει την αντισταση αναλογα με την θερμοκρασια ειναι.

Υπαρχει και ακομα μια πανω στο ψυγειο η οποια ειναι υπευθυνη για το-τα βεντιλατερ.Ασχετη και αυτη με την ενδειξη.Για να ολοκληρωσω,αν στο αυτοκινητο βλεπετε σκαμπανευασματα του δεικτη τα οποια μετα την αλλαγη θερμοστατη γιναν χειροτερα ή απλα με τον παλιο δεν υπηρχαν,δυο πραγματα συμβαινουν.Ή δεν σας καναν καλη εξαερωση στο συνεργειο ή ο θερμοστατης(ο καινουργιος) ετυχε ελλατωματικος.Μου συνεβη και εμενα στην αντιπροσωπεια,καινουργιος Thomson( Thomson φορανε τα Rallye απο το εργοστασιο) και κολλουσε,τον αλλαξα με Calorstat και εδω και δυο χρονια ρολοι.Παντως τα σκαμπανευασματα(μεσα σε λογικα πλαισια παντα) ειναι απολυτος φυσιολογικα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ 2016, 19:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστα colorstat ηθελα να πω Cool
Ειναι ηλεκτρονικα ελεγχομενος στο 207 προφανως γι αυτο και χει οσο εχει...
Επισης ειναι φυσιολογικο οταν ξαφνικα πας κατηφορο με νεκρα να πεσει η θερμοκρασια, αλλα οχι να ανεβοκατεβαινει ο δείκτης στο σταματα ξεκινα μεσα στη πόλη οπως κανει οταν την ακουσει η βαλβιδα του...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Απρ 2016, 19:54:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kostas10, θα πρότεινα να ξανακοιτάξεις τη δημοσίευσή σου, καθώς έχει κάποια πράγματα που δεν είναι σωστά. Smile


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas10 (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 8v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2016, 15:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα,εννοειτε οτι δεν τα ξερω και ολα.Εισαι παραπανω απο ευπροσδεκτος να με διορθωσεις οπου εκανα λαθος.Αλλωστε συζητηση κανουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2016, 16:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εν συντομία: υπάρχουν ηλεκτρικά ελεγχόμενοι θερμοστάτες (ο THP πχ έχει τέτοιον). Αισθητήρα θερμοκρασίας στην κεφαλή δεν έχουν όλα τα αμάξια, πχ αυτός που είναι στον θερμοστάτη δίνει σήμα στον εγκέφαλο κι αυτός κανονίζει βεντιλατέρ/θερμοστάτη/όργανο.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas10 (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 8v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2016, 19:46:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ενταξει,σιγουρα υπαρχουν διαφορες απο αμαξι σε αμαξι,εγω σαν γενικα τα εγραψα.Απο την αλλη,θερμοστατη για το μοτερ του RC(το EP6DTS) στο μαγαζι δεν εχουμε.Ο λογος,οι προμηθευτες απο τους οποιους παιρνουμε τα ανταλακτικα,δουλευουν καποιες συγκεκριμενες μαρκες.Ο μονος κατασκευαστης που φτιαχνει θερμοστατη για το συγκεκριμενο μοτερ και εχουν οι προμηθευτες ειναι η Sidat η οποια ειναι κινεζικη,εχει σχεδον 200€ λιανικη και δεν δουλευει καλα.Γιαυτο και δεν ασχολουμαστε.Θελω να πω οτι δεν εχω προσβαση στον συγκεκριμενο θερμοστατη για να δω αν οντως ειναι ηλεκτρονικα ελεγχομενος ή απλως ειναι ενα καβουκι με 2-3 βαλβιδες,4-5 διακλαδωσεις και απλο θερμοστατη μεσα.Αλλα αφου λετε εσεις που εχετε το αυτοκινητο οτι ειναι ηλεκτρονικα ελεγχομενος,ετσι θα ειναι.Λογικο βεβαια, τοσο ακριβος που ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2016, 20:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

161 εχει λιανικη ο θερμοστατης απο την πεζο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas10 (Κωνσταντινος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 8v

Ένταξη: 25 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2016, 20:03:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθολου απιθανο.Αλλος ενας λογος που δεν τον φερνουμε.Πολλα ανταλακτικα,ειδικα αισθητηρες για Daewoo και Hyundai στην αντιπροσωπια ειναι φθηνοτερα.Θυμαμαι το 2008 οταν ειχα μεινει απο τρομπα βενζινης,πηγα στην Peugeot και μου λεει με την εκπτωση που εχεις θα βγει 155€.Επειδη δεν την ειχαν ετοιμοπαραδοτη και το αμαξι το χρειαζομουν,πηγα στο μαγαζι που δουλευω τωρα.Μου δειχνει μια VDO και μου λεει,παρτην,ειναι και γνησια 190€ Surprised .Ρε του λεω,η αντιπροσωπια ειναι φθηνοτερη.Τεσπα.

Παντως αμα χρειαστειτε τιποτα παιδια,οχι ανταλακτικα,κανενα κωδικο ανταλακτικου γνησιο και μη ή αν εχετε κανενα κολλημα για καποιο ανταλακτικο,στειλτε μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gio_rallye (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye 1.6T

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 148
Τόπος: patras - argyroupolis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2016, 10:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον.. επιτελους μετα απο αλλαγη 2! ελλατωματικων θερμοστατων το προβλημα μου επιτελους λυθηκε.. Να υπενθυμισω ο πρωτος ο μαμα μου ειχε κολλησει εγινε αλλαγη, στον δευτερο ηταν ελλατωματικη η βαλβιδα θερμοκρασιας αφου σε πραγματικο χρονο εβλεπα τον δεικτη οταν εδινα φορτιο να κολλαει κανονικα στους 90 και οταν αφηνα να πεφτει στους 80 - 70 κ.ο.κ επισης οταν ανεβαζα απο 120χλμ και ανω, εδινα δεν εδινα γκαζι παλι επεφτε η θερμοκρασια.. Και απο οτι διαβασα σε προηγουμενα ποστ καποιοι το εχετε αυτο το θεμα. Στον επομενο θερμοστατη που μου κουμπωσε δουλεψε μονο την πρωτη μερα, μια βολτα μεχρι Λαυριο και στο γυρισμο εβραζαν ολα. Ο θερμοστατης δεν ανοιξε ποτε. Οδικη και συνεργειο για αλλη μια φορα. Αυτη τη φορα η εξηγηση του μηχανικου ηταν οτι στον τελευταιο που του εστειλε η πεζω δεν του ειχαν δωσει την καλοδιωση και τον συνδεσε με την παλια, τον αν μου φανηκε πειστικη εξηγηση δεν θα το σχολιασω, σηριαλ γιναμε.. 3 μερες που εχω τωρα το αμαξι και το εχω λιωσει στο χιλιομετρο ευτυχως λειτουργει οπως λειτουργουσε 8 χρονια τωρα και καταληγω, πριν το παραλαβω εγινε δοκιμη με το λαπτοπ συνδεδεμενο μεσα στο αμαξι σε συνθηκες κινησης και ανοικτου δρομου. Στο μποντιλιαρισμα λοιπον η θερμοκρασια σταδιακα ανεβαινε στους 93 οπου και ανοιγαν τα βεντιλατερ και εφτασε μεχρι 95 μεγιστο, για να δεις παραπανω μαλλον πρεπει να ριξεις ξυλο. Στον ανοικτο δρομο τωρα με 110 - 120 χλμ ποτε δεν κατεβηκε απο τους 87, επαιζε 87 με 90 και τελος σε σταθερη πορεια 140-150 χλμ ειδαμε σταθερα 91-92 βαθμους.. Αρα για μενα οποιος αλλαξει απο εδω και περα μονο σε ΕΜΠΙΣΤΟ μαστορα, να κανει αρκετες δοκιμες και σωστη εξαερωση. Αυτα τα ολιγα.....


ολα μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2016, 11:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ ωχ ωχ. Οι ψυλοι δεν ειναι πλεον στα αυτια, μπηκαν εγκεφαλο.
Για μενα χτυπαει η καμπανα.
Μετα τις εξελιξεις του Γιωργου φαινεται να εχω οντως προβλημα. Μα λεω δε μπορει να μη θυμαμαι καλα. Πηγα και ηρθα Θεσσαλονικη και το ανοιξα μεχρι 212kh/h και η θερμοκρασια ηταν σταθερα 90+ και τωρα αμα το πατησω απο φαναρι και πιασω στα μπαμ 150 πεφτει απο 90 -> 70...
Ποιος παει για θερμοστατη, οεο;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Απρ 2016, 20:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσενα τυχερε ειναι φθηνοτερος ομως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Απρ 2016, 07:39:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αληθεια σε τι τιμη παιζει; Επισης τι ακριβως μπορει να προκαλεσει η μη ορθη λειτουργεια ενος θερμοστατη (κρατωντας τη θερμοκρασια χαμηλα, οχι ψηλα);
Θα κανονιζα τωρα κιολας για την αλλαγη του αλλα τωρα με τις γιορτες ολοι θα χουν κλεισει ραντεβου για σερβις ωστε να κανουν ταξιδια.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0812s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on