PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - HOW TO: Αλλαγή φωτισμού στο κοντέρ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 22:12:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Kanelj πληροφοριακά για να ξέρεις... Υπάρχουν Αμπελόκηποι και στην Ζιμπάμπουε!!! Shocked LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Εχουμε κανεναν clubιτη εκει να παει να ρωτησει? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 05:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ρε δεν ντρεπεστε Question
ακομα κοροιδευετε Question Question Question Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Confused Confused Confused Confused
Wink Wink Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 12:48:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω, ομως?
Ειδες?
Δεν ειπα τιποτα απολυτως!!!!!!!! Very happy Very happy Very happy Razz Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 18:02:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΕΕΕΕ !!!!! Θελω τον Γάτοοοοοοοοοοοοοοοο




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 02:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα τι εγινε κανεις δεν εχει ρωτησει??Κανα τηλ παιζει να παρω να ρωτησω??Και στηην τελικη θα παω αυτοπροσωπος( Cool ) στο μαγαζι αυτο για να ρωτησω!Αλλα επειδη δεν την ξερω την περιοχη να μου εξηγησετε που ειναι ακριβως!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 11:33:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Τελικα τι εγινε κανεις δεν εχει ρωτησει??Κανα τηλ παιζει να παρω να ρωτησω??Και στηην τελικη θα παω αυτοπροσωπος( Cool ) στο μαγαζι αυτο για να ρωτησω!Αλλα επειδη δεν την ξερω την περιοχη να μου εξηγησετε που ειναι ακριβως!

Φίλε Skull (βάλε και κανά όνομα) περνάς τον Σιδ. Σταθμό και στην εκκλησία των Αγ. Πάντων στρίβεις δεξιά.
Περνάς κάτω από την γέφυρα των τραίνων και αμέσως στρίβεις αριστερά στο στενό. Ακολουθείς τον δρόμο για περίπου 800 m και στο δεξί σου χέρι θα βρείς την Χαλκίδη.


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 16:18:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tria erotimata exo na kano
proton to tamplo sta XS quicksilver ine portokali vameno i ta lampakia apo piso ine portokali?
defteron ma kala toso diskolo ine na mathoume pou pouliounte tetia lampakia na ta allaksoume?giati apo oti diavaza sto germaniko site gia cc den einai kai toso diskolo.....
triton gia kati asimenia plesia pou mpenoun sto tamplo esoterika giro giro apo tous kiklous... mipos kserete pou mporo na ta vro?thelo na valo ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 20:45:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
tria erotimata exo na kano
proton to tamplo sta XS quicksilver ine portokali vameno i ta lampakia apo piso ine portokali?
defteron ma kala toso diskolo ine na mathoume pou pouliounte tetia lampakia na ta allaksoume?giati apo oti diavaza sto germaniko site gia cc den einai kai toso diskolo.....
triton gia kati asimenia plesia pou mpenoun sto tamplo esoterika giro giro apo tous kiklous... mipos kserete pou mporo na ta vro?thelo na valo ....


Πέρνα μια βόλτα από την αντιπροσωπεία, να ρωτήσεις για τιμή......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 20:53:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia to trito thema milas Vageli?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 21:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
gia to trito thema milas Vageli?


Ναι, στην αντιπροσωπεία θα βρείς ασημένια όργανα, τα οποία πάνε στάνταρ με πορτοκαλί φωτισμό (όπως τα δικά μου)
Να ξέρεις όμως, οτι για να μπουν, πρέπει να βγεί όλο το ταμπλώ, για αυτό καλύτερα να εμπιστευτείς την αντιπροσωπεία....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2003, 07:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kala to na empistefto ine ligo ... eos poli travigmeno...
to thema ine oti apo oti evlepa sto germaniko site den ine kai toso diskolo na to anoikseis... alla den ksero ti diskolia tha exei i topothetisi...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2003, 08:50:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nik7 έγραψε:
proton to tamplo sta XS quiksilver ine portokali vameno i ta lampakia apo piso ine portokali?

Φίλε και εγώ το quiksilver έχω. τα όργανα στο ταμπλό έχουν μια πορτοκαλί ζελατίνα και τα λαμπάκια που είναι από πίσω της είναι άσπρα. (Αυτό το έχω διαβάσει κάπου μέσα στο Forum.).
Μια ερώτηση. Πως γίνεται να γίνεται τα φωτάκια να γίνουν εντονότερα? Εκτός από το να πας τον ροοστάτη στο τέρμα? εμένα πάλι ο φωτισμός δεν μου αρκεί θέλω περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2003, 17:09:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia extra fotismo den ksero pantos ama einai zelatina exei ginei i doulia... tha to psakso kai tha sas po....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Οκτ 2003, 13:18:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Skull έγραψε:
Τελικα τι εγινε κανεις δεν εχει ρωτησει??Κανα τηλ παιζει να παρω να ρωτησω??Και στηην τελικη θα παω αυτοπροσωπος( Cool ) στο μαγαζι αυτο για να ρωτησω!Αλλα επειδη δεν την ξερω την περιοχη να μου εξηγησετε που ειναι ακριβως!

Φίλε Skull (βάλε και κανά όνομα) περνάς τον Σιδ. Σταθμό και στην εκκλησία των Αγ. Πάντων στρίβεις δεξιά.
Περνάς κάτω από την γέφυρα των τραίνων και αμέσως στρίβεις αριστερά στο στενό. Ακολουθείς τον δρόμο για περίπου 800 m και στο δεξί σου χέρι θα βρείς την Χαλκίδη.


OK!Θα περασω αυριο απο κει και θα σας πω πληροφοριες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dagas (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 XT 16v

Ένταξη: 15 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Οκτ 2003, 02:03:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πληροφοριακά,το ταμπλώ το άνοιξα τελείως πριν κανα μήνα.Συμπεράσματα:

Ανοίγεται αρκετά εύκολα με ένα άλλεν (το άνοιξα σε 5 λεπτάκια χωρίς να είμαι ειδικός,το πρώτο πρώτο πλαστικό όμως θέλει να ξέρεις από που θα το τραβήξεις για να μη σπάσει).
Το τελευταίο βήμα για ν'αλλάξεις τη ζελατίνα με τις ενδείξεις είναι να βγόυν οι βελόνες.Αυτό δεν το κατάφερα.Ρώτησα στην αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι πρέπει λέει να έχεις ειδικό μηχάνημα για να τις ξαναβάλεις,διότι θα χάνουν τρομερά οι ενδείξεις.Τα ledάκια είναι άσπρα αλλά για να αλλαχτούν χρειάζεται κολλητήρι...

Εγώ προς το παρόν άλλαξα χρώμα στην κεντρική οθόνη.Υλικά: 3 μπλέ λαμπάκια,ζελατίνα μπλέ από βιβλιοπωλείο (μέγεθος Α4, 0,20 ευρώ) και επειδή η ζελατίνα ήταν αρκετά διαφανής,έκοψα 2 φύλλα από πιατάκια μιας χρήσης Very happy Shocked και τα έβαλα πίσω απ τη ζελατίνα,ώστε να διαχέεται ομοιόμορφα το χρώμα.
Δε χρειάστηκε ούτε κατσαβίδι για το άνοιγμα της οθόνης!!Βλέπε το γερμανικό site...

ΟΥΦΦ......αυτά Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 09:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

loipon meta apo tin ekdromi mou ston volo kai tin episkepsi mou se ena magazi ekei... to HXOS kai KINHSH ematha (apo oti mou ipane ekei... panta) oti to kostos ton pragmaton pou xriazonte ine midamino(ledakia pou ine poli ftina...) alla to thema ine oti exei poli diskoli ergasia afou anoixtei to tamplo...(pou episis ine panefkolo)
mou ipane oti afou anoiksei to tamplo thelei na ksereis liga ilektronika( i na pianoun ta xeria sou ... ego prosopika ta fovame) kai na mporeseis me kolitiri na bgaleis ta palia kai na koliseis ta kenourgia.....
oxi den iparxei portokalia zelatina kai nai tha ine leei poli oreo to apotelesma alla afou skasoume 100 euro.... mono gia to tamplo.....

den ksero se ti simperasma na katalikso pantos ta 100euro ine polla (kat'eme) kai kollitiri exo kai malista megalis thermokrasias alla to thema ine oti pios vazei to caro tou na kanoume dokimes kai doume to apotelesma???? perimeno apantiseis pedia giati to thema me endiaferi poli...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 10:15:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατάλαβες Κύριε??? ηρθε βόλο και δεν είπε κουβέντα !!!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 15:10:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eee afou den ixa tilefono... anyway ematha loipon simera apo tin tarantula sto p.faliro oti ola ta tamplo exoun lefka fota apo piso kai oti i zelatina kanei ti diafora.... opote gia na exeis as poume galazio xroma prepei na allakseis tin zelatina(olo to lefko xarti me ta organa) kai na valeis alli me to galazio xroma.... gia na ginei afto prepei na tous ta skaseis 145Euro kai sou kanoun aftoi oli tin doulia....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 20:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο μαγαζι εκεινο δεν πηγα απλα περασα απο εξω και επειδη βιαζομουν δεν σταματησα!Λοιπον για να ανοιξεις το ταμπλο και να βγαλεις την ζελατινα θελει να βγαλεις και τις βελονες!Αν βγαλεις τις βελονες και θες να τις ξαναβαλεις πρεπει να ξες να τις ρυθμιζεις!Εμαθα πως ειναι δυσκολη δουλεια για αυτους που δεν ξερουν και πρειπει να την κανει ενας ειδικος!Τα λεφτα ειναι παρα πολλα(145ευρο)!!! Shocked
Παντως στην γερμανικη σελιδα δεν λεει τιποτα για ρυθμιση των βελονων!Εγω αυτα τα ξερω γιατι ηθελα να βαλω ασπρο αυτοκολλητο στα οργανα και μου ειπαν 25.000δρχ μαζι με τα περαστικα!
Σημερα αλλαξα ζελατινα στο ρολοι αλλα η ζελατινα ειναι πολυ ψιλη και φαινετε το φωτακι!ΜΑλλον θα χρειαστει να βαλω κι αλλη απο πανω!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 08:52:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ara logika den tha exei provlima na to anoiksoume kai aplos na allaksoume tin zelatina ton organon??? ama ine na rotiso se merika magazia gia times mono tis zelatinas...... kai vlepoume... gia na rotiso kai tha sas enimeroso...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 3 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1429s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on