PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - HOW TO: Αλλαγή φωτισμού στο κοντέρ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Οκτ 2003, 18:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Στην πρόσφατη έκθεση αυτοκινήτων και σκαφών στη Θεσσαλονίκη που επισκεφθήκαμε σαν club, υπήρχε κάποιος εκθέτης ο οποίος άλλαζε τις μεβράνες στο ταμπλό όλων των αυτοκινήτων. Μάλιστα μπορούμε να επιλέξουμε και το χρώμα τις μεβράνης που θα βάλουμε, το χρώμα των αριθμών που υπάρχουν πάνω σε αυτή κ.τ.λ. Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πω που είναι. Επίσης ο ίδιος κατασκευάζει bodykit, προφυλακτήρες, αεροτομές κ.α. Κάποια στιγμή που έψαχνα αεροτομή κατέληξα στο μαγαζί του και είδα ότι έχει αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα.
δημητρακη για στειλε μου ενα π.μ να μου πεις ποιος ειναι γιατι ενδιαφερομαι Wink


η εμπειρια της peugeotζωης μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Οκτ 2003, 09:10:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντώνης έγραψε:
seridim έγραψε:
Στην πρόσφατη έκθεση αυτοκινήτων και σκαφών στη Θεσσαλονίκη που επισκεφθήκαμε σαν club, υπήρχε κάποιος εκθέτης ο οποίος άλλαζε τις μεβράνες στο ταμπλό όλων των αυτοκινήτων. Μάλιστα μπορούμε να επιλέξουμε και το χρώμα τις μεβράνης που θα βάλουμε, το χρώμα των αριθμών που υπάρχουν πάνω σε αυτή κ.τ.λ. Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πω που είναι. Επίσης ο ίδιος κατασκευάζει bodykit, προφυλακτήρες, αεροτομές κ.α. Κάποια στιγμή που έψαχνα αεροτομή κατέληξα στο μαγαζί του και είδα ότι έχει αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα.
δημητρακη για στειλε μου ενα π.μ να μου πεις ποιος ειναι γιατι ενδιαφερομαι Wink

Αντώνη το μαγαζί λέγεται I.P.S και είναι στους Αμπελόκηπους. Η διεύθυνση είναι Γ. Χαλκίδη 6. Έχει έναν πεζόδρομο


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 01:07:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Αντώνης έγραψε:
seridim έγραψε:
Στην πρόσφατη έκθεση αυτοκινήτων και σκαφών στη Θεσσαλονίκη που επισκεφθήκαμε σαν club, υπήρχε κάποιος εκθέτης ο οποίος άλλαζε τις μεβράνες στο ταμπλό όλων των αυτοκινήτων. Μάλιστα μπορούμε να επιλέξουμε και το χρώμα τις μεβράνης που θα βάλουμε, το χρώμα των αριθμών που υπάρχουν πάνω σε αυτή κ.τ.λ. Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πω που είναι. Επίσης ο ίδιος κατασκευάζει bodykit, προφυλακτήρες, αεροτομές κ.α. Κάποια στιγμή που έψαχνα αεροτομή κατέληξα στο μαγαζί του και είδα ότι έχει αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα.
δημητρακη για στειλε μου ενα π.μ να μου πεις ποιος ειναι γιατι ενδιαφερομαι Wink

Αντώνη το μαγαζί λέγεται I.P.S και είναι στους Αμπελόκηπους. Η διεύθυνση είναι Γ. Χαλκίδη 6. Έχει έναν πεζόδρομο



Τελικα πηγε κανενας σε αυτο το μαγαζι να μας πει και σε μας τι εγινε με την αλλαγει χρωματος??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 04:13:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
seridim έγραψε:
Αντώνης έγραψε:
seridim έγραψε:
Στην πρόσφατη έκθεση αυτοκινήτων και σκαφών στη Θεσσαλονίκη που επισκεφθήκαμε σαν club, υπήρχε κάποιος εκθέτης ο οποίος άλλαζε τις μεβράνες στο ταμπλό όλων των αυτοκινήτων. Μάλιστα μπορούμε να επιλέξουμε και το χρώμα τις μεβράνης που θα βάλουμε, το χρώμα των αριθμών που υπάρχουν πάνω σε αυτή κ.τ.λ. Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πω που είναι. Επίσης ο ίδιος κατασκευάζει bodykit, προφυλακτήρες, αεροτομές κ.α. Κάποια στιγμή που έψαχνα αεροτομή κατέληξα στο μαγαζί του και είδα ότι έχει αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα.
δημητρακη για στειλε μου ενα π.μ να μου πεις ποιος ειναι γιατι ενδιαφερομαι Wink

Αντώνη το μαγαζί λέγεται I.P.S και είναι στους Αμπελόκηπους. Η διεύθυνση είναι Γ. Χαλκίδη 6. Έχει έναν πεζόδρομο



Τελικα πηγε κανενας σε αυτο το μαγαζι να μας πει και σε μας τι εγινε με την αλλαγει χρωματος??

ελα ντε,και εγω αυτο περιμενω να ακουσω!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 10:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού ο Αντώνης είναι ο ενδιαφερόμενος περιμένουμε όοοοολοι να μάθουμε νέα. Άντε Αντώνηηηηηη.


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 14:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως ξερει κανεις που περιπου ειναι αυτη η οδος Question
ρωτησα καποιους φιλους που μενουν αμπελοκηπους μηπως την ξερουν και μου ειπαν οτι δεν εχουν ιδεα.
καποιο τηλεφωνο ισως Question Question Question


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 16:14:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
μηπως ξερει κανεις που περιπου ειναι αυτη η οδος Question
ρωτησα καποιους φιλους που μενουν αμπελοκηπους μηπως την ξερουν και μου ειπαν οτι δεν εχουν ιδεα.
καποιο τηλεφωνο ισως Question Question Question

Γιάννη η οδός αυτή είναι στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 16:59:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
kanelj έγραψε:
μηπως ξερει κανεις που περιπου ειναι αυτη η οδος Question
ρωτησα καποιους φιλους που μενουν αμπελοκηπους μηπως την ξερουν και μου ειπαν οτι δεν εχουν ιδεα.
καποιο τηλεφωνο ισως Question Question Question

Γιάννη η οδός αυτή είναι στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης


α-χαχα-χα-χα-χα

το ωραιοτερο μεχρι τωρα !!

Γιαννακη πες μου οτι εψαχνες ολους τους χαρτες της Αττικης!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 03:42:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕ , ΠΟΙΟΣ Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ???? ΕΓΩ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ! Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΧΑΝΗΤΟ...... Confused Confused Confused
(μολις πηρα και το 3ο αστερακι!!!!!!!)


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 09:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω να αρχίσω κάπως έτσι Splat
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 10:19:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
ΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕ , ΠΟΙΟΣ Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ???? ΕΓΩ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ! Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ POST ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΧΑΝΗΤΟ...... Confused Confused Confused
(μολις πηρα και το 3ο αστερακι!!!!!!!)




ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
Μπορώ να κλέψω τον Dj-γάτο σου?




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 11:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μία τομάτα στο 3 παρακαλώ Razz

Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 16:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλααααα......... Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 19:38:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμχμχμμχ χιχιχιχι χχι
αχαχχαχα

ακομα γελαω
Shocked Very happy Very happy

σορρυυυυ!!!
Very happy Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 23:10:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Αφού ο Αντώνης είναι ο ενδιαφερόμενος περιμένουμε όοοοολοι να μάθουμε νέα. Άντε Αντώνηηηηηη.

παιδια δεν εχω ακουσει καλα σχολεια για τον IPS αν απο εκει ειχα παρει τα φρυδακια.
μια φορα το ανοιξα τελειως το ταμπλω αλλα δεν καταφερα και τιποτα μεχρι που βαρεθηκα και το ξανακλεισα Crying or Very sad


η εμπειρια της peugeotζωης μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 01:24:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντώνης έγραψε:
παιδια δεν εχω ακουσει καλα σχολεια για τον IPS αν απο εκει ειχα παρει τα φρυδακια.
μια φορα το ανοιξα τελειως το ταμπλω αλλα δεν καταφερα και τιποτα μεχρι που βαρεθηκα και το ξανακλεισα Crying or Very sad


Δεν ξερεις να μας πεις μια τιμη να ξερουμε??Κανα τηλεφωνο??τιποτα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 02:42:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν δινω σημασια σε αυτους που γελανε ακομα και συνεχιζω........!
και ρωταω εγω τωρα:
κανονικα δεν θα επρεπε να αλλαξουμε,οχι μονο το χρωμα του ταμπλω αλλα και την οθονη αλλα και ολα την κονσολα με τα κουμπια?(φαντασου μπλε καντραν,μπλε οθονη και τον αναπτηρα με τους διακοπτες των παραθυρων πορτοκαλι!ε μαλλον δεν θα φαινεται και τελεια!!!)
υπαρχει κανενα μαγαζι που να κανει ολη αυτη τη δουλεια?(εδω στην Α Θ Η Ν Α ! ! ! ! !)
ΥΓ:μη μου δειξετε παλι το γερμανικο το site γιατι ημαστε στην ελλαδα!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 18:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pedia den nomizo oti ine katholou diskola to thema ine na vroume ti zelatina thelei giati mporoume gia paradigma na valoume kai tin apli zelatina pou poulane sta vivliopolia ... pou xrisimopoioune ta pedakia sto dimotiko kai to poli poli na valoume dio fila gia na ine ligo pio skouro to galazio pou tha vgalei to thema ine tha kanei doulia.... oso gia ta ledakia tha rotiso sto pedi pou mou sistise i MR2 stin sigrou (poulaei ilektrologika) kai se ena magazi stin kiprou pou poulaei ilektronika kai tha sas po times ... istera me ligi prospatheia den nomizo oti tha diskoleftoume na ta allaksoume ... akoma kai to taximetro....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 18:38:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ksexana na anafero oti tha sinantitho me to Tony gia na to do kai tha travikso kai kamia foto gia na to deite pos ine ... apo vdomada lipon kai mallon apo paraskevi..... anaminate sto akoustiko sas....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 19:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kanelj πληροφοριακά για να ξέρεις... Υπάρχουν Αμπελόκηποι και στην Ζιμπάμπουε!!! Shocked LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 2 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2281s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on