PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Απορρια για αγορα-μετατροπη

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Grigoris Hatz (Grigoris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 8v

Ένταξη: 29 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2017, 02:11:43    Θέμα δημοσίευσης: Απορρια για αγορα-μετατροπη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα στην ομαδα,σαν κατοχος ενος 1,1 206 με μερικα εξτρα πραγματακια πανω του εχω την εξης απορρια και θα ηθελα να ακουσω γνωμες.Παντα ηθελα ενα Rallye απλα ολα τα μτχ ειναι "λιωμενα" σχεδον..Θα ηταν καλυτερα να εβαζα 1600 μοτερ στο 206 και ολα τα περιφεριακα κλπ κλπ η να επαιρνα ενα ετοιμο 1600 ειτε rallye ειτε 206..Λογω συντηρησης και πιθανον βλαβων ρωταω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2017, 10:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γρηγορη,αυτη την περιοδο ψαχνει ενας φιλος μου ραλλυ και κοντευουμε δυο μηνες ψαξιμο και κατι καλο δεν εχουμε δει ακομη! Σε σαξο εχεις πιο μεγαλες πιθανοτητες να βρεις κατι αξιολογο,που στο κατω κατω ειναι ιδιο αυτοκινητο.

Για μετατροπη στο 206,δε θα σου το προτεινα,μιας κι εχει αρκετη βαβουρα με τα ηλεκτρικα! Καλυτερα δωσε το δικο σου και παρε ενα ετοιμο.


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Grigoris Hatz (Grigoris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 8v

Ένταξη: 29 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2017, 18:52:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Γρηγορη,αυτη την περιοδο ψαχνει ενας φιλος μου ραλλυ και κοντευουμε δυο μηνες ψαξιμο και κατι καλο δεν εχουμε δει ακομη! Σε σαξο εχεις πιο μεγαλες πιθανοτητες να βρεις κατι αξιολογο,που στο κατω κατω ειναι ιδιο αυτοκινητο.

Για μετατροπη στο 206,δε θα σου το προτεινα,μιας κι εχει αρκετη βαβουρα με τα ηλεκτρικα! Καλυτερα δωσε το δικο σου και παρε ενα ετοιμο.


σε αυτο που λες καταληγω κι εγω,να παρω ενα ετοιμο..ευχαριστω πολυ φιλε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Απρ 2017, 01:02:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Γρηγορη,αυτη την περιοδο ψαχνει ενας φιλος μου ραλλυ και κοντευουμε δυο μηνες ψαξιμο και κατι καλο δεν εχουμε δει ακομη! Σε σαξο εχεις πιο μεγαλες πιθανοτητες να βρεις κατι αξιολογο,που στο κατω κατω ειναι ιδιο αυτοκινητο.

Για μετατροπη στο 206,δε θα σου το προτεινα,μιας κι εχει αρκετη βαβουρα με τα ηλεκτρικα! Καλυτερα δωσε το δικο σου και παρε ενα ετοιμο.


+1

Έγραψα το παρακάτω σε άλλο συνάδελφο που σκεφτόταν για το 106 του!

Αλλαγή μοτέρ σε Peugeot 106 1.1


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1098s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on