PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 Rallye αλλαγη πρωτων λαδιων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 09:33:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγώ στα 5.000 χλμ είχα αλλάξει τα πρώτα λάδια. Νομίζω τα 1.700 είναι λίγο υπερβολή. Παρόλα αυτά όπως προείπαν τα παιδιά πάρε καλά λάδια 0-30 total quartz 9000 και φίλτρο και πήγαινε να στα αλλάξουνε από πάνω.


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:38:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα, πηρα σημερα στην πεζο και ετυχε να μιλησω και με τον αντιπροσωπο που μου το πουλησε.
του ειπα για αλλαγη και λεει οτι το καθορισμενο ειναι στα 10000 που ειναι και το 1ο σερβις...αλλα μου ειπε οτι αν θελω τυπικα θα μου προτινε και αυτος για μια αλλαγη στις 5000 χιλιομετρα...οπως μου ειχε πει και τοτε που το πηρα.. λεω να τον ακουσω.. γιατι και γω θεωρω λιγο νωρις να τα αλλαξω και υπερβολικο....στα 5000 χλμ ειναι μια χαρα πιστευω και δεν ειναι και κακο...τι λετε και σεις? σεβαστη καθε γνωμη! ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:46:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagos έγραψε:
Τα πρωτα λαδια που μπαινουν απο το εργοστασιο,ειναι ειδικα,για το στρωσιμο,οποτε,κατα την γνωμη μου,μη βιαστεις να τα αλλαξεις.οσο για τα ρινισματα,ουτε να το σκεφτεσαι,αν υπηρχε εστω κ η υπονια οτι υπαρχουν,ηδη θα ειχε γινει ζημια,οποτε ολα αυτα ειναι μυθος.



oso exeis ayta ta ladia mesa tha pigaineis kyria. αν θες να τα κρατησεις 5κ
δικο σου θεμα αλλα μεχρι τοτε ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΣΚΙΣΙΜΑΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:52:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
bagos έγραψε:
Τα πρωτα λαδια που μπαινουν απο το εργοστασιο,ειναι ειδικα,για το στρωσιμο,οποτε,κατα την γνωμη μου,μη βιαστεις να τα αλλαξεις.οσο για τα ρινισματα,ουτε να το σκεφτεσαι,αν υπηρχε εστω κ η υπονια οτι υπαρχουν,ηδη θα ειχε γινει ζημια,οποτε ολα αυτα ειναι μυθος.



oso exeis ayta ta ladia mesa tha pigaineis kyria. αν θες να τα κρατησεις 5κ
δικο σου θεμα αλλα μεχρι τοτε ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΣΚΙΣΙΜΑΤΑ.

ο αντιπροσωπος που τον ρωτησα μου ειπε οτι ηδη θα επρεπε να μην με νοιαζει και να το σκιζω...(κατι που δεν εχω κανει ακομα). τι θα παθει δηλαδη με αυτα τα λαδια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tpt apolytos
skisto afoba.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης υπαρχουν 2-3 τοπικ που αφορουν ακριβως πως στρωνεται ενα μοτερ και τι πρεπει να προσεχεις.
αν θες διαβασε τα

αν θες ακου τον αντιπροσωπο που λογικα πριν την αντιπροσωπεια ειχε μπουρδελο, μαναβικο, καταστημα με εσωρουχα ποιος ξερει.....

αυτο κλειδωνεται δεν εχει κανενα νοημα υπαρξης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0987s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on