PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 14:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

margorita24 έγραψε:
....ας μιλαμε για αυτοκινητα και οχι για κουβαδακια σωστη????...


Εμένα θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 14:34:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

margorita24 έγραψε:
παιδια ειδα εχθες στην Λ.Δημοκρατιας στο Μενιδι εναν τυπο με ενα seinsento fiat sporting με αυτοκολλητο προφανως του club τους που ήταν το εξης :www.seinsentoclub.gr....
Ηταν πολυ καλο... αλλα για το συγκεκριμενο αυτοκινητο ...
ηταν ....
ας μιλαμε για αυτοκινητα και οχι για κουβαδακια σωστη????
Απλα πρεπει και εμεις να κινηθουμε και γρηγορα θα ελεγα δεν γινεται να εχουν τα seinsento και εμεις τιποτα .!!!


Θα διαφωνήσω και εγώ.Επικροτούμε και σεβόμαστε την προσπάθεια όλων των σωματείων,ανεξαρτήτως των προσωπικών μας "γούστων".


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 15:00:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και ερωτώ .....
ποιός προσφέρεται να μου δώσει αυτοκολλητάκι ???? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

petrskar !!!! δεν χαλάσαμε τις καρδιές μας Smile Smile


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 15:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω με τα παιδια!!! Ειναι καπως "ρατσιστικο" να λεμε αυτοκινητο το δικο μας και "κουβα" καποιο αλλο!!! Μην ξεχναμε οτι και τα δικα μας για αλλους ειναι "κουβαδακια"...Το αν εκεινο το seicento ειχε αυτοκολλητο του club του, αξιζει ενα μπραβο στα μελη του club!!! Mην κατακρινουμε ετσι ευκολα λοιπον...Εξαλλου το αυτοκινητο του καθενος εχει ξεχωριστη σημασια για τον ιδιο!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 15:37:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
margorita24(maria) 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 QS1400

Ένταξη: 11 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Αthens ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 15:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok μην βαρατε!!!!!!!!!!
Απλα ειναι καθαρα θεμα γουστου και προσωπικης αποψης!
αλλα ουτε και ρατσιστικο απτην στιγμη που εκφραζω την αποψη μου σε οτι αφορα το συγκεκριμενο αμαξι και ουτε σνομπαρω την ιδεα για το club τους!!!


Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΗ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 15:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν υπάρχει seicento club!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 19:40:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

margorita24 έγραψε:
ok μην βαρατε!!!!!!!!!!
Απλα ειναι καθαρα θεμα γουστου και προσωπικης αποψης!
αλλα ουτε και ρατσιστικο απτην στιγμη που εκφραζω την αποψη μου σε οτι αφορα το συγκεκριμενο αμαξι και ουτε σνομπαρω την ιδεα για το club τους!!!


Shocked Δε βάρεσε κανένας βρε!
Απλά μπορεί κάποιος να το πάρει σαν επίθεση ή να θιχτεί από αυτό. Αυτό μόνο εννοούν τα παιδιά (διορθώστε με αν κάνω λάθος). Wink
Δικαίωμά σου να λες την άποψή σου, αρκεί να μην προσβάλει/θίγει/χλευάζεις κάποιον. Very happy
Και υποθέτω (δε σε ξέρω προσωπικά για να είμαι και σίγουρος) πως το "κουβαδάκι" δεν το είπες με κακία, αλλά εξαιτίας του μικρού του μεγέθους.

Άλλωστε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο (sporting) δεν είναι και κανένα "αυτοκινητάκι"...σα διάολος πάει!!! Σωστά?

Nywayzzzz, δεν έχει νόημα να δίνουμε έκταση στο θέμα.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 20:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

symfwnw! to seicento einai ena poly grhgoro amaksi!! egw pantws me to 1400 fovamai na toy ta riskw..... paizontai trela ftiaksimata s'ayto to mikro alla k mamato pianei ta 170+ poly aneta. sto mono poy de tha to sygkrinw me ta dika mas einai sthn poiothta kataskeyhs k sthn omorfia. sta gazia emas toys mikroys isws k na mas ta rixnei . ta kserw kala giati prin apofasisw na parw 206 eixa riksei k mia matia kata kei.. k to club toys einai to clubcento.gr to opoio paei poly kala k ayto alla filodoksw pws oloi emeis tha kanoyme to clubaki mas kalytero ap ola!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 20:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
symfwnw! to seicento einai ena poly grhgoro amaksi!! egw pantws me to 1400 fovamai na toy ta riskw..... paizontai trela ftiaksimata s'ayto to mikro alla k mamato pianei ta 170+ poly aneta. sto mono poy de tha to sygkrinw me ta dika mas einai sthn poiothta kataskeyhs k sthn omorfia. sta gazia emas toys mikroys isws k na mas ta rixnei . ta kserw kala giati prin apofasisw na parw 206 eixa riksei k mia matia kata kei.. k to club toys einai to clubcento.gr to opoio paei poly kala k ayto alla filodoksw pws oloi emeis tha kanoyme to clubaki mas kalytero ap ola!!!


ασχετο! οποιος χρειαζεται κονε με το clubcento ας το πει , δουλευω παρεα με εναν απο τους ιδρυτες του!! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 22:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βεβαιως και ειναι απολυτα αποδεκτο να λεμε την αποψη μας!!! Αυτη ειναι και αξια του forum αλλωστε!!! Απλα δεν πρεπει να μειωνουμε καποιον με τα λογια μας...Θα πρεπει να γινομαστε λιγο πιο σαφης ωστε να μην υπαρχουν παρεξηγησεις οπως τωρα!!! Οκ, τελος καλο ολα καλα... Smile Smile Smile


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 22:32:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
to club toys einai to clubcento.gr to opoio paei poly kala

Ναι ναι... Και πάνε όλο Λιμανάκια... Ωραία διασκέδαση! Τι να σου πώ... Laughing (έχω φίλο στο clubCento και ξέρω γι αυτό τα λέω...)


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
BLACK-HELL (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 ΧR

Ένταξη: 17 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 22:54:36    Θέμα δημοσίευσης: . Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑΚΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΙΑΣΤΕΙΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ ΖΗΤΗΣΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΑΝ CLUB


BLACK-HELL
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 00:59:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

den kserw ti kanoyn ta paidia.. egw apla exw dei poy einai kala organwmenoi k exoyn ta amaksakia toys poly kala ftiagmena.exoyn k ena megalo aytokollhto sto pampriz me to club toys.... ayto m'arese poly san idea... to vazoyn panw sth loyrida th monoxrwmh sto panw meros toy pampriz einai megalo (pianei pera pera) k kanei mpam apo makrya!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 01:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εμεις θα εχουμε σκιάδια....
μην ανησυχειτε!!! όλα θα γίνουν... φαγαμε τον γαιδαρο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 01:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

a! skiada to lene?? eides poy mathenei polla kaneis edw mesa??? anypomonw!!! thelw mia asimi....... Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 03:56:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
a! skiada to lene?? eides poy mathenei polla kaneis edw mesa???


Και που 'σαι ακόμα! Wink

Το αυτοκόλλητο εμένα προσωπικά μου αρέσει που είναι έτσι μικρό...από εμφάνιση είναι γα**το! Αααααααααααααααχ...


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 08:15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το σκιάδιο, τα σκιαδια. έτσι λέγεται νομίζω...ασημι θες? Confused εγω μάυρο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 11:08:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριοι ψαξτε λιγο και τα παλαιότερα τοpics αρκετα απο αυτα που λετε... υπαρχουν ήδη! Για τα σκιαδια εχει γίνει ήδη μια συνεργασία....ψαξτε λιγο και θα βρειτε αυτο που ψαχνετε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2004, 11:16:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Κυριοι ψαξτε λιγο και τα παλαιότερα τοpics αρκετα απο αυτα που λετε... υπαρχουν ήδη! Για τα σκιαδια εχει γίνει ήδη μια συνεργασία....ψαξτε λιγο και θα βρειτε αυτο που ψαχνετε!


είναι ήδη γνωστο φίλτατε... ισχύει όμως ακόμα αυτο? ή εν'όψει νομιμοποίησης σταμάτησαν όλα μέχρι νεωτέρας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1461s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on