PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 01:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ολοι εχετε καποιο δικιο σαυτα που λετε και οι αποψεις σας ειναι σεβαστες!!! Εγω κλεινω περισσοτερο προς την αποψη του Χρηστου!!! Κιεγω μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να βρεθω σε μια συναντηση (ντροπη μου... Embarassed ) αλλα ας οψεται η σχολη!!! Τωρα για τη βασιλοπιτα θα δειξει... Rolling eyes Εννοειται πως τα αυτοκολλητα δεν πρεπει να τα "ξεφτιλισουμε", χανεται και η αξια τους ετσι!!! Αποτι διαβασα ομως, σχετικα με τα ενεργα και μη μελη, θα υπαρχει πλεον μια περιοδος "χαριτος" 20ημερων για τα νεα μελη και μετα θα μπορουν να αποφασισουν αν θελουν να γινουν επισημα, καταβαλοντας προφανως τη συνδρομη, αλλιως θα διαγραφονται απο το club!!! Αληθεια, με εμας τους πιο "παλιους" τι ακριβως θα γινει???


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 10:20:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
Evil είπες στο προήγουμενο post σου "Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? ". Ενώ κανείς μας δεν είπε οτι υπάρχει πρόβλημα στο να παρει καποιος καρτούλες. Το μόνο σημείο που αναφέρθηκε η λέξη κάρτα πιο πάνω από εμένα ήταν όταν έγραψα : "Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους" και "εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου". Και στις δύο περιπτώσεις αναφερόμουν στην κάρτα μέλους.


Καλά ... δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να νευριάζεις ... δεν προσέβαλλα κανέναν ούτε και μίλησα άσχημα έτσι δεν είναι ??? υποτίθεται πως συζητάμε ...........
και στην τελική δεν κατάλαβα πως μιλάς για κάρτα μέλους , πες πως δεν το πρόσεξα κατά την ανάγνωση ....
Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
margorita24(maria) 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 QS1400

Ένταξη: 11 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Αthens ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 13:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΥΡΕΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣΩ Internet ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ .
ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΡΤΕΣ Κ.Τ.Λ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ .
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ....
ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ?


Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΗ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 14:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
petrskar έγραψε:
Evil είπες στο προήγουμενο post σου "Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? ". Ενώ κανείς μας δεν είπε οτι υπάρχει πρόβλημα στο να παρει καποιος καρτούλες. Το μόνο σημείο που αναφέρθηκε η λέξη κάρτα πιο πάνω από εμένα ήταν όταν έγραψα : "Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους" και "εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου". Και στις δύο περιπτώσεις αναφερόμουν στην κάρτα μέλους.


Καλά ... δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να νευριάζεις ... δεν προσέβαλλα κανέναν ούτε και μίλησα άσχημα έτσι δεν είναι ??? υποτίθεται πως συζητάμε ...........
και στην τελική δεν κατάλαβα πως μιλάς για κάρτα μέλους , πες πως δεν το πρόσεξα κατά την ανάγνωση ....
Confused


cool!! δε νευρίασα και αν σου φανηκε κατι τέτοιο από το ύφος του post μου σου ζητω ταπεινά συγνώμη Laughing
ούτε εγώ μίλησα άσχημα,ούτε σε προσέβαλλα αν δεν κάνω λάθος, ε?
δεν υποτίθεται. συζητάμε. γι'αυτο και όποια παρεξήγηση λύνεται συνκλαμπίτισσα!! ολα οκ? Question Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 14:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ...ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ CLUΒ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΚΑΡΤΑΚΙΑ ΤΟΥ CLUB ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ (ΜΕΛΟΣ 'Η ΜΗ) ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΤΟ CLUB.Η ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΔΙΑΜΕΝΕΤΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ.
ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ.
ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΑΣ ΛΑΒΟΥΝ ΥΠΟΨΗΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ THREAD.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 15:39:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Εννοειται πως τα αυτοκολλητα δεν πρεπει να τα "ξεφτιλισουμε", χανεται και η αξια τους ετσι!!!


Συμφωνώ μαζί σου! Very happy Το αυτοκόλλητο του κλουμπ, δεν είναι ένα απλό αυτοκόλλητο. Για μένα έχει μεγάλη συναισθηματική αξία!
Άσε που δίνει γύρω στα 10 ψυχολογικά άλογα! Laughing Laughing Laughing

Εκτός αυτού, όταν κουβαλάς πάνω σου ένα όνομα (είτε του κλουμπ, είτε κάτι άλλο π.χ. να 'σαι ο γιος του Τάδε) πρέπει να ξέρεις πως οποιαδήποτε (άσχημη) συμπεριφορά σου, θα έχει σαν αντίκτυπο το άτομο (στην περίπτωσή μας το κλουμπ) του οποίου το όνομα φέρεις!

petrskar έγραψε:
ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ.


Καλά τα λες! Wink Όσο για το αν θα το λάβουν υπόψιν τους...το πιθανότερο αυτό είναι! Wink

margorita24 έγραψε:
ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ?


Αυτό αναρωτιόμαστε κι εμείς, αλλά απ' ό,τι έχω καταλάβει, υπάρχουν τόσα που πρέπει να γίνουν τώρα με τη νομιμοποίηση που τα παιδιά τρέχουν και δεν προλαβαίνουν!!!!

Πάντως η ιδέα της Βάσως για να υπάρχουν οι απλές καρτούλες στο Internet ήταν πάρα πολύ καλή! Το μόνο που σκέφτομαι είναι το ότι θα δείχνει λίγο πρόχειρη η καρτούλα εκτυπωμένη σε χαρτί, και ίσως προκαλέσει άσχημη πρώτη εντύπωση.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 15:48:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δικιο εχετε για τις καρτουλες!!! Ενταξει το θεμα της ποιοτητας λυνεται με ενα καλο χαρτι η με τα ειδικα χαρτια για καρτες που ειναι γυαλιστερα!!! Το θεμα ειναι που θα βρουμε το προτωτυπο... Question Question Question


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 19:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εεεε ΨιιιΤΤττ κυριοι και κυριες!!! Chill ΟUT ολα θα ερθουν με το χρονο τους!!! Τι σας επιασε ξαφνικα τετοια βιασυνη με τα αυτοκολλητα και τις καρτες.

Θελετε καρτα??? Ελατε και σε καμια συναντηση υπαρχουν πολλοι που εχουν παραπανω καρτες και θα μπορουσαν να σας δωσουν , θελετε αυτοκολλητο ... σε λιγο καιρο!!

Δεν εχει νοημα να γινεται download της καρτας , αλλος θα την εκτυπωσει σε καλη ποιοτητα αλλος σε κακη με αποτελεσμα το club να δυσφειμειται... μια πρεπει να ειναι η καρτα! Και επειδη ειναι επισημο συμβολο (Σωστα τα λεω???Copyright εχουμε???) θελει και προσοχη στην χρηση του!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 21:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποιος θέλει καρτουλες (διαφημηστικες) του κλαμπ, ας μου πει να του δωσω. εχω καμια 200αρια και καθονται.
καποτε ειχε νοημα να δινουμε καρτουλες και αποτελουσαν κιαυτες ευρημα.
τωρα πια μας ξερει η μιση Αθηνα και το αθλημα εχει εξασθενησει. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 22:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κάρτες αν είναι παίρνω από το Μιχάλη που είναι και πιο κοντά! Razz
Για αυτοκόλλητο κάνω υπομονή. Wink

Μια καλή ιδέα για το αυτοκόλλητο είναι να αναγράφει (με μικρά γράμματα) στο κάτω δεξί μέρος του και το nickname του καθενός για τον οποίο προορίζεται το αυτοκόλλητο. Έτσι και να έχει κάποιος παραπανήσια αυτοκόλλητα θα είναι μόνο για προσωπική χρήση. Laughing Wink
Είναι κάτι που θα κάνει τα αυτοκόλλητα πιο προσωπικά...και πιο δυσεύρετα Twisted evil Twisted evil Twisted evil !!!


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 04:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Για κάρτες αν είναι παίρνω από το Μιχάλη που είναι και πιο κοντά! Razz
Για αυτοκόλλητο κάνω υπομονή. Wink

Μια καλή ιδέα για το αυτοκόλλητο είναι να αναγράφει (με μικρά γράμματα) στο κάτω δεξί μέρος του και το nickname του καθενός για τον οποίο προορίζεται το αυτοκόλλητο. Έτσι και να έχει κάποιος παραπανήσια αυτοκόλλητα θα είναι μόνο για προσωπική χρήση. Laughing Wink
Είναι κάτι που θα κάνει τα αυτοκόλλητα πιο προσωπικά...και πιο δυσεύρετα Twisted evil Twisted evil Twisted evil !!!


και πολύ πιο ακριβά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 12:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή θα πρέπει να υπάρχει διαφορετική μακέτα για το κάθε ένα, ε?
Ναι, αλλά θα είναι πρωτοτυπία. Σχεδόν όλα (αν όχι όλα) τα κλουμπ έχουν αυτοκόλλητα...με nickname όμως...υπάρχουν? Wink

Μέσω υπολογιστή δε γίνετε να γίνει η όλη δουλειά?Το μόνο που θα αλλάζει είναι το nickname με δύο κλικ στο ποντίκι.
Δηλαδή αν εκεί που τα φτιάχνουν, τα φτιάχνουν μέσω υπολογιστή και μετά πατάνε print (προφανώς με μηχανήματα που κάνουν σοβαρές εκτυπώσεις)...ε, τότε με δύο κλικ είναι πανεύκολο (ειδικά αν υπάρχει μακέτα που το μόνο που της λείπει είναι να πληκτρολογήσεις το nickname)

Αλλά τα παραπάνω είναι υποθέσεις. Αν ήξερα πως φτιάχνονται τα αυτοκόλλητα του κλουμπ...κανείς που ξέρει?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 13:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re paidia enai megalo to aytokollhto? poy mpainei sto mprosta pampriz ekei poy kollame th monoxrwmh loyrida? ontws tha nai fovero na xei panw k to nik toy kathenos...mia kalh idea tha htan na proxwrhsoyme k sthn typwsh panw se t-shirt toy logo toy club... kala an eixame kati tetoio tha psarwname polloys ap aytoys poy anoikoyn sto eidos.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 14:20:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
re paidia enai megalo to aytokollhto? poy mpainei sto mprosta pampriz ekei poy kollame th monoxrwmh loyrida? ontws tha nai fovero na xei panw k to nik toy kathenos...mia kalh idea tha htan na proxwrhsoyme k sthn typwsh panw se t-shirt toy logo toy club... kala an eixame kati tetoio tha psarwname polloys ap aytoys poy anoikoyn sto eidos.....


Το αυτοκόλλητο το βάζεις όπου θες!!!
2 στάνταρ θέσεις είναι:
1.Κάτω από τον πίσω υαλοκαθαριστήρα
2.Κάτω από το φωτάκι του 3ου stop (για μένα είναι και η καλύτερη)

Βέβαια υπάρχουν κι άλλες τοποθεσίες που έχει παρατηρηθεί το αυτοκόλλητο...στο πίσω αριστερό ή δεξί τζάμι, κτλ

Να και μια φωτογραφία (φαίνεται πόσο μεγάλο είναι και η καλύτερη -για μένα- θέση για να μπει)...

(Από το κλουμπ την κατέβασα...δεν την ξαναβρήκα και την ανέβασα στο site μου...και δε θυμάμαι και ποιανού το αυτοκίνητο είναι!)

Όσο για τα μπλουζάκια...υπάρχουν καπελάκια! Tώρα για μπλουζάκια...δεν ξέρω, υπάρχουν?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kovac στις Δευ 19 Ιαν 2004, 19:56:17, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
BLACK-HELL (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 ΧR

Ένταξη: 17 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 14:24:01    Θέμα δημοσίευσης: ΣΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

I NEED STIKERS...ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ[/img]


BLACK-HELL
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 18:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Αντωνη και εμεις ψαχνομαστε για τα αυτοκολλητα!!! Αλλα ειναι λιγο να δυσκολο να βρουμε αυτη τη στιγμη γιατι προεχουν αλλες δουλειες (και καλα κανουν...) λογω της νομιμοποιησης του club και αποτι καταλαβαινεις τα παιδια του Δ.Σ. ειναι "πνιγμενα"!!! Οσο για το nickname ειναι μεν καλη ιδεα αλλα, αποτι φανταζομαι τα αυτοκολλητα πρεπει να γινονται μαζικη παραγγελια!!! Οποτε για φαντασου τον τυπο που τα φτιαχνει,απο κει που παταγε ενα enter και αρχιζε η εκτυπωση, θα πρεπει να ειναι πανω απτο pc αρκετη ωρα (=χρημα...) κλικ,κλικ!!! Ας περιμενουμε να τελειωσουν τα διαδικαστικα του club και μετα βλεπουμε για αυτοκολλητα και πολυτελειες!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2004, 22:26:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

entaksei gia na mhn vazoyme se tetoio mpela ayton poy tha ftiaxnei ta aytokollhta, mporoyme apo monoi mas na ftiaksoyme ena aytokollhtaki me to nik mas k na to valoyme dipla sto logotypo toy club. siga den einai k tipota gia ton kathena apo mas...

kapelakia e?? kalh fash!! tha thela ena!!! Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 02:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster, σωστά τα λες λες πως πρέπει να 'ναι πάνω από το pc, αλλά πόσα αυτοκόλλητα πια να παραγγελθούν? 100? 200? 400? Δε νομίζω από τη στιγμή που οι εγγεγραμμένοι είναι γύρω στους 800 και αν το αυτοκολλητάκι έρχεται με τη συνδρομή...τότε θα μειωθούν πιστεύω αρκετά (προσωπική άποψη και μακάρι να μη γίνει!!!!)!

Εντάξει μωρέ...όρεξη να 'χει να πληκτρολογεί... Laughing Laughing Laughing
Κι αν βαριέται να το κάνει αυτός...θα το κάνω εγώ στη θέση του Shocked ! Wink
Αλλά...όντως θα είναι πιο ακριβά... Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 10:35:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

100 μέλη θα είναι ευτυχία πιστευω... μακάρι! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
margorita24(maria) 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 QS1400

Ένταξη: 11 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Αthens ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 13:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ειδα εχθες στην Λ.Δημοκρατιας στο Μενιδι εναν τυπο με ενα seinsento fiat sporting με αυτοκολλητο προφανως του club τους που ήταν το εξης :www.seinsentoclub.gr....
Ηταν πολυ καλο... αλλα για το συγκεκριμενο αυτοκινητο ...
ηταν ....
ας μιλαμε για αυτοκινητα και οχι για κουβαδακια σωστη????
Απλα πρεπει και εμεις να κινηθουμε και γρηγορα θα ελεγα δεν γινεται να εχουν τα seinsento και εμεις τιποτα .!!!


Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΗ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1663s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on