PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2004, 15:42:15    Θέμα δημοσίευσης: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είδα σε κάποιο site που αφορούσε club αυτοκινήτου δεν θυμάμαι ποιό αυτή τη στιγμή , ένα link που κατεβάζεις και σώζεις στον υπολογιστή σου σε μορφή doc έτοιμες καρτούλες του club τους για όποιον ήθελε να τις τυπώσει από μόνος του σε πιο χοντρά χαρτιά .... όπως επίσης και αυτοκόλλητα του club .
Δεν θα ήταν μια καλή ιδέα να φορτώσετε ένα τέτοιο έγγραφο να μπορεί όποιος θέλει να προμηθεύεται μέσω διαδικτύου ???
Wink Wink


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2004, 16:07:05    Θέμα δημοσίευσης: Re: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Είδα σε κάποιο site που αφορούσε club αυτοκινήτου δεν θυμάμαι ποιό αυτή τη στιγμή , ένα link που κατεβάζεις και σώζεις στον υπολογιστή σου σε μορφή doc έτοιμες καρτούλες του club τους για όποιον ήθελε να τις τυπώσει από μόνος του σε πιο χοντρά χαρτιά .... όπως επίσης και αυτοκόλλητα του club .
Δεν θα ήταν μια καλή ιδέα να φορτώσετε ένα τέτοιο έγγραφο να μπορεί όποιος θέλει να προμηθεύεται μέσω διαδικτύου ???
Wink Wink


Καλύτερα τα αυτοκόλλητα να τα προμηθεύει το ίδιο κλουμπ (οι ιδρυτές και τα μέλη του), για να ξέρουμε ποιοι έχουν αυτοκόλλητο, για να έχουν οι σχετικοί με το κλουμπ και όσοι έρχονται στις συναντήσεις (κι ας παίρνει κι εμένα η μπάλα Wink ) !
Φαντάσου δηλαδή να προχωράς στο δρόμο και να βλέπεις παντού αυτοκόλλητα. Δε λέω εμένα καλό μου φαίνεται σαν ιδέα, αλλά θα ήθελα να ήξερα και τον οδηγό του εκάστοτε αυτοκινήτου, γιατί αν όπως σερφάρει τυχαία, σταμπάρει το αυτοκόλλητο, το κατεβάσει και μετά την κάνει...δε θα τον γνωρίζω. Κι αν τον δω στο δρόμο, του κορνάρω και του πω από το κλουμπ...αν θυμάται που βρήκε το αυτοκόλλητο και δε με βρίσει, δε θα γνωρίζει τίποτα παραπάνω!! Wink
Άποψή μου πάντα! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 10:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:


Καλύτερα τα αυτοκόλλητα να τα προμηθεύει το ίδιο κλουμπ (οι ιδρυτές και τα μέλη του), για να ξέρουμε ποιοι έχουν αυτοκόλλητο, για να έχουν οι σχετικοί με το κλουμπ και όσοι έρχονται στις συναντήσεις (κι ας παίρνει κι εμένα η μπάλα Wink ) !
Φαντάσου δηλαδή να προχωράς στο δρόμο και να βλέπεις παντού αυτοκόλλητα. Δε λέω εμένα καλό μου φαίνεται σαν ιδέα, αλλά θα ήθελα να ήξερα και τον οδηγό του εκάστοτε αυτοκινήτου, γιατί αν όπως σερφάρει τυχαία, σταμπάρει το αυτοκόλλητο, το κατεβάσει και μετά την κάνει...δε θα τον γνωρίζω. Κι αν τον δω στο δρόμο, του κορνάρω και του πω από το κλουμπ...αν θυμάται που βρήκε το αυτοκόλλητο και δε με βρίσει, δε θα γνωρίζει τίποτα παραπάνω!! Wink
Άποψή μου πάντα! Wink


και πολυ σωστη αποψη... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 13:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
kovac έγραψε:


Καλύτερα τα αυτοκόλλητα να τα προμηθεύει το ίδιο κλουμπ (οι ιδρυτές και τα μέλη του), για να ξέρουμε ποιοι έχουν αυτοκόλλητο, για να έχουν οι σχετικοί με το κλουμπ και όσοι έρχονται στις συναντήσεις (κι ας παίρνει κι εμένα η μπάλα Wink ) !
Φαντάσου δηλαδή να προχωράς στο δρόμο και να βλέπεις παντού αυτοκόλλητα. Δε λέω εμένα καλό μου φαίνεται σαν ιδέα, αλλά θα ήθελα να ήξερα και τον οδηγό του εκάστοτε αυτοκινήτου, γιατί αν όπως σερφάρει τυχαία, σταμπάρει το αυτοκόλλητο, το κατεβάσει και μετά την κάνει...δε θα τον γνωρίζω. Κι αν τον δω στο δρόμο, του κορνάρω και του πω από το κλουμπ...αν θυμάται που βρήκε το αυτοκόλλητο και δε με βρίσει, δε θα γνωρίζει τίποτα παραπάνω!! Wink
Άποψή μου πάντα! Wink


και πολυ σωστη αποψη... Wink Wink


ακριβώς. καλύτερα είναι αυτοκόλλητα κτλ να εχουν μονο τα μέλη που είναι πραγματικά μέλη. Δηλαδη αυτοι που ασχολούνται στο φόρουμ, που πληρώνουν την ετησια συνδρομη (αν υπαρχει), που βοηθούν τα αλλα μελη εφόσον μπορούν, που έρχονται στις συναντησεις κτλ. Ούτε εγώ θα ήθελα να γίνει σούπα το αυτοκόλητο. Άσε που με τόσα 206 που κυκλοφορούν πια αν είχαν ολοι αυτοκόλητο θα έπρεπε να σταματάμε-κορναρουμε-κανουμε φωτα καθε 100μετρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιαν 2004, 19:45:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vre paidia ola kala osa lete... alla egw o kahmenoylhs poy eimai apo nhsi ti na kanw??? den voleyei ... na meinw xwris aytokollhto? proteinw na ginei ayto poy lete me to arxeiaki doc, alla na to exoyn oi diaxeiristes toy club k na to stelnoyn me email se opoion to zhthsei k einai melos toy club.... ektos ki an moy steilei kapoios me taxydromeio opote ekei egw to voylwnw.... Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 00:32:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
vre paidia ola kala osa lete... alla egw o kahmenoylhs poy eimai apo nhsi ti na kanw??? den voleyei ... na meinw xwris aytokollhto? proteinw na ginei ayto poy lete me to arxeiaki doc, alla na to exoyn oi diaxeiristes toy club k na to stelnoyn me email se opoion to zhthsei k einai melos toy club.... ektos ki an moy steilei kapoios me taxydromeio opote ekei egw to voylwnw.... Rolling eyes


Shocked Shocked Δεν υπάρχει λόγος να το βουλώσεις!!! Wink
Όπως είπες θα στο στείλει κάποιος αν είναι.
Γενικά η άποψή μου είναι πως δε θα ήθελα να συναντήσω στο δρόμο κάποιον που να έχει απλά και μόνο το αυτοκόλλητο. Ένα "ανενεργό" μέλος δηλαδή! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 10:08:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
freestyler έγραψε:
vre paidia ola kala osa lete... alla egw o kahmenoylhs poy eimai apo nhsi ti na kanw??? den voleyei ... na meinw xwris aytokollhto? proteinw na ginei ayto poy lete me to arxeiaki doc, alla na to exoyn oi diaxeiristes toy club k na to stelnoyn me email se opoion to zhthsei k einai melos toy club.... ektos ki an moy steilei kapoios me taxydromeio opote ekei egw to voylwnw.... Rolling eyes


Shocked Shocked Δεν υπάρχει λόγος να το βουλώσεις!!! Wink
Όπως είπες θα στο στείλει κάποιος αν είναι.
Γενικά η άποψή μου είναι πως δε θα ήθελα να συναντήσω στο δρόμο κάποιον που να έχει απλά και μόνο το αυτοκόλλητο. Ένα "ανενεργό" μέλος δηλαδή! Wink


ακριβώς! εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου. Δε νομίζω να δίνονται έτσι χύμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 10:39:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Γενικά η άποψή μου είναι πως δε θα ήθελα να συναντήσω στο δρόμο κάποιον που να έχει απλά και μόνο το αυτοκόλλητο. Ένα "ανενεργό" μέλος δηλαδή! Wink


και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 11:22:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 11:37:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...

λάθος! γιατι το club δεν είναι ιντερνετικο! μπορεί κάλλιστα να είναι κάποιος μέλος και να μην έχει κανει ποτε Login επειδη απλά δεν έχει ή δεν ασχολείται με το ίντερνετ. Αλλά μπορεί να έρχεται στις συναντησεις κτλ. Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους. Δεν είναι δυνατόν το ΔΣ να καθεται να παίρνει απουσίες απο τις εκδρομές, το καφεδάκι και το φόρουμ για να δει ποιος θεωρείται ενεργό μέλος και ποιος όχι. Από την άλλη κανεις δε θέλει να γεμίσουμε αυτοκόλλητα. Πιστεύω οτι όποιος διατείθεται να δώσει ένα ποσό για συνδρομη σε ενα club πρέπει να θεωρείται ενεργό μέλος. Τώρα κάποιος μπορεί να μη καταφέρει να παραστει παρα μια-δυο φορές ή να μην έχει ίντερνετ.
Αυτη είναι η δική μου πρόταση για το αυτοκόλλητο. Τώρα βέβαια το ΔΣ θα αποφασίσει τετοια θέματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 11:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
teoman έγραψε:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...

λάθος! γιατι το club δεν είναι ιντερνετικο! μπορεί κάλλιστα να είναι κάποιος μέλος και να μην έχει κανει ποτε Login επειδη απλά δεν έχει ή δεν ασχολείται με το ίντερνετ. Αλλά μπορεί να έρχεται στις συναντησεις κτλ. Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους. Δεν είναι δυνατόν το ΔΣ να καθεται να παίρνει απουσίες απο τις εκδρομές, το καφεδάκι και το φόρουμ για να δει ποιος θεωρείται ενεργό μέλος και ποιος όχι. Από την άλλη κανεις δε θέλει να γεμίσουμε αυτοκόλλητα. Πιστεύω οτι όποιος διατείθεται να δώσει ένα ποσό για συνδρομη σε ενα club πρέπει να θεωρείται ενεργό μέλος. Τώρα κάποιος μπορεί να μη καταφέρει να παραστει παρα μια-δυο φορές ή να μην έχει ίντερνετ.
Αυτη είναι η δική μου πρόταση για το αυτοκόλλητο. Τώρα βέβαια το ΔΣ θα αποφασίσει τετοια θέματα...


Ο όρος "μη ενεργός" όπως τον έθεσα,αφορά το κομμάτι του forum (όπως παρουσιάζεται και στα στατιστικά).Αν όμως δεν ενημερώνεται κάποιος από το forum,πώς θα μάθει για τις δραστηριότητες του club?


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:02:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
petrskar έγραψε:
teoman έγραψε:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...

λάθος! γιατι το club δεν είναι ιντερνετικο! μπορεί κάλλιστα να είναι κάποιος μέλος και να μην έχει κανει ποτε Login επειδη απλά δεν έχει ή δεν ασχολείται με το ίντερνετ. Αλλά μπορεί να έρχεται στις συναντησεις κτλ. Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους. Δεν είναι δυνατόν το ΔΣ να καθεται να παίρνει απουσίες απο τις εκδρομές, το καφεδάκι και το φόρουμ για να δει ποιος θεωρείται ενεργό μέλος και ποιος όχι. Από την άλλη κανεις δε θέλει να γεμίσουμε αυτοκόλλητα. Πιστεύω οτι όποιος διατείθεται να δώσει ένα ποσό για συνδρομη σε ενα club πρέπει να θεωρείται ενεργό μέλος. Τώρα κάποιος μπορεί να μη καταφέρει να παραστει παρα μια-δυο φορές ή να μην έχει ίντερνετ.
Αυτη είναι η δική μου πρόταση για το αυτοκόλλητο. Τώρα βέβαια το ΔΣ θα αποφασίσει τετοια θέματα...


Ο όρος "μη ενεργός" όπως τον έθεσα,αφορά το κομμάτι του forum (όπως παρουσιάζεται και στα στατιστικά).Αν όμως δεν ενημερώνεται κάποιος από το forum,πώς θα μάθει για τις δραστηριότητες του club?


εχει σημασία? μέσω γνωστών, μέσω του χώρου που θα υπάρξει για να στεγάσει το club... νομίζω οτι και οι Mods έχουν τονίσει αρκετές φορές οτι το club ΔΕΝ ειναι το forum.Είναι κατι ευρύτερο. Και σε αυτό το πνεύμα πιστευω θα κινηθεί το ΔΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:17:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? δεν είναι κάτι κακό ή μη εφικτό, αντιθέτως είναι ευκαιρία να ενημερωθούν κι άλλοι για την ύπαρξη του club. Επίσης όπως ανέφερε κάποιος παραπάνω που βρίσκεται σε νησί , πως θα ήξερε σχετικά με το club 206 αν δεν είχε υπολογιστή και διαδίκτυο ?? Question Question
Ενώ αν κυκλοφορύμε με κάποιες κάρτες μπορούμε να τις αφήνουμε σε κάποιο παρμπρίζ .... εγώ πάρα πολλές φορές είχα την ευκαιρία να αφήσω κάρτα και δεν είχα μαζί μου ... μέχρι και στη Σκόπελο που ήμουν το καλοκαίρι και στο Βόλο που είχα δει μερικά πολύ όμορφα 206 και όχι μόνο !!!


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
εχει σημασία? μέσω γνωστών, μέσω του χώρου που θα υπάρξει για να στεγάσει το club... νομίζω οτι και οι Mods έχουν τονίσει αρκετές φορές οτι το club ΔΕΝ ειναι το forum.Είναι κατι ευρύτερο. Και σε αυτό το πνεύμα πιστευω θα κινηθεί το ΔΣ.


Δεν θα καταφέρουμε να συννενοηθούμε σήμερα Laughing
Δεν διαφωνώ με ότι λες,αλλά εγώ απάντησα στο τί θα πει "ανενεργό" μέλος,όσον αφορά το forum.Μέχρι σήμερα έχει αποδειχθεί ότι συμμετέχουν στις δραστηριότητες του club όσοι ενημερώνονται μέσα από το forum.Τώρα αν αυτό στο μέλλον αλλάξει,είναι άλλο θέμα.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:44:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? δεν είναι κάτι κακό ή μη εφικτό, αντιθέτως είναι ευκαιρία να ενημερωθούν κι άλλοι για την ύπαρξη του club. Επίσης όπως ανέφερε κάποιος παραπάνω που βρίσκεται σε νησί , πως θα ήξερε σχετικά με το club 206 αν δεν είχε υπολογιστή και διαδίκτυο ?? Question Question
Ενώ αν κυκλοφορύμε με κάποιες κάρτες μπορούμε να τις αφήνουμε σε κάποιο παρμπρίζ .... εγώ πάρα πολλές φορές είχα την ευκαιρία να αφήσω κάρτα και δεν είχα μαζί μου ... μέχρι και στη Σκόπελο που ήμουν το καλοκαίρι και στο Βόλο που είχα δει μερικά πολύ όμορφα 206 και όχι μόνο !!!


!!!!!!!!!!!!!!! Shocked όντως δε θα συννενοηθουμε σημερα...
Βάσω μου εγώ μίλησα για τις κάρτες μέλους (στυλ πιστωτικής) που θα παίρνει όποιος εγγραφεί στο club. Όχι για τις διαφημιστικές. Απο αυτές εννοείται πως ο καθένας μπορεί να παρει!

teoman ειπες την μαγική λέξη: μέχρι σήμερα. αυτό θα αλλάξει λογικά τώρα με τη νομιμοποίησει αν και το ίντερνετ παντα θα είναι ο μεγαλυτερος κραχτης και η πλειονοτητα των ενεργων μελών θα προέρχεται από εδώ. δε διαφωνούμε τελικα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
!!!!!!!!!!!!!!! όντως δε θα συννενοηθουμε σημερα...
Βάσω μου εγώ μίλησα για τις κάρτες μέλους (στυλ πιστωτικής) που θα παίρνει όποιος εγγραφεί στο club. Όχι για τις διαφημιστικές. Απο αυτές εννοείται πως ο καθένας μπορεί να παρει!


Καλά είναι δυνατόν ?????????? δεν μίλησα για κάρτες μέλους !!!!!!!!!! Shocked
Δεν θα ήταν πολύ ηλίθιο αν εννοούσα κάτι τέτοιο ???????? Rolling eyes Rolling eyes


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 13:05:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evil είπες στο προήγουμενο post σου "Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? ". Ενώ κανείς μας δεν είπε οτι υπάρχει πρόβλημα στο να παρει καποιος καρτούλες. Το μόνο σημείο που αναφέρθηκε η λέξη κάρτα πιο πάνω από εμένα ήταν όταν έγραψα : "Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους" και "εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου". Και στις δύο περιπτώσεις αναφερόμουν στην κάρτα μέλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 16:19:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Μη ενεργά" μέλη (για μένα) είναι αυτά που αφού μάθουν για το κλουμπ και κάνουν register δε θα ξανακούσουμε από αυτούς ποτέ, είτε στο forum είτε σε συνάντηση!!!!!
Ούτε εγώ έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting! Wink Και πιθανότατα, λόγω εξεταστικής, θα χάσω και το κόψιμο της βασιλόπιτας. Crying or Very sad
"Μη ενεργό" μέλος ήμουν εγώ για περίπου 4 μήνες!!! Shocked Shocked Shocked Είχα κάνει register και ήμουν απλά θεατής! Πόσοι γνωρίζατε για μένα αυτούς τους 4 μήνες? (Γιατί γνωρίζετε τώρα θα μου πείτε...θα με μάθετε όμως Twisted evil Twisted evil ...πλάκα κάνω Wink )
Φαντάσου λοιπόν...έχω κατεβάσει το αυτοκόλλητο και με πετυχαίνεις στο δρόμο...αρχίζεις τις κόρνες κι έρχεσαι δίπλα μου...εγώ σε κοιτάω και σου λέω:
-Τρέχει κάτι ρε κοπελιά και κορνάρεις σαν τρελλή?
-Έλα ρε συ, από το club είμαι?
-Ήσουν χτες κι εσύ στο μαγαζί? Δε σε θυμάμαι...είχα πιεί και λίγο...
-Χαχα...από το 206 club!
-Ποιό?
-Κόρναρα για το πίσω δεξί λάστιχο...έχει σκάσει...τα λέμε!
-Α, ευχαριστώ, γειά! (206 club????...πωπω θα είχε πιεί περισσότερο από μένα!!!!!)

Αλλά επειδή σα θεατής δεν είχα αφήσει topic για topic...όταν ερχόσουν δίπλα μου:

-Α, η Βάσω...που πας ρε συ?
-Γνωριζόμαστε?
-Έλα ρε Βάσω που δε με ξέρεις!!!! (Τόσες φορές έχουμε συναντηθεί/μιλήσει!!!! Shocked Shocked Shocked )

Ε, τρελλαίνεσαι μετά ή όχι?

Δεν ειρωνεύομαι κανέναν έτσι...αν είναι δυνατόν! Very happy

Για τις καρτούλες (όχι κάρτες μέλους βέβαια)...αν βρει την κάρτα από το Internet τι να την κάνει? Για να τη χρησιμοποιήσει ο ίδιος, σημαίνει έχει βρει και το κλουμπ! Razz (Πλακίτσα έτσι? Wink )
Για να τις μοιράσει κάπου είναι πάρα πολύ καλή ιδέα Βάσω! Μπράβο! Ειλικρινά δεν το είχα σκεφτεί! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 19:15:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fysika k einai kalytera ta aytokollhta na ta exoyn mono ta paidia poy einai melh sto club k exoyn plhrwsei syndromh giayto k diathetoyn k karta meloys.... to katanow ayto... apla tha hthela na kserw..... egw isws den mporesw pote na parevrethwse kapio meeting logo apostasews.... (nhsi vlepete...) alla ap thn allh symmetexw k milaw me ta paidia kathimerina sto forum..... yparxei problhma sto na eimai energo melos, k na exw thn kartoyla k to aytokollhto sto amaksi moy??fysika gia na leitoyrghsei to club tha prepei oloi na dwsoyme to poson poy xreiazetai... gia na eimaste melh k me th voyla poy lene!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2004, 00:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
fysika k einai kalytera ta aytokollhta na ta exoyn mono ta paidia poy einai melh sto club k exoyn plhrwsei syndromh giayto k diathetoyn k karta meloys.... to katanow ayto... apla tha hthela na kserw..... egw isws den mporesw pote na parevrethwse kapio meeting logo apostasews.... (nhsi vlepete...) alla ap thn allh symmetexw k milaw me ta paidia kathimerina sto forum..... yparxei problhma sto na eimai energo melos, k na exw thn kartoyla k to aytokollhto sto amaksi moy??fysika gia na leitoyrghsei to club tha prepei oloi na dwsoyme to poson poy xreiazetai... gia na eimaste melh k me th voyla poy lene!!!


Όπως είπα πιο πάνω, το πρόβλημα παρουσιάζεται όταν δε συμμετέχεις καθόλου!
-Εσύ, οκ, είσαι σε νησί, δεν μπορείς να έρθεις στα meeting οκ! Συμμετέχεις στο forum όμως. Wink
-Ο άλλος δεν έχει PC ή Internet, αλλά έρχεται στις συναντήσεις! Πάλι οκ!
-Ο άλλος που δε θα συμμετέχει καθόλου...π.χ. δε διαθέτει PC ή δεν μπορεί να έρθει σε κάποια συνάντηση...δε θα του πούμε όχι, απλά αν τον πετύχουμε στο δρόμο, δε θα μας ξέρει, δε θα τον ξέρουμε! Κι αν αρχίσει να υιοθετείται αυτή η λογική...ο ένας θα γίνει 2, οι 2 θα γίνουν 3, κ.ο.κ. και θα καταντήσει το κάθε 206 με το αυτοκολλητάκι του (πράγμα που έχω ξαναπεί δε με χαλάει καθόλου! Wink ), αλλά με τον άγνωστο οδηγό του (πράγμα που έχω ξαναπεί με χαλάει! Laughing ).
-Η περίπτωση του να μη θέλει να συμμετέχει δε σχολιάζεται καν!

Με λίγα λόγια να υπάρχει: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ (ΓΕΝΙΚΑ) και ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ με τα υπόλοιπα μέλη...

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ

Τώρα με τη νομιμοποίηση, απ' ό,τι διάβασα θα υπάρχουν γραφεία του κλουμπ! Οπότε η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ θα είναι πιο εύκολη! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2878s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on