PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

αρση κ μεταβιβαση αυτοκινητου

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
v.p turbo (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug 207 rallye

Ένταξη: 11 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάϊ 2013, 21:50:53    Θέμα δημοσίευσης: αρση κ μεταβιβαση αυτοκινητου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια εχω κατι αποριες.ειχα αγορασει τον γαλλο απο αντιπροσωπεια με δοσεις στην εθνικη.το αμαξι ακομα το χρωσταω κ η αδεια εχει παρακρατηση απο την εθνικη.τωρα θελω να το δωσω.εχω τις εξης αποριες:1ον μπορει να γινει προσωρινη αρση παρακρατησης η κατι τετοιο για να το πουλησω?2ον:μπορει να γινει μια ειδους ''μεταβιβαση χρεων-δοσεων''στο μελλοντα αγοραστη?κ να πληρωνει αυτος το υπολοιπο με τα χρεη στο ονομα του.
Η ο μονος τροπος ειναι να σκασει το ρευστο κ να απολπληρωσουμε για να γινει αρση κ να αναλαβει ο διεκπαιρεωτης μετα κ να του δωσω τα κλειδια κ να φυγει??τι μπορω να κανω?


Άντε γειά!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 07:44:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να γινει αναθεση δανειου κατευθειαν στο νεο ιδιοκτητη απο την τραπεζα και εσυ να παρεις τη διαφορα.Αλλα ποιος νομιζεις οτι θα θελει να μπλεξει με τετοιες διαδικασιες αυτη την εποχη? Μπορει επισης να σου δωσει τα χρηματα για την αποπληρωμη και να περιμενει να κανεις τις διαδικασιες ωστε να αρεις την παρακρατηση και να γινει η μεταβιβαση. Χλωμο και αυτο..Μονο αν η τιμη ειναι χωμα θα βρεις προθυμα κορακια! Για ποσο κεφαλαιο ακομα μιλαμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
v.p turbo (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug 207 rallye

Ένταξη: 11 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 21:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο το κεφαλαιο στην ουσια τιποτα δεν θα βγαλω εγω αφου οτι δωσει δινω κ ξοφλαω.τη λυση να αναλαβει το υπολοιπο τον δοσεων ο ιδιος μου το προτεινε σαν ιδεα αν μπορει να γινει..οσο για το σκασιμο ντουκου για να γινει αρση δεν μας αφορα.αφου γινει μια αναλογη δηλωση του δινω κλειδια φευγει κ κανει κουμαντο ο διεκπαιρεωτης μου..αλλα αυτο ειναι το θεμα μου..μπορει να γινει αυτο με τις δοσεις?ειδικα στην εθνικη?


Άντε γειά!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 21:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδαρε πρεπει να του εγκριθει νεο δανειο..
και τουτες τις εποχες ειναι λιγο δυσκολο..


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
v.p turbo (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug 207 rallye

Ένταξη: 11 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 21:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο σκεφτομαι κ εγω ρε φιλε.η πιο απλη λυση ειναι το ντουκου κ τελειωσαμε αλλα αν μπορει να βγαλει ετσι ακρη καλυτερα..εχουν γινει αστα να πανε τα πραγματα..


Άντε γειά!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0757s (PHP: 53% - SQL: 47%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on