PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Rally Acropolis 2013
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούν 2013, 19:14:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ητανε και φετος, βεβαια απο το 2016 που θα τρεχουν οι δελτονες και τα εσκορτ μκ4 Ιστορικο Ακροπολις δεν προκειται να ξαναπατησω σε κανονικο Laughing
Εντυπωση μου εκανε ο Ogier, μου θυμησε δυο φιλους αγωνιζομενους που ηταν "όρμες" στους αγωνες και αν τους εβγαινε πηγαιναν πολυ καλα, αν δεν τους εβγαινε παρακολουθουσαν τον υπολοιπο αγωνα σαν θεατες.Εκανε την γκαφα του την Παρασκευη και μετα πηγε τερμα ολο τον αγωνα οντας θεαματικος και υπερβολικος.Δεν ξερω αν ειναι ετσι, δεν παρακολουθω το υπολοιπο wrc αλλα μου εδωσε αυτη την εντυπωση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούν 2013, 20:08:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω σημερα ευχαριστηθηκα την ειδικη στο Λουτρακι.
Χτες φαγαμε ταλαιπωρια για την ειδικη στο Γυμνο.....
Ειναι απαραδεκτοι παντως το ελεγε ολος ο κοσμος.
Γραφει το road-book οτι ειναι κακος χωματοδρομος,ενω ητανε μονο για μπουλντοζες,εδω κολλουσαν τα 4χ4,ολος ο κοσμος εβριζε και γυρνουσε πισω αφου βεβαια ειχε ηδη ταλαιπωρηθει καμια ωρα κι εγω προσπαθουσα να ανεβω με 5 ατομα με 207 Rolling eyes
Ευτυχως γλυτωσαμε τα χειροτερα αλλα δεν αποζημιωθηκαμε με αυτο που ειδαμε.Φυσικα μεχρι να ξανακατεβουμε δεν προλαβαμε τη Ζηρεια κι ετσι καναμε μονο μια βολτα απο το service park στο Λουτρακι.
Επιστροφη και σημερα πρωι ειδικη Λουτρακι αφου πηρα το rc και στα Πισσια δεν ανεβαινα μετα τα χτεσινα αφου μου ειπαν εκει οτι ειναι χαλια ενα κομματι 3.5 χλμ.
Του χρονου ελπιζω καλυτερα και πιο οργανωμενα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούν 2013, 20:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως δεδομένου οτι ήξερα οτι θα πατήσουμε χώμα, δεν πήρα το αυτοκίνητο μου....

Θέλω να πω οτι μην μας φταίνε μόνο οι άλλοι...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούν 2013, 20:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Εγώ πάντως δεδομένου οτι ήξερα οτι θα πατήσουμε χώμα, δεν πήρα το αυτοκίνητο μου....

Θέλω να πω οτι μην μας φταίνε μόνο οι άλλοι...

Σαν θεατες πρεπει να ειμαστε μακραν οι χειροτεροι, ουτε εγω πηρα το δικο μου .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούν 2013, 21:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Εγώ πάντως δεδομένου οτι ήξερα οτι θα πατήσουμε χώμα, δεν πήρα το αυτοκίνητο μου....

Θέλω να πω οτι μην μας φταίνε μόνο οι άλλοι...



Μα κι εγω δεν πηρα το rc,μηπως δεν εγινα κατανοητος;
Πηρα το αλλο 207 που εχω το 1.4 που ειναι για ειδικες αποστολες.
Οι αλλοι μας φταινε οταν δεν γραφουν οτι ο δρομος ειναι μονο για καθαρα και 4χ4 τυπου land rover.
Παω τα τελευταια 24 χρονια στο ακροπολις και αλλα 12 με πηγαινε ο πατερας μου οταν ημουνα παιδακι.
Δεν ριχνω ευθυνες πουθενα απλα οταν γραφουν καποιοι τα εγγραφα για τους θεατες θα πρεπει να ειναι πιο συγκερκριμενοι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούν 2013, 21:51:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα , Εγώ φέτος έμεινα στην 'παρακολούθηση' και πολύ λιγότερο στη φωτογράφιση οπότε μόνο 2 επέλεξα Laughing

Ο οζιέ ειδικά στο δεύτερο πέρασμα απο λουτράκι πήγε ΠΟΛΥ πιο γρήγορα απο όλους τους άλλους...latvala το κυνήγησε αλλα στο σημείο που ήμουνα στο δεύτερο πέρασμα έχασε χρόνο γιατί πέρασε στο τέλος και το παραείχαν σκάψει οι προηγούμενοι οπότε άλλαξε γραμμές...

Ιντζόγλου τάπα με το φιεστάκι Laughing Laughing





Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιούν 2013, 00:10:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το Ακροπολις ειναι παντα "ομορφο"
απλα φετος ηταν "λίγο" (σε σημμετοχες / σε θεαμα / ισως και σε ορεξη κλπ κλπ)


υγυ συγχαρητηρια σε Ρονι/Νικο για την συμμετοχή...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιούν 2013, 09:59:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια πρωτα πρωτα στο Νικολα και μετα στα υπολοιπα ελληνικα & ξενα πληρωματα.

εγω πηγα σαββατο στο service park και κυριακη στα πισσια.

γενικα ηταν καλα απλος μου φανηκε λιγο ποιο προχειρα απο πλευρας οργανωσεις σε σχεσει με αλλες χρονιες.

μεγαλος πρωτα ως ανθρωπος και μετα ως οδηγος ο ρομπερ γκουμπιτσα, μπραβο για την θεση , την οδηγη αλλα και το ηθος του.

και του χρονου παιδια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιούν 2013, 15:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστουμε πολυ!!!!
Ηταν οντως αξιοπρεπη τα περασματα μας απεξω? (τηρουμενων των αναλωγιων παντα, καθως το να περνας με σχεδον νορμαλ δικινητο απο τις ακροπολικες ειδικες ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο)

Δυστυχως φετως γνωρισαμε την ασχημη πλευρα του Ακροπολις.. Αλλα μαθαινουμε και ελπιζω να επιστρεψουμε δυνατοτεροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιούν 2013, 17:09:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Νικόλα...!!
Μια χαρά...
Οι δυσκολίες που αντιμετώπιζε το αυτοκίνητο ήταν εμφανείς, ακόμα περισσότερο αν έκανες τη σύγκριση και με αυτοκίνητα άλλων κατηγοριών...!!

Και πάλι μπράβο!!


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιούν 2013, 23:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάλι με αμιγώς τεχνικώς εξειδικευμένα κριτίρια το Φιεστάκι μου φάνηκε πολύ... όμορφο Very happy

Και του χρόνου!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Ιούν 2013, 22:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ήταν για αυτό που είναι πλέον το wrc...
ένα μεγάλο μπράβο στον παγκόσμιο παρά την ατυχία τους....
και του χρόνου λίγο πιο οργανωμένα από μέρος μου γιατί φέτος έγινε η μαλ***α τελικά....απλά λίγο περισσότερο προσοχή πλέον αναγκαστικά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Ιούν 2013, 23:19:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο συγχαρητήρια για τη συμμετοχή και την επίδοση.

Αναμένουμε περιγραφή!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1424s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on