PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

TV και WRC 2004
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 11:22:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευτυχώς που υπάρχει το Internet για να μαθαίνουμε σε real-time τι γίνεται
στο wrc Smile

Δυστυχώς με τις ώρες μετάδοσης του star στερηθήκαμε την αμεσότητα του αγώνα και ή ξενυχτάγαμε ή γράφαμε στο video (αν ήμασταν τυχεροί καθώς οι ώρες πάντα άλλαζαν Evil )

Ειδικά με την υπερειδική στο acropolis ... ακόμα τους βρίζω Evil Evil Evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Οσο για τα 5λεπτα δεν φτάνουν ούτε για αστείο...Τι θα περιμένουμε
Κυριακή βράδυ για να τα δούμε όλα μαζί ? ΓΙΑΤΙ εεεεεεεεεεε ??

Η Ελληνική TV πάει απο το κακό στο χειρότερο Mad


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cmarin (Costas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 15:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω πάλι ότι είναι θετικό βήμα για να βλέπουμε WRC σε φυσιολογικές ώρες παρά το τίποτα. Όσο για τα 5λεπτα, μάλλον πήραν αυτό το πακέτο ατό την ISC....o χρόνος θα δείξει γενικότερα.
Δείτε πως θα είναι τ ο προγραμμα του MONTE...http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&race_id=0&article_id=5063


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 09:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι μεταδόσεις ξεκινούν την Κυριακή στις 21:30.....
Προφανώς θα πρόκειται για μια preseason εκπομπή, με παρουσίαση των ομάδων - οδηγών και του προγράμματος....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 10:58:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως σας φανηκε η εκπομπη χτες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
douf (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 1.6/16v

Ένταξη: 08 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 12:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Ζαλμάς είναι ένας απ' τους καλούς αγωνιστές για το ράλλυ γενικότερα αν κρίνω απ' το βιβλίο του,πιστεύω ότι θα κάνει καλή δουλειά,ανάλογα με το υλικό που θα έχει.Τώρα για τον άλλο δεν ξέρω και πολλά.Αρχικά καλή φαίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 14:25:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H συζήτηση, μπορώ να πώ, οτι με έκανε να χασμουρηθώ μερικές φορές....
Το Rally Magazine, ήταν απλά η μετάφραση του αντίστοιχου video, που χρησιμοποιεί και το Eurosport, χωρίς προσωπικά σχόλια από τον εκφωνητή... (μερικές φορές μάλιστα, επειδή η εικόνα ήταν γρήγορη, η μετάφραση αναγκαστικά έπρεπε να "τρέξει" και αυτή και χάνονταν το νόημα...)
Περιμένω να δω και τον σχολιασμό στους αγώνες....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιαν 2004, 10:11:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν κυρίες και κύριοι το WRC στο Μonte carlo ξεκίνησε Very happy

Η 1η ειδική ακυρώθηκε λόγω πολύ κόσμου !!! Περιμένουμε την συνέχεια...
και τους χρόνους του νέου 307 WRC. Cool

Νατο το λιοντάρι στην 2η ειδική Arrow

1. 5 GRONHOLM-RAUTIA Peugeot 307 A8 17'20"900 69.8 km/h 1 1
2. 7 MARTIN-PARK Ford Focus A8 17'30"800 + 00'09"90 2 2
3. 3 LOEB-ELENA Citroen Xsa A8 17'32"100 + 00'11"20 3 3
4. 8 DUVAL-PREVOT Ford Focus A8 17'40"400 + 00'19"50 4 4
5. 1 SOLBERG-MILLS Subaru Impr A8 17'56"900 + 00'36"00 5 5
6. 4 SAINZ-MARTI Citroen Xsa A8 17'59"600 + 00'38"70 6 6
7. 10 GALLI-D AMORE Mitsubishi A8 18'05"700 + 00'44"80 7 7
8. 6 LOIX-SMEETS Peugeot 307 A8 18'19"400 + 00'58"50 8 8
9. 9 PANIZZI-PANIZZI Mitsubishi A8 18'38"600 + 01'17"70 9 9
10. 2 HIRVONEN-LEHTIN Subaru Impr A8 18'42"800 + 01'21"90 10



Πότε έχει μετάδοση το tv magic ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 10:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εκπομπη τελικα ηταν πολυ καλη. 90 λεπτα γεματα.
Ειχε λεπτομεριες τεχνικες και μη.
Ωραια πλανα και λιγες διαφημισεις.

Μπραβο στο Ματζικ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 10:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ.....
Καλή η εκπομπή....
Δεν στηρίχτηκε στην εκπομπή από το εξωτερικό, όπου τα προηγούμενα χρόνια έκαναν απλά μετάφραση και ....χασκογελούσαν ενώ μετέδιδαν...
Πήραν τα πλάνα (και πολλές τηλεμετρίες...), τα επεξεργάστηκαν και έβαλαν ένα σοβαρό σχολιασμό....
Μπράβο, καλή συνέχεια...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 14:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι?
Είδα καλά? Το 307 το cc έτρεχε?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 14:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ 4ΑΡΙ ΚΙΒΩΤΙΟ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 14:47:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Βρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι?
Είδα καλά? Το 307 το cc έτρεχε?


και βεβαια. Δεν το ειδες? Η πεζο με αυτο τρεχει φετος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 15:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά ήξερα για 307, όχι για 307 cc, και όταν το είδα τρελλάθηκα.
Έλεγα...εντάξει, θα είναι σαν το 206 αλλά λίγο πιο ογκώδες...τώρα με το cc...γ**α τα! Τι πιο ογκώδες, άλλο αυτοκίνητο (μόνο τα μπροστά φώτα το θυμίζουν...). Κρίμα! Sad
Τουλάχιστον είχε καλές επιδόσεις (καλύτερες μου φαίνεται από το 206 Evil ). Very happy Wink

Tony, δεν ξέρω αν ήταν 4άρι το κιβώτιο...εγώ μέχρι 3η είδα!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Wink
Το πιάσατε έτσι?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 15:55:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Ρε παιδιά ήξερα για 307, όχι για 307 cc, και όταν το είδα τρελλάθηκα.


Εδώ βούϊξε ο τόποε, τώρα το κατάλαβες;;;
kovac έγραψε:

Έλεγα...εντάξει, θα είναι σαν το 206 αλλά λίγο πιο ογκώδες...τώρα με το cc...γ**α τα! Τι πιο ογκώδες, άλλο αυτοκίνητο (μόνο τα μπροστά φώτα το θυμίζουν...). Κρίμα! Sad
Τουλάχιστον είχε καλές επιδόσεις (καλύτερες μου φαίνεται από το 206 Evil ). Very happy Wink


Ο μεγαλύτερος όγκος, έχει τα θετικά και τα αρνητικά, όπως δήλωσε ο Gronholm όμως, το 307 είναι πολύ καλύτερο από το 206...
Για πρώτη εμφάνιση, το 307 τα πήγε πολύ καλά και αν δεν γλύστραγε σε μια ειδική ο Gronholm, η κατάταξη θα ήταν διαφορετική......
kovac έγραψε:
Tony, δεν ξέρω αν ήταν 4άρι το κιβώτιο...εγώ μέχρι 3η είδα!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Wink
Το πιάσατε έτσι?

Στο σημείο που είδες, αν έβαζε μια ταχύτητα παραπάνω, θα έβγαινε αυτομάτως εκτός αγώνα με σπασμένη ανάρτηση ή θα κόλλαγε σε κανένα τοίχο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 16:59:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Στο σημείο που είδες, αν έβαζε μια ταχύτητα παραπάνω, θα έβγαινε αυτομάτως εκτός αγώνα με σπασμένη ανάρτηση ή θα κόλλαγε σε κανένα τοίχο....


Σε incar πλάνα που είδα νομίζω του Martin (αν δεν κάνω λάθος) τρελλάθηκα! Στα σημεία με πάγο το αυτοκίνητο δεν ξεπέρναγε τα 40 km/h!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 18:32:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
kovac έγραψε:
Ρε παιδιά ήξερα για 307, όχι για 307 cc, και όταν το είδα τρελλάθηκα.


Εδώ βούϊξε ο τόποε, τώρα το κατάλαβες;;;


Φίλε Βαγγέλη δεν παρακολουθώ καθόλου WRC και γενικά δεν ενημερώνομαι γι' αυτό! Wink
Απλά είχα ακούσει για 307 (δε λες που έμαθα και γι' αυτό!!!!! Laughing Laughing Laughing ) και είδα ξάφνου ένα cc Shocked Shocked Shocked να τρέχει και είπα να ρωτήσω εσάς που ξέρετε! Wink

kovac έγραψε:
Tony, δεν ξέρω αν ήταν 4άρι το κιβώτιο...εγώ μέχρι 3η είδα!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Wink
Το πιάσατε έτσι?

Vaggelis έγραψε:
Στο σημείο που είδες, αν έβαζε μια ταχύτητα παραπάνω, θα έβγαινε αυτομάτως εκτός αγώνα με σπασμένη ανάρτηση ή θα κόλλαγε σε κανένα τοίχο....


Μπααααααα...εμένα μου φάνηκε πως είχε κολλήσει η τρίτη του Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil ...μετά αλλάξανε κιβώτιο...αλλά ξανακόλλησε (μου φαίνεται το ίδιο έπαθε και ο 2ος οδηγός)! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 19:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Μήπως να τους προτείνω να κάνω την μετάφραση και τον σχολιασμό εγώ; Ωραία φωνή έχω!



Γελάσαμε κι απόψε! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2011s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on