PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

TV και WRC 2004
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 08:47:52    Θέμα δημοσίευσης: TV και WRC 2004 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο το rally.gr:

WRC: Το WRC στο TV Magic ! - 7/1/2004 6:36 μμ
Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες του rally.gr, οι αγώνες του Π.Π.Ρ. 2004 θα μεταδίδονται στη χώρα μας από το τηλεοπτικό κανάλι TV Magic.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 08:53:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ante doksa to megalodinamo na doume kapia pragmata fetos giati persi ego prosopika den eixa dei tipota... molis katafera na tzournepso ena dvd apo to car and driver kai na to persino odoiporiko ton odigon.... anyway makari na itane se kalitero kanali giati den to piano kai telia alla apo to olotela kali kai i panagiotena...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 09:01:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι μακαρι να το δειχνει και σε νορμαλ ωρες.
Επιτελους να βλεπουμε και να γραφουμε στο βιντεο αυτα που θελουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 09:19:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ποιος θα κάνει την μετάδοση;;;;;
Ο Τάκης Τσουκαλάς;;;;; Afroman
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 09:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λες?
και θα υποστηριζει και την πεζο λογω χρωματων χαχα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 09:41:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Ναι μακαρι να το δειχνει και σε νορμαλ ωρες.
Επιτελους να βλεπουμε και να γραφουμε στο βιντεο αυτα που θελουμε.


και νορμαλ μερες θα ελεγα ( κανα σ/κ ) να βλεπουμε και εμεις οι σκληρα εργαζομενοι... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 09:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Και ποιος θα κάνει την μετάδοση;;;;;
Ο Τάκης Τσουκαλάς;;;;; Afroman
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

τι ειναι αυτος ρε, περιπτωσαρα μεγαλος καραγκιοζης (χωρις παρεξηγηση)τον εβλεπα προχτες και τρελαθηκα .... Silly Onfire



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 09:53:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε δεν παει να κανει μεταδοση κι ο μαυροματης
αρκει να το βλεπουμε σε νορμαλ ωρες.
Αν και πιστευω οτι το Ματζικ επειδη ειναι σχετικα καινουργιο καναλι και θελει να τραβηξει κοσμο θα εχει καλες μεταδοσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 10:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
fpug έγραψε:
Ναι μακαρι να το δειχνει και σε νορμαλ ωρες.
Επιτελους να βλεπουμε και να γραφουμε στο βιντεο αυτα που θελουμε.


και νορμαλ μερες θα ελεγα ( κανα σ/κ ) να βλεπουμε και εμεις οι σκληρα εργαζομενοι... Silly


τι λες βρε Ζαχαρία........ Confused
αφού οι αγώνες είναι πάντα Π Σ Κ......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 11:20:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
shark_zak έγραψε:
fpug έγραψε:
Ναι μακαρι να το δειχνει και σε νορμαλ ωρες.
Επιτελους να βλεπουμε και να γραφουμε στο βιντεο αυτα που θελουμε.


και νορμαλ μερες θα ελεγα ( κανα σ/κ ) να βλεπουμε και εμεις οι σκληρα εργαζομενοι... Silly


τι λες βρε Ζαχαρία........ Confused
αφού οι αγώνες είναι πάντα Π Σ Κ......


ουπς δικιο εχεις... Silly

αν τα διχνει ζωντανα ομως .... Idea Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 11:37:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μεις που δεν το πιάνουμε, στην απόξω θα μείνουμε ?

δε γαμ.... έτσι κι αλλιώς από το Eurosport (deutche) το έβλεπα και πέρυσι.
Αυτές τις μέρες βλέπω dakar!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 13:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
και μεις που δεν το πιάνουμε, στην απόξω θα μείνουμε ?

δε γαμ.... έτσι κι αλλιώς από το Eurosport (deutche) το έβλεπα και πέρυσι.
Αυτές τις μέρες βλέπω dakar!


Προφανώς θα έχει αναμετάδοση σε τοπικά κανάλια....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 21:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aς είναι καλά η Nova και φέτος... με το Eurosport..!

Ευτυχώς που έχει και την επιλογή γλώσσας γιατί αν περίμενα να ακούσω τον Ελληνικό σχολιασμό (με την βουλωμένη μύτη) ακόμα θα γέλαγα...!

Μήπως να τους προτείνω να κάνω την μετάφραση και τον σχολιασμό εγώ; Ωραία φωνή έχω!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 21:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Aς είναι καλά η Nova και φέτος... με το Eurosport..!

Ευτυχώς που έχει και την επιλογή γλώσσας γιατί αν περίμενα να ακούσω τον Ελληνικό σχολιασμό (με την βουλωμένη μύτη) ακόμα θα γέλαγα...!

Μήπως να τους προτείνω να κάνω την μετάφραση και τον σχολιασμό εγώ; Ωραία φωνή έχω!


Tασουλη αν δεν κανω λαθος τον μεταγλωτισμο δεν την κανουμε εμεις απο την NOVA.... Wink
(χωρις παρεξηγηση)

Υ.Γ. Για πες μου το Κ.Σ σου να σε κοψω Evil Evil Evil


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 21:54:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byron206 έγραψε:


Tασουλη αν δεν κανω λαθος τον μεταγλωτισμο δεν την κανουμε εμεις απο την NOVA.... Wink
(χωρις παρεξηγηση)

Υ.Γ. Για πες μου το Κ.Σ σου να σε κοψω Evil Evil Evil


Kαι ποιός τον κάνει καλέ; Ο τυπάς (σορρυ δεν ξέρω ποιος είναι) με την βουλωμένη μύτη, είναι και στο Supersport εκφωνητής...

Και ο μεταγλωτισμός αλλά και η περιγραφή δεν είναι και από τις καλύτερες (σορρυ)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 22:00:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο, για παράδειγμα είχε πέρυσι τηλεμετρία και σχολιασμό των ειδικών από τον Nicky Grist και από αυτά ούτε το 1/100 δεν μεταφράστηκε! Γι'αυτό άκουγα τον ΘΕΟ (μακράν για εμένα ο καλύτερος συνοδηγός) στα Αγγλικά.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byron206 (Αρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) GTi (2003)

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 294
Τόπος: Αθήνα Βύρωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιαν 2004, 22:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Byron206 έγραψε:


Tασουλη αν δεν κανω λαθος τον μεταγλωτισμο δεν την κανουμε εμεις απο την NOVA.... Wink
(χωρις παρεξηγηση)

Υ.Γ. Για πες μου το Κ.Σ σου να σε κοψω Evil Evil Evil


Kαι ποιός τον κάνει καλέ; Ο τυπάς (σορρυ δεν ξέρω ποιος είναι) με την βουλωμένη μύτη, είναι και στο Supersport εκφωνητής...

Και ο μεταγλωτισμός αλλά και η περιγραφή δεν είναι και από τις καλύτερες (σορρυ)


Απο οτι εμαθα υπαρχει καποιος που κανει τους μεταγλωτισμους ο οποιος δεν ειναι υπαλληλος του S.SPORT και συνεργαζεται με μας και το Eurosport θα μαθω περισσοτεερα αυριο απο το marketing του s.sport

Ναι αλλα τον κωδικο συνδρομητη σου δεν μου το λες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


BYRON206
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
cmarin (Costas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2004, 14:11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To Magik έχει προγραμματίσει να το προβάλει στο prime time, αν προλαβαίνει να παίρνει τις εικόνες που με τους καινούργιους κανονισμούς (βλ 1000 πίστες) ίσως καθυστερούν.
Επίσης παίζει ακόμη και το ενδεχόμενο κάποιο κρατικό κανάλο (το 1 ή ΝΕΤ) να πάρει εικόνα για JWRC και Ν αλλά και ένα life style προγραμμα γύρω από το WRC.
Στο magik μάλλον θα δείχνουν ένα preview την Κυριακή πριν τον αγώνα, 5 λεπτά τις ημέρες του αγώνα στις ειδήσεις και 60-90 λεπτά την Κυριακή του τερματισμού.
Επίσης κοιτάζουν να το πουλήσουν και σε τοπικούς σταθμούς.

Η εξέλιξη του θέματος είναι καλή αλλά στην πράξη.....είδωμεν...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2004, 14:46:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

5 λεπτά στην διάρκεια των ειδήσεων ε; Eνδιαφέρον!.... Ιδιαίτερα όταν έξω ψάχνουν να βρουν τρόπους να κάνουν απ'ευθείας μεταδόσεις (οπως έγινε φέτος με το RAC)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
cmarin (Costas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 34

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2004, 16:28:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tην Πέμπτη 15/1 θα γίνει και η παρουσίαση από το magic του WRC για την χρονια. Αυτό δείχνει ότι το έχουν πάρει σοβαρά. Επίσης αν έχετε προσέξει, έχει "τρελλαθεί" στις διαφημίσεις.... Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1632s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on