PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

σαζμαν ντιεζελ σε βενζινη
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 15:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Παράθεση:
Το πήρε πριν αλλάξουν οι τιμές. Σου ξαναλέω, διάβασε το αντίστοιχο τόπικ μπας και διαφωτιστείς, γιατί είσαι λίγο πίσω... (πράγματι αναφερόμουν για γρανάζι σε 207 rallye)
Ποιό είναι το αντίστοιχο topic, γιατί είμαι λίγο μαλακούλης, δε ξέρω από αυτά εγώ Rolling eyes


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=20102&start=200

Παράθεση:
Παράθεση:
Στην διάθεσή σου σε ότι άλλη ενημέρωση χρειαστείς, γιατί μιλάς βασιζόμενος σε τιμές και καταστάσεις που πλέον δεν ισχύουν. Rolling eyes
Μια χαρά ισχύουν άσχετα αν δε θέλεις να τις δεχθείς. Κρίμα Crying or Very sad


Είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Δες την επόμενη απάντηση μπας και καταλάβεις.

Παράθεση:
Παράθεση:
**Α, και αν μου το βρεις στα μεταχειρισμένα 50-60 ευρώ, κράτα μου ένα.... Σε ευχαριστώ.
Σου βρήκα ήδη στο topic που σου έδωσα, αλλά δυστυχώς δεν είμαι υπάλληλος σου για να κάνω και τηλέφωνα στις μάντρες να βρώ ανταλλακτικό, λυπάμαι Crying or Very sad


Θα ήθελα να σου θυμίσω ότι έχουμε πλεον 2013! Ναι ναι, αλήθεια. Δεν είμαστε στο 2012.
ΠΕΡΣΙ λοιπον πράγματι οι τιμές ήταν αυτές, γιατί η Peugeot δεν είχε αλλάξει τιμολόγια. ΦΕΤΟΣ πλέον οι τιμή είναι στα 230+ ευρώ. Και αντίστοιχα και οι τιμές των μεταχειρισμένων (αν βρεις)
Δεν περίμενα να πάρεις τηλέφωνο. Περίμενα τουλάχιστον να ξέρεις τί έτος έχουμε...

*Αν δεν είσαι moderator όπως λες, θα σου πρότεινα να το αφαιρέσεις από το όνομά σου. Είναι προσβλητικό για το forum.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 15:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

actinf έγραψε:
Είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Δες την επόμενη απάντηση μπας και καταλάβεις.
Το ποιός είναι εκτός τόπου και χρόνου... είναι προφανές από τις παραπλανητικές απαντήσεις που δίνεις Very happy

actinf έγραψε:
Θα ήθελα να σου θυμίσω ότι έχουμε πλεον 2013! Ναι ναι, αλήθεια. Δεν είμαστε στο 2012.
Κρίμα γιατί εγώ νομίζω πως ήμασταν στο 1990 που γεννήθηκες...
actinf έγραψε:
ΠΕΡΣΙ λοιπον πράγματι οι τιμές ήταν αυτές, γιατί η Peugeot δεν είχε αλλάξει τιμολόγια. ΦΕΤΟΣ πλέον οι τιμή είναι στα 230+ ευρώ. Και αντίστοιχα και οι τιμές των μεταχειρισμένων (αν βρεις)

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=370907#370907

Και 4-5 post παρακάτω,

giannis27 έγραψε:
κόστος μαζί με εργασία 130€.(70€ τα γρανάζια 60€ η τοποθέτηση στην αντιπροσωπεία)
Κρίμα, λυπάμαι! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

http://www.etuners.gr/index.php?s=12&t=189

Το 2344.E2 έχει τιμή 97 ευρώ καινούριο.

Λυπάμαι και κρίμα πάλι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


actinf έγραψε:
Δεν περίμενα να πάρεις τηλέφωνο. Περίμενα τουλάχιστον να ξέρεις τί έτος έχουμε...
Όπως είπα και πριν, κρίμα γιατί εγώ νομίζω πως ήμασταν στο 1990 που γεννήθηκες...

actinf έγραψε:
*Αν δεν είσαι moderator όπως λες, θα σου πρότεινα να το αφαιρέσεις από το όνομά σου. Είναι προσβλητικό για το forum.
Προσβλητικός είσαι εσύ με τις αερολογίες που πετάς, γιατί δυστυχώς δεν ξέρεις τί σου γίνεται.

Αν ήμουν στην θέση σου θα αποχωρούσα από το forum, για να μην επιβαρύνω κι άλλο την εικόνα μου... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 17:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτός από προβλήματα συμπεριφοράς έχεις και προβλήματα κατανόησης. Μήπως είσαι 10 χρονών?

Πάμε πάλι.

Οι τιμές καταλόγου της Peugeot άλλαξαν αν θυμάμαι καλά τον Σεπτέμβρη του 2012. Από τότε πλεον το γρανάζι κάνει 230+ ευρώ.
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ όσα παραθέτεις είναι ΠΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝ τον 09/2012.

Ελπίζω επιτέλους να κατάλαβες.

Τα κουβαδάκια σου και σε άλλο forum.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 17:08:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

actinf έγραψε:
Εκτός από προβλήματα συμπεριφοράς έχεις και προβλήματα κατανόησης. Μήπως είσαι 10 χρονών?

Πάμε πάλι.

Οι τιμές καταλόγου της Peugeot άλλαξαν αν θυμάμαι καλά τον Σεπτέμβρη του 2012. Από τότε πλεον το γρανάζι κάνει 230+ ευρώ.
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ όσα παραθέτεις είναι ΠΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝ τον 09/2012.

Ελπίζω επιτέλους να κατάλαβες.

Τα κουβαδάκια σου και σε άλλο forum.
Η τιμή που σου έβαλα για το 2344.E2 είναι σημερινή, από servicebox.

Μη συνεχίζεις, τον κάνεις χειρότερο για την ήδη άσχημη εικόνα που έχεις δώσει για το άτομο σου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 17:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι αυτή πλέον η τιμή, τότε πραγματικά σε ευχαριστώ, είναι το πιο ευχάριστο νέο που μπορούσες να μου πεις.
Είχα μιλήσει με Peugeot ΡΟδίτη, Μινι ΜΟΚΕ και με aytotechnica το σεπτέμβρη και ανάλογα με την έκπτωση έκανε 230-250ε

ΑΝ πλέον κάνει τόσο είναι ότι πιο ευχάριστο. Όταν επιστρέψω Ελλάδα θα πάρω τηλ για παραγγελία για να το βάλω και με τέτοια τιμή σου χρωστάω καφε....

Εϊδες τί ωραία όταν απαντάς απλά, με σαφήνεια και όχι τόσο ειρωνικά?[/b]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 17:41:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α δηλαδή να μην φύγω να πάω σε άλλο forum;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 17:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα, πρώτα μου πρότεινες να φύγω εγώ.
Ας ξεκαθαρίσουμε τι θα γίνει με εμενα πρωτα...

Πάντως η Peugeot μας έχει στείλει με την τιμολογιακή πολιτικη.
Δεν γίνεται να κάνει αρχικα 60ε, μετά να κάνει 250(!!!!) και μετά 97ε. ΌΛα αυτά μέσα σε ένα 6μηνο...
Θυμάμαι όταν μίλησα με τα παιδιά στον autotechnica που δεν μπορούσαν να πιστέψουν την νέα τιμή (250ε)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 18:55:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Α δηλαδή να μην φύγω να πάω σε άλλο forum;

Να φύγεις! Να πας σε dieselοforum.. Προδότη!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexis22 (Aλεξανδρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 251
Τόπος: Σερρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Απρ 2013, 19:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

actinf έγραψε:
Κοίτα, πρώτα μου πρότεινες να φύγω εγώ.
Ας ξεκαθαρίσουμε τι θα γίνει με εμενα πρωτα...

Πάντως η Peugeot μας έχει στείλει με την τιμολογιακή πολιτικη.
Δεν γίνεται να κάνει αρχικα 60ε, μετά να κάνει 250(!!!!) και μετά 97ε. ΌΛα αυτά μέσα σε ένα 6μηνο...
Θυμάμαι όταν μίλησα με τα παιδιά στον autotechnica που δεν μπορούσαν να πιστέψουν την νέα τιμή (250ε)...


Αυτό που κάνει 250Ε είναι με τον κωδικό 2344F3 και κοστίζει 208.68Ε και δινει μαζί τον αποστάτη γραναζιου 233933 6.15Ε , αυτά τα δίνει σαν εξάρτημα αντικατάστασης του 2344E2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Απρ 2013, 13:42:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είχα ρωτήσει συγκεκριμένα για το 2344E2 και 2344F2. Αυτά που υπάρχουν και στην σελίδα των etuners. Και για τα 2 οι τιμές ήταν περίπου 250ε.
Μπορεί να κάνει κάποιος τον κόπο και να επιβεβαιώσει με κάποια αντιπροσωπία ότι τελικά είναι πλέον στα 100ε περίπου? Δυστυχώς είμαι εκτός ελλάδας και δεν μπορώ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Μάϊ 2013, 14:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά βρε παιδιά, για να κάνει κάποιος αυτη (http://www.etuners.gr/index.php?s=12&t=189) την μετατροπή, ΠΟΣΑ θέλει για το γρανάζι?
Εγώ σίγουρα θυμάμαι το 2344F2 να κάνει περίπου 250ε το σεπτέμβρη/2012. Δεν ειχα ψάξει για το 2344F3.
To F2 δεν είναι αυτό που χρειάζεται? Και πλέον δεν κάνει 250ε? Έπεσε στα 100ε η τιμή του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2084s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on