PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξάτμιση Devil
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 18:03:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Υπαρχει αντιπροσωπος της Devil στην Ελλαδα!!! Και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι, αλλα βρισκεται στην Τριπολη!!! Shocked Confused Shocked


Θα σου πω εγω το γιατι:
Γιατι Ελλαδα δεν ειναι μονο η Αθηνα Smile

ΥΓ.Η αντιπροσωπεια της Magnex ειναι σε ενα χωριο της Μεσσηνιας,ουτε καν Καλαματα.
Υπαρχουν και χειροτερα δηλαδη Very happy


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2004, 11:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα το πρωί πέρασα τη Devil (50186) που πήρα από τον Sidobre.



Μετά από μερικά χιλιόμετρα δοκιμών, έχω να πω πως οι απόψεις μου για το συγκεκριμένο τελικό διίστανται. Στο ρελαντί ο ήχος της είναι ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΣ! Ένα φοβερό μπάσο πολύ ψαρωτικό (ειδικά άμα χώσεις και δυο τρεις ξερογκαζιές φαίνεται σαν να έχεις καμιά 3000 κυβικά κάτω από το καπώ Razz ). Όταν όμως φτάσουν οι στροφές περίπου στις 2700 και μέχρι τις 3700 γίνεται ΚΟΛΑΣΗ! Το αμάξι ροπιάζει και η εξάτμιση ανασταίνει νεκρούς! Μετά το φάσμα αυτό των 1000 στροφών ο ήχος της επανέρχεται στο κανονικό μπάσο που δεν ενοχλεί, ακόμα και σε ταξίδι... Όσο όμως χώνεις γκάζια, τόσο χώνει κι αυτή στ'αυτιά... Laughing Εκτός από αυτό η εξάτμιση μου άρεσε πολύ και ο ήχος της είναι φοβερός! Κάτι ήξεραν όσοι έλεγαν κάποτε για τις Devil... (που 'ναι ο Πάνος, οεεο, που'ναι ο Πάνος...)

Πάντως Τάσο (Sidobre) αν στο δικό μου κάνει αυτό το θόρυβο στο ρόπιασμα, δε θέλω ούτε να φανταστώ τι θόρυβο έκανε στο δικό σου... Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2004, 15:59:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε 'γεια,καλοφορετη!!! Και καλες..."συναυλιες" Very happy Wink Δεν ειπες ομως για την εξωτερικη αναβαθμιση που δινει η εξατμιση στο τουτου σου!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Φεβ 2004, 22:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέψου ότι το μπουρί είναι 102mm οπότε γέμισε ένα κενό που υπήρχε στον πίσω προφυλακτήρα μου Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 00:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντώνη, τι έχεις πειράξει στο αυτοκίνητό σου εσύ? Στείλε pm.
Για να ξέρω περίπου τι πείραγμα πρέπει να ρίξω στο περίπου ώστε να "ακούγεται" η devil (άρα και η supersprint) όταν μπει.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 00:43:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τίποτα φίλε μου. Μηχανικά είναι απολύτως μαμά... Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 01:02:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ουτε ενα φιλτρακι??? Τι ψυχη εχει ενα φιλτρο???


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 14:47:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες εγώ το τόπικ τώρα το είδα..... Embarassed

Πρώτον, ζζλιπένιε μου καλορίζικη η devil σου,

τώρα για τα άλλα που διάβασα, αν και λίγο αργά, Θα ξαναπώ αυτά που έχω πει και αλλού,μην περιμένετε τίποτα από ένα τελικό και ιδιαίτερα από τα custom fit!!!!! γιατί?? Γιατί είναι σχεδιασμένα για ολοκληρωμένο σύστημα.
Με τον φίλο μου τον roadrunner τα έχουμε πει και στο τηλέφωνο, αλλά τον βλέπω πολύ προβληματισμένο.Τι να σου κάνει ένα τελικό? Η Devil για να δώσει 10 -12 max άλογα στο δικό μου σου προτείνει όλο το σύστημα με το χταπόδι και αφαιρεί και καταλύτη!!!
Μίλησα με εγγλέζους που το κάνανε και μου είπαν ότι το αυτοκίνητο άλλαξε ριζικά και όλα αυτά χωρίς καμία άλλη αλλαγή.Αλλά τώρα ένα τελικό τι να σου κάνει και γιατί να περιμένεις να σου κάνει.
Τα τελέίως ελεύθερα όπως το 50186 είναι άλλο πράμα.Οδήγησα 1.6 16v 206 με αυτό το τελικό και η διαφορά ήταν πολύ μεγάλη.Κατέβηκε η ροπή πολύ χαμηλά και κόμπιασε λίγο στα μεσσαία.

Οπότε αν θέλεις τελικό με σκοπό να μείνεις στο τελικό πάρε ένα universal ή ένα χειροποίητο για να μην ξοδεύεσαι χωρίς λόγο.Τα devil για μένα είναι τα καλύτερα για peugeot αλλά η τιμές είναι απαγορευτικές.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 15:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανενα κονε με τον καινουργιο αντιπροσωπο (devil ) δεν υπαρχει... Question Crying or Very sad Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 16:40:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Πάνο, να'σαι καλά. Η εξάτμιση μ'άρεσε και μπορώ να πω ότι έχει μια διαφορά στην απόκριση, κυρίως χαμηλά. Μικρή μεν, παρατηρήσιμη δε. Εξάλλου δεν περίμενα να κερδίσω από ένα τελικό και μόνο. Ήθελα απλώς να ομορφύνω το κωλαράκι του 206 μου και να το κάνω να ακούγεται καλύτερα. Τώρα αν αργότερα με μια σκούπα ή φίλτρο και με ένα πρόγραμμα κερδίσω και τίποτα ψηλά δε θα με χαλάσει αν και δεν είναι αυτός ο απώτερος σκοπός μου...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Φεβ 2004, 16:41:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Τίποτα φίλε μου. Μηχανικά είναι απολύτως μαμά... Wink


οκ, ευχαριστώ Αντώνη. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 00:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Mε 'γεια,καλοφορετη!!! Και καλες..."συναυλιες" Very happy Wink Δεν ειπες ομως για την εξωτερικη αναβαθμιση που δινει η εξατμιση στο τουτου σου!!!


Μια φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις... Wink






Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 05:33:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Μια φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις... Wink


Αντώνη, υποκλίνομαι...απλά ΑΨΟΓΗ!!!!! Wink Wink Wink Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 09:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:

Μια φωτογραφία αξίζει όσο χίλιες λέξεις... Wink



με πληγωνεις .... Crying or Very sad Silly

αντε βρε καλοφορετη... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 11:54:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...Άρε Ζαχαρία μου έχεις κάνει την καρδιά μαύρη.... ανάθεμά την ώρα που μας έφαγε το αφεντικό εκείνη την τελευταία....
και δεν το έχεις ξεπεράσει ακόμα....όπου δεις devil, το δάκρυ κορόμηλο....
εγώ λέω να πάρουμε μία ακόμα ρεφενέ και κάνει γύρο....ανά μήνα και ένας Wink Laughing


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 12:05:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ παιδιά! Τώρα που άρχισα κιόλας και συνηθίζω το θόρυβό της, τη γουστάρω ακόμα πιο πολύ... Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 12:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Ευχαριστώ παιδιά! Τώρα που άρχισα κιόλας και συνηθίζω το θόρυβό της, τη γουστάρω ακόμα πιο πολύ... Smile


και να τα πούμε Αντώνη... θέλω να αφουγκραστώ τις γαλλικές άλπεις να ηχούν μέσα από 102mm...


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 12:17:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όποτε θέλεις φίλε μου!




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 12:42:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
...Άρε Ζαχαρία μου έχεις κάνει την καρδιά μαύρη.... ανάθεμά την ώρα που μας έφαγε το αφεντικό εκείνη την τελευταία....
και δεν το έχεις ξεπεράσει ακόμα....όπου δεις devil, το δάκρυ κορόμηλο....
εγώ λέω να πάρουμε μία ακόμα ρεφενέ και κάνει γύρο....ανά μήνα και ένας Wink Laughing


ασε ασε ....θα την Bluegrab που θα μου παει...

καλη παντος η ιδεα σου.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 14:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θελω κι εγω αυτοπου πήρε αυτος.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2194s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on