PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξάτμιση Devil
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 14:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
θελω κι εγω αυτοπου πήρε αυτος.... Cool

Αυτό που ποήρε αυτός το θέλει και ο από πάνω αλλά μας τελείωσε προ πολλού.Βέβαια αν πάρεις στον Gastone κανονική τιμή είναι στα 250 ευρώ αν δεν κάνω λάθος...κάμποσα είναι ...


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 14:21:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
θελω κι εγω αυτοπου πήρε αυτος.... Cool

Αυτό που ποήρε αυτός το θέλει και ο από πάνω αλλά μας τελείωσε προ πολλού.Βέβαια αν πάρεις στον Gastone κανονική τιμή είναι στα 250 ευρώ αν δεν κάνω λάθος...κάμποσα είναι ...


να κανονισουμε ενα τουρ που να περναει από την αντιπροσωπεια της devil και να υπάρχει event αλλαγης εξατμισης για τους ενδιαφερόμενους... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2004, 11:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από περίπου 2 εβδομάδες συμβίωσης με την 50186, έχω να πώ ότι το αυτοκίνητο έχει κερδίσει σε αρκετά σημεία χωρίς να έχει χάσει πουθενά. Η δευτέρα γεμίζει γρηγορότερα μέχρι τον κόφτη ενώ στις αλλαγές ταχυτήτων ο κινητήρας κρατάει τις στροφές του, χωρίς να κρεμάει όπως ενίοτε έκανε πριν την εξάτμιση. Τέλος φαίνεται ότι και ψηλά βοηθάει καθώς πριν το αυτοκίνητο έμοιαζε μπουκωμένο (με 4η 110 και μικρή ανηφόρα δεν πήγαινε άλλο ενώ τώρα ανεβάζει χιλιόμετρα). Πιστεύω πως ήταν καλή η επιλογή του τελικού αν και θα ήθελα τώρα να το δω και σε συνδυασμό με μια σκούπα ή μια χοάνη. Είχα βάλει και σκούπα και χοάνη παλιότερα αλλά και με τα δυο είχα το ίδιο πρόβλημα: χαμηλά άνοιγε καλύτερα αλλά ψηλά μπούκωνε. Ίσως τώρα να δουλέψει καλύτερα... Είδωμεν!

Υ.Γ. = Ευχαριστώ Τάσο! Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2004, 12:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
Ελατός έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
θελω κι εγω αυτοπου πήρε αυτος.... Cool

Αυτό που ποήρε αυτός το θέλει και ο από πάνω αλλά μας τελείωσε προ πολλού.Βέβαια αν πάρεις στον Gastone κανονική τιμή είναι στα 250 ευρώ αν δεν κάνω λάθος...κάμποσα είναι ...


να κανονισουμε ενα τουρ που να περναει από την αντιπροσωπεια της devil και να υπάρχει event αλλαγης εξατμισης για τους ενδιαφερόμενους... Laughing Laughing


συμφωνω και επαυξανω με τον φιλο πετρο.....

Υ.Γ: ακουει κανειειειειειειειειςςςςςςςςςςς.... Question Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2004, 18:05:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:


Στο ρελαντί ο ήχος της είναι ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΣ! Ένα φοβερό μπάσο πολύ ψαρωτικό. Όταν όμως φτάσουν οι στροφές περίπου στις 2700 και μέχρι τις 3700 γίνεται ΚΟΛΑΣΗ! Το αμάξι ροπιάζει και η εξάτμιση ανασταίνει νεκρούς! Μετά το φάσμα αυτό των 1000 στροφών ο ήχος της επανέρχεται στο κανονικό μπάσο που δεν ενοχλεί


Παντως αυτο με τον ηχο που γινετα πανικος στις 3000-4000 ειναι πολυ κλασικο και ειναι σημαδι τελειως ελευθερης εξατμισης Exclamation
και συμβαινει σε ολα τα αμαξια κι απο οσο ξερω γινεται μονο στα τετρακυλινδρα,με λιγα λογια το αμαξι σου σπαει τα νευρα(μην πω τιποτα χειροτερο... Embarassed ) στις πιο χρεισιμοποιουμενες στροφες....
Σχεδον ολες οι χειροποιητες ετσι κανουν,ξερω καλα καποιον που εχει μαρτηρησει απο τετοιες.... Very happy Very happy Very happy

Ακομα και universal LW σε 206 1,6 δεν κανει τοσο φασαρια και εχει πολυ καλη αποδοση και τιμη:!:

Εγω αυτο το πανικος 3000-4000 ηταν ο λογος που εσκασα τα ευρα για custom fit sebring και μονο οταν ακουσα την LW...σκεφτηκα οτι θα μπορουσα να ειχα γλιτωσει 100ευρα... Exclamation




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2004, 20:43:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος είπε ότι με κουράζει; Laughing Ίσα ίσα που το γουστάρω κιόλας... Έτσι κι αλλιώς πολλά ταξίδια δεν κάνω οπότε βολεύτηκα... Ίσως αργότερα να αλλάξω γνώμη βέβαια αλλά μάλλον θ'αργήσει να γίνει κάτι τέτοιο... Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
angelos-n (Angelos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 TouBaNo To-Be

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Φεβ 2004, 21:13:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παίδες εγω επειδη κάνω πολλα ταξίδια ειχα ψηθεί για Devil γιατι απο οτι ειχα διαβάσει δεν εκανε ιδιαιτερο θόρυβο. Τι γίνεται τελικα γινεται ΚΟΛΑΣΗ η παλευεται για ταξίδια?


There's hot sex, fast sex, oral sex, anal sex, fruit sex, safe sex, leather sex, telephone sex, group sex... and for people with a face like your's there is wanking.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Φεβ 2004, 22:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

angelos-n έγραψε:
Ρε παίδες εγω επειδη κάνω πολλα ταξίδια ειχα ψηθεί για Devil γιατι απο οτι ειχα διαβάσει δεν εκανε ιδιαιτερο θόρυβο. Τι γίνεται τελικα γινεται ΚΟΛΑΣΗ η παλευεται για ταξίδια?


Χεχε...ετοιμάσου να μπερδευτείς κι άλλο!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Οι απόψεις είναι οι εξής:

1.Οι devil δεν κάνουν θόρυβο. Λίιιιιιιιγο πιο θορυβώδης από τις μαμίσιες. Rolling eyes
2.Οι devil κάνουν σαματά!!!!!!!! Rolling eyes
3.Η devil που έχει ο Αντώνης είναι αυτή που είχε ο Sibodre, η οποία έγραφε πάνω για αγωνιστική χρήση, γι'αυτό και κάνει τέτοιο σαματά σε σχέση με τις άλλες. Rolling eyes
4.Η devil που έχει ο Αντώνης είναι αυτή που είχε ο Sidobre, η οποία έγραφε πάνω για αγωνιστική χρήση. Όμως όλες οι devil το γράφουν πάνω πως είναι γι' αγωνιστική χρήση. Rolling eyes

Silly Silly Silly
Αυτές είναι οι απόψεις που έχουν διατυπωθεί! Wink
Αν βγάλεις άκρη, πες μου κι εμένα.

Γι' αυτό κι εγώ ήμουν σαφέστατος στην αρχή του τόπικ αυτού και μιλούσα για συγκεκριμένο μοντέλο devil (50186) και για συγκεκριμένο αμάξι, 1.4 (ΧΤ) μαμίσιο!!!!! Γιατί αν πας σε άλλο μοντέλο τελικού devil ή και αμαξιού (π.χ. 1.6 και του τα 'χω αλλάξει όλα), τότε αλλάζει και ο ήχος.

Του Αντώνη είναι 1.4 "μαμά", άρα ξέρω πως με τη συγκεκριμένη devil του Αντώνη ο ήχος θα είναι μούρλια. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 00:10:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα είπα και πιο πάνω... Αν μπορείς να ανεχτείς ένα μούγκρισμα (συνηθίζεται πίστεψέ με Smile ) στις στροφές μέγιστης ροπής, τότε θα σε αποζημιώσει. Γιατί όμως κόλλησες στην 50186; Υπάρχει και η 50225 με ίδια μπούκα αλλά λιγότερο ελεύθερη και με μεγαλύτερο καζάνι (και άρα πιο αθόρυβη - κι αύτη κάνει ωραίο ήχο σε "μαμά" 1400 Wink ).




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 00:25:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικο μου τελικο παντως δε λεει πουθενα πως ειναι για αγωνιστικη χρηση. Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 00:46:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Τα είπα και πιο πάνω... Αν μπορείς να ανεχτείς ένα μούγκρισμα (συνηθίζεται πίστεψέ με Smile ) στις στροφές μέγιστης ροπής, τότε θα σε αποζημιώσει. Γιατί όμως κόλλησες στην 50186; Υπάρχει και η 50225 με ίδια μπούκα αλλά λιγότερο ελεύθερη και με μεγαλύτερο καζάνι (και άρα πιο αθόρυβη - κι αύτη κάνει ωραίο ήχο σε "μαμά" 1400 Wink ).


Τα διάβασα Αντώνη. Wink
Θέλω τη 50186 γιατί ο bro θέλει θόρυβο. Wink
Άρα την 50225 που είναι πιο ήσυχη την αποκλείουμε! Very happy

Αν βάλω εξάτμιση θα ψάξω για supersprint με μικρό καζάνι γιατί κάποιος θέλει να την "ακούει" (και καλά κάνει, κι εγώ γουστάρω, μέχρι ενός σημείου Wink ). Αν δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, τότε πάμε σε devil. Κι αν μέχρι τότε δε βγαίνουν τα φράγκα για supersprint ή devil, βάζω τη Festus να γουστάρω!!! Cool


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 18:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Χρηστο υπαρχει μια Supersprint με μικρο σχετικα καζανι, 10αρα μπουκα, custom fit για 206 και λεγεται "Magnum"!!! Δεν την εχω ακουσει, αλλα δεν πιστευω οτι θα κανει το θορυβο που θελει ο αδερφος σου!!! Ασε που κανει και γυρω στα 350e!!! H devil ειναι πολυ καλη λυση αρκει να τη βρεις, γιατι ειναι λιιιγο δυσευρετες!!! Mad Οσο για Festus, θα βρεις παντου με τιμη γυρω στα 150-170e custom fit για 206 και απο ηχο πρεπει να την εχεις "ακουσει"... Very happy Twisted evil


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Φεβ 2004, 04:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Φιλε Χρηστο υπαρχει μια Supersprint με μικρο σχετικα καζανι, 10αρα μπουκα, custom fit για 206 και λεγεται "Magnum"!!! Δεν την εχω ακουσει, αλλα δεν πιστευω οτι θα κανει το θορυβο που θελει ο αδερφος σου!!! Ασε που κανει και γυρω στα 350e!!! H devil ειναι πολυ καλη λυση αρκει να τη βρεις, γιατι ειναι λιιιγο δυσευρετες!!! Mad Οσο για Festus, θα βρεις παντου με τιμη γυρω στα 150-170e custom fit για 206 και απο ηχο πρεπει να την εχεις "ακουσει"... Very happy Twisted evil


Η supersprint που λες πρέπει να είναι αυτή που έχω βάλει σε φωτογραφία σε κάποιο post πιο πάνω. Very happy Θα ψάξω για μικρό καζάνι και 100mm-102mm μπούκα, μπας και βγάλει τον ήχο που "θέλω". Wink
Για devil υπάρχει αντιπροσωπεία στην Τρίπολη. Αν πάω να βάλω devil, θα τους ρωτήσω αν στην περίπτωση που πάμε κι άλλα άτομα μας κάνει καλύτερη τιμή (γιατί είναι πολλοί που ψήνονται), κάνω κι ένα post "όποιος θέλει devil ακολουθεί" και θα δείξει. Wink
Για Festus θα πάω με το Μιχάλη αν είναι. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Φεβ 2004, 11:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Χρηστο για να ακουσεις και τη δικη μου εξατμιση,δε με πηρες τηλ. Wink


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Φεβ 2004, 21:27:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Φιλε Χρηστο για να ακουσεις και τη δικη μου εξατμιση,δε με πηρες τηλ. Wink


Σπύρο δε σε ξέχασα! Very happy Ούτε εσένα, ούτε το Δημήτρη! Wink
Απλά είναι αυτή η εξεταστική ( Evil ) και δεν προλαβαίνω λόγω διαβάσματος.
Την Τετάρτη το πρωί γράφω, οπότε το απόγευμα πιστεύω θα την ακούσω...αν μπορείς κι εσύ! Wink Θα σου στείλω να σου πω για σίγουρα! Wink Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2004, 11:35:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
κάνω κι ένα post "όποιος θέλει devil ακολουθεί" και θα δείξει.
Wink


για κανε την κινηση να δουμε τι θα γινει, εγω παντος ειμαι μεσα.... Arrow



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SuperBilly16V (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 Xsi 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθήνα Νέο Ψυχικό

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2004, 00:43:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά αυριο θα πάω να φτίαξω το καταραμενο πρόβλημα του 307 μου με το ζουάν και σκεφτομαι να αλλαξω και τελικο. Τι μου προτεινετε να βάλω. Με ενδιαφερει να βελτιώσω τον ήχο, χωρις ομως φασαρια, και φυσικα χωρίς να χασω τίποτα ψηλά η χαμηλα. Το αμαξι ειναι ενα 307 1,6 16V εντελώς μαμα.
Επίσης θα πρέπει να βάλω και ποιο ελεύθερο φίλτρο για να αποδώσει η δεν χρειάζετε? Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Μάρ 2004, 22:25:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα πιο ελευθερο φιλτρακι ειναι παντα καλο!!! Ασε που κανεις και αποσβεση των χρηματων σου αφου δεν το αλλαζεις!!! Για τελικο, αν διαβασεις και παραπανω ή σε αλλα topics, θα δεις οτι υπαρχουν πολλες επιλογες!!! Εξαρταται απο το τι θες...groupN η μια μπουκα για μπασο θορυβο??? Εγω προτιμω το δευτερο, που πιστευω ταιριαζει καλυτερα στο αυτοκινητο σου!!! Μια οικονομικη λυση (γυρω στα 170e), με αποδεκτο θορυβο ειναι τελικο της L&W!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 13:15:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ ύστερα από όσα διάβασα, οδεύω για ολόκληρο σύστημα Supersprint... Χταπόδι έως τελικό δηλαδή!

Όμως με το ΚΤΕΟ τί γίνεται? Περνάμε ή θέλουμε λάδι? Rolling eyes

(Έχω 1.4 XS 16v 90hp)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2004, 13:20:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν δεν πειραξεις καταλυτη γιατι να χεις προβλημα με καυσαερια ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1985s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on