PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τι λαδια peugeot 206???

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Απρ 2013, 12:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Τι λαδια peugeot 206??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοιγω καινουργιο θεμα μιας και δεν υπαρχει κατι απο οσο εκανα αναζητηση!!!
Καλλο θα ηταν να μοιραζομαστε μαρκες ιξοδες τιμη που τα βρησκουμε και πρωσοπικες αποψεις απο το καθε ενα!!!
Εγω χρησιμοποιω HELIX HX7 K 15W-50 αρκετα καλλο μου φενεται και για το καημενο το 206 μου που εχει αισιος 201000χλμ ουτε θερμοκρασιες η θορυβο ακουω ειμαι σχετικα ικανοποιημενος και βρισκω το 4λιτρο στα 32ευρο περιπου!!!
Καμια γνωμη???


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Απρ 2013, 13:28:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι όμως υπάρχει θέμα σχετικό με λάδια.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Απρ 2013, 13:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχω δει ειναι πολυ γενικο και αεριτζηδικο και για πολους τυπους μοντελον peugeot!!!


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Απρ 2013, 13:56:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν το ανοιγεις ομως στο θεμα ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ που ειναι πιο πανω?εκει ταιριαζει κανονικα.αν και οπως ειπε το παιδι εχει ηδη ανοιχτει.αλλωστε ο συγκεκριμενος κινητηρας παιρνει ομοια λαδια με αλλους κινητηρες.δεν χρειαζεται δικα του αποκλειστικα λαδια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MHTSOS90 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


206 1,6 (16v)xs

Ένταξη: 06 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: Αιγαλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Απρ 2013, 14:07:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διοτι σε αυτο το τοπικ λεει για συνεργεια συντηρηση ανταλακτικα και οχι στο θεμα κινητηρας το οποιο αναφερεται κατα τους mod σε εκεντροφορους turbo κλπ οσο για το λαδι πιστευω οτι διαφορετικες αναγκες εχει ενας κινητηρας turbo απο εναν ατμοσφαιρικο!!! Τσπ αφηστετο γιατι απο οτι βλεπω δεν γουσταρεται συζητηση!!!!


ΣΠΕΡΝΩ ΡΑΓΕΣ ΜΕ PEUGEOT 206!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Απρ 2013, 16:02:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον εσύ δε γουστάρεις (για να μιλήσω τη γλώσσα σου) να εναρμονιστείς με τους κανόνες του forum.

Από κει και πέρα, μ'αρέσει που άνοιξες τόπικ συγκεκριμένο για λάδι 206, λες και ΟΛΑ τα 206 έβγαιναν απ'το εργοστάσιο με ένα και μόνο μοτέρ!

Αν ήθελες να ήσουν τουλάχιστον σωστός, θα μπορούσες να ανοίξεις τόπικ για το μοτέρ σου (με τίτλο πχ "Τι λάδια για μοτέρ TU5JP4???") και εννοείται στην ενότητα που συζητά για Κινητήρες Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2324s (PHP: 47% - SQL: 53%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on