PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ημερήσια Παρνασσιακή στροφοεκδρομή...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 00:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Ημερήσια Παρνασσιακή στροφοεκδρομή... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόοοοον...

Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο έκανα μια βόλτα στον Παρνασσό όσο υπάρχουν ακόμα χιόνια ...
Τώρα θα μου πείτε, ‘’και τι μας κόφτει ρε μάστορα ....?’’
Μωρέ σας κόοοοφτει… Θα δείτε ρε, λίγο υπομονή κάντε μέχρι να εξασκήσω τον γραπτό μου λόγο

Μέχρι τώρα η διαδρομή που ακολουθούσα ήταν από Αράχωβα, τύπου αχ τι ωραία και γραφική που είναι, και έχει ωραίο κόσμο, και να περπατήσουμε στην πλατεία, να κάτσουμε για καφεδάκι ή φαγητό...

Ε ΠΑΠΑΚΙΑ…..!!

Η σωστή διαδρομή είναι the other way……..!!! Από Αμφίκλεια ...!!

...μέχρι εκεί η διαδρομή είναι επαρχιακός δρόμος με πράσινο γύρω~γύρω και χωρίς διασταυρώσεις (ώστε να φοβάσαι μήπως του έρθει η θεία φώτιση του αγωνιστικού παππού να διασχίσει τον δρόμο κάθετα με το υπερσύγχρονο 35ετίας μοτοσακό του...), μιας λωρίδας για κάθε κατεύθυνση (έτσι στενά στενά για να είσαι σε μια σχετική πρίζα...) με ανοιχτές καμπές (όλες πατημένες λέμε...)

...μέχρι εκεί θα μας ακολουθούν και οι ατμοσφαιράκηδες… Ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε…. (ΜΕΜsound, iceage, Λευτέρης, athanas Wink )

Μόλις φτάσουμε Αμφίκλεια, υπάρχει στην έξοδο του χωριού, προς τα πάνω, βενζινάδικο (λες και το ξέρανε ρε πο**τη*). Εκεί ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ επαναλαμβάνω ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ, (για τους έχοντες πρόγραμμα, εξάτμιση, ιντερκούλερ, μεθανόλες, ναφθαλίνες στο ρεζερβουάρ όπως στα παπιά, ζάντες, φρένα, ανάρτηση, τακάκια DS2500 και πάνω και λοιπά τζίτζιρι μίτζιρι έχει και καλή 100άρα… για να σπάσατε το φράγμα του ήχου...) ρωτάμε τους προαναφερθέντες τι καφέ θέλουν να τους παραγγείλουμε όταν φτάσουμε πάνω, και από εκεί και πάνω αρχίζει το #$%^&*)_*&^%$#@#$%^&*. Και δώσε φούσκωνε-ξεφουσκωνε...!!

Η διαδρομή είναι όλη ΑΝΗΦΟΡΙΚΗ, κλειστή τόσο που σε πολλά σημεία με το ζόρι χωράνε δύο αυτοκίνητα στο δρόμο. Πολλές φουρκέτες με αρκετή υψομετρική διαφορά μεταξύ εισόδου και εξόδου, μη σου πω ότι πετάς και μια πρωτάρα μέσα...!! Τραχύ οδόστρωμα, συνεχείς εναλλαγές πορείας, εσάκια, μπούκες.. Ρε θα αναστενάξουν οι τουρμπίνες λέμε….!! Α το καλύτερο είναι ότι παρόλ’αυτά βλέπεις τι γίνεται πιο πέρα στον δρόμο οπότε το σκηνικό δεν είναι επικίνδυνο. Το τοπίο τριγύρω είναι απλά μαγικό (αυτό για τους συνοδηγούς, είμαι και ρομαντικός τρομάρα μου ... ) ειδικά αν έχει ακόμα χιόνια αριστερά και δεξιά του δρόμου…!!

Ε και για να μην πολυλογώ, (ναι μην το κάνεις ακόμα) το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό είναι μια εκδρομή με το PSClub...!! Φιλικά κυνηγητά, βιντεάκια από κάμερες σε προφυλακτήρες, φωτογραφίες από περάσματα τις οποίες θα τραβάνε ριψοκίνδυνα μέλη κρεμασμένα στις μπαριέρες, (ε φανταστικέ Μάνθο με τη φωτογραφική του Μιχάλη...?) και περιγραφή της διαδρομής και των σκηνικών στην καφετέρια στην κορυφή...

Α κάτσε γιατί τους ατμοσφαιράκηδες τους ξέχασα όοοοοοταν φτάσουν και αυτοί θα μας πουν τη γνώμη τους...

Τώρα σας κόφτει ή δεν σας κόφτει...? Very happy Cool

Εν ολίγοις σκεφτόμαστε να το ξαναζωντανέψουμε λίγο το PSClub με μια τέτοιου είδους εκδρομούλα... Να ανάψουν λίγο τα αίματα και να τα πούμε από κοντά όλοι μαζι μετά από καιρό... Κυριακή 14 Απριλίου... 10:00 Ραντεβού στα διόδια των Αφιδνών...

υ.γ.1 προς αποφυγήν παρεξηγήσεων...πιθανότατα τα ατμοσφαιρικά να είναι πάνω πρώτα απ' τα τουρμπάκια που θα ψάχνουν να βρουν πρόσφυση...αλλά αυτό θα το δούμε "επιτόπου..."!! Laughing
υ.γ.2 προφανώς και θα παιχτεί και δέουσα καφεδοποσια και σχετικό φαγοπότι...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 00:55:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... "1 ειδων"... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 05:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teo206GT (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 GT (2000) peugeot 207 rallye

Ένταξη: 01 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καισαριανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 07:40:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια για βολτα ειμαι μεσα, αλλα οχι για καψιμο. Θα χουμε γυναικες και παιδια...:D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 10:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2 το πιασααα...!!!

Εννοειται οτι παμε βολτα και οτι δεν παμε για καψιμο και εννοειται οτι θα υπαρχψει η σχετικη πειθαρχεια ειδηκα σε σημεια με κινηση....απο κει και περα να σεληνιαστουν μερικοι και ανεβουν υπερηχητικα γουστο τους.....(θα καψουν ενα πατο βενζινη και δεν θα εχουν να πληρωσουν τον καφε Laughing Laughing Laughing Laughing ) οσοι παμε την χαλαρη τσαρκα μας ετσι θα συνεχισουμε....

ελα να βλεπυμε συμμετοχες.......!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teo206GT (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 GT (2000) peugeot 207 rallye

Ένταξη: 01 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καισαριανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 10:56:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλακα κανω για το καψιμο. Εχω παει παρα πολλες εκδρομες με αυτοκινητα και ξερω πως πρεπει να ειναι μια εκδρομη χωρις ατυχες συμβαν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 12:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kατα 99% και εγω μέσα!



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 12:36:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο Αμφικλεια και πάνω κατα 90% ο δρόμος θα ειναι σχεδόν αδειος... Ειναι δρόμος που βγάζει στο χιονοδρομικό οπότε μονο αν θες να πας εκει τον χρεισιμοποιεις... Δεδομένου ότι δεν νομίζω να πηγαίνουν ακόμα για σκι, θεωρω ότι εκείνη το κομμάτι θα ειναι ανοιχτό...
Τώρα όσον αφορά την ασφάλεια, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και μέλημα όλων μας ειναι να περάσουμε καλα και να γυρίσουμε σπίτια μας με το καλο...! Οπότε θα έλεγα να μην αναλωθουμε πάνω σε αυτο το θέμα. Μεγάλα παιδια είμαστε όλοι... Ευπροσδεκτες και οι γυναίκες και τα παιδάκια προφανώς....!!


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 12:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... Thumb right Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
teo206GT (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 GT (2000) peugeot 207 rallye

Ένταξη: 01 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καισαριανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 13:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για παιδακια δεν ξερω αλλα για παϊδακια θα γινει χαμος. :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 15:30:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα ειναι στην μονιμη ατζεντα....(τα πα ι δακια!!!)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 15:35:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ κατα 99% μέσα είμαι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 16:11:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε πλάκα του Αντρέα είναι για σήμερα

ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing











υγ και εγώ μέσα εννοείται.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 17:35:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατα πασα πιθανοτητα μεσα κ εγω,για να παω πιπ@ κ@λο εμπλοκη τον καγκουροκουμπαρο Twisted evil
Περαν της πλακας,αν παμε,καλα να ειμαστε,εμενα δε με παιρνει για καγκουριες γιατι 1ον:θα εχω γυναικα κ γιο μαζι,κ 2ον:καιει τοσο πολυ το δικο μου που δε μπορει να φανταστει καποιος(3 400αρια καιω ανετα 10λιτρα βενζινη).
ΑΝ δεν ερθει γυναικα παιδι,ερχομαι με το μηχανακι κ κανουμε απειρες καγκουριες.
Ποσα κμ ειναι περιπου,ξερει κανενας???


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 17:43:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagos έγραψε:
Κατα πασα πιθανοτητα μεσα κ εγω,για να παω πιπ@ κ@λο εμπλοκη τον καγκουροκουμπαρο Twisted evil
Περαν της πλακας,αν παμε,καλα να ειμαστε,εμενα δε με παιρνει για καγκουριες γιατι 1ον:θα εχω γυναικα κ γιο μαζι,κ 2ον:καιει τοσο πολυ το δικο μου που δε μπορει να φανταστει καποιος(3 400αρια καιω ανετα 10λιτρα βενζινη).
ΑΝ δεν ερθει γυναικα παιδι,ερχομαι με το μηχανακι κ κανουμε απειρες καγκουριες.
Ποσα κμ ειναι περιπου,ξερει κανενας???

Μας βλέπω να πηγαίνουμε πιο αργά και απο το replay εμείς Razz



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 17:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 19:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς teo206GT: Είμαστε όλοι πολύ καλά γυμνασμένοι στον συγκεκριμένο τομέα οπότε μην σε ανησυχεί καθόλου....!! Θα σταθούμε όλοι στο ύψος των περιστάσεων....!!! Laughing Laughing Laughing

Προς athanas: Δεν είχα σκεφτεί οτι μπορεί να το πάρει κάποιος έτσι...!! χαχαχαχαχα ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ όμως....!!!

Προς bagos: Σιγά μην μπορέσεις να κρατηθείς άμα δεν είναι μαζί η οικογένεια......!!!

Βρε κοίτα να δεις που θα μαζευτούμε τελικά......!!! Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teo206GT (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 GT (2000) peugeot 207 rallye

Ένταξη: 01 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καισαριανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 19:08:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε να μαζευτουμε να κανουμε ενα μεγααααλο πανικο.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo206GT στις Δευ 01 Απρ 2013, 19:56:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 19:09:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3α είδων....


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Απρ 2013, 19:48:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

. . . Thumb right Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3433s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on