PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γαλατική Συναντηση στο Καρτοδρομο. Τετρατη 06-02-2013
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 21:58:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τόσα ψητοπωλεία/σουβλατζιδικα κλπ κλπ εχει η περιοχη...σιγα την επιστημη το που θα κατσουμε...
δεν χρειαζεται να πάμε "για προβατινα" (και στο τελος να μην ερθει κοσμος για οικονομικους λόγους...)
το θεμα σε ΟΛΑ ΑΥΤΑ ειναι να μαζευετε κοσμος και να περναμε ομορφα και διασκεδαστικά...
αν το θεμα σας ειναι "αυτο καθ' αυτο το καλο φαί"...υπαρχουν αλλες λύσεις...ΠΧ...για ΟΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ γουσταρετε πάτε και απ το Σαββατο και αγοραζετε τα δεοντα κρεατα..και μαζευομαστε σπιτι μου και το ριχνουμε στο ψησιμο...με κοστος αστείο...χωρος υπαρχει... ή αμα το θελετε ακομα πιο "εκκεντρικό" βουταμε 2-3 φορητες ψησταριες πάμε μεχρι Σκοινια και μονταρουμε ενα υπαιθριο μπαρμπεκιου/πικ-νικ και πάει λεγοντας...αυτα...
αντε ξεκολλατε απ την ΜΥΖΕΡΙΑ...μου την εχει δωσει!!!!!!!!!!!! Evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 22:16:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να δω εσυ ποτε θα ερθεις προς τα εδω,περιμενεις να βαλω στο υπογειο το μηχανακι??? Laughing Laughing
ειχε κοπη τη πιτα σημερα κ ξεχασα να σε παρω τηλ Crying or Very sad


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 22:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαστε οφ-τοπικ αλλα...θα ερθω ρε... (απλα ειχαν προκυψει κι αλλα πραγματακια μερικές Κυριακές σε συνδυασμο με τον κακο καιρο...
χειμώνας ...ξερεις πως ειναι αυτα με τις μηχανες... + οτι προεκυψε και μια βολτα με τον mikerrg με μηχανες στο Λουτρακι την προ-προ-προυγουμενη Κυριακή...
σημερα εκοψαν οι ducatisti πιτα στους αγ.θεοδωρους και ειχα παει...σουπερ ηταν

σορρυ για το οφφτοπικ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 23:59:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
BTS έγραψε:
Βρε αφήστε τις αναστολές! Που να δείτε με τι θα μπω εγώ! Laughing Laughing Laughing

ESP να αναβοσβήνει στο 90% του γύρου και να γλιστράει το σώμα πάνω στα ξεφτισμένα δερμάτινα καθίσματα!


Αααα και εσύ φέρε ένα gravel bilstein να πάρω μέτρα.


Όποιος έχει, φέρνει και ένα στενό ελατήριο με σπείρωμα και πιατέλο για πρόβα, γιατί πρέπει να πάρω και εγώ μέτρα!


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 03:18:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά έγινε 100% και εγώ μεσα Very happy ΟΚ με τη δουλειά οπότε θα τα πούμε εκεί εκτός και αν συμβεί τίποτα απρόοπτο Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 09:25:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο εχω χωσει τον cool alex Που ξερει τη περιοχη
να αναλαβει να βρει κατι που να χωραει 20+ατομα
να ειναι νορμαλ σε τιμες και στην ευρυτερη κοντινη περιοχη..
οποτε μιλα και εσυ μαζι του μπας και τον ξεκουνησεις να ασχοληθει.



βεβαια υπαρχει και η λυση να γυρισουμε απο αγιο μερκουρη και να φαμε στη γνωστη αγωνιστικη ταβερνα αλλα αμφιβαλλω αν θα φτασουν αθηνα οι μισοι Laughing
[/img]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 10:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...το ξεχνας αυτό το τελευταίο... Laughing

εχω μιλησει με κουλ απο νωριτερα και "he is up to it..." Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 10:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ζηλευω ρε πο**τη*!
Μακαρι να μπορουσα να ερθω κι εγω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 11:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai ρωταω εγω ρε χαιβανια ποσο δυσκολο θα ηταν να κοψουμε και πιτα μαζι??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 12:07:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εξαιρετικα "ευκολο"... με την λεπτομερεια οτι καλό θα ηταν να εχει ανακοινωθει κατι τετοιο λιγο νωριτερα και οχι σημερα για μεθαυριο... και γι αυτο ισως ειναι λάθος -- αν κι εμενα δεν θα με χαλαγε καθολου, το αντιθετο μαλιστα...αν και δωρο δεν προλαβαινουμε να βρουμε...



(και επειδη κλασσικα θα ειπωθουν τα γνωστα για την πιτα θα γραψω 2 λογια εκ των προτερων...

ΝΑΙ ειναι σωστοτερο (μιας και το psclub ειναι πανελλαδικο) κατι τετοιο να γινει με τροπο να συμπεριλαμβανει και τους "εκτός Αθηνών"
θα μου πεις... ποιος θα κουβαληθει απ την επαρχια καπου στο ενδιαμεσο για την πίτα...
και αν πάμε προς Λαμια πχ πως θα ρθουν οι "απο κάτω"
και τούμπαλιν αν πάμε προς τριπολη πχ πως θα ρθουν οι "απο πάνω"

μεταξυ μας "τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου"...

Μια ιδεα επ αυτού για ΟΠΟΥ κοπεί η πίτα είναι τα απομακρυσμένα* μέλη που δεν θα μπορουν να ερθουν να το δηλώνουν σε μια σχετική λίστα και για το "τυπικό" (αλλα και το ουσιαστικό) του πραγματος οταν θα κοβονται τα κομματια της πίτας να κοπουν κομματια και για τα παιδια αυτά -- ετσι ωστε να ειμαστε και "δικαιοι" και "large"...

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και αυτες οι μαζωξεις κλπ εχουν το νοημα να βρισκονται οι "πιο μακρινοι" (αρκει να συμμετεχουν) και οχι "το να φαμε πιτα"... απλα οπως θα καταλαβαινετε... δεν γινεται να πάμε ταυτοχρονως και προς τα πάνω και προς τα κάτω --- ασε που με την οικονομικη υφεση (και τις περιεργες συνηθειες των Ελληνων τοπυ τυπου... να εχουν πχ κινητο των 600ευρω και να κανουν αναπαντηση για να μην χρεωθουν...) πολυ κοσμος δεν διαθετει χρηματα σε βενζινες...

Πάντως επομενη εξορμηση μιας και την Πελοπονησο την εχουμε αφησει παραπονεμενη θεωρω οτι πρεπει να ειναι προς τα εκει ανεξαρτητως κοψιματος πίτας...

by the way... χθες στους ducatisti... το δωρο της πίτας ειναι προσφορα απο ενα καταστημα με ρουχα μηχανής ενα μπουφαν και 1 ζευγαρι χαβαλετζιδικες χαριτωμενες παντοφλες λιονταρακια (γα** τα γελια και χαβαλες στο κοψιμο στην παραδοση του δωρου...χαχαχα) το οποιό ετυχε και τα κερδισε ενα παλικαρι με BMW (φιλος μέλους που συμμετείχε στην εκδρομη) και μάλιστα το μπουφαν ειπε οτι δεν θα το κρατησει και θα το παραχωρησει στο κλαμπ για μελοντικη κληρωση του σε αλλη εκδηλωση...
ΚΟΙΝΩΣ το θεμα δεν ειναι το "δωρο" αυτό καθ αυτό αλλα ο τζερτζελες γυρω απο αυτό...

σορρυ για το μακροσκελες ποστ Παναγιωτη ξερω οτι βαριεσαι να τα διαβαζεις αλλα ειναι πραγματα που θα επρεπε να τα γραψουμε ουτως η αλλως εκ των υστερων...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 13:06:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oytως αλλως μεθαυριο δεν επαιζε για κοπη αλλα να σου θμισω οτι περσι π.χ δε κοψαμε καν....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 13:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

. . . i know . . .


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 19:34:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pista ok
just checked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 21:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ζηλευω, καλα να περασετε!

Υγ μλκ Μανθο βλεπεις ποσο καντεμοσκυλος ειναι ο Σκαρμεας?
εκανε copy Το λινκ που εχεις στην υπογραφη σου και ενω το δικο σου δουλευει, εκεινου δεν δουλευει Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:23:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Παναγιωτη παιδι μου...
τα πρασινα γραμματα copy στην υπογραφη σου:

Κώδικας:
[b]=>[/b][url=http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=508020#508020]Γαλατική Συναντηση στο Καρτοδρομο... "μετά μάσας"...[/url]
ΜΗΝ λειψετε...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

aei fila kana skoypidonteneke
modistra striggakiwn
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διόρθωσέ το σε παρακαλώ πολύ Τάκη! Τo link δεν είναι clickable Laughing Laughing Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:33:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ps
o allos akoma perimenei gia ton agrafo...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:36:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

click my ass
xazompampa
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

aei fila kana skoypidonteneke
modistra striggakiwn
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1636s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on