PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

...για οταν απαντες αναθεωρησετε...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 21:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
(τα κεφαλαια στο παρακατω ποστ δεν ειναι γιατι "φωναζω" αλλα γιατι "τονιζω" -- και φυσικα δεν αναφερομαι προσωπικα σε εσενα Λευτερη αλλα σε ολους οσους σας αρεσουν οι μοτοσπορτ εκδηλωσεις)


ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ να ακουω την ιδια πιπιλα...


"οι μεν και οι δεν"...


Σορρυ κυριοι ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...


Χωρις να θελω να κανω πάλι ιστορικη αναδρομή...αλλα ΚΑΛΩΣ 'Η ΚΑΚΩΣ καποια στιγμη το μοτοσπορτ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΒΗΣΕ (κι επειδη ποτε δεν ημουν πρωτεργατης του μοτοσπορτ -- αλλα παντα μου αρεσε να συμμετεχω και νομιζω το ξερετε πολυ καλα αυτο...) "τολμω" να πω οτι ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΟΤΟΣΠΟΡΤ και εσβησε.


Πως?


Με την μη συστηματικη προσελευση στην Λέσχη.
Με την μη προβολη των θεματων που σας ενδιαφερουν στα οποια τοπικ υπαρχουν.
Με την μη απομακρυνση καγκουροστοιχείων που σας ενοχλουσαν απ το φορουμ.


ΚΑΙ μη μου πειτε οτι "δεν ειχατε δικαιοδοσία", γιατι θα σας πω ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΑΤΕ.


Αν πραγματικα σας ενδιεφερε αυτος ο χωρος να ειναι μοτοσπορτ θα ΚΑΝΑΤΕ τα παντα για να ειναι...
ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ να γινουν πραγματα,
ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ να μαζεψετε κοσμο,
ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ με ποστ/αρθρα/συζητησεις/φωτογραφιες/εμπειριες να κανετε αυτο το χωρο πιο ελκυστικο και ενδιαφερον για ανθρωπους με τετοια ενδιαφεροντ
ΘΑ ΠΡΗΖΑΤΕ ΤΟΝ "ΤΑΣΟ" (και τον οποιο "Τάσο") οταν κατι δεν γινεται σωστα να το διορθωσει ή να σας δωσει δικαιοδοσια να το διορθωσετε. και ΘΑ ΕΠΙΜΕΝΑΤΕ γι αυτο.
ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΑΝ με οσους γραφουν/κανουν παπαριες εδω μεσα...
ΘΑ ΓΙΝΟΣΑΣΤΑΝ και ενιοτε "οι κακοι"


Αν η προσεγγιση ειναι συμμετεχω μια στο τόσο / γραφω μια στο τόσο / τους συναντω μια στο τοσο ε τοτε τι περιμενετε????


Ποτε γραψατε τελευταία φορα για το Χ πραγμα που κανατε στο αγωνιστικό σας?
Ποτε γραψατε τον τελευταίο προβληματισμο σας για τον Ψ αγωνα? -- για τα λαστιχα σ; -- για το μοτερ -- για την αναρτηση -- για, για, για, ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ που συζητατε την επομενη μερα πχ "στον καφενε" --- γιατι ετσι πάω κι εγω Μεγαρα κΑι τα λεω μετα με τον Ανδυ στο Ζεντιλ στα Βριλλησια και "ολα καλα"...
Ποτε γραψατε την τελευταια σας "γνώστη/γκουρου/ειδικου ανταποκριτη" σαχλαμαρα για να γινει κουβεντα για την εκβαση του Ω πρωταθληματος WRC?
Ποτε γραψατε την τελευταια σας συμμετοχη στα Μεγαρα, στις Σερρες κλπ?
Ποτε το ειπατε για το PSClub σε φιλους σας με ιδια ενδιαφεροντα οτι ρε φιλε εκει ειμαστε και κανουμε αυτο (ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ προυποθετει οτι "ΕΙΜΑΣΤΕ" - 1ο πλυθυντικο - και οχι ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ...) ? ?


Η λεσχη "εκει ήταν"¨ανοιχτη καθε Πεμπτη ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ και τωρα που δεν υπαρχει η "Λεσχη", υπαρχει εκει διπλα... η Θεα Δηλαβερη, που πάλι ειναι "ανοιχτη για όλους" ΑΛΛΑ εχω δει ελαχιστους.


Υπαρχουν νέα μέλη με φουλ μοτοσπορτ διαθεση (ο αλλος ΓΔΥΝΕΙ αυτη τη στιγμη το 13αρι του με την LEDA για να κανει επιτελους τρακ-ντει οπως το ονειρευοταν - ο αλλος το χει κανει ολο αλουμινιο - το αλλο το πραμα εχει γινει γα** στα Μεγαρα και το μονο που λειπει ειναι λάστιχα και παει λεγοντας...) που ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ...και ΟΥΤΕ σας γνωριζουν γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΔΕΙ, ΟΥΤΕ και διαβασει.


Οσο για τις κοντρες... επειδη πάλι εχει αναφερθει... είναι ΕΝΑ γαμωτοπικ.. ΕΝΑ... ΕΝΑ γα** ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ που στο κάτω-κάτω πχ ο Βαγγος που ασχολείται και 2-3 αλλα μελη ειναι πλεον κι αυτοι "δικοι μας" -- ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ εχουμε βρεθει καμποσες φορες, εχουμε πιει καμποσους καφεδες, εχουμε παρακολουθησει μεχρι και αναβαση μαζι, εχουμε παει και 2 - 3 εκδρομες ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΙ δεν εχουν ερθει --- και οχι εμενα προσωπικα ΔΕΝ με χαλαει το τοπικ αυτο -- αν και σε κοντρες δεν συμμετεχω -- γιατι εχει πλακα και ετσι το αντιμετωπιζω... -- αυτο που με χαλαει ειναι ορισμενοι που δεν ξερουν να συμμετεχουν σε ενα τετοιο τοπικ και αντι να συζητουν τσακωνονται και κανουν το φορουμ μπουρδελο -- αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)


ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ που ορισμενοι απο εδω μεσα πηγαν στην Ριτσωνα ΟΥΤΕ καν το εγραψαν και τυχαια τους πετυχα εκει...

Ε ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΜΟΤΟΣΠΟΡΤ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΟΤΟΣΠΟΡΤ.

Μην περιμενετε απο αλλους να τα κανουν για εσας.

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ...!

καλημερα σας, αναλογιστειτε τα κι εδω ειμαιστε ή και απο κοντα να το συζηταμε... Wink Wink Wink




Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy


Καλώς ή κακώς όλο το θέμα πσκλαμπ έχει τελειώσει με τον τρόπο που το ξέραμε-ξέρατε κλπ
Αυτό που μας "καίει" τώρα είναι άν θέλουμε να συνεχίσουμε αυτό για το οποίο δημιουργήθηκε αυτός ο σύλλογος .
Μου φαίνεται ότι έχουμε ξεχάσει γιατί δημιουργήθηκε.....
Μήπως θα έπρεπε να θυμηθούμε....

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3092

ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΤΑΣΟΣ ΕΓΙΝΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ
(μάλλον τίποτα)

όρεξη πιστεύω υπάρχει (έστω και υποσυνείδητα) από πολλούς....
"λεφτά υπάρχουν" ή τουλάχιστον ο καθένας μας μπορεί να συνεισφέρει όπως και όσο μπορεί.... (μη μου πείτε το αντίθετο γιατί υπάρχουν τρόποι για να βρείς τα όποια χρήματα για να κάνεις αυτό που θες, αν θες βέβαια...)

Το έχω ξαναγράψει ξαναπεί κλπ πολλές φορές οτί εγώ θέλω να το συνεχίσουμε όλο αυτο, την ιδέα psclub,,,,ή όπως αλλιώς θέλετε το λέτε,
το θέμα είναι ότι δεν βλέπω ανταπόκριση από άλλους....δυστυχώς...
αυτά προς το παρόν και βλέπουμε

υγ ελπίζω να τα βρείτε με τον εαυτό σας και να το δείτε θετικά όλο αυτό που λέμε psclub
υγ2 αφήστε στην άκρη τις δικαιολογίες (μεγαλώσαμε, αλλαξαμε συνήθειες κλπ)
υγ3 ξέρω ότι περνάμε δύσκολες εποχές αλλά.....ΞΕΚΟΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
υγ4 πότε θα κόψουμε αυτή την γαμημένη πίτα.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 21:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μανθο μαλλον δε πιανεις το point εδω και καιρο.

η παλια γενια τελειωσε. ξενερωσαμε, βαρεθηκαμε,κουραστηκαμε,χρωκοπησαμε,αλλαξαμε ζωη.
με τον ενα ή τον αλλο τροπο τελος.

αυτοι που διαδεχτηκαν τη παλια γενια, με τη συμφωνη γνωμη του ανυπαρκτου δ.σ και με τη διαδικασια της δια βοης αποδοχης των αποψεων τους, τα κανανε σκ**α και αποσκατα και μετα την κανανε και λουηδες.

λυση ΔΕΝ ειναι η επαναφορα των κουρασμενων ψυχικα "παλιων" αλλα η ευρεση νεων ανθρωπων ΜΕ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ και οχι μερικων ακομα φελλων, που εχουν τη διαθεση και τη ορεξη να σηκωσουν το συλλογο στις πλατες τους με οση βοηθεια χρειαζονται απο εμας.
ΟΧΙ ΟΜΩΣ να ειμαστε στα ποδια τους και να τους λεμε τι να κανουν.
ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ απο τα κεντρα αποφασεων κλπ κλπ

αρα εκλογες και αμεση αποχωρηση απο τα διοικητικα ΟΛΩΝ
και νεα γενια ΑΜΕΣΑ

πιο σκ**α ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ


μερικοί απο τους φελλούς Τάκη όπως εγώ ο Μάκης, ο Κώστας, ο Γιώργος, ο Ανδρεας και μερικοί ακόμα για να μην μακρηγορώ ήταν αυτοί που για πολύ καιρό κρατούσαμε τη λέσχη ανοιχτή.

Καλύτερα να αναζητήσετε ευθύνες στο motorsport κατα τ αλλα ανύπαρκτο Δ.Σ. που με την αδιαφορία τους τα χρεοι απο λογαριασμούς επνηξαν τη λέσχη και αν δεν ηταν μερικοί φελλοί (αναφερώμενος και στον Μάνθο λέγοντας φελλους που ήταν ο μόνος απο τους λεγόμενους " παλιούς" που τα είχε πάρει όλα επ ώμου)θα χρωστουσε η λέσχη αρκετα παραπάνω.

Υ.Γ. lEF205 δεν μου είπε κανένας οτι για να ασχοληθώ με την λέσχη επρεπε να έχω κανένα μοτορσποραδικο 106 και οχι cc.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 22:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά παιδιά δε χρειάζεται να το γυρίσουμε στην κόντρα τώρα...
το θέμα είναι να δούμε πως κ αν μπορεί να σωθεί αυτό που όλοι αγαπήσαμε κάποια στιγμή στη ζωή μας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 22:52:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε βλεπω να βαζετε ψηφοφορια ομως για κανενα κυριακατικο καφε...μερικοι απο εμας,ετσι κ αλλιως,βρισκομαστε τουλαχιστον μια φορα το μηνα Wink


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 23:11:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φταίνε τα πεζώ που είναι και όμορφα και motorsport!
Αστειεύομαι φυσικά.

Ο χώρος του αυτοκινήτου θεωρώ ότι ειναι αμφιλεγόμενος. Το αυτοκίνητο είναι μέσο:

1) μεταφοράς
2) επίδειξης πλούτου
3) επίδειξης καλλιτεχνικών ανησυχιών
4) επίδειξης οδηγικών ικανοτήτων
5) και άλλα πολλά

Το φόρουμ για μένα, και συνάμα και η παρέα που δημιουργείται νομίζω ότι οφείλει να δεχτεί όλα αυτά τα μέλη. Εγώ τους μόνους που δεν μπορώ είναι αυτούς με τις αγγελίες κι αυτούς που μπαίνουν μόνο για να "πάρουν".

Πιθανώς να μην με νοιάζουν ποσο νικελ είναι οι ζάντες μου, δεν θα κάτσω καν να διαβάσω ενα τέτοιο θέμα. Αυτο που πιστεύω όμως είναι ότι ο χ που του αρεσει η νικελ 17αρα ζάντα μπορεί να είναι μια χαρά άτομο και να μπορώ να κάνω ευχάριστα παρέα μαζί του συζητώντας κάτι άλλο.

Άλλωστε, προσωπικά στην λέσχη όσες φορές είχα έρθει δεν νομίζω ότι λέγαμε μόνο γι' αυτοκίνητα.

Σε διαφορετική περίπτωση πρέπει το psclub να έχει έναν κλειστό χαρακτήρα και μέλη να γίνονται άτομα που πληρούν κάποιες προυποθέσεις. Υπάρχουν πολλές τέτοιες κλειστές ομάδες στο διαδίκτυο.

Αυτά σε ότι αφορά το "ανθρώπινο κομμάτι", το οποίο νομίζω πρέπει πρώτα να αποσαφηνιστεί.

Στο κομμάτι των συναντήσεων:
Υπάρχει γενικά μια κοινωνική οκνηρία, όλοι περιμένουμε τον άλλο να κάνει κάτι. Τρώγοντας ανοίγει η όρεξη. Έτσι κι εδώ. Σκεπτόμενος ότι όλα τα μέλη πρέπει να 'ναι δεκτά εγώ θα πρότεινα βιαστικά μια λύση που να ναι πιαθανώς λάθος.

Δευτέρα 2 Συνάντηση Πειραιά για καφέ
Τρίτη 9 συνάντηση μεταμόρφωση
Τετάρτη 17 συνάντηση καρτόδρομο
Πέμπτη 25 συνάντηση κέντρο (πάρτε ολοι το μετρό)
Παρασκευή 2 Γλυφάδα
Σάββατο 10 Ποδηλατο Φλοισβο / Νεα μακρη...
Κυριακή 18 paintball
Δευτέρα 26 κόντρες μεταξύ μας
Τρίτη 3 στροφιλίκια

Τυχαία όλα αυτά που είπα. Μερικά πιθανότατα δεν αρμόζουν σ' ενα κλαμπ και συμφωνώ διοτι ειναι επικινδυνα. Θέλω να πω με λίγα λόγια διαφορετικές μέρες, διαφορετικές δραστηριότητες ώστε κάποιοι να νιώσουν ότι κάτι τους βολεύει και να αφήσουν το πληκτρολόγιο. Αν τους αρέσει η παρέα, θα υπάρξει τρόπος να έρθουν και στην επόμενη ή μεθεπόμενη συνάντηση.

Αυτά από μένα, που δύσκολα πλέον μπορώ να σας δω λόγω της μεγάλης απόστασης Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2013, 00:06:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
[Υ.Γ. lEF205 δεν μου είπε κανένας οτι για να ασχοληθώ με την λέσχη επρεπε να έχω κανένα μοτορσποραδικο 106 και οχι cc.

το 2005 που πρωτοασχοληθηκα, cc ειχα.206.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2013, 10:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
volvos έγραψε:
μανθο μαλλον δε πιανεις το point εδω και καιρο.

η παλια γενια τελειωσε. ξενερωσαμε, βαρεθηκαμε,κουραστηκαμε,χρωκοπησαμε,αλλαξαμε ζωη.
με τον ενα ή τον αλλο τροπο τελος.

αυτοι που διαδεχτηκαν τη παλια γενια, με τη συμφωνη γνωμη του ανυπαρκτου δ.σ και με τη διαδικασια της δια βοης αποδοχης των αποψεων τους, τα κανανε σκ**α και αποσκατα και μετα την κανανε και λουηδες.

λυση ΔΕΝ ειναι η επαναφορα των κουρασμενων ψυχικα "παλιων" αλλα η ευρεση νεων ανθρωπων ΜΕ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ και οχι μερικων ακομα φελλων, που εχουν τη διαθεση και τη ορεξη να σηκωσουν το συλλογο στις πλατες τους με οση βοηθεια χρειαζονται απο εμας.
ΟΧΙ ΟΜΩΣ να ειμαστε στα ποδια τους και να τους λεμε τι να κανουν.
ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ απο τα κεντρα αποφασεων κλπ κλπ

αρα εκλογες και αμεση αποχωρηση απο τα διοικητικα ΟΛΩΝ
και νεα γενια ΑΜΕΣΑ

πιο σκ**α ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ


μερικοί απο τους φελλούς Τάκη όπως εγώ ο Μάκης, ο Κώστας, ο Γιώργος, ο Ανδρεας και μερικοί ακόμα για να μην μακρηγορώ ήταν αυτοί που για πολύ καιρό κρατούσαμε τη λέσχη ανοιχτή.

Καλύτερα να αναζητήσετε ευθύνες στο motorsport κατα τ αλλα ανύπαρκτο Δ.Σ. που με την αδιαφορία τους τα χρεοι απο λογαριασμούς επνηξαν τη λέσχη και αν δεν ηταν μερικοί φελλοί (αναφερώμενος και στον Μάνθο λέγοντας φελλους που ήταν ο μόνος απο τους λεγόμενους " παλιούς" που τα είχε πάρει όλα επ ώμου)θα χρωστουσε η λέσχη αρκετα παραπάνω.

Υ.Γ. lEF205 δεν μου είπε κανένας οτι για να ασχοληθώ με την λέσχη επρεπε να έχω κανένα μοτορσποραδικο 106 και οχι cc.


συμφωνουμε απολυτα. παρτε λοιπον στα χερια σας οσοι δεν ειστε φελοι και δεν εξαφανιστηκατε (ειδικα εσυ ή ο ανδρεας ξερετε ποση εκτιμηση σσας εχω) το συλλογο, ας βρουμε και μερικους νεους που εχουν επιπεδο και θελουν (πχ. σιναναι αθανας κλπ ) και βαλτε πλατη παιρνοντας και την ευθυνη (δ.σ) και τη δοξα και την αποτυχια πανω σας.

γιατι μανθο θα δε μπορεις να εχεις και τη πιτα ολοκληρη (δ.σ ανυπαρκτο)
και τους μαλ**ες? να τρεχουν για σενα-μενα-τασο (παιδια απο πανω)

πρεπει να δειξεις οτι εχεις τη διαθεση να αποχωρησουν ολοι και να αφησουν στη νεα γενια την ευθυνη και τη χαρα της ευθυνης...
μη καταντησουμε σα τους βουελευτες που παντρευονται την εδρα

χρεη καλως ή κακως εχουν με τον ενα ή τον αλλο τροπο μαζευτει.
λεσχη δεν υπαρχει σα βραχνας και εξοδο.
ξεκινηστε βαγγελη και οτι χρειαστειτε εδω ειμαστε.
ολοι οσοι σκεφτονται και πρατουν σα το μανθο θα βοηθησουμε Cool



υ.γ. πρεπει να καταλαβετε ολοι οτι το προλεταριακο μοντελο διοικησης του τασου που δουλεψε αψογα οσο ολοι μας τρεχαμε (γιατι ειμασταν η αφροκρεμα αυτων που ειχαν πεζο και κυκλοφορουσαν εδω μεσα) δε μπορει να δουλεψει πλεον. δεν υπαρχει τασος δεν υπαρχει επιλογη μελων και φτασαμε στο αναποδο ακρο της αναρχιας.

το ξαλαλεω και δημοσια. κλειστε το ή προσπαθηστε να το αλλαξετε.
ετσι ειναι απλα ντροπη για την ιστορια του συλλογου αυτο που κανετε.


ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ γα**το
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2013, 11:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...now we' re talking... Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Απρ 2013, 23:04:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά πήγατε για σουβλάκι...Question Question Μου ανοίξατε την όρεξη τώρα & το έχω επιθυμήσει εδώ πάνω... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0684s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on