PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

...για οταν απαντες αναθεωρησετε...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 21:49:29    Θέμα δημοσίευσης: ...για οταν απαντες αναθεωρησετε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...το γραφω εδω μιας και εχει "κοινωνικό" χαρακτηρα...και αφορμη ηταν κοπη της πιτας σε ενα "μηχανοφορουμ/κλαμπ" που παρακολουθω και χαλρα συμμετεχω τον τελευταιο καιρο...
αν εχετε ορεξη ριξτε του μια ματια...
γιατι ΑΥΤΑ ειναι τα ομορφα...
τα χουμε κανει κι εμεις εδω..."καπου το χασαμε"...
εκείνοι (στα ντουκατι) περασαν πολυ χειροτερα μιας και το φορουμ/κλαμπ τους εγινε "πολεμος"/χωρηστηκαν στα 2/ χαος --- δεν εχει σημασια τι και πως κλπ κλπ... (ουτεκαν ξερω την ιστορια ...δεν με ενδιαφερει κιολας..._ το θεμα ειναι οτι ΑΝΑΚΣΟΥΜΠΩΘΗΚΑΝ και να δειτε τι ομορφα πραγματα...

αυτα... ετσι απλα να τα χετε κατα νου...

και οχι δεν ειναι "λευταδες με πανακριβα μηχανακια που δεν τους εχει αγγιξει η κριση" -- σαν κι εμας ειναι μεσες ακρες μιας και οι περισσοτεροι απο εμας εχουμε ξοδεψει περισσοτερα συνολικα στα αμαξια μας (απλα εχουν επιλεξει την επενδυση/ξοδεμα των χρημάτων τους σε 2 ροδες αντι για 4...

οποιος εχει ορεξη ας χαζεψει το σχετικο τοπικ γιασ την κοπη της πιτας τους...
http://www.ducatisti.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=20&t=24819&start=200
ή αντιστοιχα και την μονοημερη στο Λουτρακι:
http://www.ducatisti.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=21&t=24866

υ.γ. ΝΑΙ ΤΟ ξερωοτι τα καναμε κι εδω απο το 2002... (απο το 2004 που εχω γραφτει εχω συμμετασχει και ολα...εχω οργανωσι και καμποσα...)... το θεμα ειναι οτι ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...
υ.γ.2 μια βολτα/καφε μεχρι ΠΧ το "Λουτρακι/Καλαμο/Ωροπο/Χαλκια κλπ" με το αμαξι με 4ατομα/αυτοκινητο κοστιζει ΜΑΖΙ με διοδια 10ε στον καθενα οποτε ΑΝ την Κυριακη δεν "μενετε σπιτι με κλειστο μαλιστα το καλοριφερ για να μην καιτε ουτε πετρελαιο..." (οποτε ΠΑΩ ΠΑΣΟ και το δεχομαι οτι καποιος εχει ΟΝΤΩΣ στριμωχτει πολυ ασχημα οικονομικα) αλλα πάτε εστω για ενα καφε στην πλατεία... ΕΛΕΟΣ μπρειτε να τα διαθεσετε...
υ.γ.3. κισσες και άιντε να δουμε Laughing Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 22:40:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: ...για οταν απαντες αναθεωρησετε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο, όλα καλά κ ωραία αλλά επειδή τυχαίνει να γνωρίζω 2-3 άτομα από κει μέσα κι έχω βρεθεί και στο χώρο της λέσχης τους, το
MEMsound έγραψε:
και οχι δεν ειναι "λευταδες με πανακριβα μηχανακια που δεν τους εχει αγγιξει η κριση" -- σαν κι εμας ειναι μεσες ακρες

δεν στέκει και τόσο.
Μόνο και μόνο ο χώρος της λέσχης τους υποδηλώνει ότι δε μιλάμε για ισάξιου οικονομικού επιπέδου (κατά Μ.Ο.) μέλη πράγμα που από μόνο του δίνει διαφορετική οπτική στα πράγματα.

Επίσης, νομίζω πως πρέπει να επαναπροσδιορίσουμε ποιός είναι ο αυτοσκοπός της εκδρομής.
Α) το να βρεθούμε σε ένα διαφορετικό περιβάλλον για να απολαύσουμε την παρέα, να πιούμε καφέ, να φάμε, να πούμε 2 μλκίες και να γελάσουμε αδιαφορώντας το πώς θα φτάσουμε εκεί (τρόλευ, ταξί, λεωφορείο, αμάξι4άτομα, τηλεμεταφορά κλπ.) και
Β) λίγο από το Α αλλά με κύριο σκοπό την οδική απόλαυση από την εκκίνηση ως τον τερματισμό και τούμπα.

Όταν μιλάμε για τούρινγκ (μακρυά ή κοντά, δεν έχει σημασία) που διοργανώνεται από φόρουμ με μηχανάκια, 9 στις 10 περιπτώσεις, ο σκοπός της εκδρομής είναι ο Β. Αυτό συνεπάγεται φυσικά μονοκάβαλο μηχανάκι, μια 20ριά ευρώ βενζίνης κατ'ελάχιστο + διόδια (για όσους δεν κλέβουν), ΑΝΑ ΑΤΟΜΟ.

Τώρα για το δικό μας φόρουμ, παρέα, λέσχη (πείτε το όπως θέλετε) ο σκοπός του καθένα μπορεί να είναι διαφορετικός.

Προσωπικά, και δεδομένης της οικονομικο-οικογενειακής μου κατάστασης, έχω περιοριστεί εδώ και μήνες στο Α. Ναι, θα ήθελα πολύ να ίσχυε το Β αλλά προσγειώνομαι στην πραγματικότητα και λέω πως έστω και μιά συνάντηση καρτόδρομο ανά 15μέρες, μιά χαρά είναι, και πάλι καλά να λέμε Smile

ΥΓ.Ελπίζω να μη στράβωσες. Δε στη λέω. Απλά βρίσκω τουλάχιστον άνιση τη σύγκριση των 2 περιπτώσεων Rolling eyes


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Φεβ 2013, 22:50:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: ...για οταν απαντες αναθεωρησετε... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Μάνθο, όλα καλά κ ωραία αλλά επειδή τυχαίνει να γνωρίζω 2-3 άτομα από κει μέσα κι έχω βρεθεί και στο χώρο της λέσχης τους, το
MEMsound έγραψε:
και οχι δεν ειναι "λευταδες με πανακριβα μηχανακια που δεν τους εχει αγγιξει η κριση" -- σαν κι εμας ειναι μεσες ακρες

δεν στέκει και τόσο.
Μόνο και μόνο ο χώρος της λέσχης τους υποδηλώνει ότι δε μιλάμε για ισάξιου οικονομικού επιπέδου (κατά Μ.Ο.) μέλη πράγμα που από μόνο του δίνει διαφορετική οπτική στα πράγματα.


αν δεις τα λινκ...
ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ στο D.O.C (ducatti offical club) αλλα στο ducatisti.gr...
αυτο προς αποφυγη παρεξηγησεως...
το DOC ειναι αλλο σεναριο... Wink



RoadRunner122 έγραψε:
Επίσης, νομίζω πως πρέπει να επαναπροσδιορίσουμε ποιός είναι ο αυτοσκοπός της εκδρομής.
Α) το να βρεθούμε σε ένα διαφορετικό περιβάλλον για να απολαύσουμε την παρέα, να πιούμε καφέ, να φάμε, να πούμε 2 μλκίες και να γελάσουμε αδιαφορώντας το πώς θα φτάσουμε εκεί (τρόλευ, ταξί, λεωφορείο, αμάξι4άτομα, τηλεμεταφορά κλπ.) και
Β) λίγο από το Α αλλά με κύριο σκοπό την οδική απόλαυση από την εκκίνηση ως τον τερματισμό και τούμπα.

Όταν μιλάμε για τούρινγκ (μακρυά ή κοντά, δεν έχει σημασία) που διοργανώνεται από φόρουμ με μηχανάκια, 9 στις 10 περιπτώσεις, ο σκοπός της εκδρομής είναι ο Β. Αυτό συνεπάγεται φυσικά μονοκάβαλο μηχανάκι, μια 20ριά ευρώ βενζίνης κατ'ελάχιστο + διόδια (για όσους δεν κλέβουν), ΑΝΑ ΑΤΟΜΟ.

Τώρα για το δικό μας φόρουμ, παρέα, λέσχη (πείτε το όπως θέλετε) ο σκοπός του καθένα μπορεί να είναι διαφορετικός.

Προσωπικά, και δεδομένης της οικονομικο-οικογενειακής μου κατάστασης, έχω περιοριστεί εδώ και μήνες στο Α. Ναι, θα ήθελα πολύ να ίσχυε το Β αλλά προσγειώνομαι στην πραγματικότητα και λέω πως έστω και μιά συνάντηση καρτόδρομο ανά 15μέρες, μιά χαρά είναι, και πάλι καλά να λέμε Smile

ΥΓ.Ελπίζω να μη στράβωσες. Δε στη λέω. Απλά βρίσκω τουλάχιστον άνιση τη σύγκριση των 2 περιπτώσεων Rolling eyesυ από μόνο του δίνει διαφορετική οπτική στα πράγματα.


κατανοω απολυτως τι λες, απλα με την επεξηγηση που σου εγραψα πιο πάνω ελπιζω να καταλαβαινεις οτι δεν ειναι τοσο ανιση η συγκριση

και στο κατω-κατω...
αλλο μια εκδρομη για στριψιμο
αλλο μια εκδρομη για καφε
το ενα δεν αναιρει το αλλο...

το προβλημα ειναι οταν δεν γινεται τιποτα οποτε ολα αναιρουνται...

ας μην στεκομαστε στο "λεφτα"
δεν ειναι εκει το θεμα, το οικονομικο εννοω, το θεμα ειναι η ορεξη...
κι εν παση περιπτωση αν υπαρχει η ορεξη τοτε μπορει κανεις να κανει οικονομικα πραγματα και οχι πολυεξοδα...
αυτα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 00:23:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άμα δεν οργανώσω εγώ Touring και δε γράψω 700 χλμ πήγαινε έλα, δεν γίνεται δουλειά. Laughing


Για τα υπόλοιπα, βρείτε τα μεταξύ σας



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 10:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ok....εν ολιγοις το θεμα ειναι
1)τα λευτα?
2)ο χωρος?
3)το ενδιαφερων μας?
4)ολα τα παραπανω?

γιατι (ως συνηθως Embarassed ) το εχασα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 19:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως η κακώς δεν υπάρχει οργανοση.κ εμείς για μια βόλτα χαλκιδα-λαμια χαλασαμε 55 ευρώ το άτομο...
Κ μιλάμε όλοι με οικογένειες κ ένα κάρο υποχρεώσεις,κ δεν υπάρχει σαλιο ούτε για γρασο αλυσιδας.αλλά εκει που θα χαλαγαμε 10 ευρώ τη κυριακή για καφέ-βενζίνη,για να δουλέψουν κ τα μηχανάκια λίγο,το κανονισαμε πριν τις γιορτες του δεκεμβρίου,να παμε μια κυριακή βόλο.επειδή τα πράματα ήταν δύσκολα,φτάσαμε μέχρι λαμια.κ ήταν η πρώτη 'μεγάλη βόλτα" από φέτος το σεπτέμβρη.κ εκεί που φτάναμε σπάρτη,τρίπολη κτλ,κάναμε μόνο 360κμ πήγαινε ελα,πολύ καλύτερα από το τίποτα.
Δε νομίζω οτι είναι τόσο δύσκολο να κανονίσουμε από τώρα,μια μονοήμερη λαμια(να κατεβούν κ τα παιδιά από βορρά),για κυριακή 24 μαρτίου,μιας κ δευτέρα είναι κ αργία 25η μαρτίου.κάτι τέτοιο φαντάζομαι θέλει να πει κ ο μάνθος Wink


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 19:39:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"κάτι τέτοιο" και δεν αναφερομαι μονο σε 2/3 ημερα μιας και ενδεχομενως καποιοι (ή και όλοι -- ιδιως οσοσ μεγαλώνουμε) να θελουν κανονισουν κάτι "δικο τους" σε αυτα τα "δυσευρετα" 2/3ήμερα...αλλα γενικώς...

κι αν το δείτε και λίγο αλλιως...αφου την σκεφτομαστε την βενζίνη για μια εκδρομή...ειναι προφανες οτι δεν μας ενδιαφερει σε εκεινη την εκδρομή να "πάμε μαλλια και να κάψουμε το 3πλασιο" - αρα κατ επεκταση να ειμαστε μόνος του ή/και με μονο την κοπελα του ο καθενας στο αμαξι του - για να ειναι "ελαφρυτερο" / να δουλευει η αναρτηση και αλλα τετοια "ομορφα"... αφου ουτως ή αλλως ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ να κάψουμε "πολυ" βενζινη)... ΑΡΑ...αν την οποια διαδρομοβενζινη την κανετε "δια 4" το κοστος ειναι αστείο...

και για να σας το παω λιγο πιο μακρια...με καμποση δοση χιουμορ - αν και ειμαι σιγουρος οτι ολοι το χετε σκεφτει / βιωσει καποια φορα...:
για την περιπτωση "εμενα η κοπελα μου δεν βαζει βενζινη"... αν δεν την "κερνατε" - οποτε και ειναι δικο σας το θεμα - και ειναι σε δικη της φαση και δεν θελει να βαλει βενζινη "για να πατε βολτα με το κλαμπ σας"... λες κι εκεινη δεν θα παει εκδρομη, δε θα απολαυσει την οποια λιακαδα/θαλασσα/βολτα κλπ... λεμε τωρα... - την αφηνετε σπιτι να παει "για καφε με τις φιλες τις" / να τακτοποιησει / να κοψει το λαιμό της / να... / να... / whatever τελος πάντων..." και οργανωνεστε με αλλους 2-3 και γινεται το κολποσχεδιο...)

ΠΡΟΣΟΧΗ...μιλαμε για μια ρημαδα Κυριακη ...μια στο 2~3μηνο... -- οχι "καθε Κυριακη"...

αυτα τα ομορφα Laughing

αλλο τιποτα να σας λυσω? Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:08:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λιγο πολυ,ολοι θελουμε να παρουμε το οχημα μας για να οδηγησουμε λιγο,αυτο δε σημαινει οτι δε μπορουμε να χαλαμε 10 ευρω λιγοτερα το σ-κ,για 1-2 μηνες,ωστε να μαζεψουμε ενα 100αρικο(1 ποτο λιγοτερο ειναι τη παρασκευη κ το σαββατο).
εγω ετσι κ αλλιως,οτι κ αν κανονιστει θα ερθω με τη γυναικα κ το παιδι,κ επειδη τα πραματα ειναι δυσκολα για ολους μας,μπορουμε να κανονισουμε καμια βολτα κ στα μερη της αττικης,οπως καλυβια κτλ.
βαζετε μια ψηφοφορια με 2-3 ημερομηνιες κ κανονιζουμε να παμε Wink

Υ.Γ με βλεπω για 3ημερο 25ης μαρτιου να ανεβαινω θεσσαλονικη Laughing Laughing Laughing


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 22:37:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peri καταναλωσης εγω ειδικα δεν μιλαω καν.....
Περι γυναικας αν θελει ακολουθει...ουτως η αλλως για την παρεα παμε οχι για την γυναικα...
Περι εξοδων δεν ειναι τοσο τραγικο ποια.....οποτε.....ας το αργανωσουμε απο τωρα.....ας πουμε πχ....σε πρωτη φαση ποτε ειναι καλη ημερομηνια....

φεβρουαριο μαρτιο?
Μετα κοιταμε το που....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Φεβ 2013, 23:08:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και θεωρω πως ειμαι απο αυτους που εζησαν πραγματικα πολυ χρυσες εποχες εδω μεσα και πανω απο ολα εκανα πραγματικα κολλητους φιλους, ας γραψω δυο πραγματα.
Προσωπικα εχασα το κινητρο.
Ολοι εχουμε πολυ στενα οικονομικα, ολοι εχουμε ξενερωσει αλλα πιστευω πως αν υπαρχει κινητρο τοτε ολα τα ξεπερναμε.
Πρεπει να αποφασισουμε τι κανουμε εδω μεσα.Το λεει και ο Τακης συνεχως αυτο.Αν το μαγαζι ειναι Life style ειναι κοντραδικο ειναι αυτοκινητιστικο ειναι γνωριμιων ειναι δεν ξερω και εγω τι.
Τις χρυσες εποχες ηταν πραγματικα κλαμπ πεζω και μονο,προσωπικα αυτο μου εδινε κινητρο, οχι μονο σε εμενα αλλα και σε πολλους απο εδω.παρα πολλους.
Πλεον εδω μεσα ειναι ολα τα υπολοιπα εκτος απο αυτο.
Περασαμε τη φαση με τα κλιο, υμνος τα κλιο εδω μεσα, μετα μπηκαμε στην υγραεριοκινηση, μετα στα ποδηλατα, μετα στα ηλεκτροποδηλατα, μετα στα "ντατσουν" που ντριφταρουν, μετα στις καλλιτεχνικες φωτος, μετα στα μηχανακια, μετα ανοιξε το τοπικ που τσακωνονται οι κοντρακιδες με τα 207( Αναρωτιεμαι τοσα χρονια που τρεχει ο Νικος με καθαροαιμο 207 αν επεσε ποτε η προταση στο τραπεζι να παρουσιαστει το αυτοκινητο εδω μεσα) εχουμε προφιλ χρηστων που μπαινουν για να πλακωθουν στο τοπικ με τις κοντρες και μονο.
Καποτε αυτους τους διωχναμε, απο κοντρες γραφαμε τις μεταξυ μας που καναμε οποτε καναμε για χαβαλε και μονο, τις Πεμπτες που την κοπαναγαμε σκαστοι απο τη λεσχη να παμε στο Ο.Χ. να ανοιξουμε μεταξυ μας και να επιστρεψουμε .
Ενας ειχε μπει να γραψει για νιτρα, ο αλεκουκος, και εγινε συνοδηγος αγωνων.
Ετσι λοιπον νιωθω πως πλεον γιναμε το φορουμ του κοσμοπολιταν και η καθε μια μας γραφει το μακρυ της.
Αν η λεσχη ακομη αντιπροσωπευει τα πεζω (και πολυ ομοια μοντελα σιτροεν οπως ο Πετρος με το ΑΧ του) με ανησυχους ιδιοκτητες για πιστες αγωνες βολτες στο βουνο και χαβαλαδιεραδικες συζητησεις, επιπεδου ομως, τοτε ανασκουμπωνομαστε και κοιταζουμε να παμε τη βαλιτσα προς τα εκει.
Εγραψε ο roadrunner122 πως προσπαθει για ενα καρτοδρομο το 15ημερο,αυτος ο ανθρωπος πχ χαιρει της απολυτης εκτιμησης μου γιατι ειναι ο τυπος ανθρωπου που καποτε θελαμε να γεμισουμε τη λεσχη.
Παρολο που ειμαι αντιθετος με το καρτοδρομο γιατι τιθενται σοβαρα θεματα ασφαλειας, οταν γραφει κατι τετοιο ενας ανθρωπος σημαινει πως ειναι δοσμενος σε αυτο, ειναι σταση ζωης για αυτον.
Αυτα.
Αν δεν εχετε προβλημα με το κοσμοπολιταν τοτε μεγεια σας.

Υγ ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν εγινα καπως αποτομος αλλα ετσι πραγματικα αισθανομαι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 02:01:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Μιας και θεωρω πως ειμαι απο αυτους που εζησαν πραγματικα πολυ χρυσες εποχες εδω μεσα και πανω απο ολα εκανα πραγματικα κολλητους φιλους, ας γραψω δυο πραγματα.
Προσωπικα εχασα το κινητρο.
Ολοι εχουμε πολυ στενα οικονομικα, ολοι εχουμε ξενερωσει αλλα πιστευω πως αν υπαρχει κινητρο τοτε ολα τα ξεπερναμε.
Πρεπει να αποφασισουμε τι κανουμε εδω μεσα.Το λεει και ο Τακης συνεχως αυτο.Αν το μαγαζι ειναι Life style ειναι κοντραδικο ειναι αυτοκινητιστικο ειναι γνωριμιων ειναι δεν ξερω και εγω τι.
Τις χρυσες εποχες ηταν πραγματικα κλαμπ πεζω και μονο,προσωπικα αυτο μου εδινε κινητρο, οχι μονο σε εμενα αλλα και σε πολλους απο εδω.παρα πολλους.
Πλεον εδω μεσα ειναι ολα τα υπολοιπα εκτος απο αυτο.
Περασαμε τη φαση με τα κλιο, υμνος τα κλιο εδω μεσα, μετα μπηκαμε στην υγραεριοκινηση, μετα στα ποδηλατα, μετα στα ηλεκτροποδηλατα, μετα στα "ντατσουν" που ντριφταρουν, μετα στις καλλιτεχνικες φωτος, μετα στα μηχανακια, μετα ανοιξε το τοπικ που τσακωνονται οι κοντρακιδες με τα 207( Αναρωτιεμαι τοσα χρονια που τρεχει ο Νικος με καθαροαιμο 207 αν επεσε ποτε η προταση στο τραπεζι να παρουσιαστει το αυτοκινητο εδω μεσα) εχουμε προφιλ χρηστων που μπαινουν για να πλακωθουν στο τοπικ με τις κοντρες και μονο.
Καποτε αυτους τους διωχναμε, απο κοντρες γραφαμε τις μεταξυ μας που καναμε οποτε καναμε για χαβαλε και μονο, τις Πεμπτες που την κοπαναγαμε σκαστοι απο τη λεσχη να παμε στο Ο.Χ. να ανοιξουμε μεταξυ μας και να επιστρεψουμε .
Ενας ειχε μπει να γραψει για νιτρα, ο αλεκουκος, και εγινε συνοδηγος αγωνων.
Ετσι λοιπον νιωθω πως πλεον γιναμε το φορουμ του κοσμοπολιταν και η καθε μια μας γραφει το μακρυ της.
Αν η λεσχη ακομη αντιπροσωπευει τα πεζω (και πολυ ομοια μοντελα σιτροεν οπως ο Πετρος με το ΑΧ του) με ανησυχους ιδιοκτητες για πιστες αγωνες βολτες στο βουνο και χαβαλαδιεραδικες συζητησεις, επιπεδου ομως, τοτε ανασκουμπωνομαστε και κοιταζουμε να παμε τη βαλιτσα προς τα εκει.
Εγραψε ο roadrunner122 πως προσπαθει για ενα καρτοδρομο το 15ημερο,αυτος ο ανθρωπος πχ χαιρει της απολυτης εκτιμησης μου γιατι ειναι ο τυπος ανθρωπου που καποτε θελαμε να γεμισουμε τη λεσχη.
Παρολο που ειμαι αντιθετος με το καρτοδρομο γιατι τιθενται σοβαρα θεματα ασφαλειας, οταν γραφει κατι τετοιο ενας ανθρωπος σημαινει πως ειναι δοσμενος σε αυτο, ειναι σταση ζωης για αυτον.
Αυτα.
Αν δεν εχετε προβλημα με το κοσμοπολιταν τοτε μεγεια σας.

Υγ ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν εγινα καπως αποτομος αλλα ετσι πραγματικα αισθανομαι.


Worthy Worthy Worthy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 11:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

(τα κεφαλαια στο παρακατω ποστ δεν ειναι γιατι "φωναζω" αλλα γιατι "τονιζω" -- και φυσικα δεν αναφερομαι προσωπικα σε εσενα Λευτερη αλλα σε ολους οσους σας αρεσουν οι μοτοσπορτ εκδηλωσεις)


ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ να ακουω την ιδια πιπιλα...


"οι μεν και οι δεν"...


Σορρυ κυριοι ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...


Χωρις να θελω να κανω πάλι ιστορικη αναδρομή...αλλα ΚΑΛΩΣ 'Η ΚΑΚΩΣ καποια στιγμη το μοτοσπορτ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΣΒΗΣΕ (κι επειδη ποτε δεν ημουν πρωτεργατης του μοτοσπορτ -- αλλα παντα μου αρεσε να συμμετεχω και νομιζω το ξερετε πολυ καλα αυτο...) "τολμω" να πω οτι ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΟΤΟΣΠΟΡΤ και εσβησε.


Πως?


Με την μη συστηματικη προσελευση στην Λέσχη.
Με την μη προβολη των θεματων που σας ενδιαφερουν στα οποια τοπικ υπαρχουν.
Με την μη απομακρυνση καγκουροστοιχείων που σας ενοχλουσαν απ το φορουμ.


ΚΑΙ μη μου πειτε οτι "δεν ειχατε δικαιοδοσία", γιατι θα σας πω ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΑΤΕ.


Αν πραγματικα σας ενδιεφερε αυτος ο χωρος να ειναι μοτοσπορτ θα ΚΑΝΑΤΕ τα παντα για να ειναι...
ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ να γινουν πραγματα,
ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ να μαζεψετε κοσμο,
ΘΑ ΤΡΕΧΑΤΕ με ποστ/αρθρα/συζητησεις/φωτογραφιες/εμπειριες να κανετε αυτο το χωρο πιο ελκυστικο και ενδιαφερον για ανθρωπους με τετοια ενδιαφεροντ
ΘΑ ΠΡΗΖΑΤΕ ΤΟΝ "ΤΑΣΟ" (και τον οποιο "Τάσο") οταν κατι δεν γινεται σωστα να το διορθωσει ή να σας δωσει δικαιοδοσια να το διορθωσετε. και ΘΑ ΕΠΙΜΕΝΑΤΕ γι αυτο.
ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΑΝ με οσους γραφουν/κανουν παπαριες εδω μεσα...
ΘΑ ΓΙΝΟΣΑΣΤΑΝ και ενιοτε "οι κακοι"


Αν η προσεγγιση ειναι συμμετεχω μια στο τόσο / γραφω μια στο τόσο / τους συναντω μια στο τοσο ε τοτε τι περιμενετε????


Ποτε γραψατε τελευταία φορα για το Χ πραγμα που κανατε στο αγωνιστικό σας?
Ποτε γραψατε τον τελευταίο προβληματισμο σας για τον Ψ αγωνα? -- για τα λαστιχα σ; -- για το μοτερ -- για την αναρτηση -- για, για, για, ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ που συζητατε την επομενη μερα πχ "στον καφενε" --- γιατι ετσι πάω κι εγω Μεγαρα κΑι τα λεω μετα με τον Ανδυ στο Ζεντιλ στα Βριλλησια και "ολα καλα"...
Ποτε γραψατε την τελευταια σας "γνώστη/γκουρου/ειδικου ανταποκριτη" σαχλαμαρα για να γινει κουβεντα για την εκβαση του Ω πρωταθληματος WRC?
Ποτε γραψατε την τελευταια σας συμμετοχη στα Μεγαρα, στις Σερρες κλπ?
Ποτε το ειπατε για το PSClub σε φιλους σας με ιδια ενδιαφεροντα οτι ρε φιλε εκει ειμαστε και κανουμε αυτο (ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ προυποθετει οτι "ΕΙΜΑΣΤΕ" - 1ο πλυθυντικο - και οχι ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ...) ? ?


Η λεσχη "εκει ήταν"¨ανοιχτη καθε Πεμπτη ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ και τωρα που δεν υπαρχει η "Λεσχη", υπαρχει εκει διπλα... η Θεα Δηλαβερη, που πάλι ειναι "ανοιχτη για όλους" ΑΛΛΑ εχω δει ελαχιστους.


Υπαρχουν νέα μέλη με φουλ μοτοσπορτ διαθεση (ο αλλος ΓΔΥΝΕΙ αυτη τη στιγμη το 13αρι του με την LEDA για να κανει επιτελους τρακ-ντει οπως το ονειρευοταν - ο αλλος το χει κανει ολο αλουμινιο - το αλλο το πραμα εχει γινει γα** στα Μεγαρα και το μονο που λειπει ειναι λάστιχα και παει λεγοντας...) που ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ...και ΟΥΤΕ σας γνωριζουν γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΔΕΙ, ΟΥΤΕ και διαβασει.


Οσο για τις κοντρες... επειδη πάλι εχει αναφερθει... είναι ΕΝΑ γαμωτοπικ.. ΕΝΑ... ΕΝΑ γα** ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ που στο κάτω-κάτω πχ ο Βαγγος που ασχολείται και 2-3 αλλα μελη ειναι πλεον κι αυτοι "δικοι μας" -- ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ εχουμε βρεθει καμποσες φορες, εχουμε πιει καμποσους καφεδες, εχουμε παρακολουθησει μεχρι και αναβαση μαζι, εχουμε παει και 2 - 3 εκδρομες ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΙ δεν εχουν ερθει --- και οχι εμενα προσωπικα ΔΕΝ με χαλαει το τοπικ αυτο -- αν και σε κοντρες δεν συμμετεχω -- γιατι εχει πλακα και ετσι το αντιμετωπιζω... -- αυτο που με χαλαει ειναι ορισμενοι που δεν ξερουν να συμμετεχουν σε ενα τετοιο τοπικ και αντι να συζητουν τσακωνονται και κανουν το φορουμ μπουρδελο -- αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)


ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ που ορισμενοι απο εδω μεσα πηγαν στην Ριτσωνα ΟΥΤΕ καν το εγραψαν και τυχαια τους πετυχα εκει...

Ε ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΜΟΤΟΣΠΟΡΤ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΟΤΟΣΠΟΡΤ.

Μην περιμενετε απο αλλους να τα κανουν για εσας.

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ...!

καλημερα σας, αναλογιστειτε τα κι εδω ειμαιστε ή και απο κοντα να το συζηταμε... Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 12:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο μαλλον δε πιανεις το point εδω και καιρο.

η παλια γενια τελειωσε. ξενερωσαμε, βαρεθηκαμε,κουραστηκαμε,χρωκοπησαμε,αλλαξαμε ζωη.
με τον ενα ή τον αλλο τροπο τελος.

αυτοι που διαδεχτηκαν τη παλια γενια, με τη συμφωνη γνωμη του ανυπαρκτου δ.σ και με τη διαδικασια της δια βοης αποδοχης των αποψεων τους, τα κανανε σκ**α και αποσκατα και μετα την κανανε και λουηδες.

λυση ΔΕΝ ειναι η επαναφορα των κουρασμενων ψυχικα "παλιων" αλλα η ευρεση νεων ανθρωπων ΜΕ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ και οχι μερικων ακομα φελλων, που εχουν τη διαθεση και τη ορεξη να σηκωσουν το συλλογο στις πλατες τους με οση βοηθεια χρειαζονται απο εμας.
ΟΧΙ ΟΜΩΣ να ειμαστε στα ποδια τους και να τους λεμε τι να κανουν.
ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ απο τα κεντρα αποφασεων κλπ κλπ

αρα εκλογες και αμεση αποχωρηση απο τα διοικητικα ΟΛΩΝ
και νεα γενια ΑΜΕΣΑ

πιο σκ**α ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 12:08:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το εχω πιασει το νοημα εδω και καιρό...και οτι γραφεις με βρήσκει απολυτα συμφωνο... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 12:12:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...η λεπτομερεια ειναι...οτι εγω ειμαι εδω για να βοηθησω το οποιο νεο μελος θελει να το παει περαπέρα το πραγμα... δεν εχω εξαφανιστεί... Wink

...μπορει να μην οργανωνω, αλλα συμμετεχω... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 12:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα εν τελει ειναι να βγει νεο δ.σ.?η να μπορεσουμε να μαζευτουμε σε πρωτη φαση.....?Γιατι δ.σ. χωρις κοσμο δεν βγαζεις.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 13:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για μενα να μαζευτουμε...και ΧΕΣΤΗΚΑ για ΔΣ / Υπευθυνους / αρμοδιότητες κλπ κλπ . . . σε πρωτη φαση... ( -- μη σας πω και σε τελευταία μιας και υπο συνθηκες οικονομικής υφεσης ειναι λιγο δυσκολο να οργανωθουν συνθετα πραγματα...)

ψυχη και ορεξη θελω να δω ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!! Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 14:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποτε ας οργανωθουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 16:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκίνησα να διαβάσω το post του Μάνθου (αυτό μετά του Νίκου rr) αλλά πρέπει να φτιάξω γάλα.... Evil

Οπότε, επειδή είδα ότι δημιουργείται ένταση, θα παρακαλέσω για κάτι, εν τάχει κ χωρίς να έχω διαβάσει τα ανωτέρω:

ΜΠΟΡΕΙ ο καθένας καταρχήν να κοιτάξει να είναι εντάξει με τον εαυτό του? ΠΡΙΝ βγει να κράξει, ΠΡΙΝ βγει να κατηγορήσει άλλους! 99,9% δεν του φταίνε οι άλλοι που οδηγήθηκε σε απόγνωση/νεύρα/δυσάρεστη ψυχολογία αλλά ο ίδιος του ο εαυτός κ οι λανθασμένες (προφανώς) επιλογές του!

Τα λέμε αργότερα που θα χω χρόνο Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2013, 19:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα θα ηθελα να συμπληρωσω κατι σαυτο που ειπα πιο πριν ο Μανθος....
Τα αγωνιζομενα μελη της λεσχης οντως εξαφανιστικαν απο το φορουμ και απο την λεσχη....Λευτερη εσενα παιζει να εχω να σε δω απο το 2007 που με ξεπροβοδισατε ολοι μαζι για την μαμα πατριδα....οπως επισης και εγω εχω μεριδιο σαυτο μιας και χανομουν για καμποσο καιρο με αποκορυφωμα το τελευταιο ετος που σχεδων ολο δουλευα νυχτες οποτε και πολυ δυσκολο πεμτες να εδινα παρων....


Και γενικα ας κανονισουμε να μαζευτουμε ολοι μια φορα....

Τασο (sidobre) Νικο (roadrunner) Λευτερη (lef205) Alekoukeee
και ολοι που τοσα χρονια ειμασταν καλη παρεα (δεν νομιζω να χαλασε η συνταγη...οι καταστασεις αλαξαν)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3428s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on